חפש מאמרים:
שלום אורח
07.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

גנץ – דוגמא לגנרלים שנכנסים לפוליטיקה

מאת: אברהם פכטראקטואליה31/03/2019357 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הראיון של גנץ ליונית – קרן משודרגת

הראיון של גנץ ליונית .הגברת יונית הוכיחה לגנץ שהיא קרן מרציאנו משודרגת והחזירה לעצמה את ההובלה, ברשתות עם הראש מוטה הצידה ועיניים מזרות פוליטיקה. הגמגום של גנץ הרס את כל השתיקות שלו ויונית הורידה אותו לגובה של יאיר לפיד. ואם אתם זוכרים את נאום הגמגום של לווי אשכול תבינו את הנזק והרמז לעתידו. ולסיום כאשר גנץ שכב בבוץ ביבי שיפר את האנגלית ולמד להופיע בטלוויזיה ועכשיו כשביבי, שוכב בבוץ של חקירות וצוללות מומלץ לגנץ לנסוע לשפץ את האנגלית ואת ההופעה בטלוויזיה ובמיוחד את אומנות הראיונות לתקופה של 4 שנים ואז לחזור יותר בשל... הראיון שלו שהפך לוויראלי כולל בנוסח ראפ הוא קלף זהב לליכוד ,בביצוע מקורי, ששווה מדלית זהב, של בחירות.

שאלת תם ולא נשלם

שאלת תם ולא נשלם. איך מסבירים את המצב שבכירי הצבא ומערכות הבטחון כל זמן שהם בשירות משבחים את ההנהגה את המערכות האחריות היוזמה ההנהגה החכמה והאחראית. וכאשר הם פורשים ובמיוחד כשמצטרפים לפוליטיקה או תומכים במפלגה שרצה לשלטון הם פתאום משמיצים מבקרים לא ידעו לא שמעו לא הסכימו ולא התייעצו איתם. כך פתאום הרמטכ"לים שב"כ מוסד, ומעל כולם ברק עם הזקן שבזמן היותו שר בטחון בממשלת נתניהו ,שיבח התחנף ויצק מים על ידיו של נתניהו והיום השונא הגדול שלו. ושאלה נוספת אם הם באמת לא ידעו לא שמעו על החלטות ומהלכים מרכזיים וחיוניים ,אז לדעתי הם כשלו בתפקידם שהרי תפקידם לדעת ולשמוע לפני ואחרי הממשלה והקבינט ואם לא ידעו ושמעו מעלו בתפקידם. תעלומה לפתרון של הרקול פוארו.....

שאלה לבוגרי 5 יחידות במתמטיקה

מה הפתרון למשוואה עם שני נעלמים טנקים ומילואים יורדים דרומה במהירות 70 קמ"ש והמון פרוע יוצא מעזה לגדר במהירות 60 כמה יפגעו במפגש.

הרם פריסקופ

הרם פריסקופ - בתכנית של אילה חסון פורסמו מסמכים, לפיהם שר הבטחון והרמטכ"ל ידעו והיו בסוד עסקת הצוללות כולל מצרים, לרבות הפיצוי הנאה לישראל. מתברר שבוגי יעלון, גנץ, עמוס גלעד וראש המוסד ידעו על תרחיש הצוללות, ולכן הבכיינות שלהם שהם מודרו, לא ידעו, לא שמעו, לא הבינו מציגה אותם בדמות שלושת הקופים עם יד על הפה האוזן והעיניים. מה שהכי מעצבן, שהם הטעו את הציבור והציגו מצג שלפיו כל נושא הצוללות נעשה במחשכים ובהסתר עם כוונות אישיות וריח של שחיתות. ולכן הזעקות של אהוד ברק, בוגי יעלון, גנץ - צורמות לאוזן. כמו כן שכחו לציין, שלישראל ולמצריים יש אינטרסים בטחוניים רחבים כמו דאעש בסיני וכמה ארצות ערב סביב. ולכיוון הזה ניתן להבין בעקיפין רמז נתניהו על "סוד מדינה" שרצו להוציא ממנו בראיונות על הצוללות. בקיצור כאשר המשטרה פרסמה הודעה, לפיה העדות של בוגי יעלון במשטרה לא תואמת לראיונות שלו בתקשורת והאשמות שלו על העסקה, כולל אבו זקן אהוד, זאת היתה פרובוקציה מתוכננת. וכאשר היועץ המשפטי הצהיר שנתניהו לא קשור לפרשת הצוללות, קפצו עליו מכל הכיוונים עם פרשניות זדוניות. עכשיו כשהצוללות הרימו פריסקופים ועלו על פני המים - התמונה מקבלת ממדים אחרים ובטחון ישראל התחזק, ובנוסף קיבלנו פיצוי ראוי .

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר: