חפש מאמרים:
שלום אורח
20.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

רישיון למלגזה - ויש לך מקצוע ביד

מאת: לירן יוסףזכויות הפרט26/05/20143873 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

העברת משאות, סחורה ומוצרים גדולי ממדים בוצעה מזה מאות שנים באמצעות דרכים שונות, מעבודת כפיים של עשרות פועלים, דרך מריצות, עגלות ומה לא. את כל אלו החליפה המלגזה. מזה עשרות שנים שמלגזות עושות את כל העבודה של העברת והעמסת סחורה ומוצרים על גבי משאיות, משטחים וכדומה. כיום רישיון למלגזה נדרש בכל מפעל.

מלגזנות היא מקצוע שרק הולך ודורש עוד ועוד נהגים מדי שנה שכן המחסנים גדלים, עסקים נוספים נפתחים מדי שנה ומשלוחים של סוגי מוצרים שונים מתבצעים בקצב עולה משנה לשנה, בתוך המדינה ועל בסיס ייבוא וייצוא.

על מנת לעבוד על גבי מלגזה יש צורך ברישיון למלגזה.

מהו רישיון מלגזה?

רישיון למלגזה מאפשר עבודה בתחום המלגזנות ועל גבי סוגי מלגזות שונות. הרישיון הוא למעשה מקצוע ביד לכל דבר ועיקר. אין צורך בלימודי תעודה או תארים על מנת לעסוק בכך, אלא רק ללמוד לקבלת הרישיון, מעבר טסט קצר וזהו – אתם בעלי מקצוע ביד.

מה הדרישות לקבלת רישיון מלגזה?

על מנת לקבל רישיון מלגזה יש לעמוד במספר קריטריונים:

  • רישיון תקף לרכב פרטי או רישיון תקףלטרקטור.
  • הרשמה לקורס רישיון מלגזה הכולל יוםלימודים עיוני ויום לימודים מעשי.
  • הצלחה בבחינה עיונית ומעשית על החומרהנילמד.

הרישיון אחיד לכולם?

רישיון לעבוד במלגזה אפשרי בשני אופנים והוא מבוסס על הרישיון שכבר קיים אצל הלומד. אם הרישיון שברשותך הינו רישיון רכב פרטי \ טרקטור הרישיון למלגזה הינו למשקלים של עד 20 טון. אם הרישיון שברשותך הינו רישיון לרכב משא – הרישיון למלגזה יהיה ללא הגבלה של משקל.

האם הרישיון למלגזה הוא לכל החיים?

הרישיון למלגזה למי שעוברים את הלימודים והבחינות הוא ללא הגבלת זמן אבל יש חובה לעבור מדי שנה קורס בן יום אחד של רענון נהיגה במלגזה ולהוכיח כי מבינים את החומר הנילמד וכי יודעים לנהוג במלגזה.

אין כל ספק כי המקצוע של נהיגה מלגזה הוא בהחלט מקצוע לטווח ארוך ומי שניכנסים לענף זה לרוב עוסקים בו שנים רבות והפרנסה שלהם די מובטחת לאורך זמן. על כן אם אתם בדילמה מה ללמוד ובמה להתמקצע ובמקביל אתם מחפשים משהו שיאפשר לכם עבודה מהירה ובטוחה – רישיון מלגזה הוא מקצוע ביד ומייד.

 תגיות המאמר: רישיון למלגזה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לירן יוסף

מאת: לירן יוסףאילוף בעלי חיים23/07/143496 צפיות
הכלב שלכם מציג אגרסיביות או אפילו תוקפנות כלפי אנשים? יכולות להיות לכך כמה סיבות, ביניהן מאפיין של טריטוריאליות וסיבה שנייה היא מטענים רגשיים והתנהגותיים שהכלב רכש לעצמו במהלך הזמן.

מאת: לירן יוסףאבטחת הבית22/07/14554 צפיות
מרכז הארץ סובל מכמות גבוה שלפריצות בשנים האחרונות תודות לשבטי בדואים רבים שרואים בכך פרנסה לגיטימית. על כן רבים מהבתים והדירות בערי הצפון עוברים מיגונים רציניים בפני פריצה. אבל מה קורה כשהבית סגור בפנינו ואין לנו דרך להיכנס או לצאת ממנו?

מאת: לירן יוסףניקיון22/07/14688 צפיות
סביבת עבודה נקייה היא חשובה על מנת ליצור סדר במקום העבודה ובמקביל גם ליצור מקום שנעים להגיע אליו ולעבוד בו. הנה כמה דרכים שאיתן אפשר לשמור על סביבת עבודה נוחה ונקייה.

מאת: לירן יוסףהורות17/07/14650 צפיות
הורות היא העבודה הכי קשה, ואין ספק בכך. ועדיין, יש גילאים מאתגרים יותר מאחרים. היום, אפשר לראות כי ייעוץ משפחתי נפוץ בעיקר בקרב הורים ובני נוער בגלל יצר המרדנות.

מאת: לירן יוסףדיני ירושה16/07/143271 צפיות
בעזרתו של עורך דין צוואות כל אדם רשאי ויכול להכין צוואה מבעוד מועד שבעזרתה ניתן לטפל באופן שבו ההון יחולק לקרובי משפחה או לאנשים שאינם מוטבים על פי חוק.

מאת: לירן יוסףטיולים משפחתיים16/07/143017 צפיות
צפון הארץ הוא אחד האזורים היותר יפים בה. יש מי שמכנים בחורף את הגליל העליון ורמת הגולן כשוויץ של ישראל ואכן אין כמו סיור בצפון בליווי של מדריך טיולים בצפון המתמחה באזור על מסלוליו השונים והנקודות החשובות בו.

מאת: לירן יוסףאבטחת הבית22/06/14624 צפיות
ישנם יצרנים רבים העוסקים במצלמות אבטחה אלחוטיות המתאימות לבית, למשרד, למחסנים, לבתי עסק ועוד. אם אתם מעוניינים בבקרה על המתרחש בביתכם או בכל מקום אחר שבבעלותכם תוכלו להזמין חברה המתעסקת במצלמות אבטחה שתתקין עבורכם במקום נסתר או גלוי לבקשתכם מצלמת אבטחה אלחוטית.

מאמרים נוספים בנושא זכויות הפרט

מאת: בנימין קלינגרזכויות הפרט31/12/19280 צפיות
. ,תיקון 116 לחוק התכנון והבנייה מתקן למעשה את פרק האכיפה והעונשין בחוק התכנון והבנייה עצמו, ומבצע תיקונים במספר חוקים נוספים, באופן שיביא להגברת האכיפה בעבירות תכנון ובנייה. נדבך מרכזי בחוק הוא הגברת הסנקציות שניתן להטיל על המפר את הוראות חוק התכנון והבניה, בעיקר בדרך של החמרת הענישה והחמרה ניכרת של עונשים.

מאת: בנימין קלינגרזכויות הפרט14/09/19379 צפיות
קיבלת צו הריסה או צו הפסקת עבודה? יש לנו פתרון בשבילך! קלינגר היתרי בניה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפלי פתרונות יצירתיים לבעיות מורכבות מומחים בהכשרת חריגות בניה

מאת: רוני הכהןזכויות הפרט05/12/17650 צפיות
תעודת עיוור אשר מקנה כל מיני סוגים של זכויות חשובות לחיי היומיום ולחיים בכלל של אנשים עם מוגבלות בראייה, דבר זה מביא אל השאלה המתבקשת לגבי הדרך בה יכולים להוציא תעודה שכזו במידת הנדרש.

מאת: בנימין קלינגרזכויות הפרט20/06/171465 צפיות
כל בנייה מחייבת אישור של הרשות המקומית וועדות התכנון והבנייה, והתאמה לתכניות העירוניות. חריגת בנייה נחשבת בנייה שמתבצעת ללא היתר בנייה או תוך סטיה מהיתר. בנייה ללא היתר מהווה עבירה פלילית, והסמכות השיפוטית לניהול ההליך הפלילי נתונה לבית-המשפט לעניינים מקומיים.   דרך המלך - קבלת היתר ו/או אישור לשימוש חורג מראש לפני כל תוספת בנייה, יש לבדוק באמצעות איש מקצוע - מהנדס או אדריכל, האם הבנייה המתוכננת מצריכה אישור, כאשר באופן כללי, שינוי פנימי בבית ברוב המקרים אינו מצריך אישור, ואילו כל שינוי או תוספת חיצוניים מחייבים היתר בנייה בטרם ביצוע התוספת.

מאת: בנימין קלינגרזכויות הפרט28/12/16916 צפיות
אנחנו מבקשים להביא לידיעתכם את הנחיות היועץ המשפטי לממשלה בעניין ש בנדון : הנחיה זו  ענינה בתנאים ובנסיבות בהם ניתן ליתן רשיון עסק לעסק שאינו עומד בדיני התכנון והבניה.  הנחיה זו גובשה בעקבות פניה של הוועדה הבינמשרדית לרישוי עסקים ,המשפטים ולאחר מספר דיונים שהתקיימו בשיתוף אנשי משרד  , משרד הפנים ונציגי שלוש הערים הגדולות.

מאת: בנימין קלינגרזכויות הפרט29/06/161544 צפיות
במרבית המקרים עקבות תלונה על בניה ללא היתר, פיצול/חלוקת דירה מגיעים פקחי הבנייה של הרשות המקומית על מנת לבדוק האם בוצעה במקום עבירה ובמסגרת זו הם מבקשים להיכנס למקרקעין על מנת לבחון האם מתבצעת עבירה וכן לצורך אסוף ראיות לצורך ההליך המשפטי ו/או המנהלי הדרוש. הרבה פניות בתקבלות בשם כך למשרד קלינגר בשאלה באם לאפשר לפקחים להיכנס ו/או כיצד להתנהג.

מאת: אבי דוידיזכויות הפרט28/10/151735 צפיות
מהו רישום פטנטים? מדובר בהענקת זכות משפטית לממציא, אשר תאפשר לו לפתח את הרעיון, ללא חשש מפני גנבתו. אף אחד אחר, מלבדו, לא יוכל לעשות שימוש בהמצאה, ללא אישורו. במילים אחרות, לממציא ניתנת רשות לפתח את המצאתו - בצורה מונופוליסטית, על מנת לאפשר לו הזדמנות להתפתחות עסקית.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica