חפש מאמרים:
שלום אורח
20.05.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

משלי אברהם

מאת: אברהם פכטראקטואליה25/11/2018231 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
הלפיד הדועך

הלפיד שהולך לפני המחנה שכח את הפגישות עם מילצן ועכשיו את הפגישות עם מוזס. נראה לי קצת מוקדם מדי למחלת השכחה פרט כמובן לכל אי השגב. מוזר – איך פוליטיקאי ששואף גבוה גבוה, מטיף לאחרים ושוכח את עצמו.

הצהרות מיותרות

ההצהרה של גנץ בנאום הכלניות היתה מוקדמת ומוגזמת, ההצהרה של רגב היתה מיותרת ולא נבונה. מסקנה - פוליטיקה זה לכלוכים ונכלולים.

השקד המר

המאבק בין שקד למנדנבליט בפרשת היועצת זילבר הגיע לפשרה. במקום דינה זילבר יופיע אריאל זילבר באומר או בצליל ושקד תישאר בממשלה והיועץ... ימשיך לייעץ (דינה של זולברג יקבע בנפרד).

קיצוץ

קיצוץ רוחבי בתקציב להגדלת המשכורות של שוטרים, שב"כ ומוסד. המבקרים זה על חשבון הציבור וכל אלה הם לא הציבור שמגינים על המבקרים חוצפנים. ציבור נבחר יקטן שעושה ימים, לילות, חגים ומועדים למען בטחון המדינה.

המשחק פוקר – ופני פוקר

נתניהו שיחק פוקר עם בנט, החזיק את הקלפים חסויים וברגע הנכון שלף את הג'וקר שהכריע את המשחק. בנט איים ואכל אותה עם שקד מר ולבונה. בנט הודה באדיבות שהפסיד והאולטימטום היה מוגזם, אם לא מבצעים אותו.

גנץ – כוכב עליון

כל אלה שבונים על גנץ ככוכב התורן הבא בפוליטיקה תהיו מוכנים שיתברר כברווז צולע או כברוז פוליטי ותזכרו את שחק מופז, ברק, מרדכי כל אחי.

שרה לא שרה אבל מנגנת

בהתייעצות שבין ראש הממשלה, שר החוץ, שר הבטחון, שר הבריאות - הוחלט פה אחד כי שרה תמשיך ללוות את ראש הממשלה בכל נסיעותיו גם בעתיד למען בטחונו כדיילת אישית.

הכונו לבחירות ב-2019

חגיגת הבחירות החלה הקומבינות בדרך ההשמצות כבר מוכנות הדילים נרקחים בסתר הלכלוכים יקבלו חיים משלהם שירי האירוויזיון כתשדירי בחירות למאי 2019.


גישור במעונות

פרשת המעונות של שרה הולכת לגישור בהסכמתה, כל הנושא טופל מלכתחילה בצורה לא נבונה, היה מקום להוריד מתקציב המעון את סכום החריגה 2019 - עדיין לא מאוחר.

פעמוני משיח

1. אני שומע פעמוני משיח גדעון לוי במאמר ב"ארץ", משבח את נתניהו על מנהיגותו שמונע מלחמה מול לפיד, גבאי לבני, ברק.

2. התרגיל הפוליטי של ליברמן ביבי שר בטחון גלנט צריך להצטרף לליכוד איווט מחפש מנדטים וחמאס חוגג בצורה מגוחכת. הבחירות ב 2019 כבר החלו.

3. שמעתי את התגובות של לבני גבאי לפיד ברק ופרשנים על הפסקת האש וכמעט בכיתי מרוב צחוק על דברי הסרק שלהם ששלובים בתפיסתם הלקויה .

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר: