חפש מאמרים:
שלום אורח
27.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ניהול דומיין עצמאי

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים05/03/2015642 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מעוניינים לרכוש דומיין חדש לאתר שלכם והסכומים של חברת בניית האתרים או איש מקצוע שפניתם אליו נישמעים לכם גבוהים מדי? עשו זאת בעצמכם ובמחיר עלות ישירות מול רשם הדומיינים. איך וכיצד במאמר הבא.

אתרי אינטרנט חדשים עולים לאוויר העולם מדי יום בימו. כל כניס הלאינטרנט וחיפוש אחר מוצר או שירות כלשהו מציג שפע של אתרים שטרם ידעתם על קיומם. כדי שהאתר החדש שלכם יופיע גם כן ברשת האינטרנט עליכם לחבר בין האתר היושב על שרת אחסון ובין שם דומיין שתירכשו בורו.

רבים מחליטים שלא לעסוק בנושא ומאפשרים למי שבונה עבורם את האתר לרכוש את הדומיין, לכוון אותו ולמעשה לנהל אותו עבורם כעת וסביר שגם בעתיד.

הבעיה טמונה בכך שמדובר בהליך שאינו קשור ישירות לחברה שבנתה את האתר ולא רק זאת, אלא שניתן לבצע את רכישת הדומיין ולבצע כיוון שלו אל השרת במהירות ובקלות גם ללא רקע מקצועי בנושא. ובעיקר חשוב שיירשם כראוי על שימכם כבעלים.

כיצד רוכשים דומיין לבד?

ראשית יש לערוך חיפוש בסיסי שקשור למילים של קניית דומיין. מקבלים מספר תוצאות רלוונטיות ובוחרים למי להיכנס. ניכנסתם לאתר ותמצאו מולכם מנוע חיפוש של דומיינים. אתם תקלידו את שם הדומיין שחשבתם לרכוש ולבדוק אם הוא פנוי. במידה ואינו פנוי מבצעים חיפוש חוזר. אם הדומיין פנוי תועברו לעמוד שיאפשר לכם לרכוש אותו. הרכישה היא און ליין בתוך דקות ותקבלו אישור על כך לאי מייל שלכם. מרבית הדומיינים נימכרים בעלות של 50 עד 80 ש"ח בלבד.

רכשתם את הדומיין? כעת תועברו למערכת ניהול דומיין באתר רשם הדומיינים.

כיצד מנהלים דומיין לבד?

כאשר אתם באתר של רשם הדומיינים אתם מקבלים הרשאה לביצוע ניהול דומיין שלכם. אתם יכולים לבצע שתי פעולות עיקריות בפאנל הניהול:

חידוש דומיין – כאשר יגיע הזמן לחדש את הדומיין אתם תיכנסו לעמוד של הדומיין ובלחיצה אחת ואישור פרטי כרטיס האשראי הדומיין יחודש על שימכם לשנה נוספת.

כיוון דומיין – על מנת שהדומיין יתחבר לאתר שלכם המאוחסן על שרת אחסון ששכרתם או קיבלתם מחברת בניית האתרים, אתם אמורים לכוון את הדומיין לשרת. הכיוון הוא של רשומות DNS שזה ראשי תיבות של הליך המתרגם את הכתובת של הדומיין עבור המיקום על השרת.

עבורכם מדובר בהקלדה של כתובות השרת שקיבלתם במייל מחברת האחסון. מדובר בשתי שורות של כתובת באנגלית, לעתים עם מספרים ולעתים רק טקסטואלי.

זהו, הדומיין שלכם מכוון לשרת שלכם. בתוך מספר שעות כל ההגדרות יקבלו אישור של איגודי האינטרנט השונים והאתר שלכם יתחיל לעבוד ולהיות זמין ברשת האינטרנט.

במידה ובעתיד תירצו לאחסן את האתר שלכם על שרת אחר ותעבירו אותו למקום אחר – תוכלו להיכנס לעמוד הניהול ולשנות את הגדרות ה DNS מחדש בתוך שניות והאתר יכוון כראוי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן שלומן

מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/20159 צפיות
חשמלאים מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

מאת: עידן שלומןנדל"ן ומקרקעין23/11/19341 צפיות
כל קבלן שיפוצים יודע שענף הבניה איננו פשוט והתחרות גבוהה על כל פרויקט, בעיקר כיום שיש אתרים המדרגים בעלי מקצוע שונים, אפליקציות שמאפשרות העברת הפניות עבודה למנויים משלמים ובכלל סף הכניסה איננו גבוה וכל מי שקנה ארגז כלים וצבע דירה לקרוב משפחה יכול להתהדר בתואר קבלן שיפוצים.

מאת: עידן שלומןנזיקין29/04/191280 צפיות
אחד החוקים הכי משמעותיים לטובת הצרכן הישראלי הוא חוק שירותי תעופה שחוקק חבר הכנסת אחמד טיבי לפני מספר שנים. חוק זה הוא ללא ספק בשורה מרעננת במסגרת חוקי הגנת הצרכן בישראל ונוגע הן לטיסות מישראל לחוץ לארץ, טסים פנים ארציות בישראל וטיסות ממדינה זרה לישראל, בין אם מדובר בטיסה ישירה או כזאת הכוללת חניית ביניים.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191333 צפיות
אחד התחומים הפעילים ביותר בעולם המשפט הישראלי הוא זה של תביעות נזיקין ותאונות דרכים. הסיבה לכך די פשוטה, והיא כיוון שכולנו עלולים להיקלע לסיטואציה בה אנו נפגעים במזיד או בשוגג ויש מי שניתן לתבוע על מנת שייתן על כך את הדין.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191308 צפיות
שכירים רבים תופסים במחשבתם שהם רשאים לתבוע מקרה של תאונת עבודה או פגיעה מהעבודה רק כאשר מתרחש אירוע נקודתי ספציפי שברור (לפחות עבורם) שהוא זה שגרם להם לנזק גופני. לא כך הדבר וכדאי שתכירו מושג "חדש" יחסית בתביעות של תאונות עבודה – מיקרוטראומה.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191368 צפיות
ההגנה על זכויות העובדים מתרחבת כל הזמן ככל שאנו למדים יותר ויותר על גורמים הפוגעים בעובדים במהלך עבודתם. חלק מפגיעות אלו נחשבות בתור מחלת מקצוע על ידי מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית של משרד הכלכלה, ולעובד שנפגע באופן זה יש זכויות תביעה מול ביטוח לאומי.

מאת: עידן שלומןשיער08/04/192272 צפיות
תחום היופי והטיפוח עובר טרנדים רבים משנה לשנה, חלקם חולפים להם וחלקם נשארים עמנו לשנים רבות. אחד הטרנדים החזקים במאה הנוכחית בתחום עיצוב השיער, כזה שלמעשה קיים מאות שנים אבל עבר ריענון משמעותי והתקדמות טכנולוגית הוא זה של (חבישת) פאות.

מאמרים נוספים בנושא אחסון אתרים

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים22/08/172574 צפיות
בעת האחרונה ניתן לשמוע יותר ויותר על אחסון אתרים באמצעות שרתים וירטואלים או שרתי VPS בשמם המקורי. שרתים אלו חוללו מהפכה בענף אחסון האתרים המנומנם והגיע הזמן שגם אתם תכירו אותם טוב יותר. המאמר הבא נועד לעשות מעט סדר בנושא זה.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים05/06/175120 צפיות
אם השקעתם את רוב זמנכם וכספכם באתר שמטרתו להשיג לכם כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים, אולי כדאי שתחשבו גם על אחסון אתרים. איפה אתם מתכוונים לשמור את השרת שלכם? אילו השפעות יש לבחירת שרת וירטואלי נכון או אחסון אתרים מותאם? עומדים לרכוש חבילת אחסון אתרים? אל תשכחו לבחור גם לפי מאפיינים שמטרתם להשפיע על חווית הגולש.

מאת: DSD STUDIOאחסון אתרים17/04/162194 צפיות
האם אתה משתמש בפלאש כדי לבנות את אתר האינטרנט עבור העסק שלך? אתה רוצה להיות בטוח שהאתר שלך ירוץ בצורה חלקה כמו שצריך? אז כדאי לך לבחון את האפשרות של אחסון פלאש.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/152113 צפיות
בשנים האחרונות בעלי אתרים ישראליים רבים נוטים לחפש אפשרויות של אחסון אתרים בחברות אחסון זרות על פני אלו הישראליות, בעיקר עכב המחיר. אך האם הסיבה מוצדקת?

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151725 צפיות
במידה והגעתם להחלטה כי אתם מעוניינים באתר אינטרנט לעסק שלכם הרי שראשית כל חשוב שתבחרו כתובת אינטרנט עבור אותו האתר – כתובת זו מוגדרת כדומיין (שם מתחם) ורצוי לרכוש אותה כמה שיותר מהר. עוד במאמר הבא.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151723 צפיות
שירותי ענן שונים דוגמת אלו המשמשים לגיבוי או אחסון קבצים חשובים הולך וצובר תאוצה והסיבות לכך רבות. עוד על כך במאמר הבא.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151517 צפיות
המודרניזציה והטכנולוגיה המתקדמת הגיעו לא מזמן גם לעולם אחסון האתרים וכיום עוד ועוד בעלי אתרים מעדיפים לעבור לאחסון על גבי שרת וירטואלי על חשבון שרת שיתופי. מדוע הדבר מתרחש במאמר הבא.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica