חפש מאמרים:
שלום אורח
26.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שנה אזרחית חדשה וקבלת החלטות

צוות היועצים של Coachvision מאחל לך שנה אזרחית נפלאה מלאה בהצלחות והישגים חדשים שיובילו את הארגון שלך להתפתחות וצמיחה ארגונית.

סוף שנת כספים מסמלת עבור מנהלים רבים נקודת התחלה חדשה. נקודה בה הם מעריכים את מצב הארגון ומקבלים החלטות חדשות לגבי שינוי והתחדשות שיובילו את העשייה בשנת הכספים החדשה.

קבלת החלטות מהווה אבן דרך חשובה עבור כל ארגון והיא מתווה את הדרך להמשך העשייה והצמיחה הארגונית. יחד עם זאת, חשוב להכיר בכך שעצם קבלת ההחלטה מהווה רק את נקודת ההתחלה בדרך לשינוי, התייעלות והתחדשות. הדרך למימוש ההחלטות הינה עקלקלה והיא טומנת בחובה אתגרים לא מעטים ועל מנת לצלוח אותה אנו צריכים לדבוק בהחלטות שלנו ולראותן לנגד עניינו לאורך השנה כולה.

להלן כמה טיפים שיעזרו לכם להישאר מחויבים להחלטותיכם ולממשן בצורה יעילה יותר -

1.חיקרו את ההשלכות העמוקות של השינוי- לעיתים הלחץ לחולל שינויים חדשים גורם למנהלים רבים לקבל על עצמם החלטה שהם לא יכולים לעמוד בהשלכותיה. במקרים אלו קיימת מודעות מועטה מאוד לעומס המשימות הנדרשות ולתוצאות העקיפות הנלוות לכך. כדי לצלוח את התהליך, נתחו בצורה יסודית, מה דורשת מכם ההחלטה, חיקרו את התחום בו אתם רוצים לבצע שינוי. חשוב שתבינו, מה תהיינה התוצאות לטווח הקצר והארוך וכמו כן מה תהיינה ההשלכות לכך בכל מעגלי הארגון. ככל שתלמדו ותבינו יותר, כך תוכלו להתחייב להחלטה חדשה באופן מושכל ומחויב יותר.

2.תכנית עבודה שנתית- חלוקת ההחלטה לכדי משימות שישמשו לכם אבני דרך בדרככם למימוש ההחלטה. עשו שימוש בלוח גאנט או כל כלי מעקב אחר הנתמך בלו"ז ארגוני, כך שתמיד תוכלו לדעת, היכן אתם עומדים, מה הושג ומה עומד לפניכם.

3.חיזוק החוסן הנפשי שלכם- מימוש ההחלטות שלכם דורש מכם סוג של הכנה נפשית וחוסן המקל על ההתמודדויות. מוכנות זו תעזור לכם לצלוח במשימות ותדחוף אתכם להמשיך ולדבוק במטרה גם כאשר רמת המוטיבציה שלכם או של המעורבים בתהליך תרד.

4.גלו את אזורי העיוורון" – נסו לצייר את כל התסריטים האפשריים מבעוד מועד. שינוי הוא כמו מגדל קלפים שיש לו השלכות ומשמעויות רבות בכל המעגלים ואין זה משנה, אם מדובר באדם אחד שעושה שינוי או הארגון כולו. קריסה של קלף אחד עלולה להוביל להתמוטטות המגדל כולו.

5.העצה הידידותית האחרונה והחשובה ביותר הינה במידה ואתם מתכננים שינוי אל תוותרו על מומחיות בתהליך. היעזרו ביועץ ארגוני שיעבור עמכם על כל האספקטים של השינוי כדי למזער מקרים לא צפויים ולרתום צוות מוביל לשינוי.

אז שתהיה שנה מוצלחת!   אנו כאן בשבילך כדי לבצע את כל המשימות שלך כהלכה ובהצלחה !

לשירותכם תמיד צוות היועצים של Coachvision .

הצטרפו אלינו בלינקדאין

תנו לנו לייק בפייסבוק

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אילה פינקוייס

מאת: אילה פינקוייסאימון מנהלים05/01/172213 צפיות
כתבנו בעבר על כך שאושר ארגוני מהווה מרכיב קריטי להצלחתו של הארגון. ארגון מאושר הינו ארגון שיש בו עובדים יצירתיים יותר, בריאים יותר, הישגיים ומצליחים י

מאת: אילה פינקוייסייעוץ עסקי01/09/161103 צפיות
בשבוע שעבר הצגנו בפניכם הוכחות מחקריות כי עובדים מאושרים:  פרודוקטיביים יותר ב-31%  המכירות שלהם גבוהות ב-37%  והיצירתיות שלהם גדולה פי 3 לעומת עובדים לא מאושרים. כמו כן, הצגנו בפניכם 5 תרגילים פשוטים באמצעותם עובדיכם יכולים לפתח את תחושת ה- well-being שלהם ולמקם את עצמם (ואת ארגונכם) בדרך להצלחה. במאמר האחרון שלנו בסדרת המאמרים בנושא "יצירת תרבות אושר ארגוני" בחרנו להציג בפניכם אסטרטגיה נוספת להגברת אושר: רוצים להיות מאושרים יותר ? שנו את היחס שלכם ללחץ.

מאת: אילה פינקוייסייעוץ עסקי04/08/16882 צפיות
עבור ארגונים, עובדים מאושרים משמעותם תוצאות טובות יותר בשורה התחתונה! אז, איך יוצרים עובדים מאושרים? בסדרת המאמרים הבאה נציג בפניכם 3 דרכים פשוטות ליצירת עובדים מאושרים אשר יגדילו את הרווחים. השבוע: הגברת תמיכה חברתית.

מאת: אילה פינקוייסאימון עסקי20/04/161900 צפיות
חג האביב מביא עמו תחושות של התחדשות והתרעננות במישור האישי. במאמר הקודם הצגנו בפניכם מה קורה במוחנו במהלך תהליך היצירתיות ואת הרשתות המוחיות שמופעלות בעת עיסוק בפתרון בעיות יצירתי. במאמר זה, כפי שהבטחנו, נציג בפניכם מדריך פשוט, הכולל 6 הנחיות פשוטות להגברת יצירתיות ועידוד החדשנות בארגונכם

מאת: אילה פינקוייסאימון עסקי25/02/162636 צפיות
אם אתה אדם מן השורה, כמו רוב האנשים, שלא פיתח אסטרטגיה מתי הוא הזמן הטוב ביותר כדי להתמודד עם כל משימה . הנה התשובה לשאלה למה אתה צריך!

מאת: אילה פינקוייסייעוץ עסקי14/02/16805 צפיות
אם חשבתם שהיותנו מחוברים כל הזמן לסמארטפון מביא תועלת, חשבו שנית. ההשלכה הגדולה ביותר של המהירות החדשה שלנו היא ההשפעה על חיינו, ויותר מכך על מוחנו. להלן כמה דרכים שיאפשרו לכם לשמור על מוח בריא ופרודוקטיבי בעבודה. הצעצועים החדשים המהירים של היום, הסמארטפונים והטאבלטים , עוזרים לאנשים לעבוד מתי, היכן ואיך שהם רוצים. נרגשים מן החירות שזה עתה זכו, אנשים נשארים מחוברים 24/7 , ועובדים מהר ככל האפשר.

מאת: אילה פינקוייסייעוץ עסקי14/02/16922 צפיות
אף התערבות טכנית לא תספק, אלא אם כן אנחנו מוכנים לעבוד על עצמנו. רגשות הם בלב הדינמיקה הזאת, ההתרגשות והחרדה הנוצרות על ידי מידע חדש הם הדלק שמניע אותנו לקטוע את עצמנו שוב ושוב, וכל שינוי שאנו מבקשים לעשות יהיה תלוי ביכולת שלנו לגשת, להבין ולמנף רגשות אלה ולא להיות מונעים על ידם באימפולסיביות. אין מרשם פשוט לניהול רגש, אבל יש צעדים שאנו יכולים לנקוט : פעילות גופנית סדירה ושינה מספקת הן קריטיות. הרהורים על החוויות שלנו דרך כתיבה ביומן או אימון אישי או קבוצתי יכול לעזור לנו להבין את התגובות הרגשיו

מאמרים נוספים בנושא אימון מנהלים

מאת: יובל בן בסטאימון מנהלים23/07/20903 צפיות
סדנאות גיבוש וסדנאות לחץ ושחיקה לעובדים הן כלי מעולה לקבלת כלים להתמודדות, לגבש ובכך לעזור ולהיעזר בעובדים בכדי לצאת לדרך חדשה.

מאת: דרור אטריאימון מנהלים01/01/192227 צפיות
עומדים לפני משכנתא וניגשתם לבנק שלכם לבקש משכנתא? הבנק סירב? לא נורא, יש דרך לקחת משכנתא בנקאית, אפילו שהבנק סירב כבר למשכנתא. שמי מרטין בוקסדורף ואני יועץ מומחה להשגת משכנתאות לאחר סירוב בבנק. אני אנסה במאמר הזה להסביר איך ניגשים למשכנתא לאחר סירוב בבנק.

מאת: הדסהאימון מנהלים28/08/182184 צפיות
מנהלים ואנשי מקצוע בחברות וארגונים שונים, דוגמת מוסדות בריאות או חינוך וכן חברות בתחומים שונים במשק, יכולים להפיק רבות מלימודי פיתוח מנהיגות. כיום מרכזים שונים מציעים סדנאות, ימי עיון, כנסים והכשרות בנושא, אשר מקנים טכניקות וכלים לחיזוק כישורי מנהיגות. מומלץ לבחור בלימודים אשר הינם בעלי אופי חווייתי התנסותי ולא רק תיאורטי, ואשר מקנים כלים מעשיים בהם המשתתפים יכולים להתנסות עוד במהלך הלימודים.

מאת: רוני הכהןאימון מנהלים24/12/172223 צפיות
יש משפט נדוש שאומר shit Happens או בעברית תקלות קורות ואין מה לעשות, מדוע הוא נדוש? מכיוון שנוח ליחס אותו לטעויות שלנו או של אחרים. נוח לציין ולהמשיך לעבוד כרגיל גם שמשהו משתבש.

מאת: אילה פינקוייסאימון מנהלים05/01/172213 צפיות
כתבנו בעבר על כך שאושר ארגוני מהווה מרכיב קריטי להצלחתו של הארגון. ארגון מאושר הינו ארגון שיש בו עובדים יצירתיים יותר, בריאים יותר, הישגיים ומצליחים י

למכור מוצר יקר, מרגיש רע למכור, מוצר יקר ללקוח, טיפים לאנשי מכירות, לא רוצה לרמות את הלקוח, צמחונות, מטפל רוחני, תמיכה נפשית: עכשיו יש סיטואציה לצורך העניין שבן אדם הולך למכור מוצר, אוקי וקשה לו למכור את המוצר והסיבה שקשה לו למכור את המוצר זה כי הוא חושב שהמוצר יקר מדי, המוכר חושב שהמוצר יקר מדי אז תגיד לו אז תוזיל את המחיר, אוקי ועכשיו יכול להיות שתי תשובות אפשריות תשובה אחת "אני לא יכול להוזיל את המחיר כי..." תשובה שניה הוא בכלל שכיר, בוא נסיים את הראשונה הוא לא יכול להוזיל ...

קבלת החלטות, ארגון זמן, לחשוב בצורה מסודרת, סדר עדיפויות, ניהול זמן, גישור, מנטורינג: תמשיכי. ש: "וכאשר האדם מקונן על הרצון עצמו הוא מבין שבעצם גם הרצון עצמו הוא ישות מורכבת". אליעד: הבנתם כי אינסטינקטיבית מה זה אומר שמה עכשיו צריך לעשות? לפרק את הרצון עצמו. ש: כן. אליעד: והתהליך הזה בן אדם צריך לעשות אותו בכל דבר ודבר בחיים שלו, כל תהליך ותהליך בעבודה בפה ושם "רגע מה אני חייב לעשות ומה אני רק יכול או לעשות או לא" קודם כל תתחיל מהדברים שאתה חייב לעשות, משימות כאילו ביומיום קודם ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica