חפש מאמרים:
שלום אורח
20.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מרגישים כאילו נגמר לכם האוויר לתחזק את הבלוג? 4 עצות שיתנו לכם מוטיבציה לכתוב

מאת: ליאור ברקןאימון אישי04/03/2013694 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

רצית לבדוק עד כמה אנשים יקראו את מה שכתבת ואיך זה ירגיש להיות סלב רשת. אולי אפילו היו לך מחשבות על מכירת "שטחים" וירטואליים באתר לפרסומות או באנרים וממש להרוויח ולהתפרנס מכתיבת הבלוג. עם זאת, אחרי כתיבה של מספר חודשים פתאום גילית שהאוויר קצת יצא מהמפרשים ופתאום הרעיון מאבד ממשיכתו המקורית. כדי ליצור מוטיבציה לכתיבה, אפשר ליישם את 4 העצות הבאות:

עצה למוטיבציה 1: להעתיק להעתיק ו"לשאוב השראה" (להעתיק)

העצה הכי טובה שקיבלתי על כתיבה היא להעתיק. זה קל פשוט וחוסך מוטיבציה. כמובן שלא להעתיק "אחד לאחד", הרי לא נרצה שיתפסו אותנו על חם. הרעיון הוא גם לא לשכתב מחדש. הדרך הנכונה לשאוב השראה הוא להכנס לאתרים שמרכזים המון מאמרים שקרובים לתחום שלנו ולהתחיל לקרוא.

ההשראה תבוא סביב נושאי הכתיבה. כל מה שאנחנו צריכים למצוא באתרים שכאלה הוא נושאים שקיבלו הרבה תגובות ולייקים (של פייסבוק) ולכתוב את דעתנו על הנושא. אם הנושא הזה נדרש אצל קהל היעד מהסוג שקורא את הבלוג שלנו, רוב הסיכויים שהוא גם יעניין את הקהל שלנו.

עצה למוטיבציה 2: לזהות את הכאב העמוק של הקוראים

עצה טובה שעוזרת לנו להתחבר למוטיבציה לכתוב היא להבין מה באמת מפריע לקוראים שלנו. כאשר נבין את השאלות שהקוראים שלנו שואלים את עצמם, חשוב לשאול את עצמנו "מה השאלה האמיתית שנמצאת מאחורי הנושא". אז, ורק אז, נוכל להגיע אל שאלות הליבה שמפריעות ללקוח.

שאלות אלה הן השאלות שהלקוח לעולם לא יסכים להודות בהן. שאלות כמו "למה לא אוהבים אותי" או "למה לא מקשיבים לי אף פעם" הם סוג השאלות שאנחנו מחפשים. כשנכיר את שאלות הליבה שיושבות עמוק בתוך תת המודע של הקוראים שלנו, נוכל לכתוב פוסטים שיתחברו אליהם עמוק יותר.

עצה למוטיבציה 3: לעבוד עם תבניות מוכנות מראש

יצירתיות היא לא מתת אל שברי המזל נולדים איתה. גם המוכשרים ביותר התאמנו עליה שוב ושוב עד שהגיעו לרמה גבוהה. עובדה אחת שרוב האנשים לא מכירים היא שכל אחד מהטיפוסים הסופר יצירתיים הללו השתמש בתבניות שהכין לעצמו כדי לחסוך זמן.

רוב הכתיבה המקצועית היא תבניתית. לכן, עלינו למצוא את התבניות שתפסו אותנו בבלוגים שאנחנו קוראים ולהבין למה הכותב השתמש בכל חלק ולמה הוא בחר להתמקד בכל נושא. כך נוכל להשאיל את תבניות הכתיבה שעובדות למומחים ולהפוך לכותבים ברמה גבוהה ומהר.

עצה למוטיבציה 4: לשפר את יכולות התקשורת

עצה אחרונה שתעזור לנו גם למוטיבציה, גם להעצמה אישית וגם לכתיבה היא שיפור כישורי התקשורת שלנו. ישנם קורסים כמו קורס NLP למשל היכולים לשפר את היכולת שלנו לכתוב בצורה מושכת תוך הפעלת תת המודע של הקורא. כלי ה-NLP הנלמדים בקורס ה-NLP יכולים בנוסף לשפר את יכולת המוטיבציה שלנו בתחומים אחרים. אין ספק כי שיפור יכולות התקשורת יעלה את רמת הכתיבה שלנו במספר רמות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ליאור ברקן
Operation NLP

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ליאור ברקן

מאת: ליאור ברקןאימון אישי05/01/145686 צפיות
מזה שנים, אנשים כריזמטיים מהווים תעלומה עבור רובנו.

מאת: ליאור ברקןאימון אישי20/10/132511 צפיות
רוב האנשים משתדל להימנע מסיטואציות שבהן צריך למכור או לשאת ולתת. אחרי הכל, מבחינתם זוהי פעולה שאינה טבעית, עשויה להסתיים בסירוב ודורשת יכולות שלדעתם אינן קיימות אצלם.

מאת: ליאור ברקןאימון אישי - כללי29/07/131951 צפיות
רוב האנשים אינם מעוניינים בחיכוכים וויכוחים מיותרים. הם

מאת: ליאור ברקןאימון אישי - כללי29/07/13907 צפיות
רוב האנשים אינם מעוניינים בחיכוכים וויכוחים מיותרים. הם

מאת: ליאור ברקןאימון אישי - כללי29/07/13730 צפיות
רוב האנשים אינם מעוניינים בחיכוכים וויכוחים מיותרים. הם

מאת: ליאור ברקןאימון אישי - כללי19/06/13823 צפיות
הוא עמד שם קפוא מול הקהל. הפה שלו היה יבש, הידיים מזיעות והפנים שלו בוערות מחום. לרגע קצר שנמשך כמו נצח המבט שלו ננעל על האנשים שמולו. הוא לא רצה להרוס את המעמד. מצד שני, היתה לו תחושה שבכל רגע הכל ישתבש והנה, עכשיו הוא לא מסוגל לדבר. הוא כל כך רצה שזה כבר יגמר. לו רק היה לו שלט שיריץ את הזמן קדימה בשעה והוא לא יצטרך לצפות במה שיקרה עכשיו. פחד קהל עצום ומשתק השתלט עליו. מה הוא יעשה עכשיו?

מאת: ליאור ברקןאימון אישי27/05/13762 צפיות
בעידן הנוכחי, כל אחד מאתנו נדרש לפחות פעם אחת לעמוד מול קהל ולהעביר תוכן מסוים: זו יכולה להיות מצגת בפני המנהלים שלנו, הכשרה לעובדים חדשים ולעתים אף הרצאה מול קהל רב כדי להעביר מידע מקצועי.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי04/08/20241 צפיות
קלינגר בנימין המרכז ל רישוי עסקים והתרי בניה כתובת חשמונאים 100 | תל אביב - יפו טלפון 0523888813 סלולרי 0528887900 פקס 036990134 אימייל klinger_b@bezeqint.net אדריכלים ומעצבי פנים עו"ד מקרקעין עורך דין פלילי משרד אדריכלים ומהנדסי בנין המתמחים בהליך הוצאת רישיונות בניה ורישוי עסקים .כל המומחים תחת קורת גג אחת. מחלקה מובילה בהסדרת חריגות בניה, ביטול צווי הריסה והפסקת בניה

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192179 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191979 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/192015 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173163 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172646 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172760 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica