חפש מאמרים:
שלום אורח
03.03.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תחזוקה והחלפת צמיגים

מכירים את זה שאתם נוסעים ופתאום מרגישים שאיבדתם אוויר באחד הצמיגים, הרכב נוטה במעט על הצד ובמקרים קיצוניים כל האוויר יוצא החוצה ויש לעצור באופן מיידי. ישנם אנשים שקצת נלחצים כאשר זה קורה, אך האמת היא שהחלפת צמיגים היא פעולה פשוטה למדי שכל אחד יכול לעשות. חשוב לציין בהזמנות זו, הקפידו על צמיד רזרבי תקין ברכב. אם היה לכם תקר באחד הצמיגים והחלפתם צמיג מהרו לתקן את התקר ואל תשכחו את הצמיג בבג'אז. תקר באמצע הדרך ללא גלגל חלופי יכול לגרום לעוגמת נפש רבה וגם להוצאה כספית מיותרת של הזמנת חילוץ.

במידה ויש לכם תקר עיצרו בצד במקום בטוח בו יש משטח מוצק להחלפת הצמיג. במידה והתקר התרחש בעודכם נוהגים בכביש יש להתרחק מהכביש ככל הניתן ולהשתמש בכל אמצעי הבטיחות שיש ברשותכם – אפוד זוהר, משולש והדלקת אורות המצוקה. אל תקלו ראש באמצעי הבטיחות, החלפת צמיגים בצד הכביש עלולה להיות מסוכנת. שימו את הרכב על מצב חנייה והרימו את בלם היד.

הוציאו את הגלגל הרזרבי, הג'ק ומפתח הברגים. מקמו את הג'ק מתכת לשלדת המתכת בסמוך לגלגל אותו אתם רוצים להחליף. וודאו שהג'ק נמצא במגע עם שלדת המתכת ולא עם הפח או מסגרת הפלסטיק. אם אינכם בטוחים היכן למקם את הג'ק תוכלו למצוא הסבר מדוייק בחוברת הרכב, שם תוכלו למצוא מידע על החלפת צמיגים במבצע . לאחר שמיקמתם את הג'ק החלו להרימו עד שיתמוך ברכב אך עדיין לא מרים את הצמיג באוויר. וודאו שהג'ק אוחז היטב את הרכב וממוקם בצורה יציבה על הקרקע.

בשלב זה יש לשחרר את הברגים על ידי סיבוב כנגד כיוון השעון. אל תוציאו אותם לחלוטין רק תרפו אותם. אם הגלגל מתובב לכם במקום הברגים סימן שהרמתם את הרכב יותר מידי עם הג'ק. במידה וזה קורה הורידו מעט את הרכב. לעיתים הברגים אינם משתחררים בקלות ויש צורך להיעזר במשקל הגוף על מנת לשחררם.

לאחר ששיחררתם את הברגים הרימו את הרכב באוויר בעזרת הג'ק כך שהצמיג הנקור יהיה כולו באוויר. בעודכם מרימים את  הרכב באוייר שימו לב שהג'ק עדיין יציב. במידה ונראה לכם שהוא אינו יציב מספיק הורידו את הרכב וטפלו בבעיה. לאחר שהצמיג באוויר שלפו החוצה את הברגים. מכיוון שבשלבים הקודמים שיחררתם את הברגים עתה תוכלו לשלוף אותם בקלות מהצמיגים. לאחר שהוצאתם את הברגים ניתן לשלוף את הצמיג כולו החוצה. לעיתים הצמיג אינו יוצא בקלות, אך כמה מכות ישחררו אותו.

לאחר שהוצאתם את הצמיג הנקור הכניסו את הצמיג הרזרבי למקומו והבריגו אותו למקום. בשלב זה עדיין אין צורך במפתח הברגים, הכל נעשה בעזרת הידיים. סגרו את הברגים עד כמה שאפשר בעזרת הידיים. לאחר שהצמיג נמצא במקומו והברגים סגורים ניתן להוריד את הרכב על הקרקע. סובבו את ידית הג'ק לכיוון הנגדי ותנו לרכב לרדת עד אשר הצמיג יגע ברצפה ויתמוך במשקל הרכב. בשלב זה ניתן למשוך החוצה את הג'ק. כאשר הצמיג על הרצפה וכל משקל הרכב על הצמיג יש להשתמש במפתח הברגים ולאבטח היטב את הצמיג.

כמו שראיתם החלפת צמיגים היא פעולה פשוטה למדי. כל אחד יכול להחליף צמיגים. יש רק צורך לוודא שיש תמיד צמיד רזרבי תקין ברכב, ג'ק, מפתח ברגים ואמצעי הבטיחות שהוזכרו.

 תגיות המאמר: צמיגים במבצע


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

צמיגים-צמיגים לרכב טיירדיל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת צמיגים טייר דיל

מאת: צמיגים טייר דילרכב10/10/1415051 צפיות
רבים אינם מודעים לחשיבות העצומה שיש לצמיגים לרכב.

מאת: צמיגים טייר דילרכב07/10/1429231 צפיות
רכישה של צמיגים חדשים צריכה להיתפס בעיניכם בתור השקעה לטווח הארוך, לפחות שלוש שנים קדימה. זו השקעה מבחינה של בטיחות ומבחינה של נוחות.

מאת: צמיגים טייר דילרכב27/09/149829 צפיות
חברת טויו, יצרנית צמיגי טויו, הודיעה לאחרונה במסיבת עיתונאים אשר נערכה ב -1 לספטמבר 2014 באוסקה (יפן

מאת: צמיגים טייר דילרכב31/08/1432587 צפיות
אולי שמעתם פה ושם את המושג חידוש צמיגים אבל אתם לא ממש יודעים מה הכוונה. יש החושבים שחידוש צמיגי הרכב הוא פשוט החלפת צמיגי הרכב הישנים בחדשים ישר ממחירון הצמיגים אמנם גם זה סוג של חידוש אך לא זאת הכוונה

מאת: צמיגים טייר דילרכב29/08/1417671 צפיות
כולנו יודעים כמה כסף עולים צמיגים. אפילו שבאתר שלנו אנחנו מציעים לכם את הצמיגים הטובים והמובילים בעולם במחירים הטובים והזולים בישראל, עדיין מדובר בהוצאה כספית משמעותית. צמיגים עשויים מחומרי גלם איכותיים ביותר

מאת: צמיגים טייר דילרכב28/08/1466867 צפיות
עולם הצמיגים זכה במספר פיתוחים לאורך השנים אשר הקפיצו את רמת ואיכות הצמיגים באלפי מונים. כיום, יש חברות רבות בכל רחבי העולם אשר מייצרות צמיגים לרכב.

מאת: צמיגים טייר דילרכב28/08/14104105 צפיות
כיצד אנחנו יודעים שצמיגים של יצרן או מותג מסויים הם איכותיים וטובים מאוד? לשאלה הזו יש מספר תשובות, וכיום אנחנו נעסוק בתשובה אחת מהן. הנה התשובה

מאמרים נוספים בנושא שיווק באינטרנט

מאת: nirשיווק באינטרנט05/12/213373 צפיות
כמה עולה פרסום בפייסבוק בשנת 2022-2021? כל יזם מגרד יכול להשתמש במודעות פייסבוק כדי להנחית לקוחות ולהרחיב את העסק שלהם. למעשה, יש יותר מ-1.6 מיליארד אנשים ברחבי העולם שמחוברים לעסקים קטנים בדפי פייסבוק.

מאת: דניאל מלמדשיווק באינטרנט20/06/184444 צפיות
אחת הבעיות הגדולות ביותר של בעלי עסקים קטנים ובינוניים המבקשים לפרסם את עצמם בערוצים השונים באינטרנט היא, שהבחירות שהם עושים נובעות מנקודת המבט הצרכנית שלהם ולא העסקית

מאת: רן שבירושיווק באינטרנט07/06/172582 צפיות
הספרות המקצועית לצרכנות המקוונת לא הגיעה לרמה מספקת. אף לא מחקר אחד בחן בצורה מקיפה מאפיינים שמעודדים או מדכאים צריכה מקוונת, וכן אף מאמר אקדמי לא בחן כיצד סגנונות החיים של המשתמשים הצורכים באינטרנט משתנים לעומת אלו של המשתמשים שלא צורכים באינטרנט.

מאת: שרון צרפתישיווק באינטרנט18/11/162377 צפיות
כאן נכנס לביטוי קידום אתרים אורגני שיכול לעשות את כל ההבדל בין קיום של לידים חמים לעומת חוסר בלידים באופן גורף.

מאת: שלום כהןשיווק באינטרנט11/05/163202 צפיות
כל מי שמבלה זמן רב מול מסך המחשב, המכשיר הסלולארי או קונסולת המשחק, בוודאי מכיר לא מעט משחקים שמעבר לעובדה שהם ממכרים מאוד, הם גם מהנים ביותר.

מאת: tkidumשיווק באינטרנט14/12/153191 צפיות
אחת השאלות הנפוצות של בעלי עסקים מהו ההבדל בין שיווק לבין מכירות? נמשיל את ההבדל באופן ציורי לעולם החקלאות

מאת: מאיר סוויסה שיווק באינטרנט05/11/153321 צפיות
הובלות בנהריה עם ביטוח חברת הובלות בנהריה מעניקה שירות מקצועי ויעיל ללקוחותיה וברשותה צי רכבי הובלה הכולל משאיות, טנדרים פתוחים וסגורים, מנוף ורכבים נוספים. החברה מציעה שירות הובלות בנהריה ובכל אזור הצפון, ניתן להזמין הובלות לכל רחבי הארץ בתיאום מראש. חשוב להדגיש כי חברת הובלות בנהריה מציעה שירות בהתאם לסטנדרטים גבוהים ומחמירים לכן היא מקפידה לחתום על חוזה עבודה מסודר ומעניקה ביטוח מלא בהעברה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica