חפש מאמרים:
שלום אורח
31.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

השלבים בניהול הליך פשיטת רגל

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי09/01/20151327 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
להלן נבחן את השלבים בהליך פשיטת הרגל.

בקשה לפשיטת רגל

ההליך מתחיל ונולד בעצם הגשת בקשה לפשיטת רגל. הבקשה יכול שתוגש הן על ידי החייב והן על ידי נושה. על נושה המגיש הבקשה כאמור לעמוד בתנאים המוגדרים בסעיף 7 לפקודת פשיטת הרגל (נוסח חדש) תש"ם-1980. על חייב המגיש בקשה כאמור לעמוד בתנאים המוגדרים בסעיף 17 לפקודת פשיטת הרגל.


צו הכינוס

השלב הבא הוא מתן צו הכינוס. בית המשפט המחוזי נותן את צו הכינוס. הצו מעכב את כל ההליכים המשפטיים התלויים והעומדים כנגד החייב, לרבות הליכי ההוצאה לפועל. במסגרת צו הכינוס נדרש החייב, לרוב, לשלם תשלום חודשי קבוע לקופת הכינוס. החייב יידרש להגיש דוחות לכונס הנכסים הרשמי על הכנסותיו והוצאותיו, וכן מוטלות על החייב הגבלות שונות. בהתאם לרפורמה החדשה בפשיטת רגל, לרוב, הליך פשיטת הרגל ימשך כ-4 עד 5 שנים.

הכרזת פשיטת רגל

השלב הבא הוא ההכרזה על האדם כפושט רגל. לבית המשפט המחוזי מסור שיקול הדעת האם להכריז על אדם כפושט רגל. משניתן צו פשיטת הרגל, מכנסים את כלל נכסי החייב ומחלקים את הנכסים לנושיו. הנכסים מחולקים על פי דין. ייתכן כי ישנם חובות אשר יפרעו במלואם בטרם נושה אחר "רגיל" יקבל ולו שקל אחד.

ישנם חובות מובטחים, חובות בדין קדימה, הוצאות ניהול ההליך וחובות רגילים. בחינת סוג החוב הן על ידי הבטוחות אשר מחזיק הנושה, מהות החוב ומיהות הנושה. בהתאם לרפורמה, בשלב זה החייב כבר יודע כמה עליו לשלם כל חודש ומה עליו לעשות על מנת לזכות בהפטר, לבסוף.

לבסוף, שלב ההפטר, בו "זוכה" החייב בהפטר מחובותיו ( או לפחות מחלק מחובותיו ).

אנו ממליצים להוועץ עם עורך דין פשיטת רגל בטרם נקיטת כל הליך על מנת לבחון את החובות והאם "חסינים" בפני הפטר ואם לאו.

 תגיות המאמר: עורך דין, פשיטת רגל


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מוזמנים לבקר באתר הבית

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רוי ורל

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/03/2048 צפיות
נדל"ן יכול לספק לך אפשרות השקעה נהדרת. ישנם דברים רבים שיש לקחת בחשבון לפני שרוכשים נכס להשקעה. המידע הבא יעזור לכם למצוא הצלחה.

מאת: רוי ורלביטוח29/01/20263 צפיות
נדל"ן מסחרי הוא עסק רווחי מאוד עבור אנשים רבים. אין בזה שום קסם. אתה צריך ידע, מוסר עבודה טוב ויש לך את הדחף להצליח. במאמר זה יש כמה הצעות שיעזרו לכם בנדל"ן. לפני שאתה רוכש נכס כלשהו, ​​התבונן ברמות ההכנסה המקומיות, בשיעור האבטלה והאם האזור הזה גדל או לא. אם אתה מסתכל על נכס שקרוב לדברים כמו אוניברסיטה, מרכזי תעסוקה, אוניברסיטאות או חברות גדולות, ייתכן שתוכל למכור אותו מהר יותר ובכסף רב יותר.

מאת: רוי ורלדיני עסקים29/01/20263 צפיות
ישנם אנשים רבים שמצאו הצלחה על ידי השקעה ברכוש מסחרי. אין שום קסם בלספק לך חיים מצליחים. תזדקק לידע עובד בנושא נדל"ן, להיות בעל ניסיון בשוק וניסיון בענף. מאמר זה מכיל כמה טיפים שיעזרו לכם להתחיל בהרפתקה שלכם ללמוד יותר על הפעלת נדל"ן מצליח.

מאת: רוי ורלדיני עסקים29/01/20263 צפיות
נכסים תעשייתיים ומסחריים מגיעים לשוק כל הזמן, אך נכסים מסוג זה אינם מקבלים רשימות מועדפות כמו בתים רגילים. בין אם קונים או מוכרים, אל תימנעו משא ומתן. להישמע ולהילחם כדי להשיג לעצמך מחיר הוגן לרכוש. צלם תמונות דיגיטליות של תמונות הבניין. ודא שיש לך כל הליקויים שנמצאים בתמונות שאתה מצלם (דברים כמו חורים, כמו חורים בקיר, ושטיחים פגומים או מלוכלכים.

מאת: רוי ורלייעוץ משפטי25/01/19455 צפיות
זו הסיבה מדוע יש צורך ייתכן שתצטרך עזרה. המאמר להלן מספק עצות מצוינות כדי לעזור לך לנצח במקרה שלך פגיעה אישית.

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/01/19433 צפיות
פגיעה אישית היא עניין רציני ואתה לא צריך לקחת את זה בקלות. ללא קשר לתוצאה של המקרה, לקחת מישהו למשימה על רשלנות שלהם הוא יותר מוצדק. להלן המאמר שלהלן יעזור לך עם כל ענייני הפגיעה האישית שלך.

מאת: רוי ורלפסקי דין25/01/19423 צפיות
אתה צריך לקחת את המקרה פגיעה אישית קל. לא משנה איך המקרה שלך הולך, לקחת מישהו למשימה על רשלנות שלהם הוא יותר מוצדק. מאמר זה נותן לך כיצד להתקרב מקרה פגיעה אישית.

מאמרים נוספים בנושא חוק ומשפט - כללי

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/03/2048 צפיות
נדל"ן יכול לספק לך אפשרות השקעה נהדרת. ישנם דברים רבים שיש לקחת בחשבון לפני שרוכשים נכס להשקעה. המידע הבא יעזור לכם למצוא הצלחה.

בית המשפט העליון מחק בימים אלו עתירה שהגיש ח"כ אביגדור ליברמן נגד הרבנות הראשית

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי14/09/19490 צפיות
הסוגיה משפטית בעניין צו הריסה 1. האם מהנדס הוועדה המקומית לתכנון ולבניה (להלן: מהנדס הוועדה המקומית) רשאי להאציל את הסמכות הנתונה לו בסעיף 221 לחוק התכנון והבניה, התשכ"ה-1965 (להלן: חוק התכנון והבניה או החוק) לחתום על צווי הריסה מינהליים? הרקע לבקשה והחלטות הערכאות הקודמות 2. ביום 13.11.2017, ניתן צו הריסה מינהלי לגבי בנייה ללא היתר של תקרות בטון ובריכת שחייה בדירת הדופלקס של המשיב בתל-אביב. צו ההריסה המינהלי (להלן: הצו) הוצא מכוח סעיף 221 לחוק התכנון והבני

מאת: אברהם פכטרחוק ומשפט - כללי21/03/19301 צפיות
שרת המשפטים שקד מציגה תכנית מהפכנית לבניית בית-משפט העליון, ביטול הוועדה למינוי שופטים ושימוע בכנסת בנוסח ארה"ב. אם אכן יבוא שינוי – בג"צ יכול להאשים את עצמו כי פסיקותיו וחוסר האיזון תוך התערבות בנושאים לא שפיטים, הם תוצר הביקורת.

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי05/03/19408 צפיות
הגשה של עתירה ללא כל טעות מצריכה בקיאות בענייני משפט אלה

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/01/19433 צפיות
פגיעה אישית היא עניין רציני ואתה לא צריך לקחת את זה בקלות. ללא קשר לתוצאה של המקרה, לקחת מישהו למשימה על רשלנות שלהם הוא יותר מוצדק. להלן המאמר שלהלן יעזור לך עם כל ענייני הפגיעה האישית שלך.

מאת: עידן שלומןחוק ומשפט - כללי19/01/191230 צפיות
כולנו מנהלים את מרוץ החיים שלנו ודואגים להכין ביטוח כזה או אחר לצרות עתידיות שנקווה שלא יפקדו אותנו לעולם. הביטוחים הללו מבטיחים תשלומים כאלו ואחרים שנזכה להם בעתיד ישירות לכיס שלנו, או לטובת טיפולים שלנו או גרוע מכך יועברו ישירות לשארים שלנו במקרה של מוות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica