חפש מאמרים:
שלום אורח
08.12.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תשלום עבור רישום סימן מסחר

מאת: tiloniקנין רוחני09/05/20171210 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תהליך הקמת עסק רציני, עם תיק במס הכנסה, במע"מ, ספרי ניהול חשבונות, העסקת עובדים ושכירת מקום, הוא לא תהליך פשוט וגם לא זול במיוחד. לתוך כל הפרוצדורות החשובות וההכרחיות לכל עסק תאב חיים והצלחה, צריכים להוסיף גם את עניין התשלום עבור רישום סימן מסחר, עלות שאיננה קבועה ומשתנה בהתאם לאופי ולהיקף העסק, לתנאים ולנסיבות הרישום.

אגרת תשלום לרישום סימן מסחר

האגרה הבסיסית של עלות רישום סימן מסחר היא האגרה אותה יש לשלם עבור עצם הגשת הבקשה. אגרה זו משולמת עבור רישום הסימן בנוגע לסוג מוצר אחד בלבד, כך שבמידה וישנו רצון לרשום את הסימן עבור סוג נוסף של מוצרים או עבור מספר סוגים נוספים, הרי שנתבקש לשלם אגרה או אגרות נוספות. תשלום האגרה עבור הגשת בקשה לרישום של סימן מסחר בסוג אחד בלבד של טובין עומד על 1622 ₪ ואילו במידה שיש לבצע רישום של הסימן עבור סוג נוסף של טובין במסגרת הבקשה, יש לשלם אגרה נוספת על סך 1218 ₪, כך שבמצטבר, עבור מספר סוגי פריטים או מוצרים, נצטרך להיפרד מסכום נכבד יחסית של אלפי שקלים ויותר. חשוב לציין כי תוקף הרישום עבור סימן מסחר הוא עשר שנים מיום הגשת הבקשה ועד למועד חידוש הרישיון.

שכר טירחה

המרכיב הנוסף של עלות רישום סימן מסחר הוא שכר הטרחה שיש לשלם לעורך הבקשה, בדרך כלל משרד עורכי דין המתמחה בקניין רוחני ובדיני מסחר. שכר הטרחה משתנה ממשרד למשרד ומעורך דין אחד לרעהו, בהתאם לגודל המוצר והיקף העבודה שצריך להשקיע בתיק, וצריך להתחשב בכך כאשר מחשבים את עלויות תשלום עבור רישום סימן מסחר.

ניתן לבקש ולנהל תהליך של בקשה מזורזת וגם תהליך זה, כמובן, אינו ניתן בחינם ועלותו כ-800 ₪ למוצר, כך שאם מדובר על מספר סוגי מוצרים, הרי שגם פרוצדורה זו תעלה לנו כמה אלפי שקלים נוספים.

בעיות ברישום סימן המסחר

אלמנט נוסף, שעלול או יכול להביא להוצאה נוספת של כסף או של זמן, הוא האלמנט של התמודדות מול התנגדויות או בעיות ברישום סימן המסחר ובמקרה זה תידרש התערבות של עורך דין המתמחה בתחום אלא אם מראש תיאמתם איתו כי שכר טרחתו יכלול גם אפשרות להשקעה בכתיבת תיקונים והסברים להתנגדויות שעלולות לעלות.

לסיכום..

לסיכום, תשלום עבור רישום סימן מסחר מושפע מכמות האגרות ומסוג האגרות שיש לשלם, ממקרים לא צפויים של התנגדויות, מהיקף ההשקעה הנדרשת מעורך הבקשה ועוד. לאור כל זאת ניתן להבין כי עלות רישום סימן מסחר לא יכולה להיקבע מראש וכי היא יכולה להשתנות ממקרה למקרה ובכל מצב, מדובר על הוצאה של כמה אלפי שקלים בממוצע, אחת לעשר שנים, כאשר נידרש לתשלום עבור חידוש תוקף רישיון סימן המסחר.

למידע נוסף ושירותים מקצועיים בנושא רישום סימן מסחר, לחצו כאן -http://www.ssn-law.co.il/

 תגיות המאמר: רישום סימן מסחר


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת tiloni

מאת: tiloniעסקים - כללי03/10/21259 צפיות
כיול משקלים נעשה על ידי מעבדת כיול מוסמכת, אשר ברשותה קיימים כל האמצעים והציוד המקצועי הנדרש לביצוע כיול מדוייק של משקלים עד כמה שניתן.

מאת: tiloniבריאות ורפואה כללי15/07/21535 צפיות
מה הצעדים שיש לעשות על מנת להעסיק עובד זר בסיעוד? לרשותכם המדריך המלא

מאת: tiloniעסקים מקוונים23/03/21880 צפיות
כולנו מבינים את החשיבות בשירות הלקוחות של העסק להצלחתו של העסק – מדובר בחלק חשוב ומהותי בהצלחה. אם משקיעים באופן מספק בשירות הלקוחות, הצורך של כל לקוח נענה באופן מידי (או כמעט מידי). תנאי בסיסי לכך הוא לדאוג שתהיה תשתית טלפונית מתאימה להיקף העסק

מאת: tiloniאבטחת מידע23/03/21930 צפיות
מספר טלפון וירטואלי הוא מבין הטרנדים החזקים ביותר שקיימים בשנים האחרונות בעולם התקשורת והטלפוניה לעסקים. מספרים אלה מתאפשרים בעזרת טכנולוגיות תקשורת מתקדמות וכך מאפשרות לנו ליהנות ממספרים שהם לא פחות מקווי טלפון, וללא צורך בהרכבה של תשתית פיזית בעסק

מאת: tiloniהריון ולידה17/01/211103 צפיות
לפניכם השוואת יתרונות וחסרונות עבור 2 המוצרים הנפוצים להכנת בקבוק לתינוק - קומקום חשמלי או מכונה להכנת בקבוק?

מאת: tiloniריהוט 12/11/20948 צפיות
אז קנים בית חדש? מזל טוב! סוף סוף יש לכם האפשרות לרכוש את דירת החלומות שלכם ולא לגור בשכירות. סוף סוף תוכלו לעצב את הדירה בדיוק לטעמכם, לבחור את צבע הקירות, הריצוף או הפרקט, הוילונות ועוד. זה עכשיו זה שלכם!

מאת: tiloniתכשיטים27/08/201866 צפיות
מכשירי שקילה שונים נבדלים האחד מהאחר במספר דרכים – מבחינת החפצים הנשקלים, מבחינת הגבלות המשקל, מבחינת נוחות השימוש, מבחינה טכנית ומבחינת אופן שימוש (שימוש בוו שקילה, צג מקצועי או תוספים חשובים אחרים). ברור לכל ילד ששקילת תכשיטים אין דינה כדין שקילת כלי רכב או חומרים כימיים.

מאמרים נוספים בנושא קנין רוחני

מאת: ניב אבןקנין רוחני13/02/171174 צפיות
איזה רעיון טוב יש לכם הבוקר? משהו מהפכני שיכול להציע שינוי מרענן לדרך שבה כל אדם בעולם המודרני או אפילו אנשים ממדינות העולם השלישי יכולים לנצל בצורה תדירה? לפני שאתם הופכים את הרעיון לכדי פטנט רשום קראו את הדברים החשובים הבאים.

מאת: רוני הכהןקנין רוחני06/02/171185 צפיות
הרבה לפני שפטנט מתקדם אל עבר שלבים מורכבים של פיתוח, תמיד ראוי שיתבצע חיפוש מקיף שלפיו יהיה ברור עד כמה הוא חדש ומקורי.

מאת: שרון צרפתיקנין רוחני23/11/161183 צפיות
תהליכים מאוד מורכבים שכן כדי שהמצאה תהפוך להיות פטנט רשום ומוצלח צריכים סוללה שלמה של בעלי מקצוע בתחום. מה כולל צוות מנצח להעמדת פטנט?

מאת: אופירקנין רוחני30/12/151422 צפיות
לעתים, נוטריון צריך לנסח אישורים המעידים כי הכתוב בהם – אכן נכון. ישנם כל מיני מסמכים שבלעדיהם לא ניתן לקדם תהליכים בארץ ובעולם. כך, למשל, אישור שאדם מסוים חי הוא אחד מאותם אישורי נוטריון המעידים כי האדם נותר בחיים.

מאת: ראובן ברמןקנין רוחני14/07/151717 צפיות
עורך הפטנטים ראובן ברמן מחברת אדיסון עורכי פטנטים www.epal.co.il מסביר בצורה פשוטה מהו פטנט, התנאים לרישום פטנט, תהליך הרישום, ועוד.

מאת: רוני אילןקנין רוחני07/02/147656 צפיות
המילה "מקוריות" היא מילה מרכזית ביותר בכל הקשור לדיני זכויות יוצרים. רוני אילן מסביר כי המשמעות שלה היא שהמקור של היצירה, בין אם מדובר בשיר, סיפור או פסל קינטי, הוא ביוצר שלה, כלומר שהיצירה תהיה הקניין הרוחני שלו ורק שלו.

מאת: אלעד שנירקנין רוחני24/12/137766 צפיות
חוק זכויות יוצרים קובע כי זכות יוצרים תהא רק ביצירה מקורית שהיא יצירה ספרותית, אמנותית, דרמטית או מוסיקלית ולא על רעיונות מופשטים. מהם התנאים לקיום זכויות יוצרים?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica