חפש מאמרים:
שלום אורח
19.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ג'קוזי בשחקים

מאת: עידן עסיסשיפוצים23/12/2013808 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הג'קוזי במקורו הומצא כפיתרון לבעיות פיזיותרפיה והותקן רק בבתי חולים ומרכזי שיקום. עם השנים והכרת יכולתיו ויתרונותיו של הג'קוזי החלה דרישה מצד אנשים לרכוש את המוצר המדהים הזה וצמד האחים Jacuzzi שפיתח את המוצר החלו בפיתוחם של דגמים נוספים ומותאמים לצריכה אישית וביתית. כתוצאה מכך מחירי הג'קוזי היו גבוהים ורק העמידים שבינינו יכלו להרשות לעצמם לרכוש אחד כזה. עם הביקוש הסוחף החלו לצוץ חברות לייצור ג'קוזי נוספות ורבות והפיתוחים היו פשוט מהממים.

לאחר שהג'קוזי החל "לבקר" בבתים פרטיים רבים חברות הג'קוזי הרבות לא עצרו לרגע והמשיכו לתכנן ולבנות ג'קוזים נוספים. ביניהם ג'קוזי לגינה, ג'קוזי לגג, ג'קוזי נייד ועוד. החידושים והשיכלולים לא פוסקים לרגע והשמיים הם הגבול ו... אכן שם הם נעצרים. לאחרונה אנו עדים לתופעה שאנשים רבים מזמינים ג'קוזי לגג ביתם רואים מנוף מגיע מרים את הג'קוזי לגג הבית, מתקינים ובזה נגמר הסיפור, אז זהו שלא.

כאשר מזמינים ג'קוזי לגג יש לבצע חישובים ותיכנונים מבעוד מועד ביניהם: בירור על ידי מהנדס בניין אם הדירה תעמוד בעומס משקל הג'קוזי משקל עצמי ומשקל כאשר הג'קוזי מלא במים. תיכנון קונסטרוקטיבי והנדסי, איכות וטיב הצנרת בסביבה בו הג'קוזי יותקן, גודל צינורות הניקוז בדירה ויכולת ניקוז המים ממיכל כה גדול, צנרת המים בדירה האם קיים לחץ של זרם מים סביר למילוי הג'קוזי ועוד.

כיום תוכלו למצוא דגמי ג'קוזי מרהיבים במיוחד ומקוריים בייחודם, למשל ישנו פיתוח בלעדי הנקרא ג'קוזי קצה נעלם שזהו המילה האחרונה בתחום הג'קוזי לגג. זהו ג'קוזי המותקן על גג הבניין כאשר צד אחד של הג'קוזי פוגש וחופף לקצה גג הבניין (ללא מעקה) ובכך למעשה מתקבל אפקט של ג'קוזי מרחף והאנשים בתוך הג'קוזי נהנים מהרגשה שהם "על גג העולם" ללא גבולות. כמובן יש לציין כי ג'קוזי זה בטוח לשימוש ועבר את כל התקנים האפשריים לשם כך.

כאשר רוכשים ג'קוזי לגג או ג'קוזי לגינה יש לדעת כי בכדי לשמור על המוצר ולהגן עליו לאורך זמן מומלץ לצרף לרכישה אביזרים נוספים ביניהם כיסוי בגודל הג'קוזי כדי לכסותו בימי החורף מחד ובימי הקיץ החמים (במידה והוא לא בשימוש יומיומי) מאידך. כמובן יש חומרים וציוד לשמירה על טוהר המים ועל ג'קוזי נקי על מערכותיו השונות.

כאשר אתם מעונינים לרכוש ג'קוזי לגג יש להיוועץ עם מומחים בתחום שיתנו לכם תמונה מלאה לטוב ולרע. מבין דגמים רבים הקיימים בשוק יש לנסות ולבחור את הדגם שיעניק לכם הנאה רבה, יש לשים לב למשל למספר הסילונים הקיימים בג'קוזי ומיקומם, מי שרוכש ג'קוזי בוודאי ירצה שישמש אותו גם לצרכי פיזיוטרפיה וריכוך השרירים מעבר להנאה שבבועות סבון. אפשרויות הישיבה בג'קוזי ולעיתים השכיבה, גודלו של הג'קוזי, שליטה דרך שלט רחוק, מרכז בקרה ראשי ועוד.

לסיכום נאמר שכיום ישנם יכולות רבות הן בעיצוב והן בטכני. ג'קוזי בשחקים יכול להיות שדרוג משמעותי לכם, חייכם ואפילו לדירה. בימים בהם הג'קוזי עדיין מסמל סמל סטטוס אמיד ואף עשיר ומנגד המחירים ירדו משמעותית בעקבות ריבוי חברות הג'קוזי הרבות תוכלו להנות ממגוון סוגים של ג'קוזי אצלכם בבית, משרד, קליניקה ועוד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

קידום אתרים מקצועי בגוגל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן עסיס

מאת: עידן עסיסשיווק ואסטרטגיה19/10/142323 צפיות
בכל שנה מיליוני שקלים מבוזבזים על מבצעים ותמריצי מכירות חסרי ערך, כאשר אתם מבצעים תמריצים ופעולות קידום לנציגי מכירות התוצאות שלהם יכולות להרקיע שחקים לרמות סנסציוניות! עד שיפתיעו גם אתכם.

מאת: עידן עסיסבריאות גברים02/10/142354 צפיות
על מנת להכנס להריון צריך להיות לגבר לפחות 40 מיליון זרעונים לשפיכה. יותר מ 40% מהזוגות שאינם יכולים להביא ילדים אינם יכולים בגלל בעיות עם הזרע של הגבר.

מאת: עידן עסיסקידום אתרים15/06/14816 צפיות
רשתות חברתיות, ופייסבוק בראשן, נהנות מהגדילה המהירה ביותר בתחום השיווק באינטרנט מה שגורר איתו צמיחה אדירה בעיקר בחשיפה. מה הקשר בין רשתות חברתיות לשיווק באינטרנט?

מאת: עידן עסיסצרכנות28/05/14889 צפיות
להיות בעלים של בריכת שחיה הוא החלום הרטוב של רוב האנשים. ישנם שמועות רבות בנוגע לעלויות ואחזקה של בריכות השחיה, בפועל להרבה אנשים אין מושג במה כרוך הקמה והפעלת בריכת שחיה עד שיש להם אחת כזו בפועל. בשנים האחרונות אנו עדים למגוון בריכות שחיה על הקרקע מ PVC ופיברגלס שמביאות את הבעלות על בריכת שחיה להיות בהישג ידם של צרכנים רבים.

מאת: עידן עסיסבניין ואחזקה - כללי01/04/14877 צפיות
תכנונו של מחסן עשוי להצריך שינוי כדי להתאימו לקו מוצרים חדשים או כדי להכנות יותר גמישות לפעילותו השוטפת של המחסן.

מאת: עידן עסיסקניות 26/03/14928 צפיות
אם אתם שוקלים לבנות בריכת שחיה, בוודאי שמעתם מספר סיפורים בנוגע לזה. לפני שאתם מחליטים לפשפש בספרים בנושא ולהביא לביתכם עשרות קבלני בנייה לביתכם למתן חוות דעת והצעת מחיר לבניית בריכת שחיה

מאת: עידן עסיסבניין ואחזקה - כללי27/01/14883 צפיות
כמעט בכל הענפים בתעשייה צריכים מאווררים או מפוחים תעשייתיים כדי להבטיח איוורור נאות לבריאותם של העובדים והלקוחות.

מאמרים נוספים בנושא שיפוצים

מאת: בנימין קלינגרשיפוצים18/12/21189 צפיות
מבנה מסוכן מוגדר כך על ידי מהנדס בניין בהכשרתו, אשר ביצע בדיקה יסודית והגיע למסקנה כי אותו מבנה ספציפי מהווה סכנה עבור דייריו או עוברי אורח. הגדרת מבנה בתור 'מבנה מסוכן' נעשית באמצעות הוצאת 'צו מבנה מסוכן' על ידי מחלקת הנדסה אזרחית או היחידה למבנים מסוכנים של הרשות המקומית. לאחר הבדיקה המקצועית, ולאחר ביצוע התיקונים והעבודה הנדרשת רק מהנדס בניין רשאי להסיר את צו המבנה מסוכן .

מאת: דוד כהןשיפוצים23/09/21420 צפיות
האם באמת נחוץ לך מנוף הרמה לקומה גבוהה? לאיזה קומה אתה עובר? אילו רהיטים אתה צריך להעביר? כל השאלות שעליך לשאול את עצמך לפני שאתה שוכר שירות מנופי הרמה.

מאת: דוד כהןשיפוצים18/08/21553 צפיות
כשעוברים לדירה בקומה גבוהה, אין מנוס מהזמנת מנוף הרמה לקומות גבוהות. קיראו איך לעשות זאת נכון ומה חשוב לדעת לפני שמזמינים מנופים.

מאת: אבי דוידישיפוצים04/10/20835 צפיות
מה חשוב לדעת בכדי לבחור נכון באופן קבוע צבעי מוצרי צריכה לשימוש ביתי?

מאת: yoni romשיפוצים07/09/20588 צפיות
מה עושה מאתר נזילות? למה להשתמש במצלמה תרמית?

מאת: yoni romשיפוצים12/04/20993 צפיות
איזה מכשור מתקדם מאפשר לאתר נזילות? מה היתרונות של מצלמה תרמית?

מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/201198 צפיות
חשמלאים מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica