חפש מאמרים:
שלום אורח
02.12.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תשלום עבור רישום סימן מסחר

מאת: tiloniקנין רוחני09/05/2017909 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תהליך הקמת עסק רציני, עם תיק במס הכנסה, במע"מ, ספרי ניהול חשבונות, העסקת עובדים ושכירת מקום, הוא לא תהליך פשוט וגם לא זול במיוחד. לתוך כל הפרוצדורות החשובות וההכרחיות לכל עסק תאב חיים והצלחה, צריכים להוסיף גם את עניין התשלום עבור רישום סימן מסחר, עלות שאיננה קבועה ומשתנה בהתאם לאופי ולהיקף העסק, לתנאים ולנסיבות הרישום.

אגרת תשלום לרישום סימן מסחר

האגרה הבסיסית של עלות רישום סימן מסחר היא האגרה אותה יש לשלם עבור עצם הגשת הבקשה. אגרה זו משולמת עבור רישום הסימן בנוגע לסוג מוצר אחד בלבד, כך שבמידה וישנו רצון לרשום את הסימן עבור סוג נוסף של מוצרים או עבור מספר סוגים נוספים, הרי שנתבקש לשלם אגרה או אגרות נוספות. תשלום האגרה עבור הגשת בקשה לרישום של סימן מסחר בסוג אחד בלבד של טובין עומד על 1622 ₪ ואילו במידה שיש לבצע רישום של הסימן עבור סוג נוסף של טובין במסגרת הבקשה, יש לשלם אגרה נוספת על סך 1218 ₪, כך שבמצטבר, עבור מספר סוגי פריטים או מוצרים, נצטרך להיפרד מסכום נכבד יחסית של אלפי שקלים ויותר. חשוב לציין כי תוקף הרישום עבור סימן מסחר הוא עשר שנים מיום הגשת הבקשה ועד למועד חידוש הרישיון.

שכר טירחה

המרכיב הנוסף של עלות רישום סימן מסחר הוא שכר הטרחה שיש לשלם לעורך הבקשה, בדרך כלל משרד עורכי דין המתמחה בקניין רוחני ובדיני מסחר. שכר הטרחה משתנה ממשרד למשרד ומעורך דין אחד לרעהו, בהתאם לגודל המוצר והיקף העבודה שצריך להשקיע בתיק, וצריך להתחשב בכך כאשר מחשבים את עלויות תשלום עבור רישום סימן מסחר.

ניתן לבקש ולנהל תהליך של בקשה מזורזת וגם תהליך זה, כמובן, אינו ניתן בחינם ועלותו כ-800 ₪ למוצר, כך שאם מדובר על מספר סוגי מוצרים, הרי שגם פרוצדורה זו תעלה לנו כמה אלפי שקלים נוספים.

בעיות ברישום סימן המסחר

אלמנט נוסף, שעלול או יכול להביא להוצאה נוספת של כסף או של זמן, הוא האלמנט של התמודדות מול התנגדויות או בעיות ברישום סימן המסחר ובמקרה זה תידרש התערבות של עורך דין המתמחה בתחום אלא אם מראש תיאמתם איתו כי שכר טרחתו יכלול גם אפשרות להשקעה בכתיבת תיקונים והסברים להתנגדויות שעלולות לעלות.

לסיכום..

לסיכום, תשלום עבור רישום סימן מסחר מושפע מכמות האגרות ומסוג האגרות שיש לשלם, ממקרים לא צפויים של התנגדויות, מהיקף ההשקעה הנדרשת מעורך הבקשה ועוד. לאור כל זאת ניתן להבין כי עלות רישום סימן מסחר לא יכולה להיקבע מראש וכי היא יכולה להשתנות ממקרה למקרה ובכל מצב, מדובר על הוצאה של כמה אלפי שקלים בממוצע, אחת לעשר שנים, כאשר נידרש לתשלום עבור חידוש תוקף רישיון סימן המסחר.

למידע נוסף ושירותים מקצועיים בנושא רישום סימן מסחר, לחצו כאן -http://www.ssn-law.co.il/

 תגיות המאמר: רישום סימן מסחר


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת tiloni

מאת: tiloniריהוט 12/11/2082 צפיות
אז קנים בית חדש? מזל טוב! סוף סוף יש לכם האפשרות לרכוש את דירת החלומות שלכם ולא לגור בשכירות. סוף סוף תוכלו לעצב את הדירה בדיוק לטעמכם, לבחור את צבע הקירות, הריצוף או הפרקט, הוילונות ועוד. זה עכשיו זה שלכם!

מאת: tiloniתכשיטים27/08/20276 צפיות
מכשירי שקילה שונים נבדלים האחד מהאחר במספר דרכים – מבחינת החפצים הנשקלים, מבחינת הגבלות המשקל, מבחינת נוחות השימוש, מבחינה טכנית ומבחינת אופן שימוש (שימוש בוו שקילה, צג מקצועי או תוספים חשובים אחרים). ברור לכל ילד ששקילת תכשיטים אין דינה כדין שקילת כלי רכב או חומרים כימיים.

מאת: tiloniתעשייה28/07/20345 צפיות
קופות רושמות עברו שינויים רבים ומשמעותיים מאז הוכנסו לראשונה לשימוש בסוף המאה ה-19. בשנים האחרונות אנו עדים למעבר הדרגתי לקופות ממוחשבות. קופה ממוחשבת מציגה שילוב חכם של תכונות המועילות לעסק, כפי שיוסבר בקצרה בהמשך.

מאת: tiloniספרות14/07/19778 צפיות
סקירת הספרות היא בעלת חשיבות רבה, כיוון שלא ניתן לערוך מחקר ללא הסתמכות על הספרות. ניתן להבין זאת אם חושבים על כך שבעת יצירת רעיון חדש – בדרך כלל מתבססים על רעיונות קודמים

מאת: tiloniייעוץ משפטי11/06/19503 צפיות
ישנם מקרים רבים בהם נגרמים לאנשים תמימים נזקי רכוש עקב רשלנות או אשמת צד שלישי. אלו נזקים שביכולתם להיגרם לדירה, לרכב, לעסק ולרכוש אחר, בדרכים שונות. אלו נזקים שעשויים להתרחש עקב אירועי שריפה, שיטפון, נזילות, שריפה, פריצה, אסונות טבע, ליקוי בניה ואחרים.

מאת: tiloniטיולים משפחתיים20/05/192047 צפיות
Israel is a Middle Eastern country on the Mediterranean Sea, which is recognized by Jews, Christians and Muslims as a sacred land. It has long been known to hold many sites with religious and spiritual significance.

מאת: tiloniלימודים אקדמאיים10/04/19949 צפיות
לא כל יום אנו נדרשים לכתוב עבודה אקדמית, אך כאשר מגיע הצורך לעשות זאת, כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא על-מנת להבין את היסודות לכתיבת סמינריון מוצלח.

מאמרים נוספים בנושא קנין רוחני

מאת: ניב אבןקנין רוחני13/02/17882 צפיות
איזה רעיון טוב יש לכם הבוקר? משהו מהפכני שיכול להציע שינוי מרענן לדרך שבה כל אדם בעולם המודרני או אפילו אנשים ממדינות העולם השלישי יכולים לנצל בצורה תדירה? לפני שאתם הופכים את הרעיון לכדי פטנט רשום קראו את הדברים החשובים הבאים.

מאת: רוני הכהןקנין רוחני06/02/17901 צפיות
הרבה לפני שפטנט מתקדם אל עבר שלבים מורכבים של פיתוח, תמיד ראוי שיתבצע חיפוש מקיף שלפיו יהיה ברור עד כמה הוא חדש ומקורי.

מאת: שרון צרפתיקנין רוחני23/11/16887 צפיות
תהליכים מאוד מורכבים שכן כדי שהמצאה תהפוך להיות פטנט רשום ומוצלח צריכים סוללה שלמה של בעלי מקצוע בתחום. מה כולל צוות מנצח להעמדת פטנט?

מאת: אופירקנין רוחני30/12/151126 צפיות
לעתים, נוטריון צריך לנסח אישורים המעידים כי הכתוב בהם – אכן נכון. ישנם כל מיני מסמכים שבלעדיהם לא ניתן לקדם תהליכים בארץ ובעולם. כך, למשל, אישור שאדם מסוים חי הוא אחד מאותם אישורי נוטריון המעידים כי האדם נותר בחיים.

מאת: ראובן ברמןקנין רוחני14/07/151437 צפיות
עורך הפטנטים ראובן ברמן מחברת אדיסון עורכי פטנטים www.epal.co.il מסביר בצורה פשוטה מהו פטנט, התנאים לרישום פטנט, תהליך הרישום, ועוד.

מאת: רוני אילןקנין רוחני07/02/147372 צפיות
המילה "מקוריות" היא מילה מרכזית ביותר בכל הקשור לדיני זכויות יוצרים. רוני אילן מסביר כי המשמעות שלה היא שהמקור של היצירה, בין אם מדובר בשיר, סיפור או פסל קינטי, הוא ביוצר שלה, כלומר שהיצירה תהיה הקניין הרוחני שלו ורק שלו.

מאת: אלעד שנירקנין רוחני24/12/137457 צפיות
חוק זכויות יוצרים קובע כי זכות יוצרים תהא רק ביצירה מקורית שהיא יצירה ספרותית, אמנותית, דרמטית או מוסיקלית ולא על רעיונות מופשטים. מהם התנאים לקיום זכויות יוצרים?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica