חפש מאמרים:
שלום אורח
29.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שאלות שחייבים לשאול טרם כניסה לפרוייקט בניית בריכות שחייה

מאת: עידן עסיסשיפוצים12/11/2013576 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אם הסיבה הראשונה לכניסה לפרוייקט בנייה של בריכות שחייה או מערכות ספא היא בגלל, אח, שכן, חבר מהלימודים או כל סיבה שהיא בגלל שלאחר יש אז אולי כדאי לכם לשקול זאת שוב. תכנון, בנייה ותחזוקה של בריכת שחייה או ספא לא יכולה להיות גחמה או שיגעון חולף. זה משנה דרמטית את הנוף של מרחב המחייה ובמיוחד של ביתכם הפרטי ומעלה את ערכו. זה יכול להוות שינוי באורח החיים כלשכן שינוי חיובי, יותר משעשע, יותר בילוי משפחתי כיפי, יותר פעילות גופנית.

וכמובן הזמנה או בניית בריכות שחייה או מערכות ספא היא השקעה גדולה שתמיד עולה מעל הצפוי. עליכם לחשוב טוב ולהתייעץ האם אתם מוכנים להכנס ולעשות צעד שכזה מכל הבחינות: כספי, הרגשה, עצבים?

תגיעו למסקנה מדוע אתם רוצים לבנות בריכת שחייה, ג'קוזי או מערכות ספא

למה אני רוצה בריכת שחייה, ג'קוזי או מערכת ספא?

כנסו את המשפחה ונהלו דיון מעמיק על הצורך בבניית בריכת שחייה צרכים מול רצונות ונסו להגיע למסקנה האידיאלית עבור בית המשפחה. כל אחד יכתוב את הסיבה בעד ונגד בניית בריכת שחייה, ג'קוזי או מערכת ספא ונסו לנהל דיון ולטקס עצה אחת והכי חשוב אל תזניחו ותזלזלו גם בדעתו של בן המשפחה הצעיר ביותר בבית.

למה תשמש הבריכת שחייה?

האם למעשה הבריכת שחייה תענה על צורך רפואי? האם נתבקשתם מרופא המשפחה להתחיל בפעילות ספורטיבית? האם יש לכם תוכניות של ימי בידור וכיף משפחתי וחברי סביב הבריכת שחייה? האם הבריכה בעיקר מיועדת לילדים והחברים שלהם? יש קודם כל להגדיר מהם הצרכים בגינם רוצים להתחיל בפרוייקט בנייה של בריכת שחייה. ורק לאחר מכן להתקדם צעד נוסף בדרך להשגת המטרה.

באיזה סוג של בריכה אני מעוניין?

ישנם ים של סוגים וסגנונות של בריכות שחיה שחלקם אתם אפילו לא מודעים אליהם. מגוון צורות, גדלים ושילובים ואלה אחד ההיבטים המהנים בפרויקט הבנית בריכה ממש כמו ללכת לקניות רק בגדול. מומלץ לחקור מעט בנושא לאסוף מידע, לבקר במרכזי תצוגה של בריכות שחיה לשאול שאלות, להתעניין לראות את הסוגים הקיימים גם בתחום מערכות ספא והג'קוזי לראות את האפשרויות הקיימות בגן וחצר לבדוק בתצוגות את פעולת הג'קוזי אם החלטתם ללכת על זה והעיקר שתקיפו את הנושא מכל הכיוונים עד שתגיעו להחלטה הרצויה לכם.

מה הגודל והצורה יהיו?

אם יש לכם בית גדול ורחב מימדים אז, מזלכם. השיקול העיקרי שעליכם להביא בחשבון הוא היכן תמוקם הבריכת שחיה או הג'קוזי שלכם בגינה, חצר. עבור אלה מאיתנו עם מרחב קטן יותר הדבר עשוי ליצרוך מאיתכם יצירתיות יתר, עיצוב ופשרה מיוחדים כדי למקם את הברכית שחייה או הג'קוזי שלכם. למרות שכיום גם לזה יש פיתרון וישנה אפשרות לרכוש להרכבה עצמית בריכות אינטקס שאלה בריכות המורכבות מבד קשיח ועמיד בתמיכה של עמודים יציבים סביב הבריכה. פיתרון אולטימטיבי לגינה, חצר ואפילו גג.

מה התקציב לבניית בריכת שחייה?

כן כן תקציב. יבואני וספקי בריכות שחייה תמיד אוהבים לומר "ישנם בריכות שיתאימו לכל תקציב" . שזה נטייה חיובית של כל מוכר. מימון פרוייקט בנייה של בריכת שחייה הוא כמו כל פרוייקט בנייה אחר שמתבצעת בבית ולעיתים קרובות מקורות המימון הם זהים: חשבונות, חסכונות, ירושות, הלוואות, מימון ועוד. אל תצפו לאחר פרוייקט שמן שכזה לצאת לחופשה בלאס ווגאס כמו בכל פרוייקט בסדר גודל כזה מה שאתם מתכננים ומצפים לו לא בהכרח זהה ותמיד ישנה סתייה ובדר"כ כלפי מעלה.

האם אוכל לתחזק בעצמי את בריכת השחייה או שאצטרך לשכור כוח אדם?

או תחזוקה, מחממים (גופי חימום), כלור, ברום, משאבות, רובוט לניקוי בריכה, ערכות בדיקה ויתר הציוד לבריכות שחייה רשימת המטלות היא אינסופיים כדי לבנות, לשמר ולתחזק בריכת שחייה. האם אתם מודעים ולוקחים בחשבון את העלויות החודשיות שכרוך בלשמור על תחזוקה נאותה של בריכת השחייה? האם תוכלו להרשות זאת לעצמכם? לשכור שירות תחזוקה חודשי לבריכה כדי שיבצעו את העבודה המלוכלכת בשבילך? אם התשובה היא כן עשו מחקר ובו סקר שוק על המחירים שקיימים בסביבה שלכם כדי לשמור ולשמר על תחזוקה נאותה של בריכת שחייה או הג'קוזי החדש שלכם.

מתי או כמה מוקדם אני רוצה את הבריכה אצלי בבית?

אם אתם מתכננים אירוע מיוחד (כמו חתונה למשל) אפילו לחצי שנה קדימה מתחילת פעולות הבנייה של הבריכה – אז אל! תהיו מציאותיים לגבי פרק הזמן שייקח לבנות בריכת שחייה והיוועצו עם קבלנים פוטנציאליים שיתנו לכם הערכת זמן מדוייקת ככל שניתן.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

קידום אתרים מקצועי בגוגל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן עסיס

מאת: עידן עסיסשיווק ואסטרטגיה19/10/142008 צפיות
בכל שנה מיליוני שקלים מבוזבזים על מבצעים ותמריצי מכירות חסרי ערך, כאשר אתם מבצעים תמריצים ופעולות קידום לנציגי מכירות התוצאות שלהם יכולות להרקיע שחקים לרמות סנסציוניות! עד שיפתיעו גם אתכם.

מאת: עידן עסיסבריאות גברים02/10/142060 צפיות
על מנת להכנס להריון צריך להיות לגבר לפחות 40 מיליון זרעונים לשפיכה. יותר מ 40% מהזוגות שאינם יכולים להביא ילדים אינם יכולים בגלל בעיות עם הזרע של הגבר.

מאת: עידן עסיסקידום אתרים15/06/14650 צפיות
רשתות חברתיות, ופייסבוק בראשן, נהנות מהגדילה המהירה ביותר בתחום השיווק באינטרנט מה שגורר איתו צמיחה אדירה בעיקר בחשיפה. מה הקשר בין רשתות חברתיות לשיווק באינטרנט?

מאת: עידן עסיסצרכנות28/05/14713 צפיות
להיות בעלים של בריכת שחיה הוא החלום הרטוב של רוב האנשים. ישנם שמועות רבות בנוגע לעלויות ואחזקה של בריכות השחיה, בפועל להרבה אנשים אין מושג במה כרוך הקמה והפעלת בריכת שחיה עד שיש להם אחת כזו בפועל. בשנים האחרונות אנו עדים למגוון בריכות שחיה על הקרקע מ PVC ופיברגלס שמביאות את הבעלות על בריכת שחיה להיות בהישג ידם של צרכנים רבים.

מאת: עידן עסיסבניין ואחזקה - כללי01/04/14686 צפיות
תכנונו של מחסן עשוי להצריך שינוי כדי להתאימו לקו מוצרים חדשים או כדי להכנות יותר גמישות לפעילותו השוטפת של המחסן.

מאת: עידן עסיסקניות 26/03/14766 צפיות
אם אתם שוקלים לבנות בריכת שחיה, בוודאי שמעתם מספר סיפורים בנוגע לזה. לפני שאתם מחליטים לפשפש בספרים בנושא ולהביא לביתכם עשרות קבלני בנייה לביתכם למתן חוות דעת והצעת מחיר לבניית בריכת שחיה

מאת: עידן עסיסבניין ואחזקה - כללי27/01/14719 צפיות
כמעט בכל הענפים בתעשייה צריכים מאווררים או מפוחים תעשייתיים כדי להבטיח איוורור נאות לבריאותם של העובדים והלקוחות.

מאמרים נוספים בנושא שיפוצים

מאת: yoni romשיפוצים12/04/20175 צפיות
איזה מכשור מתקדם מאפשר לאתר נזילות? מה היתרונות של מצלמה תרמית?

מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/20481 צפיות
חשמלאים מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

מאת: רוני הכהןשיפוצים30/12/19623 צפיות
יש סוגים רבים של צבעים לרכישה ולצביעה, וכניסה אל חנות כזו תהיה חוויה מבלבלת ומעצימה כאחד.

מאת: רוני הכהןשיפוצים28/08/19670 צפיות
לבחור את צבע השליכט הכי נכון,

מאת: shlomy שיפוצים27/03/191061 צפיות
אם בניתם בית חדש, אתם עומדים להיכנס לדירה מקבלן או עומדים לרכוש בית מיד שניה, בוודאי שמעתם על המושג "בדק בית". בדק בית הינה בדיקה יסודית ובה בודקים את הבית על כל חלקיו השונים והמטרה של הבדיקה היא לאתר ליקויים שונים במבנה ובבניה ולאפשר לכם לדעת את מצבו האמיתי של המבנה.

מאת: Droxitשיפוצים21/03/19993 צפיות
לא תמיד יש לנו את הזמן או את הסבלנות לנסות, לטעות ולתקן. כך, גם אם הרכבת רהיטי איקאה נתפסת כמשימה לא-מאוד-מורכבת, היכולת להאציל סמכויות ולפנות את הזמן למשימות אחרות היא ככל הנראה עדיפה.

מאת: Droxitשיפוצים28/02/19741 צפיות
במקרים רבים אתם בוודאי מזמינים חשמלאי, אינסטלטור או כל הנדימן אחר שיעזור לכם עם תקלה או בעיה, עם התקנת רשת חדשה או עם חיזוק הריהוט. שיחת טלפון קצרה מגלה לכם שהמחיר תלוי בסוג העבודה, ואם יש כמה מטלות על הפרק, הרי שכל אחת מהן תעלה לכם בנפרד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica