חפש מאמרים:
שלום אורח
10.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה הקשר בין דיאטה ופעילות גופנית?

מאת: לרדת בקלותדיאטה04/04/2012662 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עודףמשקל נגרם עקב הצטברות של שומן באזורים שונים בגוף. השומן הזה הוא הדרך שלהגוף לאגור את הרזרבות: כל אותה אנרגיה עודפת שאנו מכניסים לגופנו באמצעותהמזון, אך אנו איננו משתמשים בה. לכל אדם ישנה כמות מסוימת של אנרגיה שהואצריך לצרוך מידי יום, כאשר אכילה של כמות גדולה יותר מן הנדרש עשויה לגרוםלעלייה הדרגתית במשקל. לעומת זאת, הקטנת צריכת האנרגיה היומית, תביא בדרךכלל לירידה במשקל. האנרגיה הזו נמדדת בקלוריות, אותן יחידות המצוינות עלגבי אריזות המזון שלנו.

רוב הדיאטות הקיימות מבוססותעל הרעיון של הפחתת צריכת הקלוריות היומית, כך שהגוף ישרוף יותר אנרגיהמאשר מה שהוא צורך, וכך תתבצע "שריפה" של מאגרי השומן בגוף. על מנת להאיץאת תהליך ההרזיה וחיטוב הגוף, מומלץ לשלב גם פעילות גופנית אשר לה שנייתרונות:

  • שריפת קלוריות - בעת פעילות גופנית הגוף משתמש באנרגיה ולכן מקובללומר כי בזמן פעילות אנו שורפים קלוריות. בשעה של פעילות גופנית אירוביתשורפים בסביבות 300 קלוריות ויותר. פעילות גופנית איכותית כמה פעמים במהלךכל שבוע יכולה להגביר מאוד את קצב ההרזיה.
  • חיטוב הגוף והצרת היקפים - הפעילות גם מחזקת את השרירים, מה שגורם להפיכת חלק מהשומן לרקמות שריר שהן מעוצבות וחטובות יותר.

איזו פעילות גופנית כדאי לי לעשות?

כל אדם יכול לבחור את הפעילות המועדפת עליו לפי תחביביו ורמת הכושרהגופני שלו. אם לא תרגלתם שום ספורט בשנים האחרונות, כדאי להתחיל עם פעילותמתונה ולהגביר את הקצב בהמשך. אחדים יבחרו בהליכה אירובית או ריצה באזורמגוריהם, ואחרים יעדיפו לעשות מנוי לחדר כושר וליהנות ממגוון מכשיריםמשוכללים. שם ניתן גם להתחבר למכשיר טלוויזיה כדי לא להשתעמם בזמן הפעילות,כך הזמן עובר מהר יותר.

ניתן לבחור גם בפעילות בחוגים או קבוצות כמו חוגים לעיצוב הגוף, חוגיאירובי וכיוצא באלה. היתרון של עבודה בקבוצה הוא שיש גם צד סוציאלי לעניין,ומחזקים אחד את השני בדרך אל הגזרה הנחשקת.

כמה עצות לדיאטה ואימון גופני

  • שתייה - בזמן פעילות, ובעיקר אירובית, הגוף צורךכמות נוזלים גדולה המתבטאת בהזעה. חשוב לשתות כמות גדולה של מים במהלךהפעילות וכמובן לאורך כל היום.
  • מתיחות - התחילו את האימון בחימום קל ובצעו מתיחות שרירים לאחריו כדי שלא תקבלו התכווצות שרירים (זה יכול להיות כואב!).
  • קלוריות - פעילות גופנית מצד אחד מדכאת את התיאבוןלזמן מה, אך לפעמים גם גורמת לתחושת רעב. חשוב לקחת בחשבון את האימוןהגופני בשקלול הקלוריות היומי. אם עשיתם ספורט, תצטרכו לאכול מעט יותר כדילא להגיע לאפיסת כוחות.
  • לא להתייאש - את התוצאות לא ניתן לראות מייד. שיפורהכושר וחיטוב הגוף יניבו תוצאות שניתן לראות רק לאחר חודשים של תרגול.המשיכו להתאמן גם אם נראה לכם שזה לא עוזר. האימון חשוב לא רק לגזרה, אלאגם ללב, לשרירים ולמצב הרוח שלכם!
  • טיפים - לטיפים נוספים : http://www.easydieta.co.il/text.php?lang=heb&id=12&sid=40

בהצלחה!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לרדת בקלות

מאת: לרדת בקלותאימון אישי - כללי19/12/12603 צפיות
אימון אישי לדיאטה ההוא דרך מצוינת להתגבר על כל הקשיים והמכשולים העומדים בינינו לבין משקל היעד שלנו. מאמן אישי בעל הכשרה מיוחדת בתזונה מלווה אותך עד להשגת היעדים!

מאת: לרדת בקלותדיאטה16/10/121430 צפיות
הרגלי אכילה נכונים נרכשים כבר בגיל צעיר, יש האומרים שכבר משלב הינקות וההנקה של התינוק. הנה כמה עצות איך להקנות הרגלי אכילה בריאים לילדיכם.

מאת: לרדת בקלותאימון אישי15/10/12565 צפיות
אנשים שונים זקוקים לליווי של מאמן אישי במצבים שונים בחיים, ויש גם כאלה הפונים למאמן ללא צורך בוער, אלא פשוט מתוך רצון לשפר את איכות החיים ולהרגיש טוב יותר.

מאת: לרדת בקלותאימון אישי19/08/12654 צפיות
כיצד נמדדת ההצלחה של מאמן אישי? אימון אישי, שלא כמו במקצועות אחרים, ההצלחה תלויה במטרה שהוגדרה בתחילת תהליך האימון על ידי המאמן והמתאמנים גם יחד.

מאת: לרדת בקלותדיאטה07/08/12601 צפיות
אם אתם לקראת דיאטה או במהלכה, אתם יכולים להיעזר בכלים שהאינטרנט מספק לכם על מנת לעבור את הדיאטה יותר בקלות. אולם מומלץ לעשות זאת בצורה חכמה, כיוון שלא כל המידע ברשת הינו אמין ואובייקטיבי.

מאת: לרדת בקלותאימון אישי - כללי09/07/12767 צפיות
הכשרת מאמנים אישיים נעשית בבתי ספר לאימון אישי וכוללת לימודים תיאורטיים וצעשיים, כולל התמחות אמיתית, שמעניקים למאמן את היכולת לסייע לאנשים להגיע להצלחות בתחומים שונים בחיים.

מאת: לרדת בקלותדיאטה03/07/12737 צפיות
כולנו יודעים שכדאי לאכול בריא ולהימנע ממזון מזיק, אבל למה בעצם? מה עלול לגרום לנו המזון הלא-בריא ומהי התועלת בתזונה בריאה, ולא רק בזמן דיאטה?

מאמרים נוספים בנושא דיאטה

מאת: אבי דוידידיאטה21/05/191331 צפיות
המלצות וטיפים לקראת דיאטה מהירה לגברים שמתחתנים בקרוב.

מאת: אבי דוידידיאטה08/01/191888 צפיות
עצות שימושיות לגברים שמחפשים דיאטה מהירה ללא תחושת רעב וללא הימנעות ממסעדות.

מאת: SEOMANדיאטה25/02/182669 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך להוריד במשקל ולהישאר רזה, עכשיו גם אתם תוכלו להכיר את השיטה החדשה לירידה במשקל אשר הצליחה להטריף אלפי ישראלים הודות לתוצאות היפות אשר הצליחה להציג עבור כל אלו אשר התחילו להשתמש בה.

מאת: SEOMANדיאטה25/02/181816 צפיות
האם נמצאה שיטה חדשה לירידה במשקל אשר הצליחה לעזור לאלפי ישראלים לרדת במשקל בדרך הטבעית? עכשיו גם אתם יכולים לדעת איך מורידים במשקל בלי דיאטה וספורט.

מאת: SEOMANדיאטה15/01/18783 צפיות
מהי הדרך הטבעית לירידה במשקל ואיך גם אתם יכולים להתחיל להוריד במשקל 3-5 קילוגרם בחודש מבלי ללכת לחדר הכושר ולהרעיב את עצמכם במשך ימים שלמים? הכירו את שיטת ההרזיה ששיגעה את המדינה. נטור דיאט היא מעל לכל ספק אחת מהדיאטות החמות ביותר אשר הצליחה גם להגיע לידם של הסלבס ולקבל פידבקים רבים על הצלחתם של אלו אשר הצליחו לרדת במשקל בדרך הטבעית.

מאת: SEOMANדיאטה09/01/18748 צפיות
מהי הדרך הטובה ביותר לרדת במשקל באופן טבעי ואיך השימוש במוצרי הרזיה ודיאטות שונות יכולים להשפיע עלינו בטווח הקצר ובטווח הארוך? האם קיים פתרון אחד שיוכל להתאים לכל אחד? קיבלנו שאלות רבות בנוגע לאנשים אשר מחפשים את הפתרון הטוב ביותר אשר יעזור להם גם להוריד במשקל וגם לשמור על אורח חיים בריא לאורך זמן. אין ספק כי אלו הן רק חלק מהשאלות העתיקות ביותר אשר מניחות את דעתם של אלו החפצים בשינוי אמתי ומשמעותי בחייהם.

מאת: SEOMANדיאטה09/01/18553 צפיות
כמה זמן אתם כבר מנסים להוריד במשקל ולשמור על אורח חיים בריא? אם גם אתם חשבתם שניסיתם כבר הכל, חשוב שוב. כעת הדיאטה החדשה שהספיקה כבר לשגע את המדינה, יכולה להיות גם ברשותכם. דיאטת התרסיס או דיאטת הסלבס של נטור דיאט מציעה דרך חדשה להתמודד עם בעיית עודף המשקל. הודות לתרסיס ההרזיה והשימוש היומיומי בקפסולות, תוכלו גם אתם להוריד ממשקלכם באופן טבעי לאחר שתתחילו לאבד תיאבון ותרגישו תחושה של שובע ומלאות. אם כן, מה כדאי לדעת לפני שמתחילים ואיך זה עובד? הטיפים לירידה במשקל שיעזרו לכם להתחיל לחיות טוב יותר

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica