חפש מאמרים:
שלום אורח
30.11.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ריל קומרס פיתחה פורטל פיננסי לכלכליסט

חברת ריל קומרס וידיעות טכנולוגיות מעלות בימים אלה פורטל פיננסי חדש עבור אתר "כלכליסט". הפורטל כולל תכנים פיננסיים מגוונים בהם פירוט דפי מניות, מדדים וענפים מהארץ ומחו"ל והוא נועד לאפשר גם לאזרח שאינו בקיא בתהליכי מסחר בורסאיים, להתמצא בפרטים באופן יעיל ופשוט. חברת ריל קומרס פועלת בשוק הישראלי והבינ"ל ומתמחה באסטרטגיה ואינטגרציה של טכנולוגיות web וסלולר. הפרויקט הוא יוזמה של החברות "בדק" והעיתון "כלכליסט".

זירת המניות בפורטל שפותח כוללת נתונים מלאים על כל אחת מהמניות הרשומות למסחר בבורסה של תל אביב, את המניות הנכללות במדד דאו ג'ונס בבורסה של ניו יורק ואת 100 המניות הנכללות במדד "נאסד"ק 100" בבורסת נאסד"ק. בנוסף, מוצגים בפורטל, בפירוט רב, ציטוטים של כל מדדי הבורסה בתל אביב ומדדי הבורסות הגדולות בעולם - בארה"ב, אירופה ובאסיה.

 

על כל מניה ניתן למצוא מגוון רחב של מידע, המתעדכן באופן מקוון ומוצג בין היתר באמצעות גרפים דינאמיים להשוואה בין נתוני המסחר העדכניים והקודמים (רב שנתיים), החל מנתוני מסחר בעדכון שוטף, מידע על החברה ופעילותה, וכמובן נתונים פיננסים על ביצועי החברה הכוללים: מכפילים, נתוני רווח, נתוני צמיחה, נתונים סטטיסטיים, איתנות פיננסית, תשואות, דוחות כספיים השוואות מול מתחרים, מדדים מובילים ועוד.

כדי לשפר ולייעל את פיתוח הפרויקט בוצעו מספר אינטגרציות בטכנולוגיות שונות, לטובת העברת המידע, טיפול בשגיאות ושמירה על שלמות המידע. כמו כן שולבו מגוון טכנולוגיות קאשינג ו- CDN כדי לאפשר את מהירות התגובה לגולש הטובה ביותר בישראל.

מנכ"ל ריל קומרס, נאור מן: "בעולם האינטרנט המתקדם, גם לגולשים יש דעה ומקום לביטוי. בפורטל החדש, יכול כל גולש לקחת חלק בתוכן האתר הפיננסי באמצעות הבעת חוות דעת אישית והמלצה על מניות. כל גולש יכול לתת את תחזיותיו על המניות שהוא מכיר ומעדיף, ולראות גם מה כלל הגולשים חושבים על כל מניה.

מן הוסיף: "מעבר לייחודיות שבתחום מדדי הגולשים, כדי להתמודד עם האתגר שבפיתוח כלים ואפליקציות בתחום הפיננסי, הזהים כמעט בכל האתרים בתחום, בחרנו למקד את פיתוח השלב הראשון של הזירה ביעילות פעילות האתר ובשיפור חוויית המשתמש באמצעות זמינות גבוהה של התכנים, שיפור זמני התגובה ומגוון הפרמטרים המשולבים בתהליך. אנו מאמינים שהאיכות היא המפתח להצלחה וזו בדיוק החוויה שביקשנו להשיג".

 

 

אודות RealCommerce

חברת ריל קומרס (נוסדה ב- 1999, בבעלות פרטית, מנכ"לים משותפים: נאור מן ודרור יעקובסון), מתמחה באסטרטגיה אינטרנטית ואינטגרציה של טכנולוגיות web וסלולר בתחומי מערכות ניהול תוכן ומסחר אלקטרוני. בין לקוחות החברה: YNET, הדקה ה-90, סלקום, כלל ובנק לאומי. החברה פועלת מתל אביב ומעסיקה כ-120 עובדים, מרביתם מומחי טכנולוגיה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

משרד יחסי ציבור וייעוץ תקשורתי ושיווקי הוקם באוקטובר 2005 ומשרת מאז חברות טכנולוגיה מובילות וסטארטאפים בראשית דרכם המקצועית. המשרד מתבסס על ראייה שיווקית רחבה המחברת בין כל פעילויות השיווק והתקשורת הנדרשות לארגון. את המשרד מנהלת עינת מירון, בעלת ניסיון עשיר של למעלה מ-16 שנים בכל ערוצי המדיה השונים. http://www.meyron-mc.com/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מירון תקשורת משווקת

מאת: מירון תקשורת משווקתפרסום באינטרנט01/02/12878 צפיות
Acuvue מותג עדשות המגע מבית ג'ונסון&ג'ונסון מגיש, קמפיין פרסומי באמצעות דאבלקליק, מבית גוגל הקמפיין כולל 23 סרטוני וידיאו שחשיפתם מבוקרת ומנוהלת בכלים טכנולוגיים מתקדמים

מאת: מירון תקשורת משווקתיחסי ציבור04/11/11922 צפיות
נהוג ומקובל להתחיל פעילות יחסי ציבור כחודשיים-שלושה לפני תאריך ההשקה הרשמי. אז למה גולן טלקום בוחרת בבליץ תקשורתי חצי שנה לפני תחילת הפעילות שלה?

יכולה להבין ולהודות לאפל על שפישטה את הטכנולוגיה, הנגישה אותה וגם פתחה שוק שלם של בעלי מקצועות חדשים, אבל אף פעם לא הבנתי את ההסכמה שבשתיקה לגישה השיווקית שלה. את הורדת הראש וקבלת כל התכתיבים שלא ניתנים לערעור, המחירים של כל כפתור וכבל, החפיפניקיות ב-QA.

מאת: מירון תקשורת משווקתיחסי ציבור17/10/111144 צפיות
הזדמנות פז עבור התקשורת לתקן עוולות גדולות ובראשן את זו שנגרמה לרונה רמון. הזדמנות לתכנן ולהיערך כבר מעכשיו כיצד לספר ולתעד את חזרתו של גלעד במינימום רמיסה של כבוד האדם, הפרטיות והשקט שמגיע לו

מאת: מירון תקשורת משווקתיחסי ציבור13/10/111035 צפיות
ניהול משברים הוא דבר מאוד פשוט לביצוע. הוא כולל 2 מרכיבים בסיסיים שחייבים להתקיים כדי לנטרל את הביקורת – שקיפות ואחריות.

17 כלות כנראה לא יקבלו את שמלות הכלה שלהן; החוב של החברה לעובדות מוערך בכחצי מיליון ש"ח

מאת: מירון תקשורת משווקתעסקים, מימון וכספים11/04/111922 צפיות
בית דין רבני שדן בתביעת השתתפות בהפסדים לאור קבלת שטר היתר עסקא פסק כי שטר שכזה אינו מחייב

מאמרים נוספים בנושא עסקים מקוונים

מאת: דרור אטריעסקים מקוונים03/01/192611 צפיות
אחרי שעוברים פשיטת רגל, הדבר הראשון שרוצים זה קצת שקט רוגע. אבל קצת לאחר מכן, רוצים להתחיל לחזור לחיים הסדירים ולקחת משכנתא. אם זה על נכס קיים כדי לסגור הלוואות שהצטברו באמצעות משכנתא על נכס קיים או אפילו לקנות נכס חדש ולהתחיל את החיים מחדש.

מאת: שי אטיאסעסקים מקוונים30/06/151948 צפיות
האינטרנט אחת ההמצאות הגדולות של המאה שנים האחרונות תומן בתוכו שני היבטים מנוגדים, אפשר למצוא כל דבר שתרצה אבל מנגד בים כל- כך גדול של מידע איך תמצא את מה שצריך? אחד הפתרונות לבעיה זו היא האינדקסים המאגדים בתוכם קישורים למגוון רחב של אתרים בנושא מסוים, כדוגמת אינדקס עסקים שבו יהיו כלל עסקים ואנשי מקצוע.

מאת: golan seoעסקים מקוונים11/05/151657 צפיות
אינדקס עסקים Esek2all אינדקס עסקים מהמובילים בישראל למה אתה מחכה הרשם עכשיו

מאת: עסקים מקוונים27/04/151152 צפיות
צריכים שירותי דפוס? נראה שהתמזל מזלכם לחיות בתקופה הנכונה, תקופה שבה כל אחד יכול לעצב מוצרי דפוס איכותיים בקלות ובמהירות, להוציא להזמנה ולקבל אותם עד הדלת. איך? כל הפרטים במאמר הבא.

מאת: שמוליקעסקים מקוונים14/04/151339 צפיות
כיום אין עסק אינטרנטי שלא מכבד כרטיסי אשראי. אם יש לך חנות באינטרנט או שאתה מוכר מנוי חודשי, דמי שימוש או כל דבר אחר, אתה חייב לכבד כרטיסי אשראי בצורה כלשהי. נכון שיש שירותי גבייה אחרים כמו גבייה בטלפון, ארנקים אלקטרוניים למיניהם, אך תשלום בכרטיס אשראי עדיין נשארה שיטת התשלום הנפוצה ביותר בארץ ובעולם. מה צריך כדי לקבל כרטיסי אשראי באינטרנט?

מאת: שמוליקעסקים מקוונים08/04/152360 צפיות
כולנו נתקלנו ולא פעם אחת באתרי סקס חינם באינטרנט. ביקרנו, צפינו ונהנו במשך דקות - שעות...בהמון תכנים טובים ומהנים חינמיים. אבל איך הם בדיק מרוויחים האתרים האלה?

מאת: רוני הכהןעסקים מקוונים17/02/151671 צפיות
המאמר מפרט אודות סביבת sharepoint online החדשה של מייקרוסופט וכל היתרונות אותם היא מביאה לעסק.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica