חפש מאמרים:
שלום אורח
21.10.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך בוחרים ביטוח אופנועים?

מאת: neri bennunביטוח אופנועים20/12/20118271 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ביטוח אופנועים  בא לשמור עלינו ועל האופנוע שלנו במקרה של נזקים. בשל העובדה שאופנוע הוא כלי רכב קטן יחסית, הוא חשוף, ומשאיר אותנו חשופים, יותר מכלי רכב אחרים. בשל העובדות הללו, ביטוח אופנועים הוא ביטוח חשוב מאין כמוהו. על כן, כשאנו באים לבחור ביטוח אופנועים, חשוב לבחור בביטוח אשר בו נהיה מכוסים באופן המרבי, מכל בחינה שהיא.

אלמנט נוסף אשר חשוב מאוד בבחירת ביטוח אופנועים, הוא כמובן האלמנט הכספי. ביטוח אופנועים נחשב פעמים רבות לביטוח יקר יחסית, דווקא בשל היותנו חשופים יותר למפגעים. יחד עם זאת, חברות ביטוח רבות מציעות פוליסות אטרקטיביות, כשההפרשים בין פוליסה לפוליסה יכולים להיות משמעותיים ביותר. לכן, בבואנו לבחור ביטוח אופנועים, חשוב לעשות סקר שוק מקיף לפני כן, על מנת שנוכל למצוא את הפוליסה המשתלמת והמקיפה ביותר. אם אתם מכירים אנשים אשר בבעלותם אופנוע, חשוב להתייעץ איתם לפני רכישת ביטוח אופנוע.

כיצד ניתן להוזיל את הביטוח?

מחירו של ביטוח אופנועים יכול להשתנות באופן משמעותי, בהתאם לכמה קריטריונים:

  1. סוג האופנוע: פעמים רבות מחיר ביטוח אופנועים יכול להשתנות באופן משמעותי בהתאם לסוגהאופנוע שיש ברשותכם. ביטוח אופנוע עירוני שונה מביטוח אופנוע שטח. כמו כן,קיימים תעריפים שונים לביטוח קטנוע.
  2. הנהג: ביטוח אופנועים יכול להיות זול באופן משמעותי עבור נהגים זהירים. נהגים אשראין ברשותם עבר הכולל תאונות והרשאות קודמות, יוכלו להוזיל את עלות הביטוחשלהם בעד כ25%. נהגים זהירים נחשבים לנהגים בעלי סבירות נמוכה להיות מעורביםבתאונה, ועל כן, לחברות הביטוח משתלם יותר לכסות אתכם.
  3. סטאטוס הנהג: הותק של הנהג יכול להשפיע גם הוא על מחיר הביטוח. נהג צעיר יותר ישלם פעמיםרבות סכום גבוה יותר על הביטוח. על כן, חשוב לעדכן את פוליסת הביטוח מדי שנה.כמו כן, חשוב לעדכן את פרטי הרישיון, על מנת שלא תשלמו מחירים גבוהים לחינם.ביטוח אופנוע מעל גיל 40 יעלה פחות מביטוח אופנוע לצעירים.

אם ן, כפי שהראינו לעיל, ביטוח אופנועים הוא לא דבר קבוע. ביטוח לאופנועים יכול להשתנות בהתאם לסוג האופנוע, אופי הנהג, גילו והותק שלו. כשאנו באים לבחור ביטוח אופנועים, חשוב מאוד לתת דגש גם על מאפיינים אלו. כולנו מעוניינים בביטוח אשר יכסה אותנו, אך לא יעלה כסף רב. ביטוח יכול להוות הוצאה משמעותית, ואם יש אפשרות להוזיל אותה, מה טוב. על כן, חשוב לבחון את הקריטריונים אשר יכולים להוזיל לנו את פוליסת הביטוח, לפני שאנו רוכשים ביטוח אופנועים.

היכן לחפש?

לאחר שאנו מודעים לחשיבות פוליסת הביטוח, ולקריטריונים השונים, עלינו לערוך סקר שוק, כפי שכבר צוין לעיל. הדרכים לביצוע סקר שוק רבות מגוונות. אפשרות אחת היא פנייה לחברות ביטוח שונות, על מנת לקבל הצעות מחיר עבוד ביטוח אופנועים. אפשרות זו יכולה להמשך זמן רב, אך יחד עם זאת, יכולה להיות אפקטיבית. אפשרות נוספת, היא חיפוש והשוואה אינטרנטית. חברות רבות מציעות פרטים על פוליסות הביטוח שלהן ברחבי האינטרנט. המרחב האינטרנטי מאפשר לנו לערוך סקר שוק מקיף, מבלי לקום מן הכיסא.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בלוגר וכותב מאמרים בנושאי צרכנות חכמה, ודרכים יעילות לחסוך

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת neri bennun

מאת: neri bennunבניית אתרים04/10/125440 צפיות
אחת השפות הנפוצות והשמישות ביותר כיום היא שפת html שפירושה הוא Hyper Text Markup Language, כלומר השפה שבה נכתבים דפי האינטרנט ברובם. לימוד html מאפשר לכם ללמוד לכתוב בשפה שניתן לכתוב בה כמעט בכל כלי או פלטפורמה טקסטואלית ואפילו בכלים גרפיים.

מאת: neri bennunלימודי תעודה ומקצוע04/10/125740 צפיות
BI הם ראשי תיבות של "בינה עסקית", או באנגלית - Business Intelligence. מה פירוש הדבר? מה עומד מאחורי השם המפוצץ הזה?

מאת: neri bennunסרטן04/10/122520 צפיות
אחד מסוגי הסרטן השכיחים ביותר כיום בעולם כולו הוא סרטן הערמונית. למרות שכיחותו, הגורמים אליו אינם ברורים.

מאת: neri bennunמיניות ובריאות מינית04/10/12958 צפיות
האיידס היא מחלה חדשה יחסית והיא התגלתה בשנות השמונים של המאה העשרים. . כיום ידוע כי המחלה איננה מחלת מין כלל, אלא שהיא עוברת באמצעות הדם

מאת: neri bennunרפואה משלימה03/10/122496 צפיות
הרפואה המשלימה תופסת תאוצה בשנים האחרונות וגם מוסדות רפואיים מערביים פתחו שעריהם לשיטות רפואה משלימה. ההתרחקות משימוש באמצעים טבעיים כמקור לשיפור הבריאות הביא את הרפואה המודרנית לשימוש בכימיקאלים הנמצאים בבסיס התרופות המערביות המודרניות.

מאת: neri bennunסרטן03/10/122520 צפיות
סרטן מאופיין כמחלה שבא התאים בגוף אינם מתחלקים באופן שווה ובאופן שאינו נשלט. אסופת התאים יוצרת גידול ממאיר באותו המקום או שהם מתקדמים למקומות שונים בגוף. לתופעה זו קוראים גם גרורות של הסרטן.

מאת: neri bennunשוק ההון01/07/121007 צפיות
כל אדם אשר עיניו בראשו יודע כי יגיע לגיל בו לא יוכל להמשיך לעבוד. אך על מנת שיוכל להזדקן בכבוד מתעורר הצורך בניהול מקצועי של כספים על מנת שיהיה ניתן להמשיך ולחיות בצורה מכובדת גם לאחר גיל הפנסיה.

מאמרים נוספים בנושא ביטוח אופנועים

מאת: ניצן הראלביטוח אופנועים20/10/131761 צפיות
כיום, כאשר עלויות אחזקת רכב מרקיעות שחקים, ושכבישי ישראל עמוסים לעייפה, רבים בוחרים באופציה הדו גלגלית. אלא שרכישת אופנוע כוללת בתוכה גם סיכונים מסוימים, עליהם יש לתת את הדעת. סיכונים אלה מגולמים בפוליסות השונות של ביטוח אופנוע. כיצד זה משפיע על המחיר שלהן?

מאת: דר גילביטוח אופנועים31/03/127841 צפיות
נהגתם במכונית או דו גלגלי ללא ביטוח וקרה לכם משהו, אתם בצרה אמיתית. אם זה נגמר בפגיעה ברכוש זו צרה אחת אבל אם נפגעתם בשעה שנהגתם בלי ביטוח חובה ואתם האשמים, אתם תתבעו בעבור ההוצאות הכספיות יהיו כתוצאה

מאת: neri bennunביטוח אופנועים11/03/128237 צפיות
הביטוח החשוב ביותר לאופנוע הוא ביטוח חובה. כמו בכל רכב ממונע ביטוח אופנוע חובה מגן על הנהג ועל הנפגעים על ידו בפגיעות גוף כתוצאה מתאונה שאותה גרם. ביטוחים נוספים הם: ביטוח צד ג' לפגיעה ברכוש, וביטוח מקיף שכמו ברכב אחר מכסה מפני גניבות ופגיעה אחרת באופנוע.

מאת: neri bennunביטוח אופנועים02/10/119114 צפיות
ידוע כי ביטוח חובה לאופנועים בישראל הוא מהיקרים בעולם. ידוע, מאידך כי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים הוא חוק חיוני וחשוב במיוחד לרוכבי אופנוע. מדוע מחירי ביטוח חובה לאופנועים בישראל גבוהים, אילו אפשרויות ביטוח חובה לאופנועים יש כדי להוזיל את המחיר ולמה כדאי לשים לב באופן כללי.

מאת: רועי בן עמיביטוח אופנועים06/09/118480 צפיות
עשרה טיפים כיצד לנהוג בצורה בטוחה יותר על הקטנועים או האופנועים שלכם.

מאת: neri bennunביטוח אופנועים21/04/118171 צפיות
כל מי שאי פעם רכב על אופנוע או על קטנוע יודע עד כמה הביטוח חשוב. כמו המעיל והכפפות בחורף או הקסדה בכל יום מימות השנה, ביטוח אופנוע הוא הדרך היחידה להבטיח שבמקרה של פגיעה, חס וחלילה, יזכה רוכב האופנוע לטיפול רפואי גם אם יכולתו הכלכלית אינה מאפשרת זאת.

מאת: ביטוחביטוח אופנועים10/10/108044 צפיות
ישנם שלושה ביטוחים מרכזיים עבור מתחום ביטוח אופנועים המעניקים כיסויים שונים, והם: ביטוח אופנוע חובה, ביטוח אופנוע צד ג ופוליסת ביטוח אופנוע מקיף. ביטוח חובה מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק פיסי לרוכב האופנוע, לנהגים אחרים בכביש והולכי רגל. לעיתים ביטוח זה אף מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק נפשי בלבד לעדי ראייה של תאונה וכדומה. בשל חשיבותו הגדולה של ביטוח חובה לאופנוע, המדינה מחייבת לפי חוק את כל בעלי האופנועים בארץ לרכוש פוליסה זו, ולמעשה לא ניתן לחדש רישיון נהיגה ללא תעודת ביטוח חובה בתוקף.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica