חפש מאמרים:
שלום אורח
16.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

גידול הידרו: למה הקנאביס שאני מגדל כל כך חלש?

מאת: דודישגינון16/08/20174174 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אז התחלתם לגדל קנאביס במערכת הידרופונית ביתית. שתלתם, השקתם, הזנתם טיפחתם, חיכיתם וחיכיתם...וכאשר הגיע זמן הקציר – גיליתם שהקנאביס שגידלתם לא עונה על הציפיות שלכם. ייתכן ואתם לא מרגישים את אפקט ה"היי" המצופה, אולי הקנאביס שגידלתם "מעניק" לכם כאבי ראש. בכל אופן, לא לזה פיללתם כאשר התחלתם לעסוק בגידול הידרו של קנאביס.
יכולות להיות כמה סיבות לכך שהקנאביס שלכם לא עמד בציפיות. אנחנו ננסה בשורות הבאות להציע את הגורמים ליבול המאכזב אך גם במקביל לתת פתרונות לבעיה.

הגורם מספר אחת לגידול קנאביס חלש הוא (תופים.....) הזן שבוחרים לגדל. ייתכן מאוד שבחרתם זן הנחשב לחזק אך כאשר אתם גידלתם את הזן התוצאות היו מאכזבות. אם רוצים להיות בטוחים עד כמה שניתן שאנחנו בוחרים את הזנים החזקים וטובים ביותר אז כדאי לחפש זנים עם גנטיקה משובחת. למרבה המזל ניתן היום לרכוש זרעים של זני קנאביס מ"מרביעי קנאביס" (Breeders) מקצועיים שעשו את כל העבודה הקשה עבורנו. כל מה שצריך לעשות זה למצוא את מגדלי הזרעים האלו, לבדוק מה הם מציעים ולנסות עד שמצליחים להגיע לזן המתאים לכם ביותר.

גורם מספר שתיים לגידול קנאביס חלש הוא: קציר מוקדם מדי. גידול הידרו של קנאביס דורש מהמגדל סבלנות. זרעי הקנאביס זקוקים לזמן כדי לגדול ולהתפתח ויש לקצור את הקנאביס רק כאשר הצמח מוכן לכך. קציר מוקדם מדי עלול להביא לקצירה של קנאביס חלש או לקנאביס שגורם לכאבי ראש. אבל קצירה מוקדמת היא מהטעויות האלו שכל מגדל מתחיל עושה וזה בסדר גמור.

גורם מספר שלוש לגידול קנאביס חלש הוא: תאורה לא מתאימה. כאשר צמח הקנאביס לא מקבל את כמות האור שהוא זקוק לה, במיוחד בשלב הפריחה, נצטרך להסתפק בקנאביס חלוש'ס. תאורה לא מתאימה: נמוכה או גבוה מדי יכולה להוביל ליבול מצומצם או יבול בעל אפקט חלש. נסו לזכור כלל ברזל: עדיף יותר מדי תאורה ממחסור בתאורה, שכן בגידול הידרו האור הוא האנרגיה שלה זקוק הצמח כדי להתפתח. בכל אופן, נסו סוגי תאורות שונים (יש מגדלים שמשלבים כמה סוגי נורות) עד שתגיעו לרמת האור המדויקת.

גורם מספר ארבע לגידול קנאביס חלש הוא: ייבוש מהיר מדי של הצמחים בתום הקציר. חשוב להבין שאת פרחי הקנאביס שגדלו צריך לייבש בתהליך איטי שלוקח בין 3 ל-10 ימים, תלוי בזן ובתנאי החלל. את תהליך הייבוש יש להתחיל מיד עם תום הקצירה, רק כך אפשר להנות מחומר טוב וחזק. אתם יכולים לעשות בעצמכם את הניסוי: נסו לצרוך קנאביס מצמח שייבשתם אותו למשך תקופה קצרה מדי והשוו אותו לפרח שקצרתם לאחר ייבוש הגון – מיד תחושו בהבדל כפי שהוא בא לידי ביטוי באיכות, בטעם ובאפקט.

אם כן, נראה שיש לא מעט גורמים לקצירת יבול של קנאביס חלש או לא אפקטיבי, ביניהם: זן רעוע, בחירה לא נכונה של דשן, תאורה לא הולמת,  קצירה מוקדמת מדי או בעיות בתהליך הייבוש. אם אתם מגדלים הנמצאים בתחילת הדרך חשוב להתאזר בסבלנות, לא להתייאש, לקרוא לחקור וללמוד מהטעויות של מגדלים אחרים, בסוף אתם תצליח

 

 
     
     
     
   
   
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דודיש

מאת: דודישמתכונים ואוכל - כללי24/08/186670 צפיות
אמנם פורים כבר עבר אבל עבור טבעונים, תחפושת היא לא רק עניין של לבוש. הזמנתם חברים לא טבעוניים לארוחת ערב ואתם רוצים להמם אותם במנה שתגרום להם לחשוב פעמיים?

מאת: דודישחוק ומשפט - כללי07/07/183656 צפיות
רבים מרגישים שאין להם את הזכות להגיש בקשה לתו נכה או בטוחים שמא הם לא עומדים בתנאים המחמירים שמציב ביטוח לאומי והוועדה הרפואית שלו, עד כדי כך שלעתים הם אפילו לא טורחים לבדוק אם מגיע להם תו נכה או לא

מאת: דודישגינון13/06/1811130 צפיות
בשלב כלשהו במהלך השנים האחרונות החל להתפתח ולהשתכלל קונספט חדש של גידול צמחים, והמשתלות המסורתיות שכולנו מכירים הושפעו מן הקונספט הזה והחלו אט אט לקבל תפנית מעניינת.

מאת: דודישעסקי מזון31/05/183345 צפיות
"רק מחילופי המשפטים הקצרים הללו, נשמע כאילו עמדנו להיות אסירות במקום כלשהו בהרצליה ושבקרוב מאוד תמנע מאתנו האפשרות לנהל באופן חופשי את מאורעות ארוחת הערב שלנו או לפחות לצאת אל הרחוב ולתור אחר אחת כזאת.

מאת: דודישיהדות27/05/181795 צפיות
כשאני חושבת על מצבים בהם אני רוצה לייחל לבריאותו ואושרו של אדם היקר לי, תמיד עולה בראשי איזושהי תפילה לבריאות שאני הוגה מתוך לבי.

מאת: דודישבריאות ורפואה כללי21/05/182832 צפיות
עם חלוף השנים מתגלות יותר ויותר מחלות שניתן לטפל בהן באמצעות קנאביס רפואי. האפקטיביות של הטיפול מתגלה כיעילה בהרבה מאשר זו של התרופות המיוצרות בתהליכים כימיים.

מאת: דודישדתות02/05/182446 צפיות
ממש לא מזמן יצא לי להתקל בשאלה די מעניינת באחד האתרים אשר קיים בהם מדור 'שאל את הרב'. למען האמת, חיפשתי קצת מידע בנושא תיקון הכללי

מאמרים נוספים בנושא גינון

מאת: קרוסלה הריון ולידהגינון19/03/191964 צפיות
מחסן בגינה תמיד היה ותמיד יהיה שימושי מבחינתנו. העיצובים משתדרגים, החומרים מהם אפשר לבנות מחסנים משתדרגים והיעילות של החומרים הולכת ומשתפרת עם הזמן. מה שבטוח – אתם צריכים מחסן בגינה שלכם. משפחות רבות אף משתמשות ביותר ממחסן אחד. במאמר זה נציג לכם לעומק את מחסן העץ ומדוע כדאי לכם לרכוש אחד כזה לפחות לגינה שלכם.

מאת: דוד כהןגינון30/01/191762 צפיות
איך רוכשים ריהוט גן יד 2 בצורה נבונה והאם זה באמת משתלם כלכלית?

מאת: דניאל מלמדגינון17/09/182237 צפיות
לאורך עשורים שלמים שלטו כלי הגינון מונעי הבנזין בשוק הגינון, ומצב זה לא השתנה כמעט גם היום.

מאת: דודישגינון13/06/1811130 צפיות
בשלב כלשהו במהלך השנים האחרונות החל להתפתח ולהשתכלל קונספט חדש של גידול צמחים, והמשתלות המסורתיות שכולנו מכירים הושפעו מן הקונספט הזה והחלו אט אט לקבל תפנית מעניינת.

מאת: רוני הכהןגינון02/05/181657 צפיות
אחד מן הכלים אשר מסייעים בצורה מאוד טובה הוא מקדח אדמה אשר מיועד גם לעבודה בתאי שטח לא קלים, והופך את העבודה על פיסת אדמה למשהו הרבה יותר יעיל ומהיר ככל האפשר.

מאת: דודישגינון14/03/183819 צפיות
אם אתם חקלאים הידרופוניים בוודאי כבר הבנתם את כל היתרונות שטמונים בשיטה ההידרופונית וכיצד היא עדיפה על שיטת הגידול המסורתית ב

מאת: דודישגינון23/05/1711592 צפיות
יש כמה הבדלים מהותיים בין גידול צמחייה ביתית בתוך אדמה בעציץ, בדרך המסורתית אותה כולנו מכירים משכבר הימים, לבין גידול המבוסס עם מים ותמיסות מזון בתוך סוג של מערכת אקולוגית מוקטנת ומדויקת יותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica