חפש מאמרים:
שלום אורח
26.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אפליקציות לפייסבוק

מאת: דני גלעדאינטרנט - כללי07/06/20121022 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


ככל שהנושא מטעם טלפונים חכמות – סמארטפונים - מתכוון וצובר תאוצה, כך הופך הטומן בחובו של פיתוח אפליקציות ממוצר-בוטיק ליחיד זו הדרך לדבר הכתבה הבאה בכדוה"א הפיתוח. האם אפילו הינכם מתעניינים בשטח של הקמת אפליקציות, ותוהים האומנם להקדיש זמן לעשות כסף בפיתוח אפליקציה בשביל החברה שלך – הדף הכתבה הבאה ייתן לנו דוגמאות לשירותים ולמוצרים, שעבור החברות המציעות את המוצרים, פיתוח אפליקציה אפילו אינו בתחום קוריוז – אך בטווח חובה.
פיתוח אפליקציות למוסדות ולנותני שירותים
השימוש הבסיסי מכולן של אפליקציות הינו חיפוש אינפורמציה. הטלפונים החכמים נותנים אפשרות עבורך לשאת איתך את אותה גוגל בכל אזור, ולחפש מהם שאתה חייב בשנייה שהצורך עולה. בגלל זה, נותני שירותים נדרשים פיתוח אפליקציות שיספקו את אותה המידע הבסיסי בדבר השירותים שלם לטלפון הסלולרי שהיא לקוחותיהם: שעות הפתיחה והסגירה, סניפים, שירותים הניתנים בכל סניף וכדומה. ענין זה הגון אינו רק למוסדות ממשלה, אלא גם למוסדות פיננסיים כבנקים וחברות פוליסת ביטוח, פרילנסרים תחבורה כאגד, דן אם רכבת מדינת ישראל, אגודות תקשורת, וכל עסק המספקת עזר מגוון לכלל הציבור.
פיתוח אפליקציות לעסקים וחנויות
בעת הזו, אםלכל תחום עסק המכבד את אותו עצמה קיימת אתר – שיטה אפליקציה לסמארטפונים היא ענין זה המתבקש כתבה הבאה. במידה ש השלב המרכזי היה לקרות זמינים באינטרנט לחיפוש קל – השלב הכתבה הבאה הינו להיות זמינים בטלפוון של המשתמש בכל שניה נתון. זה יהיה מסוגל להיווצר אלמנט שיווקי נטו, לדוגמא משחק רשת או קופון או שמא סרטון פרסומת, וזה כשיר להיות חנות וירטואלית מטעם ממש, המאפשרת למשתמש לערוך רכישות מטעם ממש. מילת הפרילנסר פה הינה זמינות: החברה שלך רוצה להיות שכיח בכל מקום שניה נתון לצורך הקליינטים עליך לא פחות מ דוגמת, ואפילו יותר, מהמתחרים.
פיתוח אפליקציות למסעדות
תזרים המזומנים של עיקר המסעדות מתחלק בקרב קהל עובדים זהה ומרוצה, שחוזר למקום ושוב ושוב, לבין עובדים חדשים ששמעו אודות הישוב, או שסתם שימשו בסביבה והיו רעבים. בנייה של אפליקציות למסעדות תשאף את אותה כמה הקהלים: למעוניינים הקבועים, היא תאפשר לערוך מעקב בעל משמעות שונה התפריט והספיישלים, לעשות הזמנה של אתרים ולתבוע בקשות ייחודיות. לחדשים, בשיתוף פעולה יחד אתרי אינטרנט ישראליים של מפות או שמא אטרקציות, הינה תאפשר גילךוי של המסעדה בהתאם המיקום, הסגנון והמחיר.
פיתוח אפליקציות לשרותי משלוחים
שיעמוד על רגליו אפליקציות שהיא מסעדות תאפשר לך להיות מודע להם המידע אוכלים בימינו במסעדה שאתם רוצים – נוני מה תעשו במידה ואתם אינה מבקשים, או אולי לא יכולים, עבודה אמיתית? פיתוח אפליקציות לשירותי משלוחים יאפשר לך להזעיק, בלחיצת כפתור, אינו תמיד המבורגר או שמא פיצה – נוסף על כך פרחים, מתנות, וכדומה. המחזיקים עסקים רבים המספקים שרותי משלוחים אחרים להיות זמינים במכשיר הטפון בשביל לקוחותיהם, ועובדים בעייתי בשביל להפיץ את כל המספר שיש ברשותם בקרבם. שיטה אפליקציה הינו השלב הטבעי השני.
פיתוח אפליקציות תוכן
וכמובן, בכל המקרים מתקיימת האופציה של תוכן – עדכניות, תכנים, סרטונים או שמא משחקים ברשת, הכדאית כמובן לכל אלו שנמנים על פרילנסרים התוכן (עיונים ומגזינים, פורטלים באינטרנט, שרותי כבלים ולווין) – אולם מסוגלת להתאים על כל מוצר צריכה או סיוע שלא קיים אופציה לספקו באופן מיידי או אולי ישירות על ידי העסק עצמה. אם בא לכל מי שמעוניין עכשיו בירה – מאז ומעולם אפשר למצוא את האזרחות בפיצוצייה הקרובה, נוני האם תורידו את אותה האפליקציה שהיא הייניקן – אפשר ליהנות מ על אודות הבירה עובדות, לראות מקרוב באילו ברים אפשר לאתר את האזרחות, וכך גם להנות במשחק מה שקשור בתוכה, שמשעשע אף יותר לאחר הייניקן אחת בלבד אם שתיים. המהות מטעם פיתוח אפליקציה קריטית קצת, מהפוטנציאל האינסופי הטמון בכך שאתה מסתובב ללקוחות של החברה שלך בלב הכיס.
פיתוח אפליקציות זה המקצוע הלוהט מכולן בימינו ברחבי העולם הטכנולוגי והממוחשב. שיש להם עסקים רבים, האחראים על אתרים ישראליים של עסקאות, כל יזם המציע מוצר אחד או שונה על ידי המחשב, עסקים ענק כגון בעלי חברת חשמל, ספקי תקשורת, חברות הכבלים והטלוויזיה בלוויין ובגדול כולם בלי יוצא דופן, מבינים את כל כוחו האדיר שהיא הטלפון הסלולרי ואצים רצים לפתח אפליקציה נכונה לעסק שיש ברשותם.
פיתוח אפליקציות לא גורם שהיא מהם בכך והסרט דורש ידיעות רבות רב, ידע בפיתוח וידיעה לעומק שהיא הכוחות בשוק, כמו כן דורש תחום הבניה האפליקציות אף דמיון פורה ויכולות מראה מרשימות. אם יש לכם את אותו כל הנ"ל, כמו כן אתם עשויים לקרות מפתחי אפליקציות.
פיתוח אפליקציות לשוק העסקי
חשיבותה מסוג האפליקציה במערך המודעה והשיווק של בית החברה ענקית מאד. הגדרת הקונספט שילווה את כל האפליקציה מוכרח להיווצר תואם לקונספט שהיא דירה בית העסק עצמו, להוביל את אותו הקורא בבטחה את רכישה או לחילופין סגירת עסקת נדל"ן, להפקת כימיה או לחילופין לקביעת פגישה, ע"פ צרכיו שהיא הקליינט. לצורך ביצוע פיתוח האפליקציות נעשית חשיבה תיק עבודות לאיפיון בעל הבית שעתיד ליהנות באפליקציה והתכווננות לדרישותיו, פיתוח אפליקציות לנוער אמור להיות אחר באופן עיקרי מאפליקציות שפותחו לשימושם מסוג גמלאים למשל
במידה ו יש פרויקט מעט יותר נחמד מלהיות בעל מכשיר אייפון, זה בוודאי להימצא מפתח אפליקציות לאייפון. הסיבה המרכזית לכך והמפתח להצלחה של האייפון נולד חנות האפליקציות שחברת אפל הביאה לעולם, ש-App Store.
בתור מתכנת שתמיד ערך תכנים בזמנו הריק, הייתי יודע שזה אינו לא מורכב לאתר אנשים שיהיו מוכנים לתת תשלום סכומי כסף בעבור התוכנות שאני כותב. איננו שהן ממש לא חשובות או דבר חשוב, אך ישנם שינוי רחב בקרב פיתוח תכנים ומכירת תוכניות שונות. קיים בדיוק מגיעה החנות של אפל לעזור לכם, המתכנתים.
ניתן לגדל אפליקציות לאייפון ולשווק את החסימות באמצעות ה-App Store למיליוני בוחרים שמעוניינים בתוכנות חדישות למכשיר שלם. שום מושג העלות מוסדר מראש, 70% בבקשה אל בעל האפליקציה ו-28% עבור -Apple. לא צריך להשתמש לדאוג לקבל התשלומים מכל הקונים ששייך ל האפליקציה, Apple כבר יגבו את גובה התשלום ויעבירו לנו את אותו החלק שלנו ברווחים.
מוצר אחד שנחוץ לתת את הדעת מראש הוא למעשה ש-Apple נוקטים על פי השיטה אם לא מחברות כמו שמקובל Microsoft ו-Google. אפל רוצה לשלוט בכל מקום פרסום שנכנסת לאייפון שלכם. אפליקציות יכולות לרוץ בדבר המכשיר אך אם וכאשר ואפל אישרו את החסימות והורדתם אותן מהם-App Store. אפל הרחיקה לכת וחסמה את כל התוסף הפופולארי Flash ששייך ל אגודת Adobe על מנת לא רצוי יוכלו "להכניס" אפליקציות לאייפון נטולת אישור של אפל.
יחד הידע הזה בראש, אפשרי לשחק במשחק במסע בעולם האייפון.
רשימת הציוד
אנו רגילים שפיתוח תוכנות בסביבות Windows ול-Linux הינו כמעט חינם. ניתן להשתמש בשפת תכנות כמו למשל Java (או שמא שלל שפת תיכנות שונה), לתת תוכנות ולשלוח את הסתימות לחברים או אולי לשכנע לקנות את הסתימות. אצל Apple הגורמים אינו כמעט כל בדרך זו פשוטים. ממש אמרנו שאפל שולטת בדרכי ההפצה מסוג האפליקציות לאייפון, עתה נמצא שאפל שולטים גם בצורות הפיתוח לאייפון.
הרי רשימת הציוד הדרושה ע''מ לקיים אפליקציות לאייפון:
1. מחשב ביתי Mac.
הרבה לקוחות רבים מופתעים לשמוע לא רצוי ניתן לגדל אפליקציות אייפון במחשבי PC אחרים המריציפם Windows. התכנות לאייפון בר ביצוע תמיד במחשב המריץ את אותה ערכת מיגון ההפעלה מסוג אפל, Mac OS X גירסה 10.חמישה ומעלה. מסיבה זו עלינו להצטייד במחשב מקינטוש המבוסס אודות מעבד אינטל.
המחשב באישי הזול ביותר שאני יודע שעונה על גבי הדרישות הללו הוא למעשה אשר-Mac Mini. זה מחשב קטנטן שתופס מעט שטח משולחן העבודה של הקונה, אך מיומן לעבור את אותה שבו אנו עובדים בשיטה מצויינת.
2. מכשיר iPhone או iPod Touch.
עלינו לבדוק את האפליקציות שנכתוב על גבי כלי עזר כלשהו. כלי עזר ש-iPhone מכיל פיצ'רים רבים: מצלמה, GPS, מספר טלפון וכולי ועוד מקומות. תוכלו להסתדר גם שיש להן iPod touch בשביל הבדיקות, אולם איננו ניתן לבחון בטבע אפליקציות שמשתמשות במצלמה ובטלפון.
3. רישום לתוכנית המפתחים מטעם אפל.
על מנת לשפר אפליקציות, צריך להירשם לתוכנית המפתחים שהיא Apple. המחיר זה 99$ לשנה בשביל מפתח בודד והתוכנית מאפשרת לכם לפתח אפליקציות, לברר את החסימות אודות אמצעי ה-iPhone שלנו ושימוש בחנות האפליקציות כדי לשווק (אם לחלק בלי כסף) את אותה התוכנות שתכתבו. המוטו שהיא אפל הוא: פתחו אפליקציות מהר – בידקו את החסימות ללא מאמץ – הפיצו את הסתימות במהירות. ממה נרשמים? באתר האינטרנט המפתחים שהיא אפל.
נכון לעכשיו, לא קיימת App Store ישראלי וזאת הסיבה אפל אינו מסוגלים לקחת את אותו התשלום מטעם 99$ שלכם בדרך קלה. באחד משלבי ההרשמה תתבקשו להכין משלוח מסמך באמצעות הפקס היישר אל אפל. רצוי לבצע זו בהקדם מכיוון שתהליך זה מסוגל לבחור כשבועיים.
מלבד זאת, ישנה אף אפשרות להירשם לתוכנית כחברה ושאינם כמפתח משלו. אופציה זו עולה בהרבה יותר (299$) אך מאפשרת לצרף אוסף מתכנתים לתוכנית. אגודות נדרשות להציג אישורים להיותן אגודות רשומות. גם כאן מומלץ בשביל בתהליך ההרשמה מוקדם ככל האפשר.
הוא השלב שרוב המתכנתים מחליטים אתר דוגמת "הייתי ממש לא מאמין! אני בהחלט רצוי לשלם בשביל לפתח תוכנות! בעיקרון הייתי אך ורק מעוניין לבדוק היטב במידה ו זה מוצלח לי או לחילופין אינה! ה-Apple האלו נפלו על אודות הראש!". הייתי יכול להבין את הלוחות, הנ"ל בפועל שובר את אותה כל דבר שהכרנו עד עכשיו. לצערנו, אפל מכתיבים את החוקים באשר לפיתוח האפליקציות ואנחנו מסוגלים להתעסק לפיהם או אולי לתור אחר באמצעי אייפון אחרי.
"הייתי רק מבקש לראות מקרוב איך הנ"ל"
אבל עדיין, אם הנכם ממש מעוניינים אך לעיין איך זה בהחלט ולהבין במידה ש זה בהחלט ראוי לכם או אולי אינו, ניתן לעשות "מעקפים":
אסור לכולם Mac? יהיה באפשרותכם לבנות את אותו מערכת מיגון ההפעלה שהיא המקינטוש Mac OS X על גבי מחשב ביתי וירטואלי. כתבתי אודות כך פוסט שלם מלפנים. זה בהחלט אינה מושלם אך הצלחתי לקיים את כל האפליקציה SimpleSense בשיטה הזו.
אסור לכל מי שמעוניין אייפון? לא נורא, אפל מספקת תוכנה ששמו iPhone Simulator שהיא בתכלס סימולטור לאייפון. המשמעות היא שזה נגלה דוגמת אייפון ומתנהג כגון אייפון, אמנם הכל קורה על גבי מסך המחשב הביתי חייכם. אפשר להתקין את כל התוכנות שלך על הסימולטור ולבדוק אותן.
אינו מבקשים להירשם? אסור בעייה קשה, ממש לא יש צורך. לפחות ממש לא בשלב המרכזי מטעם הפיתוח. בדיקה של האפליקציות על הסימולטור אפשרית בנוסף בלי הרשמה לתוכנית המפתחים. במידה והנכם בדיוק רוצים לברר את הסתימות על המכשיר שלכם. באפשרותכם לעבור זאת באמצעות פריצת האייפון שלך והפיכתו אל ה-Jailbroken.
פריצת האייפון הוא למעשה מהלך ששבר את כל מרבית החוקים ששייך ל אפל והינו ללא כל ספק שווה משהו דיון נמצא. לצערי, המידע ניכר והפיסקה הזאת קצרה מלהכיל את וכל זה ומשום כך הייתי אשלח לומדי הקורסים לערך בהיקפדה לפנות קצת בדבר הדרך. במשפט אחד ניתן להגיד שפריצת האייפון מאפשרת להריץ אפליקציות שלא אושרו בידי אפל. מעל לתופעה זו, האפליקציות לא מומלץ מאושרות דרך אפל עשויות לעשות שינויים משמעותיים בהרבה יותר כלי עזר האייפון שלך, כגון לדרוס אחר דף המעון ששייך ל האייפון ואת אפליקציית הטלפון. אפליקציות אנשים הן לא מאושרות על ידי אפל ועל כן מגוונים מרבים לפרוץ את כל האייפון. יחיד המפתחים המוכשרים והפופולארים יותר מכולם בעולם האייפון זה Jay Freeman הפופולארי הנקרא saurik. זה כתב את אותו הכללים המוצלח ביותר להרצת אפליקציות על אודות מכשירי אייפון פרוצים.
זה בשטח מכשירי אייפון פרוצים ומעכשיו נתרכז באזור ש-"כשר" שהיא הפיתוח.
הידע שצריך
שפת התכנות בה כותבים תוכניות שונות לאייפון נקראת Objective-C. מתכנתים שמכירים את כל בודדת משפות התכנות המוצגות בהמשך: C++, Java או שמא C# יכולים לבצע בנוסף ממש חלק לעולם ש-Objective-C. שכן זאת שפה קלה די, מונחת-עצמים, ה-Syntax יוצאת דופן קצת מהקונבנציות שהיא C אולם ביותר פשוט. לצערם מסוג מתכנתי של -Java ו-C# איננו תגלו בה את אותו של -Garbage-collector איך שתאלצו לנהל את אותה הזכרון בעצמכם. אפל מספקת הקדמה אל ה-Objective-C שחשוב ביותר לפנות. עם כמות ימים, ממש תדברו Objective-C שוטפת. המהדר ששייך ל XCode הוא בעל ידע להדר גם קוד הכתוב בשפות C ו-C++. זוהי דרך בעיקר חזקה מפני ש שתוכלו לייבא סיפריות שלמות הכתובת בשפת C\C++, להדר את הסתימות ולהשתמש בהן לפיתוח האפליקציות שלך.
במידה ו אינה תיכנתתם עד לפני זמן לא רב, הייתי לא מאפשר לשחק במשחק את קריירת התכנות שלך על ידי פיתוח אפליקציות לאייפון. תתחילו בשפות יותר קונבנציונאליות ואז תעברו. ניתן לאתר מדריכים בלי כסף לשפת Java באתר האינטרנט Ketacode.
היכן מתחילים
קניתם מקינטוש, קניתם אייפון ונרשמתם לתוכנית המפתחים שהיא אפל. הינכם יכולים להתחיל לרקום אפליקציות.
מה הראשון שאתם רוצים לעשות הינו להוריד במידת מה אחר אשר-iPhone Software Development Kit, או בקיצור ה-SDK. יהיה באפשרותכם לבדוק את השיער בפורטל המפתחים מסוג אפל. ה-SDK מכיל סביבת עבודה בשם XCode. מקום זוהי נותנת לי ליצור את אותו התוכניות שבבעלותנו, להדר (לקמפל) אותן, להריץ את החסימות על הסימולטור או שמא על מכשיר רציני ולדבג (debug) את הסתימות.
XCode בפעולה
ישנו כלי משלים בכינוי Interface Builder המאפשר לסגנן את אותה של -GUI שהיא האפליקציה בטכניקה נוחה. ודאי שרצוי למצוא תכנים ללא העזרה מסוג הכלי הנ"ל ואפילו נאמר "לקוחות אמיתיים לא משתמשים על -Interface Builder" אבל לדעתי זה בוודאי בסיסי אמור להיות… טיפשי.
הרבה מתכנתים מתחילים בדוגמת אשר-Hello World המפורסמת, אך אני דווקא ממליץ על גבי מדריך עם משמעות אחרת. זהו מדריך שעובר שלב שלב על גבי השלבים בבניית אפליקצית אייפון רגילה ומובנת. בסיום בנייה של האפליקציה, תדעו ליהנות על גבי-Interface Builder ע''מ ליצור GUI המכיל אוסף כפתורים, לצרף את כל הכפתורים לקוד עצמו ולבצע פעולות בהתאם. בזמן שתסיימו את אותו המדריך היום, תרגישו באופן מסוים בהרבה בעניינים.
שליחת התוכנית לפתח החנות האפליקציות
שלל אפליקציה שנכנסת לבין-App Store עוברת פרוצס אישור קפדני (פחות או יותר, מפעם לפעם יש תקלות) בידי עובדי שירות אפל ע''מ להבטיח שתכנים אינו רצויים ישארו בחוץ ואודות מנת להגן אודות משתמשי האייפון.
App Store
מפתחים שולחים אחר האפליקציות שיש ברשותם לאישור ותהליך הנ"ל עלול להיווצר ממושך ומתיש. פרק זמן אישור התוכנית יכול לשכור בקרב שבועיים לארבעה ימים ואז האפליציה עלולה להידחות. בין הטעמים המקובלות לדחייה זה דווקא הקמת ממשחק משתמש איננו ידידותי. אפל כתבה מסמך שידריך הלומדים באיזה אופן ממש לא להידחות חתונה זה. מהניסיון האישי שלי, האפליקציה אושרה תוך זמן סביר והייתה קיימת הבא-App Store הרבה עוד לפני שציפיתי שהיא תהיה שמו של.
קידום מכירות האפליקציותחנות מסחרית האפליקציות של אפל מכילה המוני אפליקציות ומשחקים. באיזה אופן אלמנטים לבני אדם לבחור דווקא בתוכנית שיש לנו? עומר פרצ'יק מחלק כמה רעיונות בתחום באתר שברשותו.
אחת בלבד השיטות הנפוצות זו צרו שתי גירסאות מטעם האפליקציה. גירסת קלה (Lite) וגירסה הגונה. הגירסה הקלה מכילה הרבה פחות פיצ'רים מהגירסה המלאה והיא מופצת בלי כסף. משחקים ברשת בצורת Lite יכילו את כל השלבים הראשונים במשחק. הגירסאות המלאות אמור להיות בוודאי בתשלום. זוהי אפשרות מצויינת לאפשר למשתמשים להתנסות באפליציה עוד בטרם שהם שרוכשים. לאחרונה, אפלמעניקים אפשרות לתווך פריטים אפשרות האפליקציה שלכם. במילים אחרות, באפשרותכם להשיג משחק אונליין ובו כדאי כמות שלבים והורדת משחק הרשת תעמוד נטולת כספים. משחק הרשת יכיל אופציה לרכוש שלבים אחרים והרווחים יתחלקו בינכם ובין אפל. בדיוק בגלל זה, סביר למקם שנראה פחות גירסאות Lite מסוג אפליקציות תוך כדי כך הלא רחוק.
בכל מקרה, רצוי להבין שישנם פרויקטים שמטרתם להעניק ביקורות על גבי שום האפליקציות על גבי-App Store. אני בהחלט ממליץ לעשות אודות הרשימה שהיא תשעת האתרים האלו ולהגיש את אותה האפליקציה של הקונה לביקורת אשר בהם.
מילה טרם בתוםבמידה ש העניין מעניין אתכם, היכנסו לעולם היום עכשיו ופשוט התחילו לגדל אפליקציה. בשנים האחרונות תרבות החינם שלטה בכדוה"א התכנות, אבל עכשיו יש אפשרות לגיטימית להרוויח מעט כסף עבור האפליקציות שאתם מפתחים. בנוסף, אני בהחלט משער שעם כניסת האייפון לארץ, אגודות ישראליות הרבה ירצו לשפר אפליציות לאייפון. במידה ו אם ברשותכם תוכנית להשתלב בענף השקעה הנ"ל, מומלץ בשביל בהחלט ימינו.
.פיתוח אפליקציות לאייפון
שתי מערכות ההפעלה הבולטות הכי הרבה כיום בשוק סמארטפונים הינן האנדרואיד ומערכת ההפעלה לאייפון. שתיהן פועלות בקשת רחבה מאד של משתמשים ברחבי העולם. פיתוח אפליקציות לאייפון אחרת מפיתוח אפליקציות לאנדרואיד.
בשביל לפנות לגבול העליון שותפים ולשרת מספר שיותר מתכנתים יש לפתח במקביל אפליקציות המתאימות לשתי גלאים ההפעלה. בחברות הפיתוח למיניהן בונים את אותו הכפילות וההתאמה הנדרשת, לבקשתו ששייך ל הלקוח ואודות פי צורכי הענף הקיימים בימינו. מלבד שיטה האפליקציות ישנם ודאי לתחזק את הסתימות למשך כל הדרך הבטוחה, זה ועוד יבצעו עסקים הפיתוח כשירות המשך לאחר עליית האפליקציה לאוויר.
אדם מסיפורי מידת ההצלחה מטעם אפל הוא למעשה נטולת ספק האפ-סטור – חנות מסחרית האפליקציות המקוונת למכשירי אייפון ואייפוד-טאצ'. החנות מציגה עשרות אלפים רבים של יישומים הניתנים להורדה למכשירי אפל בתהליך לא מורכב ובמחירים אטרקטיביים. היישומים המוצגים בחנות פותחו על-ידי חברות עסקיות ואנשים פרטיים כדי להיות מהר ובקלות לקליינטים פוטנציאליים בקרבם של עשרות מיליוני משתמשי האייפון והאיפוד-טאצ' ברחבי העולם.
האפ-סטור, חנות המסחרית האפליקציות המקוונת שהיא אפל, חוגגת שנה ראשונה. לצורך ביצוע השנה הזאת הורדו מהאפ-סטור למעלה דרך - 1.5 מיליארד יישומים שהכניסו לבעליהם מאות מליוני דולרים, ויצרו עבורם חשיפה חסרת תקדים. חברות ויזמים פרטיים יקרה השקעות כבירים כדי להציע ועוד מקומות ועוד יישומים לבעלי המכשירים הנחשקים מבית אפל.
באופן בסיסי, אחר מבחר גדול האפליקציות הרחב שמוצעות להורדה מהאפ-סטור אפשרי לקטלג לשניים: הסוג הראשוני נולד אפליקציות מקוריות שמנצלות את כל יכולותיו הטכנולוגיות פורצות השיטה של המכשיר, ושפותחו לרב על גבי-ידי יזמים פרטיים מתוך מטרה לגרוף פרנסה נאים. מחירן נע לרב בין דולרים אדם לחמישה דולרים. הסוג האחר זה אפליקציות שפותחו בידי חברות עסקיות על מנת לקדם שיווק שהיא מוצרים פעילים שלהן. את אותו האפליקציות הללו בד"כדלהלן אפשרי להוריד בלי כסף. במקרים מסוימים רצוי אף למצוא אפליקציות בסיסיות שמוצעת ללא תשלום על מנת לקדם עסקאות ששייך ל הורסיה המלאה מסוג האפליקציה.
אחר מחירן ששייך ל האפליקציות קובעים המפתחים שהעלו אחר האפליקציות לאפ-סטור – אלו זוכים לקחת 75% מההכנסות שהיא האפליקציות שאליהם אם18% הנותרים נשארים בידי בעלי חברת אפל. מודל הכנסותיו משני מושג משילוב פרסומות באפליקציות. זה כמו פורסם באתר שלכם דה-מרקר מכיוון המפגש וורד-וורפ שפותח ע"י מוביליטי-וור מניב תשואות של עשרת אלפי דולרים בחודש. ההכנסות הגדולות אינה מגיעות ממכירת האפליקציה, אלא אף מפרסום. בעלי מכשירי האייפון מסוגלים לברור האם לקנות את אותה האפליקציה בעבור 0.99$ או להנמיך את האזרחות ללא תשלום בגרסה שבה מוחדרות פרסומות בקרב המערכות במשחק. לפי מנהל חטיבת השיווק מטעם מוביליטי-וור, קצת מתוך-20% מההכנסות מסוג האפליקציה מגיעות מרכישתה, והגרסא החינמית הורדה 1.8 מיליון עיתים.
אל מול הקוראים באפ-סטור מוצע מבחר עצום יישומים מגוון: יישומים עסקיים ומסחריים, משחקים בחינם, תוכנות הוראת, יישומים לעדכוני חדישות, לניהול כסף, לשיפור הפרודוקטיביות, לאימוני כושר, לבילויים, לטיולים, למוזיקה ולמגוון לתחביבים מיוחדים. וגם, יישומים לרשתות חברתיות, להעשרת אופקים, לאורח חיוניים יעיל, וכולי כהנה וכהנה כיד הדמיון.
אף על פי המגוון הרב ששייך ל האפליקציות, אפל לא נחה על סידורי הדפנה, ולפי אתר האינטרנט 9to5Mac בקרוב תאפשר אפל להוסיף לקניית המקוונת כמו כן אפליקציות שמיועדות למבוגרים לא רק– אפליקציות שעד כה ממש לא הורשו כלל. כדי להוריד אפליקציות מסוג זה בוודאי, ישאר אודות הוריה ם קודם כל להרכיב את אותו הגיעם לגיל המשתמשים באייפון ובאייפוד-טאצ' על פי מעודדים הגיעם לגיל ארבעה+, 9+, 12+, 17+. בעת ש מרבית קבוצת גיל תותקן חשופה באופן בלעדי לתכנים שמותאמים לחיית המחמד. לא קיימת מספק שהוספת האפשרות להציב בחנות המקוונת אפליקציות מזן זה יוצרת כניסה למגוון רב במיוחד מטעם אפליקציות עדכניות שלא מומלץ שימשו קיימות ואפילו כה.
אחת הנימוקים לקצב ההורדות ההיסטרי מטעם האפליקציות מהאפ-סטור יתאפשר לכם למצוא בנתון כתבה הבאה: בתוך שנתיים בלבד מכרה אגודת אפל למעלה מתוך- 40 מליון מכשירי אייפון ואייפוד-טאצ', והיא החברה שיש לה קצב הצמיחה המהיר הכי הרבה היום בענף. דור המכשירים השלישי, ש- 3GS, שהוצג עוד בטרם כמות חודשים ממשיך את כל קו השגשוג ששייך ל קודמיו, כש מספר ימים בדיוק לאחר השקתו בחנויות, אפל דיווחה שמכרה למעלה ממיליון יחידות.
סיבה נוספת לכמות ההורדות הגבוהה נעוצה בעובדה שאנשים רבים ושונים שרוכשים את כל האייפון והאייפוד חושקים אשר בהם עד מאוד ועושים אשר בהם שימוש לא רק בשיחות יומן או אולי ככלי ענייני אלא גם כדי להעניק אחר זמן רב הפנאי ואפילו כדי להרשים אשר בהם אחר מכריהם. ובדרך זו, בעליות נמוכות מטעם דולרים מעטים ליישום, נעזרים רבים ושונים מבטיחים להחזיק במכשיריהם תוכנות לצרכים האלו. חוץ מזה, אפשרי לראות באפ-סטור מבחר גדול גדול מאוד במיוחד שהיא אפליקציות שימושיות שמאוד נח להפעילן בלחיצת אצבע כמעט בכל שטח שבו הנכם מצאו, ולחסוך באמצעותן התרוצצות רבה וכסף.

 תגיות המאמר: פיתוח אפליקציות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

נכתב על ידי דני גלעד מעצב אתרי אינטרנט WE BUILD IT בניית אתר וקידום אתרים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דני גלעד

מאת: דני גלעדשיווק באינטרנט07/06/121216 צפיות
פיתוח אפליקציות נהייה לטרנד בקרב שיש להם עסקים, גופים, עסקים ובעלי נושא. בימינו קל מאוד מתמיד ללכת למתכנת ולבנות אפליקציות לאייפון, אנדרואיד, טאבלט ולאתרי מחשב. היכונו לאפליקציה הבאה שלך.

מאת: דני גלעדממשק משתמש07/06/127351 צפיות
פיתוח אפליקציות נהייה לטרנד אצל בעלי גורמים, גופים, חברות ובעלי מושג. היום קל מתמיד ללכת למתכנת ולבנות אפליקציות לאייפון, אנדרואיד, טאבלט ולאתרי באינטרנט. היכונו לאפליקציה שמטרתה שלכם.

מאת: דני גלעדעסקים מקוונים07/06/121258 צפיות
פיתוח אפליקציות נהייה לטרנד בקרבם של שיש להם חברות, גופים, פרילנסרים ובעלי דבר מה. כיום קל מתמיד ללכת למתכנת ולבנות אפליקציות לאייפון, אנדרואיד, טאבלט ולאתרי אינטרנט. היכונו לאפליקציה הבאה של הקונה.

מאת: דני גלעדתרבות דיגיטלית07/06/121225 צפיות
פיתוח אפליקציות נעשה לטרנד בקרב בעלי עסקים רבים, גופים, עסקים ובעלי דבר מה. כעת נוח מתמיד לפנות למתכנת ולבנות אפליקציות לאייפון, אנדרואיד, טאבלט ולאתרי מחשב. היכונו לאפליקציה שמטרתה שלנו.

מאת: דני גלעדאימון עסקי26/09/111195 צפיות
מאמן עסקי מסוגל לתת ביקורת טובה מאוד כיוון שהוא אינו תלוי ולכן אובייקטיבי. יעוץ ארגוני מסוגל לרענן את התרבות הארגונית ולהצביע על חולשות וקשיים ודרכים לפתרונן.

מאת: דני גלעדדיאטה ותזונה20/09/111065 צפיות
דיאטה יכולה להיות מוצלחת הרבה יורת במידה ומשלבים אותה עם פעילות גופנית כלשהי. תזונה נכונה יחד עם שמירה על אורח חיים בריא הוא מתכון לאושר.

מאת: דני גלעדדיאטה ותזונה14/08/111534 צפיות
דיאטה היא אורח חיים ולא משהו שעושים אחת לתקופה בשביל להיכנס למכנסיים. היום, מבינים כיצד לשמור על דיאטת לכם ועל תזונה נכונה גם בצבא, וגם בגיל צעיר.

מאמרים נוספים בנושא אינטרנט - כללי

מאת: בנימין קלינגראינטרנט - כללי04/04/22254 צפיות
הצהרת נגישות אנו בקלינגר רישוי עסקים והתרי בניה רואים חשיבות עליונה בסיוע והנגשת אתר האינטרנט שלה לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות ולהנות מהאתר המושקע. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם עם מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

מאת: nirאינטרנט - כללי01/11/21828 צפיות
שיווק בגוגל עדיין נתפסת כחברה מגניבה וצעירה ברוחה שמשקיעה במשרדים ובעובדים הרבה יותר מהמתחרים, אבל רבים שוכחים שהיא פועלת בדיוק באותה סביבה תחרותית שבה ענקים אחרים ממהרים להדביק את התקדמותה.

מאת: רוןאינטרנט - כללי28/07/193262 צפיות
לימודי הסייבר פותחו בהתאם לצורך הלאומי להגנת מהקאינג, על מנת להבטיח רמה מקצועית גבוהה, מהימנות וידע עדכני לכל העוסקים בתחום.

מאת: רוןאינטרנט - כללי24/06/162638 צפיות
מאמר על אתר קופונים

מאת: יוסי לויאינטרנט - כללי02/05/162615 צפיות
כולם היום קונים צפיות ביוטיוב על מנת למתג את העסק שלהם, זה מתחיל בזמרים וממשיך לבעלי עסקים גדולים / קטנים, מומלץ בחום רב לבחון את האופציה לרכוש צפיות איכותיות ממשתמשים בחו"ל הריי שהדבר יכול לתרום לכם רבות למיתוג ולהפוך לגדולים, העין קובעת ומייצרת מציאות.

מאת: ליאוראינטרנט - כללי22/02/162687 צפיות
תרגום אתרים בעזרת חברת שירותי תרגום, בעלת מוניטין, מביא לתוצאה טובה מאוד. תרגום אתרים שמתבצע היטב, מאפשר להקים אתר חדש, שמיועד לקהל יעד חדש.

מאת: מאיר סוויסה אינטרנט - כללי07/01/162711 צפיות
מובילים בשרון כולנו זקוקים לחברת מובילים בשרון מקצועית ואמינה על מנת לעבור דירה, לשנע מטענים שונים ולהוביל חפצים ממקום למקום. חברת מובילים בשרון מספקת מעטפת שירותים רחבה הכוללת בין היתר הובלת דירות, הובלה עם מנוף לפינוי חפצים גדולים מקומה גבוהה ודירות גג, הובלת מטענים בעיר וברחבי הארץ וכן שירותי אריזה, פריקה ואחסון. חשוב לבחור חברה אמינה ובעלת מוניטין טוב בענף, מומלץ לחתום על חוזה מסודר הכולל פירוט העבודה, עלות, ביטוחים ואחריות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica