חפש מאמרים:
שלום אורח
04.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פלאפון כשר

מאת: גילטלפונים סלולריים27/09/20121948 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

פלאפון כשר הנו מכשיר פלאפון אשר מותאם לקהילה החרדית והדתית לא רק בישראל אלא בכל העולם עושים שימוש בסוג של של פלאפונים. השימוש החל לפני מספר שנים כאשר החלו לצרוך תוכן רב באמצעות הפלאפונים בניגוד לעבר בו התוכן היה נצרך באמצעי מדיה אחרים והפלאפון היה שולי.

פלאפון כשר מהו ?

פלאפון כשר הנו פלאפון רגיל אשר נדרש להיות בעל איכות שיחה גבוהה, ואיכות סוללה גבוהה. בכך מסתיים למעשה תפקידו, שכן משמעותו של הפלאפון הנה שהוא לא יכול לצרוך תוכן אחר. הפלאפון מגיע עם אישור רבנים אשר אומר שלמעשה לא ניתן לגלוש באמצעותו ברשת האינטרנט ולא ניתן לעשות שימוש בהודעות טקס.

הפלאפון הכשר הנו בדרך כלל מדגם סמסונג כשר, אמנם ישנם דגמים נוספים מאיכויות שונות אשר גם בהם ניתן לעשות שימוש וכל עוד הם מגיעים עם אישור רבנים. שימו לב שניתן לכאורה להפוך טלפון רגיל לכשר על ידי חסימה של אפשרויות תוכן שונות אמנם במקרה בו אין לו אישור רבנים הדבר נתון להחלטת המשתמש ולקהילה אליה הוא משתייך.

היווצרות הפלאפונים הכשרים על אף המכשולים

פלאפונים כשרים הוקמו כדרישה ראושנית של הקהילות החרדיות, כאשר המטרה הנה כפולה, מצד אחד הפחתת העלויות הגבוהות שמשפחה חרדית או דתית מרובת נפשות משלמת עבור חשבון הסלולר שלה, ומצד שני הפחתה של הנזק הנגרם כתוצאה מקבלת תוכן לא מבוקר באמצעות הטלפון. זה יכול להיות על ידי קבלת הודעות טקס או באמצעות גלישה ברשת האינטרנט כאשר יש להזכיר שכיום פלאפון אשר נחשב חכם, הנו למעשה מחשב עוצמתי אשר מאפשר גלישה ברשת האינטרנט ועשיית שימוש ברשת האינטרנט ללא בקרה בדיוק כמו במחשב רגיל. בעוד שבמחשבים רגילים ניתן להזין תוכנות אשר שומרות על המתשמש מגלישה לתוכן לא ראוי בעיני הקהילה הדבר קשה שבעתיים כאשר מדובר בפלאפון.

החרדים ניסו לעניין חברות בתוכניות כשרות ובמכשירי פלאפון כשרים, אמנם תחילה החברות התנגדו בשל החשש להפחתת ההכנסות שלהן, לבסוף לחץ הקהילה הצליח וכיום רוב החברות מציעות תוכניות כשרות ופלאפונים כשרים לשימוש חברי הקהילה החרדית והדתית.

הפלאפונים הכשרים תומכים בכלל סוגי הרשתות אמנם יש לבדוק עם הרשת לפני רכישת המכשיר כי היא תואמת את הדרישה של בעליו. ניתן לדבר עם הפלאפונים הכשרים באמצעות תוכניות כשרה וכן באמצעות כרטיס אשר מהווה תשלום מראש על כמות שיחות מוגדרת ואשר יש לטעון אותו מעת לעת.

נייד פור יו הנו אתר המתמחה בפלאפונים לקהלי יעד ייחודיים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

הכותב מתמחה בחופשות בפריז וכן בארגון של מלונות בפריז ובכול הקשור לעיר האורות.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיל

מאת: גילטלפונים סלולריים05/03/13922 צפיות
בשנים האחרונות שוק הסלולר עובר תהליך של התמקדות בקהלי יעד, תהליך זה אופייני לשוק אשר התחרות בו כבדה ואשר היצרנים בו נאלצים להתמחות בתחומים ספציפייים על מנת לצבור יתרון על מתחריהם. הלקוחות הם המרוויחים מהתחרות שכן המוצרים אשר מיוצרים עבורם מתאימים להם והם אינם נאלצים להסתפק במוצרים קרובים לצורכיהם. במאמר זה אסקור את שוק הטלפונים הסלולריים למבוגרים ולכבדי שמיעה.

מאת: גילעסקים מקוונים05/03/13661 צפיות
בעת בניית אתר לעסק קטן חשוב לשים לב למספר נקודות, במאמר זה אסקור את האופן בו יש להקים את האתר וכן נקודות לגביהן יש להקפיד על אף שלעתים הן דורשות השקעה וזמן עד אשר הן נותנות את הפירות.

מאת: גילטלפונים סלולריים03/01/13910 צפיות
עם התארכות תוכלת החיים החלו חברות מסחריות להציע ולפתח מוצרים אשר יועדו לפלח האוכלוסיה המבוגר אשר נודע בתור גיל הזהב. בין המוצרים ניתן למצוא כיום טלפונים המתאימים לאנשים מבוגרים, מוצר אשר בעבר לא ניתן היה להשיג.

מאת: גילייעוץ עסקי19/12/12785 צפיות
קיבלתם דרישה להגיש הצהרת הון ? חשוב לדעת מה המשמעות של דרישה זו ומי עתיד לקבל דרישות להגיש הצהרות הון באופן שוטף. מאמר זה יסקור את נושא הצהרות ההון על עצמאים בעיקר, ויפרט את הסיבות בגינן נדרשת הגשת ההצרת הון ומי נדרש להגישה.

מאת: גילראיית חשבון18/12/121007 צפיות
חיפוש רואה חשבון הנה משימה שכל בעל עסק מתחיל נדרש לבצע, אמנם רבים אינם יודעים כיצד להתחיל או מה לחפש בבואם לבחור רואה חשבון לעסק שלהם, במאמר זה אסקור את תפקידו של רואה החשבון בקצרה ואת האופן בו יש לבחור רואה חשבון.

מאת: גילפיננסים וכספים - כללי 06/12/12546 צפיות
בתור רואת חשבון אני נשאלת רבות על ידי בעלי עסקים קטנים ובינוניים באיזה אופן בא לידי ביטוי תפקידו של רואה החשבון בעסק, ואיך רואה החשבון מסייע להם כמו גם לגבי ההבדלים בין רואה חשבון לבין נותני שירותים אחרים. במאמר זה אסקור את התפקיד של רואה החשבון בעסק.

מאת: גילטלפונים סלולריים05/12/12643 צפיות
כיום ישנם טלפונים המיוצרים במיוחד עבור קהלי יעד יחודיים, במאמר זה נסקור את הסוגים השונים של פלאפונים אלו.

מאמרים נוספים בנושא טלפונים סלולריים

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים09/02/20233 צפיות
מידע הוא נכס בעל ערך רב. וכיום, עת כולנו מרבים לעשות שימוש בתקשורת כתובה הדבר נכון שבעתיים. כל אחד מאתנו מחזיק בידיו המון מידע, קבצים ואינפורמציה שעשויים להיות בעלת משמעות רבה מבחינות שונות. לדוגמה, בהיבט משפטי, פיננסי, כלכלי ואפילו פוליטי או חברתי.

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים22/04/191379 צפיות
כולנו מוקפים בהמון מידע. הרשת המקוונת מכילה מידע עצום והמון פרטים שעשויים להיות מעניינים ומשמעותיים עבורנו. אך אין ספק שמה שהכי רלוונטי לכל אחד מאתנו זה התכתובת האישית שהוא מנהל וההודעות שהוא שולח ומקבל.

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים25/09/182202 צפיות
וואטסאפ היא אפליקציה פופולרית למסרים מיידיים ולשיחות טלפון שמותקנת במכשירים ניידים. האפליקציה כוללת אפשרות לשמירה על היסטוריית ההודעות שבוצעו וכך אפשר לשמור על תוכן ההודעות לאורך זמן.

מאת: נינה כהןטלפונים סלולריים15/01/18716 צפיות
בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען למחשב נייד? היכן מומלץ לרכוש מטענים לא מקוריים למחשבים ניידים? מי מוכר

מאת: shmolikטלפונים סלולריים23/10/162312 צפיות
הטכנולוגיה מתפתחת במהירות ופעם בכמה זמן אנו טועמים מיצירותיה המופלאות. אחת מהן הינה הסמארטפון - יצירתו הייתה נקודת מפנה בעולם הטכנולוגי ובמהירות התפתח ותפס חלק ניכר בחיינו. אך מה מניע את הסמארטפון? מה הופך אותו לכל כך מיוחד מלבד ממערכת ההפעלה המופלאה שלו השונה מכל פלאפון רגיל?

מאת: נטלי הרוש טלפונים סלולריים14/09/161436 צפיות
תקלת מסך באייפון 6..? קראו את המאמר הבא

מאת: אוריטלפונים סלולריים11/09/162882 צפיות
אם יש לך חיבה לטכנולוגיה, לגדג'טים ובעיקר למכשירים ניידים, למה לא להפוך תחום מעניין למקצוע מבוקש ומכניס. כדי להשיג את המטרה צריך להשתתף בקורס טכנאי סלולר וטבלטים במכללת אינטלקט אקדמון, שיקנה לך בתקופה קצרה את כל הכלים הנחוצים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica