חפש מאמרים:
שלום אורח
25.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

נימוסים בחדר כושר

מאת: אביעד ברקמןחדר כושר28/02/20111748 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

נימוסים וכללי התנהגות בחדר כושר

כללי ההתנהגות חשובים לתפעול תקין של חדר כושר, אם יש לכם בעיות, עניינים או ביקורת הודיעו לצוות חדר הכושר.

1.אל תשתף את כולם בזיעה שלך - הזעה היא חלק מאימון בחדר כושר אבל עדיף שתשמרו אותה לעצמכם.שימו מגבת על המכשירים בהם אתם עושים שימוש ונגבו את הזיעה מהמכשירים בסיום העבודה.השאירו את כל הציוד בצורה שאתם הייתם רוצים לקבל אותו.השתמשו בדיאודורנט והחליפו חולצה הספוגה בזיעה לאחר פעילות אירובית.

2.אל תחזיקו את הציוד - בחדר כושר רגיל הציוד הוא משותף.אם אתם לא משתמשים בציוד אפשרו למתאמן אחר להשתמש בו.אם מישהו רוצה להשתמש באותו מכשיר שאתם עובדים עליו, שתפו אותו בזמן המנוחה שלכם בין הסטים.לעומת זאת אם אתם עובדים במשקולות חופשיות ויש הבדל די גדול ברמת הכוח שלכם.יהיה יותר נוח אם המתאמן הנוסף ימתין עד שתסיימו.אחרת יהיו הרבה החלפות של צלחות משקל.

3.שמרו על השקט - בזמן אימונים אינטנסיבים, קצת רעש הוא מקובל אבל זה לא מקובל לצרוח.שאגות בווליום גבוה מפריעות למתאמנים האחרים וגורמים למתאמנים הווקאלים במיוחד להיראות רברבנים.

4.החזירו את המשקולות למקומם.את משקולות היד החזירו לסטנד המתאים, את הצלחות למוטות האחסון.הסירו את צלחות המשקל מהמוטות אשר עבדתם עליהם והשאירו למתאמן אחריכם את הציוד כמו שהייתם רוצים למצוא אותו.שימו לב להזיז  משקולות שאתם יכולים להרים והשתמשו בטכניקה נכונה הרמת משקל.מרבית הפציעות קורות דווקא כאשר מעבירים משקולות ממקום למקום.

5.כבו טלפונים סלולאריים - או  לפחות השאירו אותם בתיק.התמקדו באימון שלכם והשאירו את שאר החיים שלכם מחוץ לחדר הכושר.

6.בין הסטים והתרגילים אל תעמדו במעבר ואפשרו לשאר המתאמנים לעבור.אל תשבו על מכשירים שאינכם עושים בהם שימוש.

7.אל תחלקו עצות - בכל חדר כושר יש מתאמנים שמחלקים עצות למתאמנים אחרים/חדשים גם אם הם לא מבינים או בקיאים בנושא שעליו הם מדברים.מתאמנים חדשים אין להם את הכלים לדעת אם העצה מתאימה או לא ולעיתים עלולה להסב נזק.הפנו את המתאמנים למאמן כושר אישי אשר יענה להם על השאלות במקצועיות.

8.התלבשו בצניעות ובלבוש המתאים לפעילות הספורטיבית - ישנם מתאמנים אשר מתלבשים לתצוגה ועל מנת למשוך תשומת לב ומפריעים למתאמנים אחרים.

9.התייחסו למלתחות ולחדרי השירותים בכבוד - והשאירו אותם נקיים ומסודרים לאחר השימוש.

10.המתנה למכשירים אירוביים - ישנם חדרי כושר אשר בשעות העומס מגבילים את השימוש במכשירים האירובים.בררו עם צוות חדר כושר האם יש הגבלה על השימוש או רשימת המתנה.

11.אל תשבו לאנשים על הראש - בזמן המתנה למכשיר תפוס, שמרו מרחק ואפשרו למתאמן להתאמן.אך עמדו במקום כזה שיבינו שאתם מחכים והבאים בתור.

12.אל תדברו בזמן האימון - בזמן ביצוע התרגילים אל תדברו למעט בקשת עזרה.זה יכול לפצוע אתכם ולהוריד מהביצועים הספורטיבים.

13.תזרמו עם הרעשים שלא ניתן להשפיע עליהם - בחדרי כושר ציבוריים יש רעשים מהרחוב, מתאמנים מדברים, פלטות מתנגשות,טלפונים, דלתות שנסגרות או נפתחות. אל תשתמשו בזה כתירוץ לא להתאמן.

קיימות גם אופציות של אימון בחדר כושר פרטי - שם יש חלוקת מגבות,אפשר להתלבש כיצד שרוצים,אין הסחות דעת, המוזיקה שאתם אוהבים, רק אתם והמאמן, אין המתנה למכשירים והדרכה אישית ומקצועית.

נכתב ע"י אביעד ברקמן, מאמן כושר אישי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביעד ברקמן, הינו מאמן כושר אישי בכפר המכביה משנת 2006 והבעלים של Fit2day - חדר כושר פרטי לאימון כושר אישי בגבעתיים.

http://www.fit2day.co.il

מתמחה באימוני כוח ואימונים לספורטאים, ירידה במשקל ושיקום חולי לב.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביעד ברקמן

מאת: אביעד ברקמןספורט וכושר גופני - כללי09/06/11911 צפיות
מתי כדאי להתאמן בבוקר ומתי כדאי להתאמן בערב? מה ההבדלים ומה המשמעות?

מאת: אביעד ברקמןספורט וכושר גופני - כללי09/06/11889 צפיות
למה להתאמן עם שותף לאימוני כושר? כיצד לבחור שותף לאימוני כושר? מה תרוויחו מאימון עם שותף?

מאת: אביעד ברקמןאימונים09/06/111046 צפיות
מהי גמישות ?היתרונות באימוני גמישות, מה צריך לעשות כדי להיות גמיש?

מאת: אביעד ברקמןחדר כושר27/02/111301 צפיות
יש מבחר גדול של חדרי כושר.מה ההבדלים בינהם?אלו יתאים בשבילך? למה צריך לשים לב ועל מה להסתכל כאשר מתרשמים מאחד כזה?

מאת: אביעד ברקמןאימונים27/02/111234 צפיות
מאמן כושר אישי חושף מספר עצות שיעזרו לכם להתאושש מהאימונים בצורה אופטימלית לתוצאות שיא.

מאת: אביעד ברקמןפיתוח שרירים 10/02/111197 צפיות
כמה אפשר להגדיל את מסת השרירים? תוך כמה זמן נראה או נפסיק לראות תוצאות? מה קורה אח"כ? ומה צריך לעשות כדי לראות תוצאות מקסימליות?

מאת: אביעד ברקמןחדר כושר10/02/111220 צפיות
ככל שאתם יותר מבוגרים, כך יותר חשוב שתעסקו בפעילות גופנית.אתם יכולים להוסיף חיים לשנים שנשארו לכם ואולי אף להוסיף שנים לחיים שלכם.בכל מקרה אתם חייבים להתאמן בצורה בטוחה ויעילה ולא התוצאה תהיה פציעות, תסכול וכישלון.

מאמרים נוספים בנושא חדר כושר

מאת: עופר שלוחדר כושר08/06/184321 צפיות
למתעניינים באימוני כושר אישיים לטובת חיטוב ועיצוב הגוף ולטובת ירידה במשקל.

מאת: tiloniחדר כושר14/01/181400 צפיות
תקופת ההיריון היא תקופה מאתגרת לכל אישה, תקופה בה הגוף חווה שינויים משמעותיים, גם מבחינה רגשית, גם מבחינה ביולוגית ובעיקר מבחינה פיזית, גם תהליך הלידה והתקופה שלאחריה אינם פשוטים וקלים, במיוחד למי שהייתה רגילה לחיים פעילים, תזזיתיים ומלאי תנועה ופעילות גופנית, והמצב החדש דורש ממנה להתחיל להיות פאסיבית יותר, מוגבלת יותר בתנועה ולבלות את ימיה ולילותיה בין שינה להנקה.

מאת: tiloniחדר כושר29/12/171023 צפיות
לפעילות גופנית ולשמירה על כושר גופני יש השפעה לא רק על המראה החיצוני והאסתטי של המתאמנים, והמתאמנות, אלא גם על מגוון רחב של פרמטרים נפשיים ובריאותיים, ופעילות גופנית קבועה ומאוזנת ידועה ומוכרת כמורידת סטרס ולחצים, כמסייעת למערכות העיכול והדם וכמעכבת את תהליכי ההזדקנות של הגוף.

מאת: רוני הכהןחדר כושר18/11/152149 צפיות
אולי בעידן בו לא היו לנו כל כך הרבה מכשירים חשמליים שמבצעים עבורינו את רוב העבודה הקשה, זה היה יכול להיות נכון שאין זמן, אבל היום 24 שעות מרגישות הרבה יותר מלאות באפשרויות עבור שעות פנאי ואם רק תתכננו נכון את הבוקר שלכם, אתם תמצאו כי יש לכם זמן לביצוע פעילות גופנית. על Ems כבר שמעתם?

מאת: רוני הכהןחדר כושר26/02/151834 צפיות
המאמר מפרט אודות יתרונות של אימוני trx בתל אביב במכוני הכושר המובילים.

מאת: אמיר פטיטוחדר כושר17/08/142695 צפיות
היום יש מגוון מאוד גדול של מאמני כושר אישיים גם בתל אביב וגם ברחבי הארץ וחשוב לבדוק את כל האפשרויות . אם אתם מחפשים דרך להגיע לתוצאות הטובות ביותר בתחום של אימון ספורט גם כדי להגיע למסת שריר גדולה וגם כדי לחטב את הגוף שלכם לקראת הקיץ הגעתם למקום הנכון.

מאת: gilad edelsteinחדר כושר13/08/142733 צפיות
מקומות עבודה רבים מעוניינים בהקמת חדר כושר לעובדים. יש לכך שלל סיבות: רצון לפנק את העובדים, שאיפה לעובדים בריאים יותר, רצון להשאיר את העובדים יותר שעות בתוך סביבת העבודה, ורצון לגבש את העובדים על ידי פעילות ספורטיבית ומהנה. מסיבות אלה, יותר ויותר חברות פונות אלינו לצורך הקמת חדר כושר בחברה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica