חפש מאמרים:
שלום אורח
18.08.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

גלי את החוזקות של הילד שלך !

מאת: איריס זנזוריחינוך ילדים28/12/2013551 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בס"ד גלי את החוזקות של הילד שלך אמא יקרה !אבא יקר !מורה יקרה !לכולנו יש חוזקות ! חוזקה, ע"פ ד"ר דונלד קליפטון ומרקוס בקינגהם,  היא ביצוע קבוע כמעט מושלם של פעולה כל שהיא. האם את יודעת מה הן החוזקות שלך ? האם את יודעת כיצד לזהות אותן ? הכנתי עבורך 4 צעדים פשוטים כדי שתוכלי לזהות את החוזקות שלך בחיי היום יום ארבעת הצעדים: א.התבונני לרגע בעצמך, האם את זוכרת את עצמך בסיטואציה שאת במיטבך ? ב. האם את זוכרת את עצמך, עושה פעולה כל שהיא, מבלי שהרגשת שהזמן חולף ? ג. האם את זוכרת את עצמך עושה פעולה מתוך כמיהה ? ד. האם את זוכרת את עצמך  עושה פעולה ולומדת במהירות מדהימה ?אם את זוכרת מצב כזה אז זיהית מצב שבו באה לידי ביטוי אחת מהחוזקות שלך. כדי לקדם את הזיהוי על תסתמכי רק על העבר, הקדישי במשך היום מספר דקות להתבוננות בעצמך. בפסק זמן זה, שאלי את עצמך את ארבעת השאלות. במציאות יש נטייה טבעית להתמקד במקומות החולשה ולא במקומות החוזק. בודקים כשלים ומנסים לטפל בהם. כמובן, שחשוב לטפל בכשלים, השאלה איזו אסטרטגיה תפיק תוצאות יעילות יותר ? איתור החוזקות  והבאתן לידי ביטוי או טיפול בחולשות ?מרחב הצמיחה הגדול שלך  נמצא במקומות החוזק שלך ולא בשיפור מקומות החולשה שלך, ולכן, האפקטיביות תהיה גבוהה יותר כאשר תאתרי את החוזקות ותביאי אותן לידי ביטוי.אותה גישה נכונה גם לגבי הילדים. אנו נמצאים בתקופה שבה הדבר הקבוע הוא השינוי. כיצד נחשל את ילדינו ? כיצד ניצור אצלם חוסן נפשי שיאפשר להם להתמודד ?על ידי איתור החוקות שלהם והבאתן לידי ביטוי.תפקידך כאמא, תפקידך כאבא ותפקידך כמורה הוא לתפוס את הילדים במיטבם. כיצד ? באותו אופן שבצעת ביחס לעצמך. א. באיזה מצב ראיתי היום את הילד שלי במיטבו ? ב. באיזה מצב ראיתי היום את הילד שלי כשהוא כל כך ,"שקוע" במשימה, כך שהזמן חלף והוא לא הרגיש ? ג. באיזה מצב ראיתי את הילד שלי עושה משהו מתוך כמיהה ? ד. באיזה מצב ראיתי היום את הבן שלי שהוא למד כל כך מהר את העניין ?תפקידך כאמא, כאבא וכמורה אינו מסתיים בזיהוי. תפקידך הוא לשקף לילד מה שראית, לשקף את ה״מיטביות״ שזיהית. לאחר שזיהית את החוזקות ושקפת לילד את החוזקות שלו עלייך ליצור סיטואציות שבהן החוזקות הללו יבואו לידי ביטוי. אם ברצונך, להרחיב את הלמידה בנושא זיהוי החוזקות של הילד שלך, את מוזמנת לצפות בסרטון הבא, גלי את החוזקות של הילד שלך ! אני מאחלת הרבה הרבה בהצלחה ! איריס M.Ed איריס-הסודות להצלחה שלך ! איתור יכולות ראויות ייחודיות סגוליות יעוץ אישי, קורסים מקוונים בפסיכולוגיה, הדרכה, הערכה ומדידה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

איריס

איתור יכולות ראויות ייחודיות סגוליות.

ייעוץ אישי, מדריכת יועצים-superviser, מרצה לפסיכולוגיה, קורסים מקוונים והערכה ומדידה. מייל: contact@yoursuccesstoolbox.com אתר: http://www.yoursuccesstoolbox.com

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת איריס זנזורי

מאת: איריס זנזוריחינוך ילדים18/02/142742 צפיות
מה זה להיות מחוברת עבורך ? אני מניחה שמיד תשאלי מחוברת למה ? מחוברת לעצמי ? מחוברת לבעלי ? מחוברת לילדים ?

מאת: איריס זנזוריחינוך ילדים29/01/141093 צפיות
החיים הם מעיין נובע של התמודדויות. כולנו צריכים להתמודד בחיים. התמודדויות עם מצבים שונים: בקריירה, בפרנסה, בזוגיות, בעבודה, בעבודת ה', בריאות, חינוך ילדים ועוד.... היזכרי לרגע בקושי שאת חווה עכשיו. נזכרת ?

מאת: איריס זנזוריחינוך ילדים21/01/14720 צפיות
כמה פעמים הרגשת שהתגובה של הילד שלך לא מתאימה לסיטואציה ? כמה פעמים שמעת את המילה אוףףףףףףףףףףףףף! כמה פעמים הרגשת שהילד כועס ותגובת הכעס פשוט לא בעוצמה מתאימה. איך להצמיח ילד שיודע לווסת את הרגשות שלו ?

מאת: איריס זנזוריחינוך ילדים07/01/14664 צפיות
מהו התנאי ההכרחי ביכולת שלך לפתח מסוגלות עצמית לילד שלך ? מה הקשר בין היחס שלך לעצמך לבין היחס שלך ל הילד שלך ?

מאת: איריס זנזוריחינוך ילדים02/01/14575 צפיות
האם את מספקת את הצרכים של הילד שלך ? איך את יכולה לדעת האם את מספקת את הצרכים של הילד שלך ?

מאת: איריס זנזוריחינוך ילדים02/01/14773 צפיות
בס"ד רוצה שהילד שלך יקשיב לך ? האם את נתקלת בבעיות משמעת עם הילד שלך ? זה בוודאי גורם לך להרגיש לא נעים.

מאת: איריס זנזוריחינוך ילדים22/12/13621 צפיות
ובכן, מהו תפקידו המרכזי של בית הספר ? תפקידו המרכזי של בית הספר הוא ליצור אצל התלמידים איווי ללמידה. מהו איווי ללמידה ? תאווה ללמוד. כן! כן ! תפקידו של בית הספר הוא להאהיב את הלימוד על הילדים כך שתהיה להם תאווה ללמוד. תאווה ללמוד יותר מאשר לראות כדורגל, יותר מאשר לשחק קנדי קרש ויותר מאשר ללכת לקניןן.

מאמרים נוספים בנושא חינוך ילדים

מאת: קורה שורץ- "מעניין את הסבתא"חינוך ילדים12/07/19167 צפיות
אם חלק מהנכדים שלנו כבר גדולים , נצלו את החופש להקניית תכנון פיננסי וחינוך לחיסכון. בדרך כלל הסבים מפנקים, אבל אפשר תוך כדי פינוק גם לחנך.

מאת: רונית שמאי שורץחינוך ילדים15/03/19573 צפיות
נניח שהילד מתקשה במקצוע או שניים ואתם הייתם רוצים לעזור לו בשעורים פרטיים. הילד מסרב בתוקף!לפני שנצא לקרב השכנועים, כמה כללים חשובים. בואו נחשוב באיזו מידה המקצוע שבו מדובר חשוב להמשך הלימודים או להמשך החיים של הילד. אם מדובר על מוזיקה והילד לא נוטה לזה ולא מוכשר בשירה, הציון "עובר" רק מנבא שהוא לא יהיה מועמד לתכנית “כוכב נולד”. מכירים כמה אנשים כאלה שנשארו בחיים? אז אפשר להתגבר על זה.

מאת: יצחק בכרחינוך ילדים18/06/181546 צפיות
סיפור לפני שינה הוא אחד מהדברים החשובים שאנו עושים עבור הילדים שלנו. על פי המחקר הנוכחי הורה שטורח לקרוא סיפור לילדו לפני השינה משפר את היחס איתו ומעלה את סיכויו להצליח בלימודים וכן תורם ליכולות הרגשיות והמילולית. הורים אלה משפרים למעשה חלקים שונים במוח של הילדים. סריקות מוח שנעשו שהדגימו כיצד אזורים במוח שאחראים למיומנות שפה הכוללים בין היתר את האזור שאחראי להבנת המילים וכן האזור שאחראי לדמיון ערים יותר אצל ילדים שהוריהם נהגו להקריא להם סיפורים באופן שג

מאת: רוני הכהןחינוך ילדים28/05/181226 צפיות
כאשר נכנסים אל גן במודיעין צפויים לראות את השינויים הללו בתחילת דרכם, וככל הנראה את כל אלה נראה בכל גני הילדים עוד קצת זמן.

מאת: גולאסוחינוך ילדים07/11/17818 צפיות
מקושי רב בלימודים - להצלחה. להרגשת סיפוק ומיצוי עצמי. מהם אסטרטגיות למידה בעצם וכיצד הן מסייעות לילד להצליח בלימודים - וכן , גם בחיים. הדרך בה הילדים לומדים לא השתנתה כבר שנים. מערכת החינוך טרם עשתה את המעבר משיטות הלימוד הישנות ולכן קיימת אי התאמה בין הדרישות לבין הביצועים והציונים. ילדים רבים מתמודדים בחיי היום יום שלהם עם בעיות שונות כגון קשב וריכוז, וליקויי למידה.

מאת: הפרופסור הלא מפוזרחינוך ילדים11/09/171618 צפיות
המבחן לאיתור תלמידים מחוננים לא תמיד מאתר את התלמידים המחוננים והוא מפלה בין אזורים גאוגרפיים. נקודה נוספת חשובה קשורה לעובדה שסינון "המוני" לא בודק מנת משכל. וכך קורה שילדים מחוננים (בעלי מנת משכל קלינית גבוהה מאוד) שלא מתורגלים בעבודה תחת לחץ או לא מכירים שאלון מרובה אפשרויות וכדומה, נשארים מחוץ לתכנית לילדים מחוננים למרות שהם מתאימים לתכנית למחוננים וצריכים את ההעשרה הזאת מאד. לילדים אלו ההכנה חשובה מאד. אל תמתינו שיחליטו בשבילכם האם הילד/ה שלכם ראוי לקבל את תכניות העשרה תפעלו!

מאת: רוני הכהןחינוך ילדים09/10/16776 צפיות
איך יודעים איזו דרך היא הכי נכונה עבור כל אחד? מכירים את השיטות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica