חפש מאמרים:
שלום אורח
29.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סדנת כתיבה ומקסום היכולות

מאת: ניר שגבספרות27/09/20111280 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

סדנת כתיבה אינטרנטית תחסוך מכם את הצורך לצאת מהבית ולהשתתף בסדנאות כתיבה ברחבי הארץ. לראשונה בישראל יש אפשרות להשתתף בסדנת כתיבה דרך האינטרנט, המחשב, בנוחות שלכם, בזמן שלכם, בזמנים שאתם תקבעו לעצמכם ועוד תרוויחו שישה בונוסים שלא תקבלו בשום מקום אחר.

איזה מידע יאהבו מחברים לקבל?

ראשית, המידע החשוב ביותר הוא זה העוסק בבחירת רעיון הספר. ידוע לכול שזהו השלב שבו צריך להקדיש תשומת לב רבה ולהפעיל תהליך ניתוח שיטתי ומסודר עד שמגיעים לבחירה הנכונה ביותר ואשר הכי מתאימה לנו של רעיון הספר. לאחר שמיפינו את כל הרעיונות והתמקדנו ברעיון ספציפי, נתחיל לכתוב. אך בכל זאת, אלו נושאים אוהבים קהל הקוראים לקרוא? אלו ספרים הכי נמכרים בשוק? אלו נושאים מעניינים הכי הרבה את קהל הקוראים? ובכן, יש רשימת נושאים ארוכה שניתן לקבל דרך סדנת כתיבה אינטרנטית, מידע שחסר בסדנאות כתיבה למיניהן. וזהו מידע חשוב ביותר.

סדנת כתיבה תהפוך את כתב  היד למשובח

בונוס נוסף הוא מה עושים עם כתב היד כאשר סיימנו את העבודה. לאן שולחים אותו? לאלו הוצאות הוא מתאים? האם ניתן להפיץ בעצמי? מהן דרכי הפעולה שלי ועוד? סדנאות כתיבה שונות לא ייתנו מידע חשוב זה, כך שמחברים רבים הולכים לאיבוד בפרדס הספרים ואינם מוצאים בו את מקומם. כך שכתב היד סביר להניח שיאופסן עמוק בתוך המגירה ללא דורש. לא חבל על המאמץ שהושקע? לכן צריך לדעת איזו סדנת כתיבה להירשם, ולכן סדנת כתיבה אינטרנטית באמצעות ליווי מקצועי של הוצאה לאור שתגלה ותמסור פרטים חשובים, היא הפתרון הטוב ביותר לאלו מביניכם שרוצים לדעת לכתוב ולממש את עצמם במציאות.
כתיבה הופכת אותנו לאנשים שלווים יותר, רגועים יותר. ובאמת יש דרכים לזמן מוזה, אותם דרכים שיעוררו אותנו לכתוב ויאפשרו לנו לייצר למעננו את הזמן המתאים כדי שנוכל לכתוב ללא הפרעות כלשהן מהסביבה. כי שקט נפשי ושקט סביבתי חשובים היותר לצורך הכתיבה, ויש להקפיד על כך בזמן תהליך הכתיבה. סדנאות כתיבה אינטרנטיות תלמד אתכם את השיטות והאסטרטגיות כדי להצליח במשימתם. כי כתיבה חייבת להיעשות באווירה מסוימת. צריך להתמקד ולהתרכז ולחשוב ולעשות דברים נוספים כדי שנמקסם את יכולות הכתיבה שלנו. ויש ביכולתנו לעשות זאת, צריך רק לקבל כלים ומידע רלוונטי שחסר לרבים. לכן כדי לזמן מוזה צריך לדעת ויש שיטות לכך.
בכתיבה צריך להשקיע, אך היא חוויה בפני עצמה. אפשר להגיע לתובנות אחרות באמצעותה בחיים בכלל וליישם בחיינו היום-יומיים. אפשר לכתוב על אודות משפחתנו, על תקופה היסטורית זו או אחרת ויש עוד רעיונות רבים ומגוונים. אבל החשוב מכל הוא להשתתף בדנת כתיבה שתספק לכם ערך מוסף.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ניר שגב

מאת: ניר שגבאימון עסקי24/11/193008 צפיות
ייעוץ אסטרטגי הוא חובה לכל בעל עסק או דורש עבודה. בצורה הזו ניתן להגיע לתוצאות מיטביות ולהשגת יעדים ביעילות.

מאת: ניר שגבספרות05/11/133052 צפיות
האם יש סיכוי להתקבל אל הוצאה לאור? אילו כתב יד הוצאות לאור מחפשות? ומה עושים כאשר מקבלים תשובה שלילית?

מאת: ניר שגבספרות27/09/111255 צפיות
נכון, גם למידה של כלי נגינה עשויה לעדן את הנפש ולהריע אותנו, אך כתיבה היא זמינה יותר, נגישה יותר, וגם לא צריך לטרוח ולחפש כלי נגינה מקצועי ובית ספר לנגינה, כי כל מה שאתם צריכים זה עט או עיפרון ודף נייר או כפי שרבים מעדיפים כיום מחשב.

מאת: ניר שגבספרות27/09/111249 צפיות
לכן חייבים להציב אלטרנטיבה למציאות, להשתחרר מהכבלים היום-יומיים אשר משפיעים על חיינו ולעוף על כנפי הדמיון. איך נעשה את זה?באמצעות כתיבה.

מאת: ניר שגבספרות26/09/111293 צפיות
עבודת הדפוס נחלקת לדפוס דיגיטלי ולדפוס אופסט, כאשר בעניין הדפוס הראשון ניתן להדפיס כמה עותקים שאנו רוצים בהתאם לבקשת הלקוח בתחילת העבודה.

מאת: ניר שגבספרות26/09/111180 צפיות
כתיבת ביוגרפיה היא ז'אנר בפני עצמו, ולפיכך צריך לעצב את עטיפת הספר בהתאם לכך. אם מדובר בכתיבת ביוגרפיה יישובית ברור לכל כי נדרש תמונה או איורים שונים שישקפו את הלך הרוחות בקיבוץ או בכפר או במפעל זה או אחר שקם על תילו לפני עשרים או שלושים שנה, בשנות השבעים של המאה הקודמת

מאת: ניר שגבספרות26/09/111036 צפיות
אולם ממש לפני הכתיבה מקובל לשלוח את כל החומר המתומלל למזמין השירות כדי שיעבור על הכול, ישנה, יוסיף וכו' משום שלעתים מזמין השירות נזכר דווקא בשלב הזה פרט כלשהו חשוב, ולכן חשוב ביותר לערב את המספר גם בשלב הזה ובכל שלבי כתיבת הספר.

מאמרים נוספים בנושא ספרות

מאת: אדיר בנימיניספרות18/08/182808 צפיות
האמירה הברורה בנוגע לחוסר האפקטיביות של מדיניות ענישה מחמירה, בשני ספרים קלאסיים: "מכתבים פרסיים" ו"אוטופיה".

מאת: ירון כהןספרות01/06/171606 צפיות
מי שאמר שבעידן האינטרנט אנשים יקראו פחות כנראה לא לקח בחשבון את העבודה שאנחנו קוראים בו כל היום, מאתרי חדשות ועד מדיה חברתית, וכבר רגילים למצוא מידע שמעניין אותנו מאוד בדרך זו. זה גם מה שמעורר בנו יותר את הצורך להיחשף מדי פעם לספרות יפה, ספרות מעניינת ומאתגרת את החשיבה שלנו ואת הידע על העולם.

מאת: nisim ohanaספרות02/04/171242 צפיות
כתבתם ספר פנטזיה מרתק, ואתם מעוניינים גם לפנות לקוראים באירופה? הוצאתם ספר ילדים צבעוני ואתם מעוניינים שגם הילדים בצרפת יקראו אותו? כדי לעשות זאת, יש כמה דברים שכדאי להביא בחשבון.

מאת: גיא ביסמוטספרות29/10/161890 צפיות
סדנת כתיבה יוצרת ברוח הביבליותרפיה היא סדנה עבור אנשים שמכירים בכוחה של הכתיבה האישית האותנטית ככלי להבנה וגילוי עצמו כמו גם ליצירת חיבורים עמוקים של הזדהות בין המשתתפים בקבוצה. במאמר זה אתאר בקצרה את השתלשלות העניינים בסדנאות הכתיבה היוצרת שלי.

מאת: ריקי שחםספרות27/01/162594 צפיות
מתוך אלבר קאמי ה"שיבה לטיפזה”

מאת: שרון צרפתיספרות25/01/162138 צפיות
במספרות החלו לספק את הדרישה עבור תוספות אלה שרק הלכה וגדלה עם הזמן, כאשר נוצרו כל מיני שיטות עבור ההוספה של תוספות אלה אל השיער הטבעי ברמה כה גבוהה שנראה כי המראה הוא אחיד וטבעי לגמרי

מאת: אבי בכרספרות22/01/163081 צפיות
חיים נחמן ביאליק הוא גדול המשוררים העברים בזמן המודרני, על כך נדמה כי אין עוררין, חיים נחמן ביאליק השפיע רבות על התרבות היהודית ועל ההוויה היהודית המודרנית, הקריירה הספרותית של חיים נחמן ביאליק היותה נקודת מפנה בספרות העברית המודרנית.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica