חפש מאמרים:
שלום אורח
30.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיצד לחטב את הגוף

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי19/09/2012678 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לשאלה- האם אתם רוצים גוף חטוב אני בטוחה שהרוב המוחלט יענה בחיוב. רוב האנשיםרוצים גוף חטוב, גם נשים וגם גברים. בעידן שבו אנחנו חיים קיימת מודעותגבוהה יותר לבריאות, אורח חיים בריא, לפעילות גופנית וכך גם מספר האנשיםשרוצים לרדת במשקל ולקבל גוף חטוב ויפה הולך וגדל.

אז מה צריך לעשות כדי לקבל גוף חטוב?

לפני שנענה על השאלה, קודם כל בואו נגדיר מה זה חיטוב.

חיטוב מורכב משני אלמנטים:

1. הקטנת השומן

2. שיפור טונוס שריר

איךניתן להקטין את אחוז השומן בגוף? התשובה היא פשוטה - כדי להקטין את רמתהשומן בגוף, כמות הקלוריות הנכנסות לגוף צריכה להיות קטנה יותר מכמותהקלוריות שאנחנו שורפים. ועוד נקודה חשובה - שקלוריות שאנחנו מכניסים לגוףצריכים להגיע מאוכל מזין ולא מאוכל שעשיר בשומן.

4 דרכים להקטין את רמת השומן בגוף:

- אימון אירובי - אימון כושר כמו אירובי זה אחד הפעילויות החשובות בשביל לשרוף כמות

גדולהשל קלוריות ולחטב את הגוף. כמובן צריך לקחת בחשבון ששריפת קלוריות תהיההרבה   יותר גדולה אם אתם נמצאים ברמה מתקדמת יותר כמתאמנים. פעילותאירובית יכולה להיות ריצה, הליכה מהירה, כל מיני סוגים של אירובי דאנס, קיקבוקס, זומבה ועוד.

- אימון כוח - שריפת של הקלוריות באימון כוח לא יות גבוהה מארש הליכה בקצב בינוני. אךהיתרון של אימון כוח הוא בכך שאימוני כוח עוזרים לנו להעלות מסת שריר.העלאת מסת שריר

מגבירה את חילוף החומרים. מעבר לכך, באמצעות אימון כוח ניתן לבנות שריר וכך גם לגרום לחיטוב הגוף.

- דיאטה - כמובן, אם תמשיכו לאכול כמו שאכלתם עד כה - כלומר,תמשיכו להכניס את אותהכמות של קלוריות לגוף פעילות גופנית לא תעזור, לא משנה כמה תתאמצו. אלתשכחו שככל ששורפים יותר, כך הגוף דורש יותר אוכל כדי להשלים את מה שהואשרף.

לכן, חשוב מאוד להשלים את האנרגיה עם מאכלים נכונים כאשר כמות הקלוריות שלהם נמוכה אך מזינה בהחלט ולא תפגע בחיטוב הגוף.

- הגברת רמת הפעילות היומית -חשוב מאוד לעשות פעילות על בסיס יום יומי. רוב האנשים היום מעבירים  שעותמרובות מול במחשב, בעבודה, במשרד, בבית. ייתכן  שגם העבודה שלכם היא כזאת.

מעברלחוסר פעילות, בנוסף עוד ממשיכים לאכול כרגיל. זה גורם לעליה במשקל ולגוףלא חטוב. לכן, חשוב שתעשו פעילות גופנית על בסיס יום יומי.

אתם יכולים כבר עכשיו להתחיל לעשות פעילות גופנית, בקטנה אפילו, ועוד ישירות מהבית שלכם. איך? מאוד פשוט.

באתר שלי - דיאנה כושר בכיף - יש לכם תיבת רישום. שימו שם וכתובת האימייל ותקבלו קורס "צעדים בסיסיים של כושר בכיף" - 10 שיערים מצולמים לגמרי בחינם וישירות למייל, כך שתוכלו לתרגל אותם בבית וקצת להזיז את הגוף

www.DianaFunFitness.com

וכמו שאמרתי, הדבר השני הוא שיפור טונוס של השרירים.

מה זה אומר?

חשובמאוד לבצע אימוני חיזוק. אימוני חיזוק אלו מגבירים את הטונוס השרירי וכךאזורים רפויים בגופך הופכים למוצקים יותר. אימוני חיזוק מבצעים כנגד גורםמייצר התנגדות כגון: גומיות, משקולות, משקל הגוף וכדומה.

באותוזמן, חשוב לשים לב שעוצמת ההתנגדות צריכה להיות כזו שלא תוכלו לעשות יותר מ15 חזרות עבור כל סט וסט בכל תרגיל ותרגיל. אם אתם  מסוגלים לעשות יותר,זה אומר שהתנגדות לא מספיק גדולה.

מעולה! אז בנימה ספורטיבית זו את יכולה כבר עכשיו להתחיל לעשות כושר.

להיכנס לאתר שלי, להירשם  ולהתחיל לחטב את הגוף בכיף  :)

www.DianaFunFitness.com

דיאנה - כושר בכיף - לרקוד, לעשות כושר,לחטב ולשרוף בחוויה לטינית סוחפת ובשיא הכיף, עם הרבה אנרגיות ושמחת חיים. לקבלת הקורס "צעדים בסיסיים של כושר בכיף" - 10 שיעורים בוידאו לגמרי בחינם וישירות למייל כנסו לאתר ותרשמו שם ומייל וכבר למחרת תתחילו לקבל שיעורים, טיפים, וידאו טיפים ועוד http://www.DianaFunFitness.com/free-lessons

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה

כושר בכיף

https://www.facebook.com/DianaFunFitness

לקבלת  קורס "צעדים בסיסיים של כושר בכיף - 10 שיעורים בוידאו - צעדי  בסיס של סלסה וצ'ה צ'ה, כנסו לאתר עכשיו,תרשמו שם ומייל בתיבת הרישום שמופיעה בצד שמאל של האתר וכבר למחרת תתחילו לקבל את השיעורים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים24/02/13774 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים - בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביפעילות אירובית12/02/131102 צפיות
סוף-סוף מישהו גילה פורמולה מנצחת לשמירת הגזרה ועשיית פעילות גופנית בשיא הכיף! פורמולה זו מורכבת משלוש מילים - מוזיקה, פשטות וכיף או במילה אחת זומבה.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי29/12/12646 צפיות
עד כמה אתם מקשיבים לקול הפנימי שלכם? האם אתם מקשיבים לא בכלל? מזהים אותו? פועלים לפי מה שהוא לוחש לכם? לפני שנענה על שאלות אלו, אני רוצה קודם כל להסביר למה אני מתכוונת בקול פנימי.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי23/12/12837 צפיות
מה שעוצר את השפע מלהגיע אלינו זה האמונות שלנו, אמונות שאנחנו מחזיקים במוח לגבי הכסף, אמונות שחוסמות את זרימת הכסף אלינו. במאמר זה אני רוצה לגעת במספר אמונות ואולי תגלו שחלק מהאמונות גם אתם מחזיקים בהם ואולי תגלו גם אמוות אחרות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי18/12/121006 צפיות
קיימות היום אין ספור חברות שמציאות פתרונות לירידה במשקל, דיאטות למיניהן. אבל האם זה באמת עובד? במאמר זה אני רוצה לגעת ב-3 טעויות קריטיות שרוב האנשים שרוצים לרדת במשקל ולהגיע למשקל אידיאלי עושים.

מאת: דיאנה בן צביאימון לכסף15/12/12787 צפיות
מה זה כסף? ומה זה כסף בשבילכם? כסף זה אמצעי שבעזרתו אנחנו יכולים לרכוש או לקבל כל מה שאנחנו צריכים על מנת להתקיים, להתפתח, לצמוח, לנהל חיים שאנחנו רוצים לנהל ועוד. זה אומר - מצרכים, אוכל, בית, מכונית, השכלה וידע, טיולים, ועוד.

מאת: דיאנה בן צביתזונה09/12/127622 צפיות
אז "לסתום את הפה" זה לא אומר להפסיק לאכול, מה שרוב רובן של נשים עושות אלא להפסיק לאכול מאכלים שאינם מוסיפים כלל לאנרגיה שלנו, לבריאות שלנו, לגוף שלנו, מאכלים שמשמינים ואינם תורמים כלל שום ערך תזונתי לגוף. הרי מה זה אוכל? כמו שאוטו צריך לתדלק כי הוא לא יוכל לנסוע ללא דלק, כנ"ל גם הגוף שלנו - אוכל זה הדקל לגוף, האנרגיה. אבל הכל תלוי בסוג של דלק.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/191983 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191902 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191943 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173084 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172572 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172674 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172549 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica