חפש מאמרים:
שלום אורח
22.08.2018
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הידרו גרו שופ - כאן תמצאו את התחביב הממכר הבא שלכם

מאת: דודישגינון13/06/2018358 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בשלב כלשהו במהלך השנים האחרונות החל להתפתח ולהשתכלל קונספט חדש של

צמחים, והמשתלות המסורתיות שכולנו מכירים הושפעו מן הקונספט הזה והחלו אט אט לקבל תפנית מעניינת. למעשה, משתלות מסורתיות וחנויות של פרחים ועציצים עדיין קיימות כמובן - חלקן שילבו בתוכן את הקונספט החדש וחלקן לא - אבל שוק הגידול ללא ספק משנה את פניו ומתהדר בגוונים שונים.

אני מדברת כמובן על הקונספט של גידול הידרופוני וממכר ציוד הידרופוניקה הכולל גם מתן שירות, מידע וליווי למתחילים, שאותם תוכלו למצוא בכל סניף של הידרו גרו שופ מקצועי.

לפני הכל, כדי לעשות קצת סדר, הידרופוניקה היא שיטת גידול המבוססת על מים או תמיסות מזון (משמעות המילה הידרו היא נוזל, למי שזה התפספס לו במקרה). אין זה אומר שבזה מסתכם הרעיון כי כמובן שכל צמח זקוק למים, גם עציץ שקונים במשתלה בסופו של דבר זקוק ל"הידרו" באדמתו.

עם זאת, ההבדל הוא שעציץ כזה מגיע עם אדמה מסוימת ועם הוראות מתי להשקות ואיפה להניח את העציץ - בחוץ כדי שיקבל הרבה שמש וחום, בפינה בבית כדי שיהיה במקום מוצל וקריר, ליד החלון כדי שיקבל רק אור ומעט שמש וכן הלאה. כשמביאים עציץ הביתה, בעצם מנסים לקלוע 'לטעמו' או לתנאים האופטימליים לגידולו, בלי להתכונן לכך בצורה מיוחדת מראש.

מה שקורה בפועל, זה שסביר להניח שלא נניח את העציץ במקום המדויק לו, נשכח להשקות אותו לפעמים והוא לא יקבל את אספקת המים האופטימלית להתפתחותו התקינה, נשים מעט מדי או יותר מדי דשן ובסופו של דבר, העציץ שלנו, גם אם לא ימות לגמרי, יהיה הרבה פחות מוצלח ממה שהוא יכול להיות וממה שהיינו מצפים שיהיה.

אז בעצם אפשר לומר ששיטת גידול הצמחים שאנחנו מכירים היא סוג של הימור, משחק ניחושים וזיכרון, בעוד ששיטת גידול הידרופוני הוא קצת הפוך. השורה התחתונה של השיטה הזאת היא התנאים המלאכותיים. כלומר, אנחנו מבינים בדיוק למה הצמח הספציפי שאנחנו רוצים זקוק כדי להתפתח בצורה הכי טובה שהוא יכול ואז יוצרים את זה באופן מלאכותי. אנחנו לא מחפשים את הפינה הכי טובה בבית כדי להניח את הצמח, אנחנו יוצרים אותה - במקום שהכי מתחשק לנו שהצמח יהיה.

ושם, אנחנו דואגים לו לתאורה הנכונה והמדויקת לו, למידת הלחות, הטמפרטורה והמזון לו הוא זקוק. ובתוך כל זה, אחד הקטעים הכי נחמדים בסוג הגידול הזה, הוא הכלים המעוצבים ומגוון מצעי הגידול שניתן לגדל בהם את הצמחים. שלל צבעים, צורות וחומרים שיחד עם כל הציוד הנלווה, מהווים מערכת אקולוגית קטנה וניתנת לבקרה שמאפשרת לכם לגדל את הצמח שלכם בצורה האידאלית.

אחרי שאנחנו יודעים את כל זה, וגם אם אנחנו יודעים חלק ממש קטן מזה, התפקיד של הידרו גרו שופ הוא להנחות את מי שמעוניין לצלול לעולם גידול ההידרו ולנסות את מזלו בתחום. מעבר לזה שזה תחביב כיפי ומרתק, זה מוסיף המון לבית, למרפסות ולחצר. היתרון בהידרו שופ, זה שמלבד ציוד וצמחים, ניתן לקבל שם יעוץ מקיף לגבי הגידול והדרכה מעמיקה את הציוד וכדי לגרום לכל העסק לפרוח, תרתי משמע.

 

 
     
     
     
   
   
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דודיש

מאת: דודישחוק ומשפט - כללי07/07/18240 צפיות
רבים מרגישים שאין להם את הזכות להגיש בקשה לתו נכה או בטוחים שמא הם לא עומדים בתנאים המחמירים שמציב ביטוח לאומי והוועדה הרפואית שלו, עד כדי כך שלעתים הם אפילו לא טורחים לבדוק אם מגיע להם תו נכה או לא

מאת: דודישעסקי מזון31/05/18294 צפיות
"רק מחילופי המשפטים הקצרים הללו, נשמע כאילו עמדנו להיות אסירות במקום כלשהו בהרצליה ושבקרוב מאוד תמנע מאתנו האפשרות לנהל באופן חופשי את מאורעות ארוחת הערב שלנו או לפחות לצאת אל הרחוב ולתור אחר אחת כזאת.

מאת: דודישיהדות27/05/18218 צפיות
כשאני חושבת על מצבים בהם אני רוצה לייחל לבריאותו ואושרו של אדם היקר לי, תמיד עולה בראשי איזושהי תפילה לבריאות שאני הוגה מתוך לבי.

מאת: דודישבריאות ורפואה כללי21/05/18254 צפיות
עם חלוף השנים מתגלות יותר ויותר מחלות שניתן לטפל בהן באמצעות קנאביס רפואי. האפקטיביות של הטיפול מתגלה כיעילה בהרבה מאשר זו של התרופות המיוצרות בתהליכים כימיים.

מאת: דודישדתות02/05/18367 צפיות
ממש לא מזמן יצא לי להתקל בשאלה די מעניינת באחד האתרים אשר קיים בהם מדור 'שאל את הרב'. למען האמת, חיפשתי קצת מידע בנושא תיקון הכללי

מאת: דודישאובדן כושר עבודה02/05/18636 צפיות
ידוע לרוב שאם אנחנו מחליטים להשקיע במשהו או לצלוח אתגר בכוחות עצמנו, רוב הסיכויים שנצליח לעשות זאת בסופו של דבר.

מאת: דודישצרכנות וקניות30/04/18493 צפיות
עכשיו שיש לנו מדיניות של "שמים פתוחים" כל העולם נפתח בפנינו. תמורת כמה מאות שקלים אנחנו יכולים להגיע לפריס, אמסטרדם, ברלין או רומא ואכן אנחנו הישראלים מנצלים היטב את השמיים שנפתחו בפנינו.

מאמרים נוספים בנושא גינון

מאת: רוני הכהןגינון02/05/18189 צפיות
אחד מן הכלים אשר מסייעים בצורה מאוד טובה הוא מקדח אדמה אשר מיועד גם לעבודה בתאי שטח לא קלים, והופך את העבודה על פיסת אדמה למשהו הרבה יותר יעיל ומהיר ככל האפשר.

מאת: דודישגינון14/03/18409 צפיות
אם אתם חקלאים הידרופוניים בוודאי כבר הבנתם את כל היתרונות שטמונים בשיטה ההידרופונית וכיצד היא עדיפה על שיטת הגידול המסורתית ב

מאת: דודישגינון16/08/17881 צפיות
אז התחלתם לגדל קנאביס במערכת הידרופונית ביתית. שתלתם, השקתם, הזנתם טיפחתם, חיכיתם וחיכיתם...וכאשר הגיע זמן הקציר – גיליתם שהקנאביס שגידלתם לא עונה על הציפיות

מאת: דודישגינון23/05/17736 צפיות
יש כמה הבדלים מהותיים בין גידול צמחייה ביתית בתוך אדמה בעציץ, בדרך המסורתית אותה כולנו מכירים משכבר הימים, לבין גידול המבוסס עם מים ותמיסות מזון בתוך סוג של מערכת אקולוגית מוקטנת ומדויקת יותר.

מאת: דודישגינון22/03/17683 צפיות
כאשר חבר טוב שאל אותי אם אני רוצה להשתתף בניסוי שהוא מבצע בנושא גידול הידרו מיד הסכמתי לקחת חלק. אני מגיע מהקיבוץ, אני יודע דבר או שתיים על חקלאות ואני מאמין גדול בגידולי אדמה מסורתיים.

מאת: רוןגינון11/12/16546 צפיות
עיצוב גינה ים תיכונית באמצעות שימוש בצמחייה אזורית ובחומרי גלם מקומיים מאפשר ליצור גינה נוחה לגינון וחסכונית במים המשתלבת בטבעיות בנוף המקומי

מאת: יוסי סופרגינון04/12/16572 צפיות
גינות מעוצבות היו חלומם של משפחות חשובות וידועות ברחבי העולם. הצייר הצרפתי אוסקר קלוד גיברני השקיע כספים בהקמת גן יפהפה שנתן השראה לציוריו. משפחת מאאדה היפנית שנמנתה על האצולה ביפן וחיתה בטירה טיפחה גנים יפים סביב לטירה בעלי תכונות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica