חפש מאמרים:
שלום אורח
20.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם הצלחת הדיאטה קשורה בגיל?

מאת: לרדת בקלותדיאטה09/04/2012679 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עלייה במשקל יכולה להופיע בכל גיל ולצערנו ניתן לעיתים לראות אף ילדים בעלי משקל עודף. מקור הבעיה הוא התזונה המודרנית, אשר מרעיפה על הדור הצעיר בעיקר, אבל לא רק, הרבה מזון שהם אינם זקוקים לו, כגון חטיפים וממתקים, ומזון מהיר עתיר בשומנים ופחמימות פשוטות במסווה של מזון בריא לכאורה. לאנשים רבים קשה לעמוד בפיתוי של נקניקיה בלחמנייה או המבורגר ברשתות המזון, כי הם באמת כל כך טעימים. רבים מאתנו חוטאים באכילה מסוג זה ולכן הדור שלנו לוקה באכילת יתר בהשוואה לדורות הקודמים.

הבעיה מתחילה למעשה מגיל הינקות כאשר ההורים פחות ופחות מקפידים על הרגלי אכילה תקינים לעל תזונה בריאה, ויותר קל להם לתת לילדים מזון מהיר להכנה, שאין צורך לבשל בבית. לטווח הקצר זה מאוד נוח, אך לטווח הארוך זוהי ממש סכנה לבריאות הילדים וכמובן שישנה בעיית העלייה במשקל. אך לא רק ילדים ונוער חשופים לכך, אלא כמובן גם המבוגרים, אשר נחשפים גם הם למזון לא בריא במקום העבודה, במסעדות ואפילו בבית כמובן.

לאחר שנים של אכילה לא נכונה, מגיעים רבים מאתנו לשלב ההכרה בטעות ורוצים לשנות את התפריט ועמו גם את המראה החיצוני והגזרה. לכולנו ברור כי הצעד הראשון והחשוב ביותר יהיה לשנות את הרגלי האכילה ולהתחיל לצרוך מזון בריא יותר, מזין יותר וכמובן להגביל את צריכת הקלוריות היומית שלנו. בשילוב עם פעילות גופנית באופן קבוע, אנו נכנסים למשטר של דיאטה ומקווים לרדת כמה קילוגרמים בשבוע, כמו שכתוב "בספר".

אך האם כולם יצליחו לרדת במשקל?

סביר להניח שעם התמדה וכוח רצון, אצל כל בני האדם ניתן יהיה לראות תוצאות ולרדת במשקל באמצעות דיאטות שונות. אולם בדרך כלל הירידה תהיה מהירה ומשמעותית יותר בקרב הדור הצעיר. ניתן לייחס את זה לכמה הבדלים בין הגילאים השונים:

  • הרגלי אכילה - ככל שגילנו עולה, הרגלי האכילה הלא רצויים שלנו משתרשים יותר ויותר עמוק. בגיל מבוגר קשה יותר לשנות הרגלים, במיוחד בתחום המזון, ולכן בקרב צעירים, קל יותר לשנות את התפריט ולעמוד יפה במגבלות של הדיאטה. צעירים מוכנים די בקלות ללמוד מתכוני דיאטה ולשנות את מגוון המזונות שהם אוכלים.
  • חילוף חומרים - בקרב ילדים, בני נוער ואנשים צעירים, מתבצעים תהליכי העיכול במהירות רבה יותר מאשר אצל מבוגרים. פעמים רבות ניתן לשמוע אנשים בגילאי 40 ומעללה מתלוננים כי לאחר ארוחה כבדה קשה להם לישון בלילה, הסיבה לכך היא שהעיכול כבר איננו מה שהיה פעם. לעומת זאת, אצל צעירים העיכול מהיר יותר והגוף נפטר טוב יותר מהפסולת שאנו אוכלים.
  • פעילות גופנית - אנשים צעירים ובעיקר ילדים הנם פעילים יותר ולכן שורפים יותר אנרגיה ולכן קל להם יותר לרדת במשקל. עם הכוונה נכונה של תזונאית או קבוצת תמיכה, יש סיכוי טוב להסיר את כל הקילוגרמים העודפים.
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לרדת בקלות

מאת: לרדת בקלותאימון אישי - כללי19/12/12587 צפיות
אימון אישי לדיאטה ההוא דרך מצוינת להתגבר על כל הקשיים והמכשולים העומדים בינינו לבין משקל היעד שלנו. מאמן אישי בעל הכשרה מיוחדת בתזונה מלווה אותך עד להשגת היעדים!

מאת: לרדת בקלותדיאטה16/10/121413 צפיות
הרגלי אכילה נכונים נרכשים כבר בגיל צעיר, יש האומרים שכבר משלב הינקות וההנקה של התינוק. הנה כמה עצות איך להקנות הרגלי אכילה בריאים לילדיכם.

מאת: לרדת בקלותאימון אישי15/10/12550 צפיות
אנשים שונים זקוקים לליווי של מאמן אישי במצבים שונים בחיים, ויש גם כאלה הפונים למאמן ללא צורך בוער, אלא פשוט מתוך רצון לשפר את איכות החיים ולהרגיש טוב יותר.

מאת: לרדת בקלותאימון אישי19/08/12639 צפיות
כיצד נמדדת ההצלחה של מאמן אישי? אימון אישי, שלא כמו במקצועות אחרים, ההצלחה תלויה במטרה שהוגדרה בתחילת תהליך האימון על ידי המאמן והמתאמנים גם יחד.

מאת: לרדת בקלותדיאטה07/08/12587 צפיות
אם אתם לקראת דיאטה או במהלכה, אתם יכולים להיעזר בכלים שהאינטרנט מספק לכם על מנת לעבור את הדיאטה יותר בקלות. אולם מומלץ לעשות זאת בצורה חכמה, כיוון שלא כל המידע ברשת הינו אמין ואובייקטיבי.

מאת: לרדת בקלותאימון אישי - כללי09/07/12749 צפיות
הכשרת מאמנים אישיים נעשית בבתי ספר לאימון אישי וכוללת לימודים תיאורטיים וצעשיים, כולל התמחות אמיתית, שמעניקים למאמן את היכולת לסייע לאנשים להגיע להצלחות בתחומים שונים בחיים.

מאת: לרדת בקלותדיאטה03/07/12720 צפיות
כולנו יודעים שכדאי לאכול בריא ולהימנע ממזון מזיק, אבל למה בעצם? מה עלול לגרום לנו המזון הלא-בריא ומהי התועלת בתזונה בריאה, ולא רק בזמן דיאטה?

מאמרים נוספים בנושא דיאטה

מאת: אבי דוידידיאטה21/05/191127 צפיות
המלצות וטיפים לקראת דיאטה מהירה לגברים שמתחתנים בקרוב.

מאת: אבי דוידידיאטה08/01/191695 צפיות
עצות שימושיות לגברים שמחפשים דיאטה מהירה ללא תחושת רעב וללא הימנעות ממסעדות.

מאת: SEOMANדיאטה25/02/182638 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך להוריד במשקל ולהישאר רזה, עכשיו גם אתם תוכלו להכיר את השיטה החדשה לירידה במשקל אשר הצליחה להטריף אלפי ישראלים הודות לתוצאות היפות אשר הצליחה להציג עבור כל אלו אשר התחילו להשתמש בה.

מאת: SEOMANדיאטה25/02/181784 צפיות
האם נמצאה שיטה חדשה לירידה במשקל אשר הצליחה לעזור לאלפי ישראלים לרדת במשקל בדרך הטבעית? עכשיו גם אתם יכולים לדעת איך מורידים במשקל בלי דיאטה וספורט.

מאת: SEOMANדיאטה15/01/18757 צפיות
מהי הדרך הטבעית לירידה במשקל ואיך גם אתם יכולים להתחיל להוריד במשקל 3-5 קילוגרם בחודש מבלי ללכת לחדר הכושר ולהרעיב את עצמכם במשך ימים שלמים? הכירו את שיטת ההרזיה ששיגעה את המדינה. נטור דיאט היא מעל לכל ספק אחת מהדיאטות החמות ביותר אשר הצליחה גם להגיע לידם של הסלבס ולקבל פידבקים רבים על הצלחתם של אלו אשר הצליחו לרדת במשקל בדרך הטבעית.

מאת: SEOMANדיאטה09/01/18721 צפיות
מהי הדרך הטובה ביותר לרדת במשקל באופן טבעי ואיך השימוש במוצרי הרזיה ודיאטות שונות יכולים להשפיע עלינו בטווח הקצר ובטווח הארוך? האם קיים פתרון אחד שיוכל להתאים לכל אחד? קיבלנו שאלות רבות בנוגע לאנשים אשר מחפשים את הפתרון הטוב ביותר אשר יעזור להם גם להוריד במשקל וגם לשמור על אורח חיים בריא לאורך זמן. אין ספק כי אלו הן רק חלק מהשאלות העתיקות ביותר אשר מניחות את דעתם של אלו החפצים בשינוי אמתי ומשמעותי בחייהם.

מאת: SEOMANדיאטה09/01/18527 צפיות
כמה זמן אתם כבר מנסים להוריד במשקל ולשמור על אורח חיים בריא? אם גם אתם חשבתם שניסיתם כבר הכל, חשוב שוב. כעת הדיאטה החדשה שהספיקה כבר לשגע את המדינה, יכולה להיות גם ברשותכם. דיאטת התרסיס או דיאטת הסלבס של נטור דיאט מציעה דרך חדשה להתמודד עם בעיית עודף המשקל. הודות לתרסיס ההרזיה והשימוש היומיומי בקפסולות, תוכלו גם אתם להוריד ממשקלכם באופן טבעי לאחר שתתחילו לאבד תיאבון ותרגישו תחושה של שובע ומלאות. אם כן, מה כדאי לדעת לפני שמתחילים ואיך זה עובד? הטיפים לירידה במשקל שיעזרו לכם להתחיל לחיות טוב יותר

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica