חפש מאמרים:
שלום אורח
30.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

משבר - מכשול או הזדמנות?

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי19/09/2012702 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כלאחד בחיים שלו חווה משבר מסוים, בתקופה זו או אחרת. אני בטוחה שגם אתהעברת בחיים מצבים של מכשולים ונפילות. זה נכון, אין בן אדם שלא חווה זאת.הרי החיים הם מלאים בירידות ועליות.

אךהשאלה היא איך מתמודדים עם המשברים. יש כאלו שנופלים חזק וקשה להם לקום,ויש כאלו שגם אם מדובר במשבר הכי קשה שבעולם, מסתכלים על הצד החיובי שלו,מחפשים את הטוב שבדבר, קמים ואף מנצלים את המכשול כהזדמנות.

לא מזמן גם אני עברתי משבר. באתר שלי - דיאנה כושר בכיף - אני נותנת אפשרות להירשם לרשימת תפוצה ולקבל 10 שיעורים בוידאו בחינם.השיעורים מיועדים למתאמנות שלי במכוני כושר שונים וגם לאנשים שאין להם זמןלעשות פעילות גופנית בחדר כושר אבל רוצים לתרגל בבית, לרקוד בכיף וליהנות.השיעורים מגיעים במייל במתנה ולגמרי בחינם.

לצערי,נדרשתי להסיר את כל 10 השיעורים. פנו אלי הרבה מאוד אנשים שאמרו שהם רוציםלתרגל, רוצים לרקוד בבית, ואין יותר שיעורים. לא ניתן לצפות בהם.

מהאני עושה עכשיו? הרי אני מצלמת את השיעורים בשביל המתאמנות שלי או בשבילהאנשים שרוצים לעשות כושר בבית בכיף, בזמנם הפנוי. ואני עושה את זה בכלהלב!

מצאתי את עצמי בבעיה ולא ראיתי פתרון, את ההזדמנות. הסיבה היא שהתמקדתי יותר מדי בבעיה עצמה במקום להסתכל על הצד החיובי של המשבר.

ואז שאלתי את עצמי - איך אני יכולה לנצל את המצב הזה? מה יכול לצאת לי טוב מזה?

כמהזה חשוב שאול שאלה נכונה... מיד הגיע הפתרון. יש לי הזדמנות לצלם סדרתשיעורים חדשים, משודרגים, משופרים, 10 שיעורים של כושר בכיף שיעבירו אתהאנרגיות, את הכיף, את שמחת החיים.

פתאום ראיתי את המשבר כהזדמנות ענקית, לצאת עם פרויקט חדש ומחודש, משודרג מבחינת המקום, הסאונד, התאורה, איכות הצילום ואיכות השיעורים עצמם.

מכיוון שמקודם התמקדתי יותר מדי בדבר השלילי, לא ראיתי את הצד החיובי.

כתוצאה מהמשבר, צילמתי10 שיעורים חדשים, משודרגים והרבה יותר איכותיים - צעדים בסיסיים של שני סגנונות לטיניים מדהימים -סלסה וצ'ה צ'ה.

אני מזמינה אתכם להיכנס לאתר שלי - דיאנה כושר בכיף, לרשום שם ומייל בתיבת רישום שבצד שמאל של האתר ולקבל סדרת שיעורים מחודשת ומשודרגת ברמה הרבה יותר גבוהה - קורס "צעדים בסיסיים של כושר בכיף" - 10 שיעורים שהם צעדים בסיסיים של סלסה וצ'ה צ'ה.\

אזמה זה משבר? האם זה מכשול או הזדמנות? אני למדתי מהשבר הקטן הזה שעברתישאסור להרים ידיים ולוותר אלא להיפך, להוכיח שאתם יכולים להמשיך גם ברגעיםהקשים.

בזכות המשבר, הבאתי סדרת שיעורים מחודשת ומשודרגת ואני ממשיכה לצעוד לעבר ההצלחה הגדולה שלי.

אז שיהיה לנו ימים מלאי הזדמנויות טובות, חיוכים וכושר בכיף!!!

דיאנה

כושר בכיף

דיאנה - כושר בכיף - לרקוד, לעשות כושר,לחטב ולשרוף בחוויה לטינית סוחפת ובשיא הכיף, עם הרבה אנרגיות ושמחת חיים. לקבלת הקורס "צעדים בסיסיים של כושר בכיף" - 10 שיעורים בוידאו לגמרי בחינם וישירות למייל כנסו לאתר ותרשמו שם ומייל וכבר למחרת תתחילו לקבל שיעורים, טיפים, וידאו טיפים ועוד

http://www.DianaFunFitness.com/free-lessons

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה

כושר בכיף

https://www.facebook.com/DianaFunFitness

לקבלת  קורס "צעדים בסיסיים של כושר בכיף - 10 שיעורים בוידאו - צעדי  בסיס של סלסה וצ'ה צ'ה, כנסו לאתר עכשיו,תרשמו שם ומייל בתיבת הרישום שמופיעה בצד שמאל של האתר וכבר למחרת תתחילו לקבל את השיעורים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים24/02/13774 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים - בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביפעילות אירובית12/02/131102 צפיות
סוף-סוף מישהו גילה פורמולה מנצחת לשמירת הגזרה ועשיית פעילות גופנית בשיא הכיף! פורמולה זו מורכבת משלוש מילים - מוזיקה, פשטות וכיף או במילה אחת זומבה.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי29/12/12646 צפיות
עד כמה אתם מקשיבים לקול הפנימי שלכם? האם אתם מקשיבים לא בכלל? מזהים אותו? פועלים לפי מה שהוא לוחש לכם? לפני שנענה על שאלות אלו, אני רוצה קודם כל להסביר למה אני מתכוונת בקול פנימי.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי23/12/12837 צפיות
מה שעוצר את השפע מלהגיע אלינו זה האמונות שלנו, אמונות שאנחנו מחזיקים במוח לגבי הכסף, אמונות שחוסמות את זרימת הכסף אלינו. במאמר זה אני רוצה לגעת במספר אמונות ואולי תגלו שחלק מהאמונות גם אתם מחזיקים בהם ואולי תגלו גם אמוות אחרות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי18/12/121006 צפיות
קיימות היום אין ספור חברות שמציאות פתרונות לירידה במשקל, דיאטות למיניהן. אבל האם זה באמת עובד? במאמר זה אני רוצה לגעת ב-3 טעויות קריטיות שרוב האנשים שרוצים לרדת במשקל ולהגיע למשקל אידיאלי עושים.

מאת: דיאנה בן צביאימון לכסף15/12/12787 צפיות
מה זה כסף? ומה זה כסף בשבילכם? כסף זה אמצעי שבעזרתו אנחנו יכולים לרכוש או לקבל כל מה שאנחנו צריכים על מנת להתקיים, להתפתח, לצמוח, לנהל חיים שאנחנו רוצים לנהל ועוד. זה אומר - מצרכים, אוכל, בית, מכונית, השכלה וידע, טיולים, ועוד.

מאת: דיאנה בן צביתזונה09/12/127622 צפיות
אז "לסתום את הפה" זה לא אומר להפסיק לאכול, מה שרוב רובן של נשים עושות אלא להפסיק לאכול מאכלים שאינם מוסיפים כלל לאנרגיה שלנו, לבריאות שלנו, לגוף שלנו, מאכלים שמשמינים ואינם תורמים כלל שום ערך תזונתי לגוף. הרי מה זה אוכל? כמו שאוטו צריך לתדלק כי הוא לא יוכל לנסוע ללא דלק, כנ"ל גם הגוף שלנו - אוכל זה הדקל לגוף, האנרגיה. אבל הכל תלוי בסוג של דלק.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/191983 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191902 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191943 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173084 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172572 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172674 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172549 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica