חפש מאמרים:
שלום אורח
04.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טלפונים למבוגרים

מאת: גילטלפונים סלולריים03/01/2013910 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עם התארכות תוכלת החיים החלו חברות מסחריות להציע ולפתח מוצרים אשר יועדו לפלח האוכלוסיה המבוגר אשר נודע בתור גיל הזהב. בין המוצרים ניתן למצוא כיום טלפונים המתאימים לאנשים מבוגרים, מוצר אשר בעבר לא ניתן היה להשיג.

סלולרי למבוגרים נדרש לכלול מספר תכונות אשר מתאימות במיוחד לקהל היעד המבוגר, בין היתר ספרות ולחצנים גדולים, כאשר אנשים מתבגרים באופן טבעי הראייה שלהם נחלשת, לכן חשוב מאוד שהטלפון לא יקשה עליהם בביצוע פעולת ההתקשרות, לשם כך יש להקפיד על מבנה הלחצנים, עליהם להיות נפרדים האחד מן השני וכן להיות בעלי כיתוב גדול מספיק על מנת שלא יאמץ את הראייה יתר על המידה. גם המסך של הטלפון הסלולרי צריך להיות ברור למי שקורא את הכתוב, הכוונה היא שהכיתוב יהיה בגודל מספק וללא צבעים בוהקים אשר מקשים על הראייה.

צלצול חזק, באופן דומה, הצלצלול של טלפונים למבוגרים צריך ליהיות חזק יותר מאשר צלצול רגיל, שכן גם השמיעה אינה טובה כפי שהייתה בעבר, כמו כן על הצלצול להיות ברור ולא שיר של סדרת טלוויזיה לדוגמה.

חיווי קולי הנו אפשרות של הטלפון להקריא את הספרות עליהן מקישים, על מנת שמי שלוחץ על המקשים ידע בוודאות כי הוא לא עשה טעות, למעשה רבים מבעלי הטלפונים הסלולריים למבוגרים מקישים מספרים אשר כתובים למשל ביומן, והפעולה הזו של העתקה בין היומן לבין הפלאפון עשויה לגרום לטעויות הקלדה, לכן פעולה של חיווי קולי הנה פתרון הולם.

כפתור מצוקה - כפתור זה נועד על מנת לסייע בעת צרה, כאשר הטלפון מבצע באופן אוטומטי שיחות לאנשי קשר אשר הוגדרו אצלו מראש. באופן זה ניתן להתריע על מצב חירום בו נדרש סיוע לבעלים של הטלפון הסלולרי.

נעילה פשוטה - על מנת למנוע הוצאת שיחות בטעות למשל כאשר הטלפון נמצא בכיס, צריכה להיות אפשרות לנעול את הטלפון למבוגרים באופן קל, באמצעות מפסק ולא באמצעות קוד או פעולה אחרת מסובכת יותר. כמו כן, טלפונים למבוגרים צריכים לכלול רדיו על מנת למנוע את הצורך בהחזקה של שני מכשירים, פנס לצורך התמצאות קלה בחשכה וכן מעגן טעינה נוח במקום חיבור של חוט קטן לטלפון.

ישנם מספר דגמים של טלפונים סלולריים המתאימים למבוגרים, בישראל ניתן לרכוש כשני דגמים המתאימים למבוגרים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

הכותב מתמחה בחופשות בפריז וכן בארגון של מלונות בפריז ובכול הקשור לעיר האורות.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיל

מאת: גילטלפונים סלולריים05/03/13922 צפיות
בשנים האחרונות שוק הסלולר עובר תהליך של התמקדות בקהלי יעד, תהליך זה אופייני לשוק אשר התחרות בו כבדה ואשר היצרנים בו נאלצים להתמחות בתחומים ספציפייים על מנת לצבור יתרון על מתחריהם. הלקוחות הם המרוויחים מהתחרות שכן המוצרים אשר מיוצרים עבורם מתאימים להם והם אינם נאלצים להסתפק במוצרים קרובים לצורכיהם. במאמר זה אסקור את שוק הטלפונים הסלולריים למבוגרים ולכבדי שמיעה.

מאת: גילעסקים מקוונים05/03/13662 צפיות
בעת בניית אתר לעסק קטן חשוב לשים לב למספר נקודות, במאמר זה אסקור את האופן בו יש להקים את האתר וכן נקודות לגביהן יש להקפיד על אף שלעתים הן דורשות השקעה וזמן עד אשר הן נותנות את הפירות.

מאת: גילייעוץ עסקי19/12/12785 צפיות
קיבלתם דרישה להגיש הצהרת הון ? חשוב לדעת מה המשמעות של דרישה זו ומי עתיד לקבל דרישות להגיש הצהרות הון באופן שוטף. מאמר זה יסקור את נושא הצהרות ההון על עצמאים בעיקר, ויפרט את הסיבות בגינן נדרשת הגשת ההצרת הון ומי נדרש להגישה.

מאת: גילראיית חשבון18/12/121007 צפיות
חיפוש רואה חשבון הנה משימה שכל בעל עסק מתחיל נדרש לבצע, אמנם רבים אינם יודעים כיצד להתחיל או מה לחפש בבואם לבחור רואה חשבון לעסק שלהם, במאמר זה אסקור את תפקידו של רואה החשבון בקצרה ואת האופן בו יש לבחור רואה חשבון.

מאת: גילפיננסים וכספים - כללי 06/12/12547 צפיות
בתור רואת חשבון אני נשאלת רבות על ידי בעלי עסקים קטנים ובינוניים באיזה אופן בא לידי ביטוי תפקידו של רואה החשבון בעסק, ואיך רואה החשבון מסייע להם כמו גם לגבי ההבדלים בין רואה חשבון לבין נותני שירותים אחרים. במאמר זה אסקור את התפקיד של רואה החשבון בעסק.

מאת: גילטלפונים סלולריים05/12/12643 צפיות
כיום ישנם טלפונים המיוצרים במיוחד עבור קהלי יעד יחודיים, במאמר זה נסקור את הסוגים השונים של פלאפונים אלו.

מאת: גילטלפונים סלולריים27/09/121949 צפיות
פלאפון כשר הנו מכשיר פלאפון אשר מותאם לקהילה החרדית והדתית לא רק בישראל אלא בכל העולם עושים שימוש בסוג של של פלאפונים. השימוש החל לפני מספר שנים כאשר החלו לצרוך תוכן רב באמצעות הפלאפונים בניגוד לעבר בו התוכן היה נצרך באמצעי מדיה אחרים והפלאפון היה שולי.

מאמרים נוספים בנושא טלפונים סלולריים

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים09/02/20233 צפיות
מידע הוא נכס בעל ערך רב. וכיום, עת כולנו מרבים לעשות שימוש בתקשורת כתובה הדבר נכון שבעתיים. כל אחד מאתנו מחזיק בידיו המון מידע, קבצים ואינפורמציה שעשויים להיות בעלת משמעות רבה מבחינות שונות. לדוגמה, בהיבט משפטי, פיננסי, כלכלי ואפילו פוליטי או חברתי.

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים22/04/191379 צפיות
כולנו מוקפים בהמון מידע. הרשת המקוונת מכילה מידע עצום והמון פרטים שעשויים להיות מעניינים ומשמעותיים עבורנו. אך אין ספק שמה שהכי רלוונטי לכל אחד מאתנו זה התכתובת האישית שהוא מנהל וההודעות שהוא שולח ומקבל.

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים25/09/182202 צפיות
וואטסאפ היא אפליקציה פופולרית למסרים מיידיים ולשיחות טלפון שמותקנת במכשירים ניידים. האפליקציה כוללת אפשרות לשמירה על היסטוריית ההודעות שבוצעו וכך אפשר לשמור על תוכן ההודעות לאורך זמן.

מאת: נינה כהןטלפונים סלולריים15/01/18716 צפיות
בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען למחשב נייד? היכן מומלץ לרכוש מטענים לא מקוריים למחשבים ניידים? מי מוכר

מאת: shmolikטלפונים סלולריים23/10/162312 צפיות
הטכנולוגיה מתפתחת במהירות ופעם בכמה זמן אנו טועמים מיצירותיה המופלאות. אחת מהן הינה הסמארטפון - יצירתו הייתה נקודת מפנה בעולם הטכנולוגי ובמהירות התפתח ותפס חלק ניכר בחיינו. אך מה מניע את הסמארטפון? מה הופך אותו לכל כך מיוחד מלבד ממערכת ההפעלה המופלאה שלו השונה מכל פלאפון רגיל?

מאת: נטלי הרוש טלפונים סלולריים14/09/161436 צפיות
תקלת מסך באייפון 6..? קראו את המאמר הבא

מאת: אוריטלפונים סלולריים11/09/162882 צפיות
אם יש לך חיבה לטכנולוגיה, לגדג'טים ובעיקר למכשירים ניידים, למה לא להפוך תחום מעניין למקצוע מבוקש ומכניס. כדי להשיג את המטרה צריך להשתתף בקורס טכנאי סלולר וטבלטים במכללת אינטלקט אקדמון, שיקנה לך בתקופה קצרה את כל הכלים הנחוצים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica