חפש מאמרים:
שלום אורח
14.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם חיפוש דומיין בעברית היא משימה בלתי אפשרית?

מאת: עידן שלומןבניית אתרים15/10/20152088 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
חיפוש דומיין יכול להיות תהליך מתיש שכן מרבית הדומיינים המתאימים עבורכם סביר שנתפסו כבר בעבר ועל כן דומיין בעברית יכול להיות אופציה נפלאה עבור כל מי שמחפשים אחר דומיין מדויק עם שמם והעיסוק שלהם או תחום העניין שלהם באינטרנט.

חיפוש אחר שם מתחם, דומיין בשפת העם, המתאים בדיוק לצרכים שלכם ומתאר את תחום העיסוק או התחביב שלכם באינטרנט בצורה מושלמת הוא עניין שאינו פשוט כלל ועיקר. מדובר בתהליך שרבים מתחילים במחשבה כי שמות המתחם שחשבו עליהם פנויים וחופשיים לרכישה אך די מהר מבינים שלא כך הדבר והם נאלצים להתפשר על שמות מתחם שהם עיוות של אלו שרצו מלכתחילה.

מדוע קשה למצוא דומיין מתאים? הבעיה באיתור של דומיין המתאים עבורכם היא מהסיבה הפשוטה שיש רבים אשר רכשו כבר את אותם דומיינים "טובים", אם לשימוש עצמי שלהם ואם למטרות מסחר בדומיינים, שכן הם יודעים שיש מי שירצו אותם בעתיד. דבר זה מביא לכך שמדי חודש נרכשים אלפי דומיינים בעלי סיומת "עברית" ובעולם כולו מדובר על מאות אלפי דומיינים בעלי סיומות "לועזיות" אשר נרכשים מדי חודש בחודשו.

בשל מצב זה חיפוש דומיין שחשבתם עליו כמתאים ביותר עבורכם אינו עניין של מה בכך, לא תמיד יביא את התוצאה המקווה שהוא פנוי לשימוש ולכן תיאלצו לחפש אחר דומיינים נוספים הדומים לזה המקורי שחיפשתם או שהם נגזרות שלו.

כיצד בכל זאת מוצאים שם מתחם רלוונטי? הפתרון המקובל הוא באמצעות הוצאה של עוד ועוד סיומות דומיינים אפשריים בלועזית או הרחבת האפשרויות לרכישה של דומיינים בשפת המקור. הכוונה בשני אלו היא שאם חשבתם על הדומיין RitaLawyer.com והוא תפוס, אז תוכלו לחפש אחר RitaLawyer.net או RitaLawyer.lawyer וכדומה עד אשר תמצאו אחד המתאים לכם.

פתרון זה נח בעיקר לאמריקאים או מי שמבססים שם מתחם על בסיס שפה לועזית אך לישראלים זהו פתרון בעייתי שכן איש לא יאהב שאלו יהינו סיומות שם מתחם שהוא עושה בו שימוש.

עבור ישראלים, הפתרון השני, זה של חיפוש אחר דומיין בעברית, יעיל הרבה יותר. במקום אותו דומיין באנגלית שנמצא תפוס, אפשרי יהיה לחפש ואולי לרשום את הדומיין .co.ilריטהעורכתדין ובכך למצוא דומיין מדויק בעברית לצרכים שלהם ודומיין שהוא קליט לשימוש ופרסום בישראל.

חיפוש דומיין אינו עניין של מה בכך וחשוב להכין רשימה מסודרת של שמות דומיין שמדברים אליכם מראש ובסדר עדיפויות מדורג מראש. רצוי לבחור ברשימה התאמות של שמות מתחם בעברית ולועזית ולהתחיל בחיפוש. בהצלחה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן שלומן

מאת: עידן שלומןנזיקין29/04/191028 צפיות
אחד החוקים הכי משמעותיים לטובת הצרכן הישראלי הוא חוק שירותי תעופה שחוקק חבר הכנסת אחמד טיבי לפני מספר שנים. חוק זה הוא ללא ספק בשורה מרעננת במסגרת חוקי הגנת הצרכן בישראל ונוגע הן לטיסות מישראל לחוץ לארץ, טסים פנים ארציות בישראל וטיסות ממדינה זרה לישראל, בין אם מדובר בטיסה ישירה או כזאת הכוללת חניית ביניים.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191060 צפיות
אחד התחומים הפעילים ביותר בעולם המשפט הישראלי הוא זה של תביעות נזיקין ותאונות דרכים. הסיבה לכך די פשוטה, והיא כיוון שכולנו עלולים להיקלע לסיטואציה בה אנו נפגעים במזיד או בשוגג ויש מי שניתן לתבוע על מנת שייתן על כך את הדין.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191037 צפיות
שכירים רבים תופסים במחשבתם שהם רשאים לתבוע מקרה של תאונת עבודה או פגיעה מהעבודה רק כאשר מתרחש אירוע נקודתי ספציפי שברור (לפחות עבורם) שהוא זה שגרם להם לנזק גופני. לא כך הדבר וכדאי שתכירו מושג "חדש" יחסית בתביעות של תאונות עבודה – מיקרוטראומה.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191092 צפיות
ההגנה על זכויות העובדים מתרחבת כל הזמן ככל שאנו למדים יותר ויותר על גורמים הפוגעים בעובדים במהלך עבודתם. חלק מפגיעות אלו נחשבות בתור מחלת מקצוע על ידי מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית של משרד הכלכלה, ולעובד שנפגע באופן זה יש זכויות תביעה מול ביטוח לאומי.

מאת: עידן שלומןשיער08/04/191655 צפיות
תחום היופי והטיפוח עובר טרנדים רבים משנה לשנה, חלקם חולפים להם וחלקם נשארים עמנו לשנים רבות. אחד הטרנדים החזקים במאה הנוכחית בתחום עיצוב השיער, כזה שלמעשה קיים מאות שנים אבל עבר ריענון משמעותי והתקדמות טכנולוגית הוא זה של (חבישת) פאות.

מאת: עידן שלומןנזיקין18/02/19949 צפיות
אמצעי המדיה הרבים שזמינים לכל אחד ואחת מאיתנו הביאו בשנים האחרונות לעלייה משמעותית באלימות שעולה בטקסטים רבים שנכתבים בערוצי התקשורת השונים. חלק מאותם תכנים, בין אם במסגרת כתבה, מאמר, פוסט או מסרון הם בבחינת לשון הרע והוצאת דיבה מבחינה חוקית ונכנסים תחת הגדרות חוק לשון הרע במדינת ישראל.

מאת: עידן שלומןחוק ומנהל21/01/191013 צפיות
מתי פעם האחרונה בדקת את חיוב הארנונה שקיבלת? סביר להניח שלא ממש בדקת אותו, כמו מרבית הישראלים. התרגלנו כבר לקבל את החשבון בדואר ולשלם אותו לפי הסכום שכתוב. בלי שאלות ובלי בדיקות. חבל מאוד שזה המצב.

מאמרים נוספים בנושא בניית אתרים

מאת: יאירבניית אתרים18/06/19791 צפיות
לא ניתן להפריז בתיאורים לגבי חשיבותו של אתר מקצועי וטוב לתמהיל המיתוג של כל עסק וחברה. האתר מהווה את "חלון הראווה" של העסק, את אמצעי הקשר הישיר שלו אתכם, ולא בכדי הוא נחשב למהותי ביצירת מותג מנצח.

מאת: עידן שלומןבניית אתרים22/08/174179 צפיות
החלטתם לבנות אתר חדש וכעת אתם בשלב הראשוני של התהליך, אך זהו שלב שללא ספק אחד החשובים ביותר – רכישת דומיין (שם מתחם) לאתר שלכם.

מאת: עידן שלומןבניית אתרים05/06/173307 צפיות
לפני שאתם שואלים את עצמכם איך להשיג לקוחות חדשים לעסק, אולי כדאי לדבר על אתר האינטרנט שלכם ועל תרומתו. אם השקעתם לא מעט על האתר הקודם והלקוחות סרבו להגיע, אולי כדאי שתבדקו את הבעיה לעומקה. ייתכן מאוד שיש לכם בעיה בבחירה של דומיין. מה זה דומיין ואיך הוא יכול לעזור לכם להשיג יותר לקוחות ובפרט לקוחות שאתם באמת צריכים לבית העסק?

מאת: vodplaceבניית אתרים22/03/171465 צפיות
בניית אתרים, על וורדפרס או לא?

מאת: Droxitבניית אתרים26/01/171030 צפיות
כאשר אנו משווקים אם מוצר או שירות, באמצעות האינטרנט, דף הנחיתה, הינו דף שמתוכנן למטרה אחת והיא יצירת לידים.. בדף הנחיתה, אין ניווט שקושר את הגולש לאתר, אך הסיבה המרכזית לכך היא צמצום אפשרויות שעומדות בפני הגולש...

מאת: vodplaceבניית אתרים20/12/161057 צפיות
מחיר יכול להטעות - הנה הסיבה למה.

מאת: vodplaceבניית אתרים26/10/16961 צפיות
עולם בניית האתרים בשנים האחרונות השתדרג עשרת מונים. לא עוד אתרים שלוקח לבנות אותם במשך חודשים שלמים, כיום בזכות מערכות לניהול תוכן פופולאריות כגון וורדפרס ניתן לבנות אתרים בתוך מספר ימים בודדים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica