חפש מאמרים:
שלום אורח
27.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך תוציאו מהעובדים שלכם יותר?

מאת: דני גלעדאימון עסקי26/09/20111195 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אם אתה בעל עסק, חשוב מאוד שיהיו לך כמה מאפיינים שיעזרו לשמור על רמה עסקית גבוהה. חוכמת חיים היא אחד המאפיינים הללו ואם יש לך את חוכמת החיים אז אתה בטח יודע, גם בלי ייעוץ ארגוני, שעובד טוב הוא עובד שטוב לו. הנקודה החשובה היא שאתה לא תמיד יכול לדעת מה בדיוק גורם לעובד שלך להרגיש טוב ולכן כדאי לך לבדוק עם איש מקצוע שמכיר ייעוץ ארגוני מהו כדי להבין איך אתה מוציא את המקסימום מכל עובד בכל תפקיד. שלושת האלמנטים החשובים של תפוקת העובד הם: רמת הקושי של העבודה, הפוטנציאל שיש לכל עובד במה שהוא עושה ועד כמה הוא עובד באופן יעיל. מלאכת ליווי עסקי בוחנת את כל אלה.

מהם הפרמטרים לבדיקת תפוקת העובדים?

יש כמה פרמטרים, כאשר הבסיס היא המשוואה של יחסי עלות ותועלת:

- הטבות שהעובדים מקבלים – האם ישנה מדיניות לגבי הטבות, פרמיות וכיוצא בזה.

- הערכות שהעובדים מקבלים יכולות להשפיע על התפוקה שלהם – הרגשה טובה נטו.

- יחסים בין אישיים ויחסי עובד מעביד באים לידי ביטוי בדרכים רבות, גם כאלה.

הפרמטרים הללו הם אלה שמגדירים את המוטיבציה של העובדים. תהליך של ייעוץ ארגוני אמור לעלות על כל הנקודות המהותיות ולתת למנהלים את התמונה הכוללת. ניהול יעיל הוא לא רק ייעוץ ארגוני אלא גם מדובר במערכת שלמה של ערכים ונורמות שכל מנהל חייב לאמץ לעצמו.

כל מנהל בודק את היעילות על פי משוואת יחסי עובד מעביד

בכל ארגון העובדים צריכים לדעת כיצד נמדדת היעילות שהם אמורים להפגין. העובדים צריכים לעבוד קשה, או לפחות לעבוד ביעילות, זה נכון. אך הם צריכים לדעת האם יש מערכת אימות נתונים והערכות שוטפות לגבי תפקודם ויעילותם. ההנהלה גם צריכה לבדוק את רמת הידע של העובדים בתחומים שבהם הם עובדים: ניהול חשבונות, סידור מלאי ואספקה, שינוע, פס ייצור, הענקת שירותים ועוד. מתוך הידע של העובדים והגדלת הראש שלהם צריכה ההנהלה להחליט האם היא סומכת עליהם והאם יש להם את האפשרות לקבל החלטות. על פי תפיסות של ייעוץ ארגוני, המשוואה הזו היא פתח לרמת ביצוע טובה וגבוהה, המבוססת על העצמה אישית, אחריות, לויאליות ועוד.

עשה את מה שצריך לעשות!

המטרה שלך היא להשביח את העסק שאתה מנהל. יש דרכים רבות שאתה יכול לנצל אותן עד תום והן לא עולות לך כסף. הרי הרבה יותר זול להעניק לעובדים שלך הטבות מאשר לשכור עובדים חדשים ולהכשיר אותם. אתה יכול לנצל עד כמה שניתן את הכישרונות שהעסקת ביום שבו פתחת את העסק וככל שתצליח להיטיב עם העובדים כך תוכל להשריש את ערך המשפחתיות בקרב כל המועסקים שלך. זו יכולה להיות אפילו עבודה פיזית קשה, אך אם אתה מצליח להבין את העקרונות של תהליך ייעוץ ארגוני איכותי בעסק שלך, הצלחת להבין את הכל.

 תגיות המאמר: יעוץ ארגוני


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

נכתב על ידי דני גלעד מעצב אתרי אינטרנט WE BUILD IT בניית אתר וקידום אתרים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דני גלעד

מאת: דני גלעדשיווק באינטרנט07/06/121216 צפיות
פיתוח אפליקציות נהייה לטרנד בקרב שיש להם עסקים, גופים, עסקים ובעלי נושא. בימינו קל מאוד מתמיד ללכת למתכנת ולבנות אפליקציות לאייפון, אנדרואיד, טאבלט ולאתרי מחשב. היכונו לאפליקציה הבאה שלך.

מאת: דני גלעדממשק משתמש07/06/127352 צפיות
פיתוח אפליקציות נהייה לטרנד אצל בעלי גורמים, גופים, חברות ובעלי מושג. היום קל מתמיד ללכת למתכנת ולבנות אפליקציות לאייפון, אנדרואיד, טאבלט ולאתרי באינטרנט. היכונו לאפליקציה שמטרתה שלכם.

מאת: דני גלעדאינטרנט - כללי07/06/121023 צפיות
פיתוח אפליקציות נהייה לטרנד בקרב בעלי עסקים, גופים, מתכנתים ובעלי מושג. בימינו קל מאוד מתמיד ללכת למתכנת ולבנות אפליקציות לאייפון, אנדרואיד, טאבלט ולאתרי מחשב. היכונו לאפליקציה הבאה שלכם.

מאת: דני גלעדעסקים מקוונים07/06/121258 צפיות
פיתוח אפליקציות נהייה לטרנד בקרבם של שיש להם חברות, גופים, פרילנסרים ובעלי דבר מה. כיום קל מתמיד ללכת למתכנת ולבנות אפליקציות לאייפון, אנדרואיד, טאבלט ולאתרי אינטרנט. היכונו לאפליקציה הבאה של הקונה.

מאת: דני גלעדתרבות דיגיטלית07/06/121225 צפיות
פיתוח אפליקציות נעשה לטרנד בקרב בעלי עסקים רבים, גופים, עסקים ובעלי דבר מה. כעת נוח מתמיד לפנות למתכנת ולבנות אפליקציות לאייפון, אנדרואיד, טאבלט ולאתרי מחשב. היכונו לאפליקציה שמטרתה שלנו.

מאת: דני גלעדדיאטה ותזונה20/09/111065 צפיות
דיאטה יכולה להיות מוצלחת הרבה יורת במידה ומשלבים אותה עם פעילות גופנית כלשהי. תזונה נכונה יחד עם שמירה על אורח חיים בריא הוא מתכון לאושר.

מאת: דני גלעדדיאטה ותזונה14/08/111534 צפיות
דיאטה היא אורח חיים ולא משהו שעושים אחת לתקופה בשביל להיכנס למכנסיים. היום, מבינים כיצד לשמור על דיאטת לכם ועל תזונה נכונה גם בצבא, וגם בגיל צעיר.

מאמרים נוספים בנושא אימון עסקי

מאת: ניר שגבאימון עסקי24/11/193132 צפיות
ייעוץ אסטרטגי הוא חובה לכל בעל עסק או דורש עבודה. בצורה הזו ניתן להגיע לתוצאות מיטביות ולהשגת יעדים ביעילות.

מאת: ירון שוראימון עסקי14/08/173306 צפיות
מי שאחראי על התוצאות העסקיות שלנו זה אנחנו. יש לנו 100% אחריות על התוצאות שלנו.

מאת: ירון שוראימון עסקי07/08/173336 צפיות
ה-well-being שלנו כולל תזונה, שינה, פעילות גופנית, בריאות, יחסים ופנאי. הוא משפיע בצורה ניכרת על העבודה שלנו.

מאת: ירון שוראימון עסקי28/06/173649 צפיות
איך למקסם את ההצלחה שלכם במכירות בעזרת 2 כלים חשובים: הקשבה יוצאת דופן ובחירת הוויות.

מאת: ירון שוראימון עסקי11/12/162177 צפיות
גם אתם מרגישים פער בין המקצועיות שלכם לבין מה שאתם מרוויחים? כל הזמן חיים במתח שלא תצליחו? שלא תקודמו בעבודה? מפחדים להיכשל? לא מרגישים בטוחים בעצמכם? הגיע הזמן לשחרר את מה שמעכב אתכם. התחילו לצמוח.

מאת: מגניב אימון עסקי10/08/162558 צפיות
אם אתם מאלו שמחפשים ללמוד משהו בשביל להפוך אותו למקצוע יש לכם לא מעט אופציות. אתם יכולים ללמוד לתואר ראשון ויכולים לעשות קורס קצר, ומגוון הקורסים הינו עצום. קורס מכירות הוא אחד מאותם קורסים, קורס שבסופו יש מקצוע ביד ובעיקר לא מעט עבודה. קורס מכירות הוא קורס המשלב המון יידע ושיטות עבודה וגם לא מעט פסיכולוגיה של הלקוח. יש לא מעט מכללות שמאפשרות ללמוד קורס כזה ואתם צריכים בסופו של דבר ללכת אל זו שהבוגרים שלה הצליחו למצוא עבודה טובה ובעיקר מרוויחים טוב מהתחום.

מאת: אילה פינקוייסאימון עסקי20/04/162115 צפיות
חג האביב מביא עמו תחושות של התחדשות והתרעננות במישור האישי. במאמר הקודם הצגנו בפניכם מה קורה במוחנו במהלך תהליך היצירתיות ואת הרשתות המוחיות שמופעלות בעת עיסוק בפתרון בעיות יצירתי. במאמר זה, כפי שהבטחנו, נציג בפניכם מדריך פשוט, הכולל 6 הנחיות פשוטות להגברת יצירתיות ועידוד החדשנות בארגונכם

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica