חפש מאמרים:
שלום אורח
18.09.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שיטות מכירה מוצלחות

מאת: לינקשייקשיווק ישיר14/02/20121563 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עולם העסקים כיום הוא קשה ותחרותי. כל חברה ובית עסק צריכים ליזום פעולות של קידום מכירות כחלק ממאמצי השיווק. קידום מכירות היא פעולה להגברת מכירות באופן מיידי על ידי חשיפת החברה, מוצריה ובעיקר הצגת מוצרים או שירותים חדשים שהחברה מציעה. לרוב, הפעלת דלפקי מכירה וחלוקת מוצרי פרסום יביאו לחשיפה מיידית ואפשרות להגברת מכירות. מעבר לפעולות מכירה באמצעות פרסום וקד"מ ישנן שיטות נוספות כמו דיוור ישיר, מכירה פרונטלית, מכירות באמצעות האינטרנט (קופונים, אתרי מכירה ועוד) או הקמת מערך טלמרקטינג למכירות בתוך החברה או באמצעות השכרת שירותי חברה חיצונית (outsourcing).

דיוור ישיר

דיוור ישיר אפשר לבצע באמצעות שליחת דברי דואר רגיל או דואר אלקטרוני. לרוב מציעים הזדמנות כמו הנחה משמעותית, השתתפות בהגרלה או הטבה משמעותית בצורת קופון או שובר הנחה לרכישה עתידית. דיוור היא דרך טובה לגרום ענין ולהביא לקוחות ותיקים או למשוך לקוחות חדשים לבצע רכישה. גם אם הלקוח לא מבצע רכישה מידית עדיין החברה הרוויחה פרסום ישיר.

מכירה ישירה

מכירות פרונטליות (פנים מול פנים) היא דרך להשפיע על הלקוח לבצע רכישה גם אם הוא לא היה מעונין במוצר מראש. אנשי מכירות אסרטיביים יודעים לעוט על הלקוח ולסחוט ממנו מכירה לאחר ביצוע מצגת ושכנוע הלקוח שנמצא מולם. איש מכירות באולם תצוגה שמראה בקיאות במוצר והינו בעל יכולת מכירה גבוהה יודע לשכנע לקוחות לבצע רכישה באמצעות קסם אישי ושכנוע מניפולטיבי כך שהלקוח משכנע את עצמו בנחיצות המוצר ומבצע את הרכישה בלב שלם.

מכירה באינטרנט

בהתאם לאופי העסק ומוצריו ניתן לצאת במסע פרסום במנועי חיפוש או במדיות החברתיות ולמשוך לקוחות חדשים לאתר החברה. יציאה במבצע אטרקטיבי או השתתפות באתרי מכירות פעילים כמו אתרי קופונים ועוד תביא לחשיפת החברה ומשיכת לקוחות חדשים לרכוש מוצר בהנחה משמעותית ולא לחכות עם הרכישה.

מכירות טלפוניות

תגבור השיחות היוצאות ללקוחות ותיקים וללקוחות חדשים יגביר לרוב את היקף המכירות. בית העסק יכול לבצע בעצמו את מערך השיחות במידה ויש לו את האנשים המתאימים לכך. במידה ואין אנשי מכירות טלפוניות מנוסים יש לשקול להוציא את העבודה לחברה המתמחה במערכי טלמרקטינג.

קד"מ

דלפקי מכירה וחלוקת מוצרי פרסום כמו מגנטים, דוגמאות, מחזיקי מפתחות וכד' עליהם מודפס לוגו החברה יביאו לרוב לקידום מכירות מיידי. כדאי להשתתף בתערוכות, ירידם או כנסים מקצועיים ולחשוף את החברה ומוצריה. דלפקי מכירה גורמים להתקהלות סביבם וזו דרך לחתום על עסקאות מכירה במקום.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לינקשייק

מאת: לינקשייקשיקום והידרותרפיה26/03/128350 צפיות
ניתוחים פלסטיים הם למעשה טיפולים רפואיים,טיפולים המתבצעים לרוב באופן כירורגי, ומטרתם לשפץ ולייפות את הגוף. נעשה בהם שימוש לצורך שחזור איברים שעברו נזק כגון כריתת איברים והתעוותו, לעיתים אף מתבצע שחזור איברים לתיקון פגמים מולדים, והשגת מטרות משמעותיות נוספות המשפיעות על חיי המנותח או המחלים ממחלה קשה, כגון שיפור האסתטיות,הדימוי העצמי ועוד.

מאת: לינקשייקריהוט 26/03/121009 צפיות
בשעה טובה, הילד הראשון שלכם כבר גדל, הוא אינו תינוק עוד והגעתם למסקנה שיש לקנות לו חדר ילדים, או אולי אתם עוברים דירה - לדירה גדולה יותר, ולכל ילד יהיה בה חדר נפרד, וצריך לקנות ריהוט מלא לחדרי הילדים. אתם ודאי שואלים את עצמכם מאיפה מתחילים ומה עושים.

מאת: לינקשייקעיצוב תעשייתי 26/03/121130 צפיות
מעצב תעשייתי – מקצוע מבוקש תרתי משמע. מצד אחד - עיצוב תעשייתי הוא מקצוע שמבוקש על ידי צעירי רבים שמעוניינים ללמוד אותו ולעבוד בו. מצד שני – עיצוב תעשייתי הוא מקצוע שמבוקש בתעשייה אשר זקוקה לידיים עובדות בתחום זה.

מאת: לינקשייקנישואין26/03/121159 צפיות
מאמר זה מיועד עבור אלו שמחפשים רעיון להצעת נישואין. הגיע הרגע. אתם כבר רוצים להתחתן, להקים בית, להצהיר שאתם רוצים להיות יחד לנצח

מאת: לינקשייקספורט וכושר גופני - כללי26/03/121245 צפיות
רובנו מוצאים את הנאות היומיום בתחביבים שונים כגון קריאה, כתיבה, צפייה בסרט איכותי, ספורט יומיומי כריצה או רכיבה על אופניים, האזנה למוזיקה אהובה או מפגשים חברתיים ועוד.

מאת: לינקשייקגני ילדים26/03/121281 צפיות
החינוך דומה לחקלאות. על החקלאים נאמר: "הזורעים בדמעה ברינה יקצורו". כך אפשר גם לומר על מי שמחנך ילדים – הזריעה קשה, אבל היא מניבה פרי, תוצרת אותה אפשר לקטוף בשמחה רבה לאורך כל החיים.

מאת: לינקשייקיופי וטיפוח - כללי26/03/12992 צפיות
אחת הדרכים הטובות ביותר – שלא לומר דרך מושלמת, להתחיל שבוע חדש היא באמצעות ביקור במועדון ספא. אין ספק - "שביזות יום א'" נראית אחרי ביקור במועדון ספא פחות מפחידה.

מאמרים נוספים בנושא שיווק ישיר

מאת: SEOMANשיווק ישיר11/02/161492 צפיות
מהי המטרה שעומדת מאחורי השיווק הישיר וכיצד ניתן להיעזר במוצרי פרסום לצורך המיתוג. הרעיון שעומד מאחורי מוצרי הפרסום והגימיקים שניתן לשלב בתהליך המיתוג ושימור הלקוחות.

מאת: דור קונספטשיווק ישיר28/07/143921 צפיות
השוק הפתוח מציג סוגים של מיני ברים לחברות ומוסדות גם יחד. אם מדברים על בר מים למפעל או אפילו בר פרטי, מדברים על כמה וכמה סוגים. למעשה מדברים על מטרות שיש לתת את הדעת עליהן. יש כל מיני מיני ברים. חלקם איכותיים וחלקם יכולים לספק מים נקיים באותה המידה.בעוד הפסולת הינה שם, מתכות רעילות ועוד חומרים אשר עלולים לסכן את הבריאות, מגיע השלב של בחירת מסנני המים והברים המקצועיים אשר יכולים לשמור על בריאותכם. מהו המידע העדכני באשר לסוגי מיני בר? כל המידע תחת קורת גג אחת.

מאת: יוסי יהודאיןשיווק ישיר16/11/138106 צפיות
שימוש בטלמרקטינג כאמצעי שיווק שנויי במחלוקת, אך אם עושים את זה בצורה מקצועית זה מצליח ומצליח בגדול. הינה כמה טיפים שיעזרו לכם.

מאת: www.copy-writer.co.ilשיווק ישיר06/11/137942 צפיות
על כוחו העולה של דפוס דיגיטלי ככלי שיווק

מאת: אקסיומה פרסום ואינטראקטיבשיווק ישיר10/04/131598 צפיות
בית ידיעות אחרונות הוא העיתון המוביל בעיתונות הישראלית. העיתון מהווה פלטפורמה עיתונאית למגוון רחב של סגנונות תקשורת ועיתונות ומהווה מקום העיקרי והמרוכז למדיה העיתונאית בישראל.

מאת: penglשיווק ישיר06/11/128380 צפיות
במציאות הכלכלית העגומה שלנו, ראוי לציין חברה אחת שבאמת תורמת לרווחתם של הצרכנים. חברה זו היא דיירקט סחר הפועלת רבות לטובתם של כלל הצרכנים ודוגלת בשיוויון.

מאת: סימה שמואלישיווק ישיר31/10/128843 צפיות
חברת דיירקט סחר בלתי אמינה לחלוטין

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica