חפש מאמרים:
שלום אורח
04.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהם שירותי סיסטם ?

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/20151114 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אתרים בעלי תנועת גולשים ערב, פעילות גולשים בתוך האתר ובעיקר כאלו הנחשבים בעלי קבצי תוכן רבים, דורשים שירותי הוסטינג איכותיים במיוחד ומומלץ כי ישכרו גם שירותי סיסטם לניהול חבילת האחסון שלהם. עוד על כך במאמר הבא.

חברות וארגונים רבים אינם מסתפקים כיום בשכירת חבילת אחסון לאתר האינטרנט שלהם אלא מחזיקות בשרתי ענן או שרת ייעודי לאתר שלהם במטרה לתת לו מקסימום עוצמה ויכולת לעמוד בעומסים של גולשים ותנועת נתונים, בעיקר כאשר מדובר על אתר רב פעילות וגולשים על בסיס קבוע.

במקרים שכאלו אין די בבחירה של חבילת אחסון PHP בסיסית מחברת אחסון אתרים (הוסטינג) שמצאתם לנכון כזולה ביותר או מתאימה ביותר (מכל סיבה אחרת) לאחסון האתר שלכם. על מנת לתת לקהל הגולשים זמינות גבוהה לשימוש באתר ובעיקר על מנת לוודא כי האתר עובד ברציפות בצורה תקינה ומאובטחת, יש צורך בשירותי סיסטם מקצועיים.

מהם שירותי סיסטם ?

שירותי סיסטם הינם שירותי ניהול שרתים בעיקר עבור אתרים גדולים או אחסון בענן לחברות ועסקים גדולים. במסגרת שירותים אלו מקבלים טיפול שוטף הנוגע בכל ההיבטים הקשורים לשירותי הוסטינג שאתם עושים בהם שימוש:

 • תחזוקה – מחיקות לוגים ישנים, פינוי מקום בדיסק ועוד.
 • עדכונים – עדכון של דרייברים, הגדרות אבטחה וכדומה.
 • אבטחה – בדיקת פעילות חשודה בזמן אמת ופיקוח על תקינות מערכות חומת אש.
 • ניטור – בדיקת זמינות השרת מסביב לשעון וזמן תגובה מהיר לטיפול בכל תקלה אם ישנה כזו.
 • בסיס נתונים – טיפול ושירות לבעיה במסדי נתונים חשובים של האתר.
 • מגוון שירותים נוספים ואספקה של דו"חות פעילות חודשיים בנוגע לתפוקת השרת.
 • אילו עוד יתרונות יש לשירותי סיסטם?

  מעבר לכל המצוין מעלה, ניתן להגדיר שירותי סיסטם (system) בכך שישנה כתובת מקצועית אחת לכל הנוגע לפעילות האתר שלכם, פיקוח על פעילות תקינה וטיפול מהיר בכל בעיה שעלולה לצוץ במהלך הזמן. לעתים די בשעה אחת שהאתר אינו פעיל כדי לפגוע בהכנסות של עשרות ואף מאות אלפי שקלים ויותר.

  שירותי סיסטם של צוות מקצועי יחסכו אחזקה של איש צוות רק לשם כך ובעיקר התעסקות שוטפת עם פעילות האתר על גבי השרת וחשש כי בעת צרה תזדקקו לזמן רב לטפל בבעיה, בעיקר אם מדובר בפריצת אבטחה או קבצים שנמחקו או נגנבו חלילה. שירות צמוד ואיכותי יבטיח תקינות של המערכת, עבודה רציפה ומהירה שלה ובעיקר גולשים מרוצים שנהנים מאתר פעיל ויעיל.

   

   
       
       
       
     
   
  אודות כותב המאמר:
   
       
     
   

  מאמרים נוספים מאת עידן שלומן

  מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/20299 צפיות
  חשמלאים מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

  מאת: עידן שלומןנדל"ן ומקרקעין23/11/19366 צפיות
  כל קבלן שיפוצים יודע שענף הבניה איננו פשוט והתחרות גבוהה על כל פרויקט, בעיקר כיום שיש אתרים המדרגים בעלי מקצוע שונים, אפליקציות שמאפשרות העברת הפניות עבודה למנויים משלמים ובכלל סף הכניסה איננו גבוה וכל מי שקנה ארגז כלים וצבע דירה לקרוב משפחה יכול להתהדר בתואר קבלן שיפוצים.

  מאת: עידן שלומןנזיקין29/04/191303 צפיות
  אחד החוקים הכי משמעותיים לטובת הצרכן הישראלי הוא חוק שירותי תעופה שחוקק חבר הכנסת אחמד טיבי לפני מספר שנים. חוק זה הוא ללא ספק בשורה מרעננת במסגרת חוקי הגנת הצרכן בישראל ונוגע הן לטיסות מישראל לחוץ לארץ, טסים פנים ארציות בישראל וטיסות ממדינה זרה לישראל, בין אם מדובר בטיסה ישירה או כזאת הכוללת חניית ביניים.

  מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191377 צפיות
  אחד התחומים הפעילים ביותר בעולם המשפט הישראלי הוא זה של תביעות נזיקין ותאונות דרכים. הסיבה לכך די פשוטה, והיא כיוון שכולנו עלולים להיקלע לסיטואציה בה אנו נפגעים במזיד או בשוגג ויש מי שניתן לתבוע על מנת שייתן על כך את הדין.

  מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191360 צפיות
  שכירים רבים תופסים במחשבתם שהם רשאים לתבוע מקרה של תאונת עבודה או פגיעה מהעבודה רק כאשר מתרחש אירוע נקודתי ספציפי שברור (לפחות עבורם) שהוא זה שגרם להם לנזק גופני. לא כך הדבר וכדאי שתכירו מושג "חדש" יחסית בתביעות של תאונות עבודה – מיקרוטראומה.

  מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191416 צפיות
  ההגנה על זכויות העובדים מתרחבת כל הזמן ככל שאנו למדים יותר ויותר על גורמים הפוגעים בעובדים במהלך עבודתם. חלק מפגיעות אלו נחשבות בתור מחלת מקצוע על ידי מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית של משרד הכלכלה, ולעובד שנפגע באופן זה יש זכויות תביעה מול ביטוח לאומי.

  מאת: עידן שלומןשיער08/04/192439 צפיות
  תחום היופי והטיפוח עובר טרנדים רבים משנה לשנה, חלקם חולפים להם וחלקם נשארים עמנו לשנים רבות. אחד הטרנדים החזקים במאה הנוכחית בתחום עיצוב השיער, כזה שלמעשה קיים מאות שנים אבל עבר ריענון משמעותי והתקדמות טכנולוגית הוא זה של (חבישת) פאות.

  מאמרים נוספים בנושא אחסון אתרים

  מאת: עידן שלומןאחסון אתרים22/08/172586 צפיות
  בעת האחרונה ניתן לשמוע יותר ויותר על אחסון אתרים באמצעות שרתים וירטואלים או שרתי VPS בשמם המקורי. שרתים אלו חוללו מהפכה בענף אחסון האתרים המנומנם והגיע הזמן שגם אתם תכירו אותם טוב יותר. המאמר הבא נועד לעשות מעט סדר בנושא זה.

  מאת: עידן שלומןאחסון אתרים05/06/175164 צפיות
  אם השקעתם את רוב זמנכם וכספכם באתר שמטרתו להשיג לכם כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים, אולי כדאי שתחשבו גם על אחסון אתרים. איפה אתם מתכוונים לשמור את השרת שלכם? אילו השפעות יש לבחירת שרת וירטואלי נכון או אחסון אתרים מותאם? עומדים לרכוש חבילת אחסון אתרים? אל תשכחו לבחור גם לפי מאפיינים שמטרתם להשפיע על חווית הגולש.

  מאת: DSD STUDIOאחסון אתרים17/04/162205 צפיות
  האם אתה משתמש בפלאש כדי לבנות את אתר האינטרנט עבור העסק שלך? אתה רוצה להיות בטוח שהאתר שלך ירוץ בצורה חלקה כמו שצריך? אז כדאי לך לבחון את האפשרות של אחסון פלאש.

  מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/152128 צפיות
  בשנים האחרונות בעלי אתרים ישראליים רבים נוטים לחפש אפשרויות של אחסון אתרים בחברות אחסון זרות על פני אלו הישראליות, בעיקר עכב המחיר. אך האם הסיבה מוצדקת?

  מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151740 צפיות
  במידה והגעתם להחלטה כי אתם מעוניינים באתר אינטרנט לעסק שלכם הרי שראשית כל חשוב שתבחרו כתובת אינטרנט עבור אותו האתר – כתובת זו מוגדרת כדומיין (שם מתחם) ורצוי לרכוש אותה כמה שיותר מהר. עוד במאמר הבא.

  מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151741 צפיות
  שירותי ענן שונים דוגמת אלו המשמשים לגיבוי או אחסון קבצים חשובים הולך וצובר תאוצה והסיבות לכך רבות. עוד על כך במאמר הבא.

  מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151536 צפיות
  המודרניזציה והטכנולוגיה המתקדמת הגיעו לא מזמן גם לעולם אחסון האתרים וכיום עוד ועוד בעלי אתרים מעדיפים לעבור לאחסון על גבי שרת וירטואלי על חשבון שרת שיתופי. מדוע הדבר מתרחש במאמר הבא.

   
   
   

  כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
  השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

  christian louboutin replica