חפש מאמרים:
שלום אורח
27.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עבודה לחיילים משוחררים

מאת: ילדונתאימון לקריירה10/06/20193448 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מדוע נדרש להגדיר עבודה לחיילים משוחררים כנושא בפני עצמו, ומה מאפיין את תחום העבודה לחיילים משוחררים?

מתוקף מעמדם, חיילים נמצאים במשך מספר שנים במסגרת צבאית עם חוקים ברורים ועם סטטוס מוגדר.

בתום השירות הצבאי חיילים משוחררים מחפשים עבודה, בדרך כלל כשהם:

 • חסרי ניסיון מקצועי בשוק העבודה האזרחי
 • ללא מיומנות בהתנהלות כלכלית עצמאית
 • בהתלבטות האם להיכנס לעוד מסגרת (של עבודה) מחייבת
 • נעים בין רצונות ותכנונים שונים ומנוגדים - טיול, עבודה, לימודים וכדומה

עם זאת, מעסיקים רבים וחברות כוח אדם שמציעים עבודה לחיילים משוחררים לוקחים בחשבון את המורכבות של התקופה שלאחר השחרור מהשרות הצבאי, נותנים כבוד על המאמץ ומתמקדים ביתרונות.

אם אתם מחפשים עבודה לחיילים משוחררים - אתם מוזמנים לקבל כמה רעיונות מעניינים במאמר שלהלן.

עבודה מועדפת לחיילים משוחררים

רוב העבודות לחיילים משוחררים שאינם בעלי ניסיון מקצועי מתמקדות בעיקר ב"עבודה מועדפת".

חיילים משוחררים שיעבדו במשך חצי שנה עד שנה בתחומים להלן, יקבלו בנוסף למשכורת החודשית גם מענק כספי חד פעמי מהמדינה:

 • בתי מלון
 • תחנות דלק
 • בניין ואתרי בנייה
 • טיפול באנשים עם מוגבלויות
 • חקלאות ותעשייה

עבודה לחיילים משוחררים היא לרוב עבודה פיסית, בתשלום של שכר מינימום. עבודה לחיילים משוחררים במסגרת התעסוקה המועדפת מתאימה מאוד למי שמעוניין להמשיך להתמחות באחד מהתחומים הללו: הוא יוכל להתמחות ולרכוש ניסיון, ולהפוך את התחום מאילוץ של עבודה לחיילים משוחררים לעבודה שהיא פוטנציאל לקריירה או ללימודים.

מדוע תחום המכירות יכול להיות "ה" עבודה לחיילים משוחררים?

בנוסף לתחומי התעסוקה המועדפת, קיימת דרישה בשוק של עבודה לחיילים משוחררים גם בתחום המכירות - תחום מעניין, דינמי ונדרש.

יתרונות של עבודה לחיילים משוחררים במכירות:

 • בתחום המכירות תמיד יש דרישה לעובדים בשוק העבודה
 • לא נדרש ניסיון תעסוקתי קודם - ההכשרה נעשית במקום
 • זוהי עבודה דינמית, עם אנשים
 • השעות גמישות - אתם קובעים אם לעבוד הרבה או מעט
 • העבודה בפריסה ארצית ובתפקידים מגוונים
 • אפשרויות לקידום מהיר לתפקידי ניהול
 • השכר גבוה, משתלם ומתגמל - הרבה מעבר לשכר מינימום!
 





 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ילדונת

מאת: ילדונתפסיכולוגיה10/06/194256 צפיות
האם גמילה מהימורים אפשרית? ניתן לומר שהסיבה העיקרית לעליה החדה במספר המתמכרים שנדרשים לגמילה מהימורים היא הנגישות הקלה של ההימורים על כל סוגיהם, הן באינטרנט והן מחוצה לו, לכל שכבות החברה ולכל הגילאים.

מאת: ילדונתרפואה15/08/181593 צפיות
ניסויים בבעלי חיים אינם רק נושא מדעי אלא גם טעונים רגשית. למצדדים בניסויים בבעלי חיים וגם למתנגדים יש טיעונים צודקים, מוכחים וכבדי משקל. להלן ננסה להבין ולו במעט את מורכבות נושא הניסויים בבעלי חיים.

מאת: ילדונתצרכנות11/04/151158 צפיות
ערכת כלי עבודה בסיסית איננה דורשת ממכם להחזיק יותר מדי כלים ובמרבית המקרים תוכלו ליהנות ממענה מקיף וכולל לכ-90% מהשיפוצים בבית עם מספר מצומצם של כלי עבודה איכותיים.

מאת: ילדונתתכשיטים07/01/151521 צפיות
טבעות אירוסין הן לא רק טבעות, אלא האופן שבו האישה בוחנת את יחסיכם ואת עתידכם. זכור: אישה אולי תתפשר על הגבר שלה פה ושם כי אין גבר מושלם, אבל אין שום מקום לפשרה כשמדובר בטבעת האירוסין שלה.

מאת: ילדונתבריאות השן15/12/141498 צפיות
אורתודנט יכול לסייע במקרים בהם נסיגת חניכיים נגרמה כתוצאה מסגירת שיניים לא ישרה או כאשר הנסיגה גרמה לכך ששן בעמדה קדמית בולטת מקשת השיניים.

מאת: ילדונתצרכנות19/09/141115 צפיות
בשל תפקודן של הנעליים הצבאיות על תקן של נעלי עבודה הן זוכות לטיפול קפדני הכולל צחצוח במשחת נעליים, ששומרת על הלחות של העור ומסלקת ממנו חומרים העלולים לפגוע בו.

מאת: ילדונתבריאות השן24/08/141007 צפיות
בניגוד להשתלת איברים אחרים, השתלות שיניים היא אולי הפעולה המזכירה ביותר את תהליך השתילה הבוטני.

מאמרים נוספים בנושא אימון לקריירה

לגרום ללקוח לומר כן, איך לשתול מחשבה, לגרום ללקוח להסכים, איך יוצרים אמון, איך למכור נכון, איך לשכנע לקוח, קאוצינג, מטפל אישי: שלום לכולם הפעם אני רוצה לדבר על עוד שיטה איך אפשר לגרום למישהו לעשות את מה שרוצים שהוא יעשה, לצורך העניין נגיד רוצים לשכנע מישהו לענות כן על שאלה מסוימת לדוגמא לשאלה "האם אתה רוצה לקנות את המוצר?" או לדוגמא נגיד רוצים לשכנע מישהו לענות לא על שאלה מסוימת לדוגמא "האם אתה רוצה לשנות איזה משהו בעסקה?" יכול להיות שרוצים לגרום לו להגיד לא. בקיצור עוד נוסיף ...

יסודות המכירה, ספק או וודאות, יסודות ההשפעה, גם או רק, טיפול בהתנגדויות, אומנות השכנוע, מומלץ, מטפל התנהגותי קוגניטיבי: שלום לכולם הפעם אני רוצה לדבר על אחד מהעקרונות החשובים ביותר בנושא של שכנוע, אם לא אולי אפילו החשוב ביותר שיש או אחד מהחשובים או אולי אפילו החשוב ביותר, זה עיקרון די בסיסי שצריך להבין אותו רצוי להבין אותו ולהשתמש בו החוכמה היא גם להבין אותו וגם לדעת להשתמש בו בזמן אמת בהמון דוגמאות ודרכים. בגדול על מה מבוסס שכנוע על מה מבוססת מכירה, על מה מבוסס להצליח במשא ומתן ...

מאת: אבי כחלוןאימון לקריירה19/08/152353 צפיות
מעבר למקום עבודה חדש ולאזור מגורים חדש בו זמנית אינם החלטה קלה והתהליך דורש תכנון ובדיקה רבים. ארגון טוב ופנייה לחברות מקצועיות לשם עזרא בביצוע התהליך, תסייע לעבור את התקופה בקלות שתיהיה טובה עבור כל המשפחה.

מאת: מגניב אימון לקריירה01/07/152179 צפיות
בשורות הבאות נציג כמה מהאתגרים המורכבים הכרוכים בתהליך גיוס מנהלי מכירות ואנשי מכירות לארגון מסוים. במסגרת הצגה זו נעמוד על הטעויות הנפוצות בתחום, את דינאמיקת המכירות ובאיזה אופן היא משפיעה בצורה מכרעת על טיב הגיוס. ננסה להתמודד עם מספר שאלות כמו למשל מה הסיבה שבגינה לא מעט תהליכי גיוס מפספסים את מטרתם, מה הופך איש מכירות לטוב, מהו הסוג המבוקש והרמה הנדרשת ממנהלי המכירות, אילו תכונות מפתח נדרשות להצלחה מקסימאלית בהתאם לתפקיד שאותו יש לאייש, כיצד להגדיר כשורה את המיומנויות הנחוצות של המועמדים כד

למה לא לאתר את צרכי הלקוח, יצירת כימיה עם הלקוח, למה לא לברר את צרכי הלקוח, תחושת זרות עם לקוח, לקרוא את המחשבות של הלקוח, תחושת קרבה עם לקוח, מאמן עסקי מומלץ, קאוצינג: שלום לכולם, הפעם אני רוצה לדבר על עוד היבט בנושא של בירור צורכי הלקוח, שכנוע לקוחות, מכירה ללקוחות וזה הולך ככה: כפי שכבר הוסבר, כפי שכבר הובן, הלקוח לא רוצה לקנות את המוצר שלך, הוא רוצה לפתור את הבעיה שלו. ואם אתה רוצה למכור ללקוח את המוצר שלך, אתה לא צריך להתמקד בכמה המוצר שלך טוב כמוצר, אלא בכמה הבעיות של הלקוח ...

האם לנסות לשכנע את הלקוח, למכור בלי לנסות למכור, כמה לנסות לשכנע את הלקוח, שכנוע סמוי, להצליח במכירות, שכנוע גלוי, ייעוץ טיפולי, ייעוץ פילוסופי: שלום לכולם הפעם אני רוצה לדבר על עוד אחת מהטעויות של אנשי מכירות ומהגישה של מכירות והעניין הוא, האם בעצם צריך לנסות לשכנע את הלקוח לקנות כן או לא. יש הרבה אנשי מכירות מצליחים בעיניהם לפחות שהם אומרים "אתה יודע איך אני, מה השיטה שלי למכור? אני פשוט לא מנסה למכור, אני מי שאני ואני מוכר, לא מנסה למכור לא רוצה למכור" ויש הרבה אנשי מכירות ...

מאת: רוי ורלאימון לקריירה08/05/151980 צפיות
Avoid large fees when you invest. Brokers that invest long term will charge fees for making use of their services. These fees will take away from the money that you earn because they are paid before you get your total profit. Avoid brokers who charge large commissions and steer clear of high-cost management funds.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica