חפש מאמרים:
שלום אורח
18.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פרופיל עסקי למאמנים

אימון מקצועי, אישי או ארגוני, הינו תחום פורח ומשגשג בעשור האחרון. אנשים רבים לומדים אימון ופונים לעזרתם של ארגונים, חברות, עמותות, צוותי עובדים וגם אנשים פרטיים, כדי לעזור להם לנהל את העסק או את החיים שלהם טוב יותר. אבל גם מאמנים עצמם זקוקים לפרופיל עסקי. פרופיל עסק למאמנים הכרחי על מנת להציג את המאמן עצמו, את התמחותו ואת דרכי ההתקשרות עמו, וחשוב להשקיע בו מחשבה ותשומת לב בעת כתיבתו.

עבודתו של מאמן

אימון בהיבט החברתי, המתייחס בעיקר לליווי חברות ואגונים בהתייעלות טובה יותר בניהול כלכלי, עסקי, ניהול הייצור וניהול עובדים, הוא, כאמור, תחום שהתפתח בעשור האחרון והוא כל הזמן הולך וצובר תאוצה. יותר ויותר אנשים פונים לעזרתו של מאמן כדי להניע את גלגלי העסק או אפילו להינצל מקריסתו של העסק. מאמנים רבים מלווים מנהלי עסקים וחברות, צוותי עובדים ואפילו לקוחות. אבל אל לנו לשכוח כי גם המאמן עצמו מנהל עסק - מנהל את עצמו. אימון הוא עסק לכל דבר, בין אם הוא מתקיים במסגרת חברת אימון השולחת מאמנים לבקשתם של ארגונים וחברות, ובין אם הוא מתקיים באופן עצמאי על ידי מאמן פרטי. וכמו כל עסק, גם מאמן זקוק לפרופיל עסקי על מנת להצליח ולהתפתח. למרות שמאמנים רבים יודעים כיצד להניע תהליכים ולבצע שינויים משמעותיים ויעילים בחברה גדולה, לא כולם יודעים כיצד לכתוב פרופיל נכון ושיווקי, וישנם מאמנים הזקוקים לעזרת בעת כתיבת פרופיל עסק למאמנים.

מה מטרתו של פרופיל עסק למאמנים

כתיבת פרופיל עסק למאמנים, ולמעשה עבור כל עסק, מבצע תפקיד של היכרות עם העסק, ובמקרה זה- עם המאמן. בפרופיל העסקי בדרך כלל מפורטים פרטי המאמן, תעודות רלוונטיות, השכלה, ניסיון תעסוקתי, פרסים או ציונים לשבח (במידה ויש). לאחר מכן, יפורטו פרטים על העסק עצמו ועל דרכי העבודה של המאמן.  לבסוף חשוב להוסיף סיפורי הצלחה והמלצות של לקוחות, וכמובן כמובן- פרטי יצירת קשר ואפשרויות קריאה נוספות (למשל הפנייה לדף הפייסבוק או לכתבה אודות המאמן במידה וקיימת). כתיבת פרופיל עסק נכונה משמעותית מאד ועשויה להטות את הכף ולכאן או לכאן. פרופיל שכתוב טוב ימשוך לקוחות ויעניק להם מידע רלוונטי שחשוב להם. פרופיל שכתוב פחות טוב, ימשוך פחות לקוחות, גם אם המאמן עצמו מעולה.

כיצד כותבים פרופיל עסק?

כתיבת פרופיל עסק עשויה להיות עבודה בפני עצמה. דרושה יצירתיות, שיווקיות, כתיבה שתיצור עניין מצד אחד אבל תהיה נאמנה לאמת. כתיבה שתגרה לקוחות ליצור קשר דווקא עם המאמן הספציפי, אבל לא תהיה בוטה מדי. מדובר בטיפות עדינות שיש להלך ביניהן ועל כן, חשוב לפנות לאנשי מקצוע המתמחים בתחום כתיבה בכלל, וכתיבת פרופיל עסק בפרט.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פרופיל און ליין, אתר מקצועי לכתיבה והפקה של פרופיל חברה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת פרופיל און ליין

מאת: פרופיל און לייןקופירייטינג06/08/142827 צפיות
כל עסק מוקם במטרה להרוויח. גם עסק קטן. לעיתים עסק קטן הוא עסק בתחילת דרכו, אשר שואף להתקדם, להצליח ולגדול. לעיתים עסק קטן הוא עסק משפחתי שמראש מעדיף להישאר קטן ואינטימי. בכל מקרה, אין טעם לפתוח עסק אם בסופו של דבר אין רווחים. לכן, כל עסק, גם עסק קטן, חייב פרופיל עסק מקצועי המגדיר את מהות העסק, קהל היעד, השירות או המוצרים שלו ומהווה למעשה תעודת זהות של העסק עצמו.

מאת: פרופיל און לייןמיתוג אישי 07/04/146834 צפיות
התקשורת העסקית הפכה בשנים האחרונות ליותר ויותר וירטואלית. עסקים רבים מנהלים קשרי ספק לקוח ומוצאים לקוחות חדשים גם בלי לראות את הלקוח או לקיים את הטקס המסורתי של פגישת הכרות.

מאת: פרופיל און לייןפרסום15/02/112008 צפיות
ישנם עסקים אשר חושבים שאין להם צורך בפרופיל חברה. הם מרגישים שהעסק שלהם קטן מדי, ברור למדי ולכן פרופיל חברה אינו יכול לשרת אותם או שאינו יכול להיות מקיף ושיווקי. רוב העסקים הללו מוגדרים תחת הקטגוריה מקצועות חופשיים, התחום של הצווארון הכחול. אינסטלאטורים, חשמלאים, אנשי מקצוע תיקונים ושיפוצים.

מאת: פרופיל און לייןניהול תוכן20/04/101390 צפיות
אם גם אתם כבר שמעתם את המשפט "שלח לי פרופיל חברה" ולא ידעתם מה לשלוח, אתם לא לבד. עסקים רבים מתקשים מאוד בכתיבת פרופיל חברה איכותי ושיווקי, אשר לא רק ייתן למתעניין מבט רחב על העסק, אלא גם ישכנע אותו להפוך ללקוח.

מאת: פרופיל און לייןקופירייטינג24/12/091224 צפיות
עסקים רבים מבקשים לשלב מונחים מקצועיים בפרופיל חברה אך אינם יודעים כיצד הכי נכון לעשות זאת. מונחים מקצועיים מדי עלולים להיות לא מובנים ללקוח שאינו מהתחום והעדר מונחים מקצועיים, עלול לשדר חוסר רצינות ומקצועיות. איך למצוא את האיזון

מאמרים נוספים בנושא מיתוג אישי

מאת: nirמיתוג אישי 27/07/211541 צפיות
אתרי האינטרנט יישארו הערוץ הדיגיטלי העיקרי עבור חברות B2B, לפי מחקר שנערך בנושא שיווק דיגיטלי בו מנהלי שיווק התבקשו לדרג את אמצעי השיווק

מאת: לילה בן הרוש מיתוג אישי 12/04/152627 צפיות
עסקים קטנים רבים מזניחים את דף הפייסבוק שלהם אם בכלל הם פותחים אותו . דף פייסבוק מעוצב ושמכיל מידע על שירותי העסק ואפשרויות ליצירת קשר ישיר עם בעל העסק, הוא כלי עסקי היום לכל דבר. בשנה האחרונה ממשיך תהליך מקצוע של דפים עסקיים שהמטרה הסופית היא הפרדה מוחלטת בין פעילות עסקית לפעילות חברתית שמתבצעת באמצעות הפרופילים האישיים. אין בעל עסק היום שיכול להרשות לעצמו להתעלם לחלוטין מפייסבוק ולא להיות פעיל שם עסקית.

מאת: רוי ורלמיתוג אישי 15/03/152385 צפיות
Real estate agents should keep in contact with former clients over the holidays and on the anniversaries of a purchase date. Hearing your voice again from you will trigger positive memories of the real estate transaction that occurred. When a friend, remind them you would love to be referred to friends or family, your name will be fresh in their minds and they will suggest using you.

מאת: דניאל מלמדמיתוג אישי 20/10/142905 צפיות
אתר גוגל הוא לא רק מנוע חיפוש, אלא הוא גם חברו הטוב ביותר של כל גולש , איש ציבור, של המוסכניק שלך, של הרופא שלך ושל הרו״ח שלך, ללא יוצא מן הכלל. מה יניב חיפוש השם שלך בגוגל והאם אתה יכול לשלוט בתוצאות?

מאת: sharondan80מיתוג אישי 08/10/142848 צפיות
בעידן של ימינו כל בעל עסק יודע, שאחד מהכלים המוצלחים ביותר להצלחת עסק הוא שיווק של העסק בצורה טובה ונכונה. שיווק ומיתוג מקצועי הם בדיוק ההבדל בין עסק מצליח לעסק בינוני, והם מהווים השקעה חכמה לטווח הרחוק.

מאת: פרופיל און לייןמיתוג אישי 07/04/146834 צפיות
התקשורת העסקית הפכה בשנים האחרונות ליותר ויותר וירטואלית. עסקים רבים מנהלים קשרי ספק לקוח ומוצאים לקוחות חדשים גם בלי לראות את הלקוח או לקיים את הטקס המסורתי של פגישת הכרות.

מאת: ניר אבןמיתוג אישי 20/03/147943 צפיות
אנו בלפטופ רחובות פיתחנו מומחיות בסוגי סוללות שונים למחשבים ניידים ויש לנו טיפ חשוב עבורכם: סוללות, גם המודרניות שבהן, אינן "אוהבות" שטוענים אותן כאשר הן מלאות. תמיד חכו עד שהסוללה תתרוקן כמעט לחלוטין לפני שאתם מחברים את הלפטופ לטעינה. הקטנת כמות הטעינות תגדיל באופן משמעותי את אורך חיי הסוללה. בנוסף, אם המחשב נמצא בשימוש זמן רב כאשר הוא מחובר לחשמל, כדאי אף לנתק את הסוללה לחלוטין ובכך להאריך את חייה עוד יותר, כך שתוכל לעמוד לשרותכם כאשר באמת תצטרכו אותה! מעוניינים להחליף סוללה למחשב נייד? יש לנו בדיוק את מה שאתם צריכים. בחרו את סוג המחשב הנייד שלכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica