חפש מאמרים:
שלום אורח
01.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

דלתות מעוצבות לבתים פרטיים – עצות שימושיות

מאת: קובי פריאבטחת הבית21/05/2014530 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

פתח הכניסה שלהבית הוא הדבר הראשון אשר נגלה לעיני האורחים. אף על פי כן, מעטים מכיריםבחשיבות הטמונה בבחירה נכונה של דלתות חיצוניות ופנימיות. אלו אשר משלביםבעיצוב הבית דלתות חדישות זוכים למחמאות רבות. התרומה של הדלתות המעוצבותלקו העיצוב של הבית משמעותית. השנים האחרונות הביאו לשינוי ממשי בענף,אולמות התצוגה מציגים עשרות דגמים תוך שימוש במבחר חומרי גלם ומנגנונינעילה. עיצוב הדלתות מתבסס על צביעה אומנותית בטכניקות מתקדמות, שילוב שלחלונות זכוכית, עבודות עץ מלא, מוצרי פרזול יוקרתיים, חומרי גלם מובחריםועוד.

בחירת דלתות לבית מתבססת על 3 שיקולים עיקריים : עיצוב, נוחות השימוש ומחירים.

א. ממש כמו כל פריט אחר, גם דלתות חוץ אופנים יש לבחור תוך התאמת חומרי הגלם והצבעים לקו העיצוב הכללי של הבית.בעבור בתים המאופיינים באווירה חמימה, ביתית וכפרית, דלתות עשויות עץ מלאתהיינה בחירה נבונה. בתים בעלי עיצוב מודרני וחד יותר ישתלבו נהדר עם דלתות עשויות מתכת, דלתות משולבות מתכת וזכוכית, דלתות בסגנון יפני או צרפתי.

ב. נוחות השימוש בדלת נבחנת על פי הצרכיםשל בני הבית. בשלב זה יש לקבוע את סוג מנגנון הנעילה אשר ישולב בדלת(מנגנון חשמלי או ידני). כמו כן, יש לבחור בין דלתות המשלבות זכוכיתהמאפשרת חדירת אור טבעי, לבין דלתות אטומות. ההבדלים בין הדגמים באים לידיביטוי גם בעצמה. הדלתות המעוצבות המודרניות מאוד חזקות, אך יש אשר מרגישיםבטוחים רק מאחורי דלת פלדה חזקה. בעבורם ניתן יהיה למצוא דגמים יפים להפליאוגם עמידים. נציין כי ישנן דלתות נוחות לשימוש גם בעבור ילדים ודלתותחסינות אש.

ג. הענף מביא עמו טווחי מחירים משתנים,דלתות מעוצבות יקרות מול דלתות במחירים שווים לכל כיס. חומרי הגלם מהוויםחלק בלתי נפרד מהעלויות הסופיות של הדלת. בחירה בדלתות מעוצבות עשויותחומרי גלם יוקרתיים כרוכה בעלויות גבוהות יותר, יחד עם זאת, יש לציין כימדובר בהשקעה ארוכת טווח.

סוגים נפוצים של דלתות לבית

דלתות כניסה המשלבות חלונות זכוכית אטומה זוכות לפופולריות רבה בקרב בעלי בתים פרטיים.אלו הם דגמים המשלבים זכוכית אטומה ומאוד חזקה. השימוש בזכוכית מעביר מסרשל פתיחות, כאשר אין לעוברים ושבים אפשרות להבחין במתרחש בתוך הבית. נצייןגם כי הזכוכית מאפשרת כניסת אור טבעי אל הבית.

דלתות פלדה מעוצבות מביאות עמן עיצוביםעדינים ומיוחדים, הן משלבות מוטיבים מעולם הטבע, צורות הנדסיות ושאר מוצריפרזול מאוד יפים. השימוש בברזל מעביר מסרים של עצמה, אלו הן דלתות מעוצבותהמעניקות תחושת ביטחון ומשלבות מנעולים חזקים מאוד. הדלתות הללו מאוד יפותבבתים פרטים ובבתים בעלי עיצוב מבצרי.

דלת כניסה במראה קלאסי מיועדת לבתים בעליעיצוב סולידי המעוניינים בפריטים איכותיים לטווח הארוך. העיצוב הקלאסימשתלב נהדר עם כל סגנונות עיצוב הפנים. זוהי דלת אשר יוצרת מראה אצילי,אלגנטי ומרשים.

תגובות הוסף תגובה
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

קובי פרי - מנהל תוכן לאתרים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קובי פרי

מאת: קובי פריניקיון16/12/15540 צפיות
לנקות את הדירה זו פעולה שאין ספק שהיא חשובה. ניקוי הדירה יבטיח לכם שהות נעימה בה, וימנע ממנה להתיישן ולהתבלות בקצב גבוה מהרגיל.

מאת: קובי פריבניין ואחזקה - כללי13/10/15510 צפיות
נזקי מים, הם ללא ספק נזקים עצומים שיכולים לגרום נזק רב לקירות הבית ולגרום למחלות וזיהומים רבים, לכן ישר כאשר אתם מזהים רטיבות או פטריית מים על הקיר או התקרה, הזמינו במהירות בעל מקצו שיבצע איתורנזקימיםבאמצעותגלאיאלקטרוני.

מאת: קובי פרישיער08/06/15576 צפיות
גברים ונשים כאחד (וכאחת) משתמשים בסכיני גילוח- מי יותר ומי פחות. יש המסתפקים בסכיני גילוח חד פעמיים ויש המשתמשים בהם בשל שמירתם הקפדנית אל תנאי היגיינה מיטביים.

מאת: קובי פרישמלות כלה ובגדי חתן30/01/15707 צפיות
איזו נערה לא חולמת על שמלת הכלה שלה עוד מגיל הגן? איזו כלה לעתיד לא שואפת כי השמלה המושלמת תהיה מקורית ונוחה וגם תבטא את הצדדים היפים באישיות ובמבנה הגוף שלה?

מאת: קובי פריבניין ואחזקה - כללי03/10/141777 צפיות
אם אתם מתגוררים בבניין משותף, חשוב לכם ודאי לשמור על מראהו וליהנות מסביבה מטופחת ויפה. אולם, בניינים משותפים רבים אינם מתוחזקים כהלכה, בדרך כלל, ואינם זוכים לטיפול המתאים לצורך שמירה על המראה הנקי והמטופח שלהם. ניתן למצוא בניינים רבים במצב מוזנח, מלוכלך מאד וגם כאלה הסובלים מקירות מקולפים. אחד הפתרונות הטובים ביותר כדי לחדש ולרענן את מראהו של הבניין, הוא באמצעות צביעת חדר המדרגות שלו. איך עושים את זה נכון? הנה התשובה לכך.

מאת: קובי פריקידום אתרים13/09/14551 צפיות
שיווק באינטרנט צריך להביא בחשבון את קהל היעד של העסק, ובהתאם לו לבחור את הדרך הנכונה ל-פרסום באינטרנט

מאת: קובי פריבניין ואחזקה - כללי11/09/141298 צפיות
אטום הגגות הוא בין עבודות האיטום החשובות ביותר בבנין. חשיפתו של הגג לגשמים, לקרינה, ולשוני טמפרטורות היא רבה ביותר. טיב האיטום תלוי קודם כל ברמת בעלי המקצוע המישמים אותו ובסוג האיטום תכנון ובניית הקונסטרוקציה של המבנה ימנע שקיעות יסודות וסדקים.

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית24/10/19508 צפיות
בדיקות האזנה מאפשרות ניטור ואיתור האזנה לשיחות בבית, במשרד, ברכב וכמעט בכל מקום. אם קיים חשד שמתבצעת האזנה, בעזרת אנשי מקצוע אפשר לבצע בדיקה ולנטרל אותה. כיום האזנות מתבצעות עם אמצעים שנגישים לכולם. מכשירי האזנה רבים זעירים בגודלם וניתנים להסלקה באביזרים יום-יומיים באופן שמסווה אותם כליל. מתקינים אותם בגאדג'טים, בקירות הבית, במכשירים סלולריים, מכיוון שאמצעים טכנולוגיים אלה זעירים וקל להתקין אותם במקומות רבים ללא בדיקת האזנה כמעט שאי אפשר לאתר אותם.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/19931 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/18776 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/18425 צפיות
מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/18447 צפיות
כספות הן אמצעי מעולה לשמירה על פריטים חשובים וחפצים יקרי ערך. יש כספות ביתיות וכספות משרדיות, ומתוכן אפשר לבחור בדגם הכספת, שהגודל והמפרט שלה מתאימים לשמירה על פריטים שאותם רוצים להפקיד בכספת.

מאת: תמיר פרלאבטחת הבית04/12/171009 צפיות
אם יש לך מצלמות אבטחה סביר להניח שאתה לא רוצה שהן ייפגעו או ייהרסו. כנראה גם ניתן לומר בבטחה שאתה לא רוצה שמצלמות האבטחה שלך ייגנבו. אף על פי שמאוד נדיר שפושעים יגנבו מצלמת אבטחה במקום לפגוע בה, זה לא בלתי אפשרי.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית26/06/17810 צפיות
מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica