חפש מאמרים:
שלום אורח
13.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קרנות סיוע לעסקים

מאת: אסי כהןיעוץ פנסיוני14/08/20128273 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קרנות סיוע לעסקים

לישראל יש לא מעט ידידים מעבר לים. ביניהם, כאלו שיש להם לא מעט כסף, אפילו די הרבה. כמה טוב שאותם ידידים היושבים להם בחו"ל, דואגים כל כך לרווחתה של המדינה עד שהם מחליטים לתרום מכספם כדי לעזור לכלכלה הישראלית. תרומתם של ידידינו הנדיבים באה לידי ביטוי בדמותן של קרנות סיוע לעסקים.

ישנם עשרות סוגים של קרנות סיוע, ולכל אחת מהן עשויים להיות מספר מסלולים. לא כולן, אגב, תלויות רק בכספי נדבנים מחו"ל. חלקן נעזרות בתרומות של עשירי הארץ וחלקן נתמכות על ידי המדינה עצמה, שגם לה יש אינטרס ברור ליצירת מקומות עבודה חדשים וצמיחה של עסקים קיימים.

הלוואה מטעם קרנות לעסקים – בחר את מה שמתאים לך

ישנן לא מעט קרנות סיוע לעסקים, ולכל אחת הדרישות שלה והתנאים שהיא מציבה. כדי למצוא קרן סיוע לעסק שלך, כדאי להבין מה ההבדלים ביניהן וכך לבחור את זו שתתאים לך ביותר. אלו חלק מהקרנות המציעות הלוואות לעסקים:


קרן בערבות המדינה – קרן המסייעת לעסקים קטנים, בעלי מחזור כספים של עד 22 מליון שקלים בשנה. קרן זו מעניקה 70% ערבות מטעם המדינה, כך שיתרונה הבולט הוא הביטחונות והערבויות הנמוכים שהיא דורשת


האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית – יתרונה משתמע משמה: הענקת הלוואות חוץ בנקאיות ללא ריבית, ליזמים מעל גיל 24 הזקוקים לכסף לצורך הקמת עסק חדש או הרחבה של עסק קיים שמחזור המכירות החודשי שלו לא עולה על 150,000 שקלים


קרן קורת – קרן שכספיה מגיעים מנדבנים אמריקאים, ולה מספר מסלולים שונים כמו הלוואות לעסקים מאזור הנגב או הגליל, הלוואות לנשים המעוניינות לפתוח עסק ועוד. יתרונה של קרן קורת הוא בריבית הנמוכה שהיא מציבה, וברוב המסלולים גם בסכום הלוואה גבוה


קרן שמש – מבין כל אותן קרנות סיוע לעסקים, קרן שמש היא המתאימה ביותר עבור יזמים צעירים. הקרן נועדה לתמוך באותם יזמים בתחילת דרכם, ועושה זאת לא רק בהענקת תנאים נוחים להלוואה עצמה, אלא גם בהצעת ליווי עסקי צמוד במחיר מוזל


קרן סיוע במסלול מהיר – קרן זו פועלת מטעם הקרן בערבות המדינה, כך שגם מסלול זה מצטיין בביטחונות וערבויות נמוכים. הקרן מעניקה סיוע של עד 100,000 שקלים בתהליך קבלת הלוואה מזורז לעסקים קיימים

קרנות סיוע לעסקים – סוף הלוואה במחשבה תחילה

הדבר החשוב ביותר בדרכך לקבל הלוואה לעסק מאחת הקרנות לסיוע לעסקים, הוא לא להיות פזיז. טוב תעשה אם תקבל ייעוץ עסקי מקצועי, ייעוץ שבמסלולי סיוע רבים הוא חלק בלתי נפרד מהדרישות לקבלת הלוואה.

סיוע עסקי יאפשר לך להציג לקרן תכנית עסקית שתפרט את הצורך שלך בהלוואה ואת הדרך בה אתה מתעתד להשתמש בה. חשוב לזכור – קרנות סיוע לעסקים אמנם נועדו לעזור לכל מי שרק יוכלו, אך בשל ריבוי הבקשות, הכסף יינתן רק למי שיראה רצינות, מקצועיות, ויכולת אמיתית להשתמש בכסף בצורה מועילה.

מודולר - הלוואות לעסקים www.modular.co.il

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאמר זה נכתב ע"י צוות הכותבים של אתר טיסות לאילת המרכז עבור גולשיו מגוון כרטיסי טיסות זולות לאילת עם אפשרות להזמנת דילים לאילת הכוללים טיסות לאילת עם מלון.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אסי כהן

מאת: אסי כהןהורות27/02/131276 צפיות
עגלות לתינוק הינו האביזר השימושי ביותר להורים ולתינוקות באופן יומיומי ולאורך זמן, גם בבית וכמובן מחוץ לבית.

מאת: אסי כהןהורות27/02/131508 צפיות
מיטת תינוק הינה מיטה גדולה המתאימה לתינוק גדול יחסית בן מספר חודשים ומתאימה עד לגיל שנתיים ואף שלוש. עריסת תינוק מתאימה לתינוק החל מרגע לידתו ועד לגיל בו בו הוא מספיק גדול על מנת לעבוד למיטת התינוק.

מאת: אסי כהןהורות27/02/131207 צפיות
עריסה לתינוק הינה מוצר שימושי ביותר המלווה את חייו של התינוק בחודשים הראשונים לחייו. עריסה לתינוק הינה מיטת תינוק מוקטנת המתאימה לגודלו של התינוק שאך זה נולד, ומאפשר לו לחוות שינה בטוחה, נעימה ומחבקת כמעט כמו בבטן אימו.

מאת: אסי כהןהורות27/02/131068 צפיות
בעידן בו בטיחות בדרכים היא מעל הכל, אנו כהורים עושים הכל כדי לשמור על חיי ילדינו והבטיחות שלהם בכל מקום, אם זה בבית, בגן השעשועים, בגן הילדים וכמובן ברכב.

מאת: אסי כהןהריון ולידה26/02/131432 צפיות
בנישת מוצרי תינוקות, ניתן למצוא מוצרים רבים ומגוונים וכך גם מחירים רבים ושונים. מוצרי תינוקות זולים ניתן למצוא במספר חנויות יוקרתיות בארץ, או בחנויות המעידות על עצמן כי הם זולות באופן ניכר מהמתחרים.

מאת: אסי כהןהורות26/02/131467 צפיות
כיסא אוכל לתינוק הינו כיסא ייעודי לתינוקות המאפשרת ישיבה, תומכת, בטוחה ומהנה לתינוק בזמן האכילה, והישיבה במסגרת הארוחות המשפחתיות המהנות. רכישת כסא אוכל לתינוק מגיל חצי שנה להולדת התינוק בו הוא מתחיל את טעימות המזון הראשוני המוגש לו בתצורה מרוסקת.

מאת: אסי כהןהורות26/02/131167 צפיות
טיולונים הינם מוצר מצויין לפתרון הנידות של התינוק והפעוט. בדרך כלל הטיולון יהיה הרבה יותר קל משקל מרוב העגלות הממוצעות, ולכן נוח יותר לדמות המטפלת אם זו האמא, האבא, סבים ומטפלת להתנייד עם הטיולון. לרוב טיולונים לתינוק הינם מוצר משלים לעגלות התינוק המשמשות את ההורים המאושרים בחודשי חיו הראשונים של התינוק.

מאמרים נוספים בנושא יעוץ פנסיוני

מאת: yoni romיעוץ פנסיוני25/06/182095 צפיות
מלגזה נחשבת לאחד מהכלים המשמעותיים ביותר איתה אנחנו יכולים לעבוד. זהו כלי רכב המהווה כלי עבודה חשוב ביותר.

מאת: articlestbdיעוץ פנסיוני20/08/172772 צפיות
מה המרכיבים העיקריים של כל עסק ולמה צריך לשמור על כולם.

מאת: שלום כהןיעוץ פנסיוני22/11/161621 צפיות
הבחירה באם להיענות להצעת משרד האוצר לנתב חלק מהכנסתכם השנתית להשקעה בקופת גמל להשקעה תישען מן הסתם במידה רבה על רמת הכדאיות הכלכלית בצעד זה. באופן לא מפתיע אותה רמת כדאיות כלכלית מושפעת באופן ניכר מקיומן או אי קיומן...

מאת: אבי דוידייעוץ פנסיוני20/09/161670 צפיות
מתי כדאי לבצע איתור כספים על שמי ומהם אותם חשבונות אבודים.

מאת: עשהאל דרייריעוץ פנסיוני07/08/161781 צפיות
הערכת משרד האוצר: 2.2 מיליארדי שקלים נמצאים בקופות הקטנות של חברות הגמל וממשיכים להניב להן רווחים רבים ללא מאמץ. כדאי לכם לפדות את כספכם כי אם לא תעשו זאת בקרוב תחויבו במס. הפעולה הקטנה שיכולה לחסוך לכם אלפי שקלים. לפני זמן מסוים משרד האוצר בדק ומצא ששלושה מיליונים של חשבונות קטנים ולא פעילים, השייכים לאנשים שמסיבות שונות לא פדו אותם, נמצאים בקופות הגמל.

מאת: kinneret ovיעוץ פנסיוני16/11/142835 צפיות
ייעוץ לפרישה מתייחס לתוכניות החיסכון לתקופה שלאחר הפרישה מהעבודה, לרבות חיסכון פנסיוני. ההיגיון העומד מאחורי תכניות אלו הנו הבטחת המשך הזרמת ההכנסות לאדם ולתלויים בו במקרה של הפסקת עבודה כתוצאה מפרישה, מוות או נכות. שירותי ייעוץ לפרישה מקצועיים ניתנים היום על ידי יועץ פנסיוני.

מאת: ליאוריעוץ פנסיוני10/06/144640 צפיות
לקראת פרישה לפנסיה, יש לבדוק דברים שונים אשר קשורים ליכולת לשמור על רמת החיים הנוכחית, בתקופה שלאחר הפנסיה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica