חפש מאמרים:
שלום אורח
11.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מחפשים מקצוע מבוקש לחיים? להיות מנעולן זה העתיד

מאת: קובי פריאבטחת הבית07/06/2014618 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

היום לעומת העבר, ישנה מודעת רבה לאנשי מקצוע מוסמכים שעוברים הכשרה ואםבעבר כל מי שקרא לעצמו מנעולן גם התקבל בתור מספק שירותים בתחום הזה, היוםנדרשת תעודה מקצועית ולקוחות נוטים לבקש לראות אותה מתוך המודעות הזו.למידה מהניסיון הרע בעבודה עם חאפרים הובילה לכך שהלקוח הישראלי יודעלהבדיל בין איש מקצוע מוסמך לבין מי שמאחורי ההגדרה המקצועית שלו לא עומדדבר. לכן, על מנת להפוך למקצוענים בתחום, חשוב להשקיע בלימודים וללמודבמוסד המספק תעודת מנעולן מוסמך. זה נכון במיוחד אם בכוונתכם לספק שירותי מנעולן בתל אביב, עיר גדולה שבה התחרות בין בעלי המקצוע גדולה והלקוחותהפוטנציאליים אינם נוטים לשמור אמונים לבעלי המקצוע, אלא לבחור כל פעם אתהזמין ביותר.

מהי מטרת הלימודים בפועל

אם החלטת להיותמנעולן כנראה שיש לך חוש טכני מפותח ואתה נמשך לעבודה המצריכה עבודה עםהידיים. נכון שאת מרבית הנושאים שנלמדים בקורס מנעולנים אפשר ללמוד תוך כדיצבירת ניסיון, אך במקרה זה לא תהיה לך תעודה מקצועית שתעיד על כך שאתה אישמקצוע מדופלם שכדאי ומומלץ להיעזר בשירותיו. בסיום הקורס תצא לא רק עםהתעודה, אלא גם עם המון ידע עיוני ומעשי אשר תוכל ליישם מהיום הראשוןבעבודה בתור מנעולן. אם יש לך חוש טכני, אם תמיד נהנית לעבוד עם אנשים,לפרק מודלים ולבנות מערכות ואתה לא אוהב לשבת במקום, מקצוע המנעולן יתאיםלך כמו כפפה. יחד עם זאת, זה לא מספיק, כי על מנת לקבל תעודת מנעולן מוסמךאתה צריך להיות ללא כל עבר פלילי, לאהוב להיות כל הזמן בתנועה וגם להיותזמין 24 שעות ביממה.

הנושאים העיוניים שנלמדים בקורס ומי מתאים להיות מנעולן

בקורסתלמד מגוון נושאים הקשורים ישירות ובעקיפין לתחום המנעולים. נושאים אלויכללו לא רק את ההיבטים הטכניים של העבודה, אלא גם לא מעט היבטים עיונייםכמו למשל מה אומר החוק הישראלי בנושא הפריצות, מהם ההיתרים והתקנים שלחברות הביטוח, מהם ההיבטים המשפטיים של פריצת מנעולים, מה מותר ומה אסורמבחינת החוק וכו'. לפני שתחליט האם מדובר על מקצוע שיתאים לך או לא, חשובשתהיה לך פרספקטיבה ריאלית באשר לתפקידו של מנעולן במיוחד אם אתה מתכנןלעבוד באחת הערים הגדולות ולספק שירותי מנעולן בתל אביב למשל.במקרה זה לאיספיקו לך הידע והניסיון, אלא שתצטרך גם לדעת כיצד להיות תחרותי וכיצדלהתבלט מבין מאות המנעולנים האחרים המספקים את שירותיהם בעיר הגדולה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

קובי פרי - מנהל תוכן לאתרים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קובי פרי

מאת: קובי פריניקיון16/12/15570 צפיות
לנקות את הדירה זו פעולה שאין ספק שהיא חשובה. ניקוי הדירה יבטיח לכם שהות נעימה בה, וימנע ממנה להתיישן ולהתבלות בקצב גבוה מהרגיל.

מאת: קובי פריבניין ואחזקה - כללי13/10/15545 צפיות
נזקי מים, הם ללא ספק נזקים עצומים שיכולים לגרום נזק רב לקירות הבית ולגרום למחלות וזיהומים רבים, לכן ישר כאשר אתם מזהים רטיבות או פטריית מים על הקיר או התקרה, הזמינו במהירות בעל מקצו שיבצע איתורנזקימיםבאמצעותגלאיאלקטרוני.

מאת: קובי פרישיער08/06/15612 צפיות
גברים ונשים כאחד (וכאחת) משתמשים בסכיני גילוח- מי יותר ומי פחות. יש המסתפקים בסכיני גילוח חד פעמיים ויש המשתמשים בהם בשל שמירתם הקפדנית אל תנאי היגיינה מיטביים.

מאת: קובי פרישמלות כלה ובגדי חתן30/01/15744 צפיות
איזו נערה לא חולמת על שמלת הכלה שלה עוד מגיל הגן? איזו כלה לעתיד לא שואפת כי השמלה המושלמת תהיה מקורית ונוחה וגם תבטא את הצדדים היפים באישיות ובמבנה הגוף שלה?

מאת: קובי פריבניין ואחזקה - כללי03/10/141806 צפיות
אם אתם מתגוררים בבניין משותף, חשוב לכם ודאי לשמור על מראהו וליהנות מסביבה מטופחת ויפה. אולם, בניינים משותפים רבים אינם מתוחזקים כהלכה, בדרך כלל, ואינם זוכים לטיפול המתאים לצורך שמירה על המראה הנקי והמטופח שלהם. ניתן למצוא בניינים רבים במצב מוזנח, מלוכלך מאד וגם כאלה הסובלים מקירות מקולפים. אחד הפתרונות הטובים ביותר כדי לחדש ולרענן את מראהו של הבניין, הוא באמצעות צביעת חדר המדרגות שלו. איך עושים את זה נכון? הנה התשובה לכך.

מאת: קובי פריקידום אתרים13/09/14579 צפיות
שיווק באינטרנט צריך להביא בחשבון את קהל היעד של העסק, ובהתאם לו לבחור את הדרך הנכונה ל-פרסום באינטרנט

מאת: קובי פריבניין ואחזקה - כללי11/09/141334 צפיות
אטום הגגות הוא בין עבודות האיטום החשובות ביותר בבנין. חשיפתו של הגג לגשמים, לקרינה, ולשוני טמפרטורות היא רבה ביותר. טיב האיטום תלוי קודם כל ברמת בעלי המקצוע המישמים אותו ובסוג האיטום תכנון ובניית הקונסטרוקציה של המבנה ימנע שקיעות יסודות וסדקים.

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית24/10/19571 צפיות
בדיקות האזנה מאפשרות ניטור ואיתור האזנה לשיחות בבית, במשרד, ברכב וכמעט בכל מקום. אם קיים חשד שמתבצעת האזנה, בעזרת אנשי מקצוע אפשר לבצע בדיקה ולנטרל אותה. כיום האזנות מתבצעות עם אמצעים שנגישים לכולם. מכשירי האזנה רבים זעירים בגודלם וניתנים להסלקה באביזרים יום-יומיים באופן שמסווה אותם כליל. מתקינים אותם בגאדג'טים, בקירות הבית, במכשירים סלולריים, מכיוון שאמצעים טכנולוגיים אלה זעירים וקל להתקין אותם במקומות רבים ללא בדיקת האזנה כמעט שאי אפשר לאתר אותם.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/19982 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/18839 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/18495 צפיות
מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/18505 צפיות
כספות הן אמצעי מעולה לשמירה על פריטים חשובים וחפצים יקרי ערך. יש כספות ביתיות וכספות משרדיות, ומתוכן אפשר לבחור בדגם הכספת, שהגודל והמפרט שלה מתאימים לשמירה על פריטים שאותם רוצים להפקיד בכספת.

מאת: תמיר פרלאבטחת הבית04/12/171068 צפיות
אם יש לך מצלמות אבטחה סביר להניח שאתה לא רוצה שהן ייפגעו או ייהרסו. כנראה גם ניתן לומר בבטחה שאתה לא רוצה שמצלמות האבטחה שלך ייגנבו. אף על פי שמאוד נדיר שפושעים יגנבו מצלמת אבטחה במקום לפגוע בה, זה לא בלתי אפשרי.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית26/06/17867 צפיות
מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica