חפש מאמרים:
שלום אורח
22.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שרת וירטואלי (VPS) לעסקים

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים10/12/2014569 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

שרת VPS הוא למעשה שרת וירטואלי שנחשב לצורת האחסון הפופולארית והמתקדמת ביותר נכון להיום. שרתים וירטואליים מציעים לעסקים אחסון אתרים ואחסון מידע מכל סוג שהוא, וגם מאפשרים להם ליצור עמדות עבודה נוספות בהשקעה כספית קטנה יותר מזו שהייתה נדרשת בעבר.

מה תפקידו של שרת בענן בהקשר של אתרי אינטרנט?

אתר אינטרנט חדש לא מצריך הרבה שטח אחסון, אך ככל שהוא גדל ונהיה פופולארי יותר, כך תעבורת הגולשים בו הולכת וגדלה בהתאם. תהליך שכזה דורש צרכים חדשים לאתר, כלומר שטח אחסון גדול יותר שיוכל לספק לאתר תגובה מהירה וכך חוויית הגלישה לא תיפגע והגולשים ימשיכו לחזור לאתר פעם אחר פעם.

אחסון האתר של שרת שיתופי הוא אופציה שהייתה נפוצה לפני שהגיע שרת VPS ושינה את פני התחום לגמרי. הם היו האופציה הכי טובה, אבל החיסרון שלהם היה בכך שאתרי אינטרנט היו צריכים לחלוק את המשאבים של השרת השיתופי עם עוד מאות ואף אלפי אתרי אינטרנט אחרים, מה שכמובן פגע בכל אתר שהפך להיות פופולארי. חשוב להבין שבמצב כזה, אתר יכול לקרוס וכך לא תהיה גישה אליו עבור הגולשים. מלבד פגיעה בחוויית הגלישה באתר, יש לציין גם את הפגיעה בקידום של האתר, וכל זמן שהאתר לא באוויר, כך הקידום שלו נפגע יותר ויותר. אין ספק שמדובר בנזק עבור העסק.

שרת VPS בענן הוא הבחירה הנפוצה החדשה בקרב בעלי עסקים שרוצים שאתרי האינטרנט שלהם יהיו נגישים לגולשים והקידום שלהם לא ייפגע. לשרת הזה יש כמה יתרונות שהיו לשרתים היעודיים וגם יתרונות שאפיינו את השרתים השיתופיים, וזאת מלבד היתרונות שיש לו בפני עצמו:

מהירות- המאפיין הבולט של שרתים וירטואליים הוא המהירות שלהם. שרת VPS בענן יושב על גבי מכונה פיזית אחרת, כלומר שרת פיזי אחד שמחולק למספר שרתים וירטואליים. כל השרתים האלו מתחלקים ביניהם במשאבים הפיזיים העומדים לרשותם, אבל הם פועלים כישויות נפרדות. לכן, גם כאשר הם חולקים משאבים, הם לא פוגעים בפעילות האתרים שמאוחסנים עליהם. אם כן, ניתן לראות שהשרתים הוירטואליים מציעים חלוקת משאבים טובה יותר ובאופן אופטימלי, מה שמציע לבעלי עסקים מהירות גבוהה יותר לאתרי האינטרנט שלהם.

התקנה פשוטה ומהירה- שלא כמו שרת ייעודי, אפשר להתקין שרתים וירטואליים במהירות, תוך דקות ספורות, מה שחוסך לעסקים הרבה זמן בניסיון לשפר או להרחיב את הטכנולוגיה שברשותם.

חיסכון כלכלי- עוד יתרון שראוי לציין, הוא החיסכון הכלכלי, כיוון שניתן להקצות כמות מסוימת של שרתים וירטואליים על גבי שרת פיזי אחד, ועדיין לתת את הטיפול הראוי לכל חשבון ומשתמש.

המאמר הופץ על ידי עידן שלומן מחברת Signup קידום ושיווק אתרים באינטרנט.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן שלומן

מאת: עידן שלומןנזיקין29/04/191049 צפיות
אחד החוקים הכי משמעותיים לטובת הצרכן הישראלי הוא חוק שירותי תעופה שחוקק חבר הכנסת אחמד טיבי לפני מספר שנים. חוק זה הוא ללא ספק בשורה מרעננת במסגרת חוקי הגנת הצרכן בישראל ונוגע הן לטיסות מישראל לחוץ לארץ, טסים פנים ארציות בישראל וטיסות ממדינה זרה לישראל, בין אם מדובר בטיסה ישירה או כזאת הכוללת חניית ביניים.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191081 צפיות
אחד התחומים הפעילים ביותר בעולם המשפט הישראלי הוא זה של תביעות נזיקין ותאונות דרכים. הסיבה לכך די פשוטה, והיא כיוון שכולנו עלולים להיקלע לסיטואציה בה אנו נפגעים במזיד או בשוגג ויש מי שניתן לתבוע על מנת שייתן על כך את הדין.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191059 צפיות
שכירים רבים תופסים במחשבתם שהם רשאים לתבוע מקרה של תאונת עבודה או פגיעה מהעבודה רק כאשר מתרחש אירוע נקודתי ספציפי שברור (לפחות עבורם) שהוא זה שגרם להם לנזק גופני. לא כך הדבר וכדאי שתכירו מושג "חדש" יחסית בתביעות של תאונות עבודה – מיקרוטראומה.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191115 צפיות
ההגנה על זכויות העובדים מתרחבת כל הזמן ככל שאנו למדים יותר ויותר על גורמים הפוגעים בעובדים במהלך עבודתם. חלק מפגיעות אלו נחשבות בתור מחלת מקצוע על ידי מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית של משרד הכלכלה, ולעובד שנפגע באופן זה יש זכויות תביעה מול ביטוח לאומי.

מאת: עידן שלומןשיער08/04/191702 צפיות
תחום היופי והטיפוח עובר טרנדים רבים משנה לשנה, חלקם חולפים להם וחלקם נשארים עמנו לשנים רבות. אחד הטרנדים החזקים במאה הנוכחית בתחום עיצוב השיער, כזה שלמעשה קיים מאות שנים אבל עבר ריענון משמעותי והתקדמות טכנולוגית הוא זה של (חבישת) פאות.

מאת: עידן שלומןנזיקין18/02/19967 צפיות
אמצעי המדיה הרבים שזמינים לכל אחד ואחת מאיתנו הביאו בשנים האחרונות לעלייה משמעותית באלימות שעולה בטקסטים רבים שנכתבים בערוצי התקשורת השונים. חלק מאותם תכנים, בין אם במסגרת כתבה, מאמר, פוסט או מסרון הם בבחינת לשון הרע והוצאת דיבה מבחינה חוקית ונכנסים תחת הגדרות חוק לשון הרע במדינת ישראל.

מאת: עידן שלומןחוק ומנהל21/01/191021 צפיות
מתי פעם האחרונה בדקת את חיוב הארנונה שקיבלת? סביר להניח שלא ממש בדקת אותו, כמו מרבית הישראלים. התרגלנו כבר לקבל את החשבון בדואר ולשלם אותו לפי הסכום שכתוב. בלי שאלות ובלי בדיקות. חבל מאוד שזה המצב.

מאמרים נוספים בנושא אחסון אתרים

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים22/08/172529 צפיות
בעת האחרונה ניתן לשמוע יותר ויותר על אחסון אתרים באמצעות שרתים וירטואלים או שרתי VPS בשמם המקורי. שרתים אלו חוללו מהפכה בענף אחסון האתרים המנומנם והגיע הזמן שגם אתם תכירו אותם טוב יותר. המאמר הבא נועד לעשות מעט סדר בנושא זה.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים05/06/174975 צפיות
אם השקעתם את רוב זמנכם וכספכם באתר שמטרתו להשיג לכם כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים, אולי כדאי שתחשבו גם על אחסון אתרים. איפה אתם מתכוונים לשמור את השרת שלכם? אילו השפעות יש לבחירת שרת וירטואלי נכון או אחסון אתרים מותאם? עומדים לרכוש חבילת אחסון אתרים? אל תשכחו לבחור גם לפי מאפיינים שמטרתם להשפיע על חווית הגולש.

מאת: DSD STUDIOאחסון אתרים17/04/162157 צפיות
האם אתה משתמש בפלאש כדי לבנות את אתר האינטרנט עבור העסק שלך? אתה רוצה להיות בטוח שהאתר שלך ירוץ בצורה חלקה כמו שצריך? אז כדאי לך לבחון את האפשרות של אחסון פלאש.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/152070 צפיות
בשנים האחרונות בעלי אתרים ישראליים רבים נוטים לחפש אפשרויות של אחסון אתרים בחברות אחסון זרות על פני אלו הישראליות, בעיקר עכב המחיר. אך האם הסיבה מוצדקת?

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151682 צפיות
במידה והגעתם להחלטה כי אתם מעוניינים באתר אינטרנט לעסק שלכם הרי שראשית כל חשוב שתבחרו כתובת אינטרנט עבור אותו האתר – כתובת זו מוגדרת כדומיין (שם מתחם) ורצוי לרכוש אותה כמה שיותר מהר. עוד במאמר הבא.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151677 צפיות
שירותי ענן שונים דוגמת אלו המשמשים לגיבוי או אחסון קבצים חשובים הולך וצובר תאוצה והסיבות לכך רבות. עוד על כך במאמר הבא.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151475 צפיות
המודרניזציה והטכנולוגיה המתקדמת הגיעו לא מזמן גם לעולם אחסון האתרים וכיום עוד ועוד בעלי אתרים מעדיפים לעבור לאחסון על גבי שרת וירטואלי על חשבון שרת שיתופי. מדוע הדבר מתרחש במאמר הבא.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica