חפש מאמרים:
שלום אורח
04.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בניית אתרים לעסקים קטנים - למה לשים לב

מאת: גילעסקים מקוונים05/03/2013661 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בעת בניית אתר לעסק קטן חשוב לשים לב למספר נקודות, במאמר זה אסקור את האופן בו יש להקים את האתר וכן נקודות לגביהן יש להקפיד על אף שלעתים הן דורשות השקעה וזמן עד אשר הן נותנות את הפירות.

בעלי עסקים קטנים רבים מקימים אתר כיום, היתרונות של אתר אינטרנט לבעלי עסק קטן כוללים בעיקר : כרטיס ביקור מודרני, אפשרות להציג מוצרים/ עבודות/ ניסיון וכדומה, וכלי שיווק אשר מוסיף צינור שיווק נוסף לעסק ובתקווה מגדיל את צבר לקוחותיו והכנסותיו בהתאם. אמנם, רבים מבעלי העסקים הקטנים פועלים באופן שגוי ומתאכזבים מאתר האינטרנט שלהם. להלן מספר טיפים על מנת שלא תחוו אכזבה בעת בניית אתר :

1. בניית אתרים לעסקים קטנים צריכה לעשות על ידי גורם מתמחה - ישנן חברות בניית אתרים רבות, ככל עסק הן מעוניינות להרוויח כמה שיותר מלקוחותיהם, בהתאם ניתן להקים אתר בטווח מחירים נרחב ממאות שקלים בודדים ועד עשרות ומאות אלפי שקלים לאתרים מורכבים. בתור עסק קטן אינכם נדרשים לאתר שעולה סכומי כסף רבים להקימו, זהו בזבוז כסף, בדרך כלל הכסף יושקע בגרפיקה מרשימה, סרטונים וכדומה, אמנם זוהי טעות, המטרה של האתר אינה להרשים אלא להביא לקוחות נוספים, לקוחות לא מתרשמים מגרפיקה מורכבת, להפך אתר שעולה לאט או שקשה להתמצות בו הוא אתר לא טוב שלא יעשה את העבודה.

2. חומוס בזול חמוצים ביוקר - ישנן חברות אשר מציעות בניית אתר חינם, כמו בכל תחום בחיים, אין דבר כזה חינם, בדרך כלל חינם משמעותו, או אתר בסיסי מאוד אשר נראה כאילו נוצר באופן רשלני, או אתר אשר מוקם חינם בדרך כלל באופן לא מקצועי על בסיס "טמפלייט" כלומר עיצוב קיים אשר יש לאתרים רבים נוספים עיצוב זהה לו, ואשר לאחר תקופת מה מתחילים לגבות בגינו כסף, המצב הגרוע ביותר הוא שהחברה רשאית להציג פרסומות על האתר של העסק שלכם. אתר אינטרנט מקצועי צריך להראות מקצועי ולהיות מותאם לעסק שלכם, בעלות לא גבוהה ניתן להגיע לאתר איכותי ומעוצב בדיוק בהתאם לדרישות העסק שלכם.

3. העזרו בגורם מקצועי לבניית האתר - יש חשיבות למבנה האתר, לאופן בו כותבים את התוכן באתר ולצבעים של האתר, העזרו בבעל מקצוע אשר בנה בעבר אתרים לבעלי עסקים קטנים ! זה חשוב וזה יועיל בעתיד.

4. הסבלנות משתלמת - אתר אינטרנט הוא כמו נכס נדל"ן, וקח זמן ולעתים מספר שנים עד אשר הוא צובר כוח ופופולריות הן במנועי החיפוש והן אצל הגולשים. חשוב לטפח אותו ולשדרג אותו מבחינת תוכן ודרישות הלקוחות שלכם. השקעה של שעה בחודש יכולה לעשות נפלאות לאתר שלכם.

במאמר הבא אציג דרכים לכתיבת התוכן באתר אינטרנט של עסקים קטנים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

הכותב מתמחה בחופשות בפריז וכן בארגון של מלונות בפריז ובכול הקשור לעיר האורות.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיל

מאת: גילטלפונים סלולריים05/03/13922 צפיות
בשנים האחרונות שוק הסלולר עובר תהליך של התמקדות בקהלי יעד, תהליך זה אופייני לשוק אשר התחרות בו כבדה ואשר היצרנים בו נאלצים להתמחות בתחומים ספציפייים על מנת לצבור יתרון על מתחריהם. הלקוחות הם המרוויחים מהתחרות שכן המוצרים אשר מיוצרים עבורם מתאימים להם והם אינם נאלצים להסתפק במוצרים קרובים לצורכיהם. במאמר זה אסקור את שוק הטלפונים הסלולריים למבוגרים ולכבדי שמיעה.

מאת: גילטלפונים סלולריים03/01/13910 צפיות
עם התארכות תוכלת החיים החלו חברות מסחריות להציע ולפתח מוצרים אשר יועדו לפלח האוכלוסיה המבוגר אשר נודע בתור גיל הזהב. בין המוצרים ניתן למצוא כיום טלפונים המתאימים לאנשים מבוגרים, מוצר אשר בעבר לא ניתן היה להשיג.

מאת: גילייעוץ עסקי19/12/12785 צפיות
קיבלתם דרישה להגיש הצהרת הון ? חשוב לדעת מה המשמעות של דרישה זו ומי עתיד לקבל דרישות להגיש הצהרות הון באופן שוטף. מאמר זה יסקור את נושא הצהרות ההון על עצמאים בעיקר, ויפרט את הסיבות בגינן נדרשת הגשת ההצרת הון ומי נדרש להגישה.

מאת: גילראיית חשבון18/12/121007 צפיות
חיפוש רואה חשבון הנה משימה שכל בעל עסק מתחיל נדרש לבצע, אמנם רבים אינם יודעים כיצד להתחיל או מה לחפש בבואם לבחור רואה חשבון לעסק שלהם, במאמר זה אסקור את תפקידו של רואה החשבון בקצרה ואת האופן בו יש לבחור רואה חשבון.

מאת: גילפיננסים וכספים - כללי 06/12/12546 צפיות
בתור רואת חשבון אני נשאלת רבות על ידי בעלי עסקים קטנים ובינוניים באיזה אופן בא לידי ביטוי תפקידו של רואה החשבון בעסק, ואיך רואה החשבון מסייע להם כמו גם לגבי ההבדלים בין רואה חשבון לבין נותני שירותים אחרים. במאמר זה אסקור את התפקיד של רואה החשבון בעסק.

מאת: גילטלפונים סלולריים05/12/12643 צפיות
כיום ישנם טלפונים המיוצרים במיוחד עבור קהלי יעד יחודיים, במאמר זה נסקור את הסוגים השונים של פלאפונים אלו.

מאת: גילטלפונים סלולריים27/09/121949 צפיות
פלאפון כשר הנו מכשיר פלאפון אשר מותאם לקהילה החרדית והדתית לא רק בישראל אלא בכל העולם עושים שימוש בסוג של של פלאפונים. השימוש החל לפני מספר שנים כאשר החלו לצרוך תוכן רב באמצעות הפלאפונים בניגוד לעבר בו התוכן היה נצרך באמצעי מדיה אחרים והפלאפון היה שולי.

מאמרים נוספים בנושא עסקים מקוונים

מאת: דרור אטריעסקים מקוונים03/01/191919 צפיות
אחרי שעוברים פשיטת רגל, הדבר הראשון שרוצים זה קצת שקט רוגע. אבל קצת לאחר מכן, רוצים להתחיל לחזור לחיים הסדירים ולקחת משכנתא. אם זה על נכס קיים כדי לסגור הלוואות שהצטברו באמצעות משכנתא על נכס קיים או אפילו לקנות נכס חדש ולהתחיל את החיים מחדש.

מאת: שי אטיאסעסקים מקוונים30/06/151830 צפיות
האינטרנט אחת ההמצאות הגדולות של המאה שנים האחרונות תומן בתוכו שני היבטים מנוגדים, אפשר למצוא כל דבר שתרצה אבל מנגד בים כל- כך גדול של מידע איך תמצא את מה שצריך? אחד הפתרונות לבעיה זו היא האינדקסים המאגדים בתוכם קישורים למגוון רחב של אתרים בנושא מסוים, כדוגמת אינדקס עסקים שבו יהיו כלל עסקים ואנשי מקצוע.

מאת: golan seoעסקים מקוונים11/05/151548 צפיות
אינדקס עסקים Esek2all אינדקס עסקים מהמובילים בישראל למה אתה מחכה הרשם עכשיו

מאת: עסקים מקוונים27/04/151039 צפיות
צריכים שירותי דפוס? נראה שהתמזל מזלכם לחיות בתקופה הנכונה, תקופה שבה כל אחד יכול לעצב מוצרי דפוס איכותיים בקלות ובמהירות, להוציא להזמנה ולקבל אותם עד הדלת. איך? כל הפרטים במאמר הבא.

מאת: שמוליקעסקים מקוונים14/04/151233 צפיות
כיום אין עסק אינטרנטי שלא מכבד כרטיסי אשראי. אם יש לך חנות באינטרנט או שאתה מוכר מנוי חודשי, דמי שימוש או כל דבר אחר, אתה חייב לכבד כרטיסי אשראי בצורה כלשהי. נכון שיש שירותי גבייה אחרים כמו גבייה בטלפון, ארנקים אלקטרוניים למיניהם, אך תשלום בכרטיס אשראי עדיין נשארה שיטת התשלום הנפוצה ביותר בארץ ובעולם. מה צריך כדי לקבל כרטיסי אשראי באינטרנט?

מאת: שמוליקעסקים מקוונים08/04/152160 צפיות
כולנו נתקלנו ולא פעם אחת באתרי סקס חינם באינטרנט. ביקרנו, צפינו ונהנו במשך דקות - שעות...בהמון תכנים טובים ומהנים חינמיים. אבל איך הם בדיק מרוויחים האתרים האלה?

מאת: רוני הכהןעסקים מקוונים17/02/151553 צפיות
המאמר מפרט אודות סביבת sharepoint online החדשה של מייקרוסופט וכל היתרונות אותם היא מביאה לעסק.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica