חפש מאמרים:
שלום אורח
01.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ביטוח ריסק – כל מה שרציתם לדעת

מאת: neri bennunביטוח חיים26/04/2011781 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אחד מהביטוחים החשובים ביותר, הינו ביטוח חיים. ביטוח חיים מגן על המבוטחים בו מפני מקרים קשים, הפוגעים בתפקודו היומיומי. כמו למשל, נכויות, מחלות קשות, חוסר כשירות, וכדומה, מקרים בהם התפקוד היומיומי הלקוי איננו מאפשר המשך עבודה תקין וקבלת הכנסה. ביטוח חיים גם הוא מופיע בכמה אפשרויות, אחת מהן, הינה ביטוח ריסק. ביטוח ריסק, שלא כמו ביטוחים אחרים, מתייחס למקרי מוות, מותו של המבוטח, ומאפשר, במסגרתו, את קבלתו של סכום הביטוח כולו או קצבת ביטוח חודשית על ידי בני משפחתו או יורשיו. ביטוח ריסק מאפשר קבלת פיצוי כספי מחברת הביטוח למשפחתו של המבוטח או יורשיו, וזאת לאחר פטירתו. ביטוח ריסק הינו ביטוח חשוב במיוחד שכן מבטיח לבני משפחתו של המבוטח הכנסה קבועה גם לאחר פטירתו, הכנסה שבמרבית המקרים, היה הוא אחראי עליה.

ביטוח ריסק – האפשרויות המוצעות

ביטוח ריסק, כאמור, הינו סוג של ביטוח חיים, המתייחס למצבים בהם בעת פטירתו של המבוטח, יועבר הפיצוי הכספי על ידי חברת הביטוח המבטחת לבני משפחתו או יורשיו. ביטוח ריסק, גם הוא, נחלק לכמה סוגים. הסוג הראשון מתייחס לביטוח, ביטוח ריסק, במקרה מוות, ובאמצעות סכום הביטוח שצוין בפוליסה עליה חתם המבוטח, מתאפשרת הגנה על משפחתו או יורשיו, שנותרו מאחור. סוג אחר של ביטוח ריסק מתייחס למצבים בהם המבוטח חולה במחלה קשה. במקרים מסוג זה, בהם נמנע ממנו תפקודו התקין כתוצאה מהמחלה, מקבלים בני משפחתו או יורשיו, פיצוי מחברת הביטוח המבטחת. ההבדל בין ביטוח ריסק אחד למשנהו, הקשורים במצבים של מחלה קשה, הינו במספר המחלות המצוינות במסגרתו של ביטוח ריסק, עליו חותם המבוטח.

ביטוח חיים – ביטוחים נוספים

ככזה בעל חשיבות רבה במיוחד, מהווה ביטוח ריסק אפשרות ביטוח חשובה במיוחד. אולם, כדאי לדעת כי קיימים ביטוחי חיים מסוגים נוספים. למשל, ביטוח חיים רגיל, כולל קבלתם של פיצויים וקצבה חודשית במקרה של אובדן כושר עבודה או נכות. במקרה וחל אירוע מסוג זה, יקבל המבוטח פיצוי וקצבה מחברת הביטוח בה הוא מבוטח. ביטוח חיים מסוג נוסף הינו ביטוח מנהלים או קרן פנסיה. אפיקי ביטוח אלה, כוללים, כמו ביטוח ריסק, גם אובדן כושר עבודה, גם ביטוח חיים וגם הפרשה לעת זקנה. כך או כך, ביטוח ריסק או כל ביטוח חיים אחר, מגן עלינו ועל בני משפחתנו מפני הצפוי להתרחש, מצבים קשים במיוחד, ומבטיח לכל אחד שקט נפשי בידיעה כי במידה וחלילה יארע משהו, יש כיסוי ביטוחי.

ביטוח ריסק – כדאי לדעת

ביטוח חיים, הכולל גם ביטוח ריסק, קובע את גובה הפיצויים שתקבל משפחתו של המבוטח לאחר פטירתו. ביטוח חיים מציע מסלולים שונים ואפשרויות שונות, המתייחסות גם לרכיב הפנסיה (כמו ביטוח מנהלים, למשל) ולמרכיב החיסכון. מבוטח המעוניין בכך, יכול לצבור לטובתו כמה ביטוחים שונים, ובעת פטירתו, יקבלו בני משפחתו או יורשיו, מכל חברות הביטוח את הפיצוי, כפי שזה סוכם במסגרתו של ביטוח ריסק. חשוב להקפיד כי כל חברות הביטוח השונות ידעו על ריבוי הביטוחים השונים ויאפשרו זאת. כמו כן, חשוב כי המבוטח ידאג ליידע את חברת הביטוח באשר לשינוי במצבו הבריאותי, שכן במידה ולא יעשה זאת, באפשרותה של חברת הביטוח לבטל את מחויבותה כלפיו, שכן לא עמד בתנאי הביטוח, כפי שנקבעו במועד החתימה ולא מסר את מלוא הפרטים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בלוגר וכותב מאמרים בנושאי צרכנות חכמה, ודרכים יעילות לחסוך

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת neri bennun

מאת: neri bennunבניית אתרים04/10/125297 צפיות
אחת השפות הנפוצות והשמישות ביותר כיום היא שפת html שפירושה הוא Hyper Text Markup Language, כלומר השפה שבה נכתבים דפי האינטרנט ברובם. לימוד html מאפשר לכם ללמוד לכתוב בשפה שניתן לכתוב בה כמעט בכל כלי או פלטפורמה טקסטואלית ואפילו בכלים גרפיים.

מאת: neri bennunלימודי תעודה ומקצוע04/10/125613 צפיות
BI הם ראשי תיבות של "בינה עסקית", או באנגלית - Business Intelligence. מה פירוש הדבר? מה עומד מאחורי השם המפוצץ הזה?

מאת: neri bennunסרטן04/10/122364 צפיות
אחד מסוגי הסרטן השכיחים ביותר כיום בעולם כולו הוא סרטן הערמונית. למרות שכיחותו, הגורמים אליו אינם ברורים.

מאת: neri bennunמיניות ובריאות מינית04/10/12817 צפיות
האיידס היא מחלה חדשה יחסית והיא התגלתה בשנות השמונים של המאה העשרים. . כיום ידוע כי המחלה איננה מחלת מין כלל, אלא שהיא עוברת באמצעות הדם

מאת: neri bennunרפואה משלימה03/10/122360 צפיות
הרפואה המשלימה תופסת תאוצה בשנים האחרונות וגם מוסדות רפואיים מערביים פתחו שעריהם לשיטות רפואה משלימה. ההתרחקות משימוש באמצעים טבעיים כמקור לשיפור הבריאות הביא את הרפואה המודרנית לשימוש בכימיקאלים הנמצאים בבסיס התרופות המערביות המודרניות.

מאת: neri bennunסרטן03/10/122373 צפיות
סרטן מאופיין כמחלה שבא התאים בגוף אינם מתחלקים באופן שווה ובאופן שאינו נשלט. אסופת התאים יוצרת גידול ממאיר באותו המקום או שהם מתקדמים למקומות שונים בגוף. לתופעה זו קוראים גם גרורות של הסרטן.

מאת: neri bennunשוק ההון01/07/12879 צפיות
כל אדם אשר עיניו בראשו יודע כי יגיע לגיל בו לא יוכל להמשיך לעבוד. אך על מנת שיוכל להזדקן בכבוד מתעורר הצורך בניהול מקצועי של כספים על מנת שיהיה ניתן להמשיך ולחיות בצורה מכובדת גם לאחר גיל הפנסיה.

מאמרים נוספים בנושא ביטוח חיים

מאת: נינה כהןביטוח חיים18/05/151605 צפיות
סקר סיכונים ביטוח זהו תפקיד של כל שמאי נזקים עבור חברות הביטוח. חברות אלו מעוניינות לקבל סקר סיכונים של לקוחותיהם כדי לבצע ביטוח רכוש עבורם.

מאת: אלטים ביטוח ופיננסיםביטוח חיים30/03/151255 צפיות
נראה לכם שאתם משלמים הרבה על ביטוחי החיים? רוצים לדעת כמה כמה עולה ביטוח חיים בחברה אחרת?

מאת: שלום כהןביטוח חיים24/03/147308 צפיות
כבר מרגע שגילית שאת בהיריון ומצפה לילד בקרוב, כבר מנשימה ראשונה, התאהבתם וידעתם שתעשו הכל על מנת שיהיה לילד שלכם הכי טוב, הכי בטוח והכי בריא.

מאת: שלום כהןביטוח חיים24/03/147228 צפיות
היום יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות המכרעת והכה אקוטית שברכישת ביטוח חיים. פעם מרבית האנשים לא היו חושבים לטווח רחוק, ויתרה מזאת הם היו מעדיפים לטמון את ראשם בחול ולא לחשוב על מצבים לא נעימים שעלולים לקרות, כגון: מחלה קשה, אובדן כושר עבודה, מוות וכד'. עם השנים חל שיפור הדרגתי במודעות של אנשים לכל נושא הסיכונים, ביטוחים והבטחת השקט הנפשי באמצעותם.

מאת: שלום כהןביטוח חיים12/12/137446 צפיות
ביטוח חיים הינו מוצר ההולך וצובר תאוצה ולא בכדי.

מאת: דוד כהןביטוח חיים02/11/137471 צפיות
אנו רוכשים מגוון רחב של ביטוחים במהלך חיינו, אם מדובר בביטוח לרכב או ביטוח לדירה. למרות זאת, אם יש ביטוח שהוא מהביטוחים החשובים ביותר שעלינו לרכוש הוא ביטוח חיים.

מאת: גיל שושיביטוח חיים22/10/13986 צפיות
ביטוח חיים הינו גם מוצר חיסכון ארוך טווח, אחד כזה שישמש אתכם בגיל השלישי. הוא עשוי להוות עבורכם מוצר הפנסיה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica