חפש מאמרים:
שלום אורח
28.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מאמר על אופנים חשמלים איכותיים באמת

יש אנשים שמחפשים את האופנים החשמליות הזולות ביותר שיש, הם מתחילים בלחפש אופניים יד שנייה באתרים שונים, ולפעמים גם קונים שם, אבל אחרי הם מבינים באמת את ההשלכות של רכישת אופניים יד שנייה – על כל העלויות שנובעות מכך לטווח הארוך, הם מבינים בדרך כלל שהם זורקים כסף לפח והולכים וקונים אופניים חשמליות זולות.

אבל לא נדבר על האנשים האלו היום היום אנחנו נדבר על האנשים שהחליטו להשקיע כסף באופניים חשמליים איכותיים של ממש.

אגב, לא אמרנו אנשים שיש להם כסף, אלא אנשים שהחליטו להשקיע כסף באופנים חשמליות איכותיים של ממש, כי כשאדם מחליט להשקיע כסף באופניים חשמליים אז למעשה כמו כל דבר אחר בחיים זה עניין של סדרי עדיפויות.

מי שמאד רוצה אופניים חשמליים איכותיים ורוצה להשקיע את הכסף באיכות החיים שלו, במיוחד אם הוא משתמש יומיומי, בסופו של דבר יודע להשיג את הכסף שדרוש, וגם אם זה כרוך בלקחת הלוואה מהבנק בפריסת תשלומים ארוכה, ו/או לשלם בכרטיס אשראי בפריסת תשלומים נוחה וארוכה, ואצלנו גם ללא ריביות.

מצד שני מי שרוצה אופניים חשמליים איכותיים גם כן נמצא בדילמה, בדילמה של איזה מותג ספציפי לקנות.

היום אנחנו נחרוג ממנהגנו ודווקא כן נמליץ לכם על מספר דגמים ספציפיים שנכון לסוף שנת 2013, תחילת 2014 נחשבים בעיננו כדגמים האיכותיים ביותר, אתם כמובן לא חייבים להקשיב לנו כן, אנחנו אמנם רק 4 שנים בשוק (מאז שנכנס התקן הישראלי לתוקף והתחיל היבוא של האופניים החשמליים לארץ באופן סדיר), וכבר עברנו הכל וראינו הכל, ואנחנו מאד מקצועיים בהתאמה אישית של אופניים חשמליים לצרכים הספציפיים של כל לקוח ומוסרים את האופניים עם תדריכים הכי טובים בשוק לגבי תפעול בטיחותי ותחזוקה שחוסכת לכם כסף, אבל אתם עדיין יכולים תמיד לרכוש אופניים חשמליים בחנות שנפתחה אצלכם מתחת לבית לפני חודשיים ממוכרים שהיום הם פה ומחר הם שם.

בכל מקרה מתוך אותו ניסיון של 4 שנים כבר בשוק אנחנו יודעים להמליץ לכם לא רק על דגמים טובים טכנית, כלומר מכאנית ואלקטרונית, אלא גם דגמים שמיובאים באופן סדיר ועל ידי יבואנים מעולים שעומדים מאחורי תעודת האחריות (אחד הדברים המאד חשובים ברכישת אופניים חשמליים).

בכל מקרה, נתחיל ממה שבעיננו נחשבים הדגמים הטובים ביותר בשוק, ויסלחו לנו השאר.

הדגמים החדשים של אופניים חשמליים רוליטק שמגיעים עם מומנט גבוה ומשופר מאד למשקלים גבוהים, עומסים ועליות כמו של ירושלים, חיפה, אריאל, כרמיאל, אילת ועוד.

אין הרבה מה לומר- רוליטק הם שם בשוק והם כבשו לעצמם לא רק קהל של אוהדים אלא גם קבעו את הסטנדרט העליון של אחריות בשוק – שכוללת אחריות בבית הלקוח באזורי המישור מחיפה והקריות בצפון ועד גדרה בדרום. לא רק שהאופניים מאד אמינות מדובר גם בשירות ברמה אחת מעל השוק גם בהיקף האחריות (שוב בבית הלקוח באזורים נרחבים) וגם ברמת האנשים.

נכון להיום הדגמים המשופרים מגיעים משופרים גם מכאנית (בלמי דיסק, תאורה משופרת ועוד) וגם עם מנוע מהרמה העליונה של השוק.

קיימים שלושה דגמים אופניים חשמליות למכירה "26, "26 הולנדי/עירוני/נשים ו "20 מתקפלים עם שיכוך מלא (גם בולם זעזועים אחורי וגם בולם זעזועים קדמי).

באופניים חשמליים מתקפלים עם גודל גלגל "20 באותה רמה פחות או יותר, רק פחות בולם בעזועים אחורי – מגיע הבאגי בייק קלאסיק על שתי הגרסאות שלו, באגי בייק קלאסיק ובאגי בייק קלאסיק פרמיום. שוב אופניים יוצאים דופן מבחינה מכאנית וגם מנוע עם מומנט משופר ביותר. מבחינתי חוץ מהרוליטק, האופניים הטובות ביותר בכל שוק האופניים החשמליים (שוב חוץ מהרוליטק) – הייתרון הגדול על הרוליטק המתקפלים הוא שיש להם סבל מובנה ולכן עדיפים מהבחינה הזו למי שצריך למשל לחבר כיסא תינוק אחורי ו/או לסחוב משקלים כבדים מאד על הסבל. מנגד לרוליטק שיכוך מלא כלומר כולל בולם זעזועים אחורי כך שהבחירה בין שני הדגמים המתקפלים של רוליטק ובאגי בייק תיקבע לפי הצורך בסבל. מצחיק אבל זה ככה. רמות המחירים אגב דומות כמובן.

ברמות איכות דומות, מסתובבות גם האופניים החשמליות של הלייסגר, שהן פשוט אופניים עם בנייה מכאנית יוצאת דופן, עם פינוקים דיגיטליים, מכלולים איכותיים מאד וכיוונון מנוע פשוט יוצא דופן. ייתרון גדול שלדת בתצורת חצי Uכלומר האופניים החשמליים הנמוכים ביותר כאן, עם מרכז אופנים נמוך, מרכז כובד נמוך ועלייה וירידה נוחים מאד!!!

מבחינתנו אלו הדגמים שראוי לרכוש למי שרוצה להשקיע בסחורה הטובה יותר של השוק של אופניים חשמליות מחירים סבירים מעל ה 6,000 ₪ בין נניח 6,000 ₪ ל 6,700 ₪ באופן כללי עבור האופניים החשמליים האיכותיים ממש.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

על הכותבים:

בית האופניים הממונעים (bikeshome) היא חנות אופניים המתופעלת על ידי צוות בעל 10 שנות ניסיון בתחום של אופניים חשמליות. במקום מעבדת תיקונים משוכללת לכל סוגי האופניים והממונעים, כולל ממונעים לילדים  (כגון טרקטורונים לילדים, אופנוע לילדים, ג'יפ ממונע לילדים ועוד), אופני נשים, אופניים חשמליות, אופניים מתקפלות, אופניים חשמליות מתקפלות , תלת אופן ועוד.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת בית האופניים והממונעים

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים05/05/145143 צפיות
ענף האופניים החשמליות צובר פופולריות עצומה בשנים האחרונות, ובקרוב עוד כאלו באזור מגוריכם. התצורה הנמכרת ביותר היא של אופניים חשמליות מתקפלות בגודל גלגל של "20. אופיים כאלו משמשות אנשים רבים, כמו גם נערים וילדים. נער ששוחח איתנו השבוע אמר לנו שאולי חבל לו לרכוש אופנים חשמליות, כיוון שממילא בוד חצי שנה הוא יוציא רשיון על קטנוע.

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים11/03/141035 צפיות
אופניים חשמליים חשמליות הפכו לפופולריים ביותר בתקוה האחרונה. רבים אוהבים את זה שהאופניים החשמליים נותנים להם את האפשרות האפשרות להגיע רחוק מנקודה לנקודה, בלי לעמוד בפקקים,ובלי לחפש חנייה וגם בלי מאמץ מיוחד ובלי להזיע. תוסיפו עלויות רכישה ותחזוקה מגוכחות לעומת כל כלי רכב אחר, ותבינו שאופניים חשמליים הם עסקה מנצחת.

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים09/03/14939 צפיות
ופניים חשמליים הם הלהיט הנוכחי, ואנשים רבים מצטרפים ל "גל" הזה מדי יום ומדי שבוע. ישנם אנשים שכבר התרגלו לאופניים החשמליים שלהם אבל הם... רוצים עוד. למשל השבוע פנה אלינו בחור מפרדס חנה שרוצה לנסוע ולעלות לזכרון יעקב. יש לו אופניים חשמליים של טסקו בנות שנתיים, הוא רוצה להחליף והוא מתלבט מה לעשות. העמדנו לו שתי אפשרויות:

מאת: בית האופניים והממונעיםאימונים25/02/147839 צפיות
אנשים רבים שמחפשים אופניים חשמליים טוענים שהם רוצים להשקיע "כמה שפחות..." במפתיע, בסופו של דבר, חלק גדול מהם משקיעים כמה שיותר... בגלל מותג, בגלל איכות ועוד. אז כמה באמת להשקיע באופניים חשמליים?

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים13/02/14737 צפיות
בשנת 2014 נראה כנראה את המשך מגמת הגידול של שוק האופניים החשמליים שהכפיל את עצמו בערך בכל שנה ב 4 השנים האחרונות ועמד על כ 10,000 יחידות בשנת 2013. שוק הסוללות לאופניים חשמליים ...

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים02/01/14919 צפיות
מאמר זה עוסק בסיכונים לרוכשי האופנים החשמליות ממוכרי אופנים חשמליות לא מקצועיים, מנוסים ומיומנים.

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים26/11/13793 צפיות
מאמר זה עוסק בטעות המטופשת של רכישת אופניים חשמליים לא חוקיים, ומה כן כדאי לעשות.

מאמרים נוספים בנושא אופניים

מאת: nirאופניים30/05/211390 צפיות
תזונה לרוכבי אופניים - חשוב מאוד לדעת שאכילה לא נאותה במשך השבוע, לאלו הרוכבים בעיקר בסופי השבוע, לא מאפשרת הרזייה או הורדת אחוזי שומן ! עוד מידע >>

מאת: עידן אברהמיאופניים21/02/181988 צפיות
הטכנולוגיה העכשווית מאפשרת ליהנות מאינספור אפשרויות חיוביות ומעולות לשפר ולשדרג את איכות החיים של כל אדם ובכל מצב. הדבר המדהים אפילו יותר, הוא שניתן לעשות זאת גם תוך שמירה על איכות הסביבה ויצירת ערך רב גם לדורות הבאים. כל זה משתלב באופן מובהק ברכישת אופניים חשמליים בתור אמצעי התחבורה העיקרי בחיינו.

מאת: עידן אברהמיאופניים17/02/181665 צפיות
מנעולים לאופניים כל דבר בעל ערך דורש יחס עדין ומחושב – משום שאחרת אפשר לאבד אותו מהר מאוד. ולפיכך, כאשר רוכשים זוג אופניים, חשוב מאוד שלא להקל ראש בכל הקשור לבטיחות שלו ולדאוג לרכוש גם מנעול לאופניים שילווה אתכם נאמנה כל זמן שהאופניים נמצאים ברשותכם. לכן סקר שוק בתחום מנעולים לאופניים על מנת לבחור את האופציה הנוחה ביותר מצד אחד, אך גם כזאת שתשדר לגנבי האופניים הפוטנציאליים שאין להם מה לחפש כאן.

מאת: ענת אמראופניים16/07/152127 צפיות
בשביל רובנו, רכיבה על אופניים היא מקסימום תחביב. אך, בשביל עוד ועוד אנשים, אופניים הם ספורט ממכר. בכתבה פה נספק לכם כמה טיפים שאולי יעזרו לבחור ולקנות זוג אופניים איכותי.

מאת: ענת אמראופניים25/06/151766 צפיות
כולנו מכירים את האופניים הירוקות של תל אופן וכולנו רואים מדי יום אנשים רוכבים ברחובות על אופניים. בעיר, לרוב, אנו רואים אופניים פשוטות יחסית שנועדו לרכיבה יומיומית בתנאים נוחים סך הכל.

מאת: ענת אמראופניים28/04/151875 צפיות
הכל על רכיבה נכונה ושדרוג האופניים.

מאת: elichai rubinאופניים24/02/151542 צפיות
ם בעבר האופניים הרגילות היו מונעות על ידי כוח רגליו של האדם, כיום אופניים חשמליות מונעות על ידי מנוע עזר אשר נמצא על האופניים עצמם. שדרוג זה התאפשר בעיקר של התפתחות בשני תחומים עיקריים - תחום הסוללות אשר אפשר יצירת סוללה קלת משקל ובעלת קיבולת אנרגיה רבה ובתחום המנועים שאפשר לייצר מנוע חזק וקטן מספיק אשר יניע את האופניים, אך לא יצור עומס על הרוכב.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica