חפש מאמרים:
שלום אורח
18.10.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

צילום הריון בטבע

מאת: moraleהריון ולידה13/06/20173735 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אחת הבחירות שעומדות בפני נשים אשר מעוניינות לעשות בוק הריון היא, האם לערוך צילומים בסטודיו של הצלמת או להעביר את הצילומים לשטח, קרי לטבע. לא מעט צלמות ממליצות על צילומי הריון בטבע, שכן יש לצילומים שכאלה יתרונות רבים אשר באים לידי ביטוי בכל תמונה ותמונה.

צילום הריון בטבע מתבצע במקומות שונים, על פי בחירת האישה וכן על פי האפשרויות שנמצאות קרוב לאיזור בו נמצא הסטודיו של הצלמת (הכוונה למרחק נסיעה סביר אליו הצלמת יכולה להגיע ובעלויות שהאישה יכולה לעמוד בהן). מדובר על צילומים שיכולים להיערך, בשדות, פרדסים, חופים, פארקים, שמורות טבע ועוד. הכל שאלה באיזה אזור בוחרים להצטלם.

לפני שנבחן את היתרונות של צילום הריון בטבע, חשוב להדגיש נקודה קטנה והיא, כל בוק הריון יכול לשלב מספר סגנונות של צילומים, מספר לוקיישנים, לא חייבים להתחייב על מקום אחד בטבע, כמו שלא חייבים להתחייב על צילום הריון בטבע, מבלי לערוך צילומים בסטודיו. הרבה יותר נכון להסכים מראש על שורה של מקומות בהם נערכים הצילומים, מתוך הנחה כמובן שהכל קרוב, נגיש וזמין. כך אפשר ליצור בוק הריון הרבה יותר עשיר.

היתרונות של צילום הריון בטבע

היתרון הגדול הוא, שכך ניתן ליהנות מתפאורות שונות ומגוונות. להבדיל מצילום בסטודיו או אפילו בבית, הרי שהטבע מספק לנו שלל תפאורות שאנחנו יכולים להשתמש בהן, מבלי שנצטרך לעשות דבר, רק לעמוד ולהצטלם.

אנחנו יכולים ליהנות מצבעים, אלמנטים, תאורות מגוונות ועוד שלל דברים שבאופן רגיל אנחנו לא נוכל ליהנות מהם. כמובן שלשם כך, צריך לדעת היכן ומתי להצטלם. סביר להניח שאם צילומי הריון ייערכו ביום, נזכה לראות הרבה יותר מאשר בלילה. אנחנו יכולים לשלב צילומים בשעות שונות של היום, כאשר מי שרוצה להשקיע ממש, יכול להגיע בשעות הבוקר המוקדמות ולתפוס רקע של זריחה.

יתרון נוסף הוא המרחב. בסטודיו השטח הוא קטן ולכן גם היכולת לנוע, היכולת להרגיש חופשיה היא מוגבלת. לעומת זאת, צילומים שנערכים בטבע, הם הרבה יותר מגוונים וחופשיים. המרחב הוא גדול, אפשר לנוע בקלילות, אפשר להצטלם תוך כדי תנועה, ובכלל ההרגשה היא הרבה יותר חופשית ומשוחררת.

חשוב להדגיש, למרות שזה לא נראה כך אולי, הרי שגם במסגרת צילומים בטבע, אפשר למצוא מקומות נוחים להחליף בגדים וכך ליהנות מצילומים עם מלתחות שונות.

יתרון אחרון שנסקור הוא, צילומים בטבע יכולים לשלב אלמנטים שונים ומגוונים, החל מפריטים שונים שניתן לשלב אותם במהלך הצילומים, שלא נדבר על זה שבמסגרת הצילומים אפשר להשתמש בפריטים שנמצאים בשטח, כמו עצים, שיחים, ים, מונומנטים היסטוריים ועוד.

מי שרוצה יכולה לשלב בזמן הצילומים גם חיות מחמד, בין אם זה חתול או כלב, וכן היא יכולה להצטלם במקומות שונים שמשלבים בתוכם אלמנטים שאי אפשר למצוא בסטודיו או בבית.


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת morale

מאת: moraleרפואה סינית18/03/20990 צפיות
כשאנחנו חולים, חווים תחושת כאב או כל דבר אחר, הרבה פעמים אנחנו ממהרים ללכת לרופא המשפחה או רופא מומחה. כך לימדו אותנו. הרופא יבדוק אותנו, ישלח אותנו לצילומים, יעשה בדיקות דם, ויחליט איזה טיפול נכון לנו, תרופתי, ניתוח או כל דבר אחר

מאת: moraleפיננסים וכספים - כללי 18/03/202002 צפיות
אחד המנגנונים החשובים ביותר לצורך מעקב ובדיקה של בתי עסק בכלל ובפרט עסקים שעובדים עם חברות קבלן, הוא דוח בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה. דוח זה נועד לבחון האם העסק מבצע את החוק כלשונו ומשלם לעובדים לפי הנחיות החוק, האם הוא עומד בכל התנאים והדרישות הסוציאליות ממנו.

מאת: moraleתיאטרון17/03/201971 צפיות
הרבה פעמים אנחנו קוראים ושומעים על כך שהופעות ופעילויות תרבותיות הן הרבה יותר ממה שנראה, הרב יותר ממה שנתפס בעין או באוזן. במילים אחרות, מדובר בכלי, אמצעי, שיכול לעזור בתהליכי ריפוי שונים. לכן אנחנו יכולים לראות, למשל, מטפלים באומנות או בעלי מקצוע בתחום הטיפול שמשתמשים בשיטות אומנותיות שונות בעבודה מול מטופלים, בפרט כשמדובר על ילדים ובני נוער.

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי04/12/191212 צפיות
עד גיל מסוים, סידור ארון ילדים נמצא תחת האחריות של ההורים. הילדים לא יכולים, לא יודעים, הם לא בגיל המתאים בשביל לעשות את זה. משלב מסוים, בדרך כלל זה מגיע אחרי גיל 12-13, הילד כבר אחראי לסדר את ארון הבגדים שלו. למרות שבמקרים רבים, הורים בפרט אימהות, נוהגים לעשות את זה עבורו, לפחות עד הצבא ואולי גם במהלך שירותו הצבאי, זאת מתוך מחשבה, שאם הם לא יעשו את זה, הארון יישאר מבולגן והוא לא ימצא שום בגד

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי02/12/191132 צפיות
כמעט בכל בית בישראל ובכלל, אפשר למצוא לפחות ארון ספרים אחד. בין אם מדובר בארון ספרי פרוזה, ספרי שירה, ספרי טיולים, ספרי דת או כל סוג אחר של ספרים. במקרים רבים, ארונות ספרים ממוקמים בסלון או קרוב לסלון, יש מקרים בהם הארון ממוקם בחדר עבודה, חדרי שינה ובמקומות אחרים. זה תלוי בסגנון העיצוב של הבית וכן בדרך בה בוחרים להציג את הספרים.

מאת: moraleעיצוב תעשייתי 30/07/191958 צפיות
בשביל שמעצב תעשייתי יזכה בפרס בינלאומי, הוא צריך להיות מוכר, הוא צריך לעבוד בחברה או בסטודיו מוכר, שתשומת הלב מופנה אליו. אנחנו יכולים להניח שלא מעט מעצבים תעשייתיים שעובדים בחברות או במקומות לא מוכרים, גם הם מתכננים ומעצבים מוצרים ברמה מאוד גבוהה, אך מאחר והזרקור לא מופנה אליהם ואין להם את הקשרים המתאימים, אז ייתכן מאוד שהם לא זוכים לחשיפה כמו מעצבים אחרים.

מאת: moraleבריאות ורפואה כללי20/09/182346 צפיות
לא מעט אנשים, בפרט נשים מבוגרות, נאלצים להתמודד עם מצב של קשריות בבלוטת התריס, אותה בלוטה פנימית אשר נמצאת בבסיס הצוואר מתחת לפיקת הגרון. לבלוטה זו יש חשיבות רבה עבורנו, שכן היא מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה של הגוף וכן היא מקלה עלינו בתהליך של חילוף חומרים.

מאמרים נוספים בנושא הריון ולידה

מאת: tiloniהריון ולידה17/01/21907 צפיות
לפניכם השוואת יתרונות וחסרונות עבור 2 המוצרים הנפוצים להכנת בקבוק לתינוק - קומקום חשמלי או מכונה להכנת בקבוק?

מאת: יעל במרכזהריון ולידה25/09/20892 צפיות
יציבה בתקופת ההריון בגלל העומס ההולך וגובר על גופה, נתקלת האישה בהריון בקשיים שלא הכירה בעבר. מצבי יום-יום כגון עמידה (ממושכת), ישיבה, שכיבה, או הרמת חפץ מקשים עליה יותר מתמיד ומחייבים התייחסות מיוחדת מצדה. ההצעות המובאות כאן נועדו להקל עליה לתפקד במצבים אלו.

מאת: אלעד אוחנההריון ולידה23/11/191375 צפיות
צילומי ניו בורן נערכים על-מנת ליצור עבורכם זיכרונות בלתי נשכחים מהימים בהם הרך הנולד היה עדיין רך, עדין וחמוד. על מנת שרגעים אלו באמת ייזכרו כצבעוניים ויפים, כדאי להתכונן מבעוד מועד.

מאת: moraleהריון ולידה08/04/181958 צפיות
לכל אחד מאיתנו יש תקופות רבות שיכולות להיות מרגשות מאוד בחיים אך האמת היא שאין עוד תקופה כמו ההיריון. זו תקופה שבה לא רק הגוף משתנה אלא גם הרגשת הפנימיים וזו תקופה שמגיעה תמיד עם הרבה תקווה והתרגשות. לכן ברור מדוע כל אישה תרצה לעשות הכול כדי לזכור את הרגעים האלה ולכן צילומים של היריון זה לא מהדברים שכדאי לוותר עליהם.

מאת: moraleהריון ולידה08/04/181146 צפיות
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר נשים אשר נמצאות בתקופת הריון, אשר מבקשות לתעד את עצמן בעזרת צילום הריון. בין אם מדובר בנשים נשואות ובין אם לא, בין אם מדובר בנשים שזה הריונן הראשון או הריון אחר.

מאת: moraleהריון ולידה28/01/181154 צפיות
התפתחות של תינוק היא דבר מופלא שכל הורה נהנה לצפות בה ומתרגש ממנה, לא משנה אם מדובר בתינוק ראשון או חמישי. השלבים אותם הוא עובר, בין אם זה עד למצב בו הוא יכול לדבר בצורה חופשית, ללכת, לשבת, ולעשות דברים נוספים אשר עבורנו כאנשים בוגרים הם ברורים מאליהם, אך אנו יודעים שגם אנחנו עברנו את אותו תהליך בדיוק כשהיינו תינוקות וגם ההורים שלנו הסתכלו עלינו בהתרגשות ובציפייה, בשביל לראות את תהליך ההתפתחות שלנו.

מאת: moraleהריון ולידה16/11/171856 צפיות
אחת הבעיות המוכרות ביותר אצל תינוקות היא בעיית גזים. אומנם אין הסבר מדעי מדוע זה קורה, חוקרים רבים בוחנים את הנושא ולא תמיד יודעים להסביר למה הבעיה קיימת אצל תינוקות יותר מאשר אצל אנשים מבוגרים, למרות שהערכה היא,

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica