חפש מאמרים:
שלום אורח
28.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שנת 2014 בשוק האופניים החשמליים

בשנת 2014 נראה כנראה את המשך מגמת הגידול של שוק האופניים החשמליים שהכפיל את עצמו בערך בכל שנה ב 4 השנים האחרונות ועמד על כ 10,000 יחידות בשנת 2013.

שוק הסוללות לאופניים חשמליים מתחיל להתפתח קלות וזאת מכיוון שאין עדיין דרישה גדולה במיוחד למוצר הזה.

בעיקרון סוללה לאופניים חשמליים יכולה לחיות כ 2 – 2.5 שנים בממוצע.

לפני שנתיים וחצי נמכרו בארץ אולי 2,000-2,500 כלים, שחלק גדול מהם היו כלים לא איכותיים, וחלק גדול מהם גם היה מצויד בסוללות של 24 וולט.

להערכתנו הרוב המוחלט של האופניים החשמליים האלו כבר לא בשימוש.

האופניים החשמליים האיכותיים יותר שנמכרו לפני שנתיים ושנתיים וחצי לא רק מהווים מיעוט אלא למעשה הרוב המוחלט של האנשים נוסע בסך הכל לטווחים קצרים, ואנחנו אישית מכירם כמה אנשים עם אופניים חשמליים בנות כ 3 שנים שמשתמשים עדיין בסוללות המקוריות כיוון שמדובר בסוללות איכותיות ששרדו את פגע הזמן.

שוב ברמת האופניים החשמליים הממונעים עצמם – ידוע לנו על יבואנים של מוצרים איכותיים שהתחייבות לכמויות גדולות לשנת 2014 ולפיכך גם קיבלו מחירים נמוכים יותר מה שאומר שרמת המחירים צפויה לרדת במקצת עבור החלק היקר והאיכותי יותר של האופניים החשמליים (אלו שמראש מחירם הוא מסביבות הקרוב ל 5,000 ₪ ומעלה), אולם בכל מקרה עדיין לא יהיה מדובר במוצרים זולים במיוחד, ושיעור ההנחה יעמוד על כמה מאות שקלים בודדים 200-300 ₪ (באחוזים מדובר בסביבות ה 5 -7.5 אחוזים וזו כבר ירידה מאד משמעותית).

השוק ימשיך להיות מוצף באופניים חשמליים פחות איכותיים שהתחילו להגיע לארץ לקראת סוף שנת 2013 – מספר גדול של יבואנים חדשים, לא מהענף ולא מנוסים שמוכרים בזול.

את התופעה הזו אנחנו מכירים כבר לאורך כל 4.5 השנים שהשוק הזה קיים – אנשים לא מקצועיים שנכנסים להרפתקה, מוכרים בזול, ונעלמים כפי שבאו לפעמים גם בהפסדים גדולים בגלל הצורך לתת אחריות על פגמים בסוללות ובמערכות חשמל.

זה לא אומר כמובן שזה יקרה לכל אחד מאותם יבואנים חדשים כמובן, וחלק מהאופניים החשמליים שיבואנים כאלו יביאו יהיה גם ראוי, אבל הניסיון מלמד שלאורך זמן, חלק גדול מהם ואולי אפילו רובם יאכזבו.

פרט לכך אופניים חשמליים מתקפלים בגודל גלגל של "20 ימשיכו כנראה להיות הפופולריים ביותר, ומהווים כ 70% מכלל הכלים שנמכרים בשוק.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

על הכותבים:

בית האופניים הממונעים (bikeshome) היא חנות אופניים המתופעלת על ידי צוות בעל 10 שנות ניסיון בתחום של אופניים חשמליות. במקום מעבדת תיקונים משוכללת לכל סוגי האופניים והממונעים, כולל ממונעים לילדים  (כגון טרקטורונים לילדים, אופנוע לילדים, ג'יפ ממונע לילדים ועוד), אופני נשים, אופניים חשמליות, אופניים מתקפלות, אופניים חשמליות מתקפלות , תלת אופן ועוד.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת בית האופניים והממונעים

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים05/05/145143 צפיות
ענף האופניים החשמליות צובר פופולריות עצומה בשנים האחרונות, ובקרוב עוד כאלו באזור מגוריכם. התצורה הנמכרת ביותר היא של אופניים חשמליות מתקפלות בגודל גלגל של "20. אופיים כאלו משמשות אנשים רבים, כמו גם נערים וילדים. נער ששוחח איתנו השבוע אמר לנו שאולי חבל לו לרכוש אופנים חשמליות, כיוון שממילא בוד חצי שנה הוא יוציא רשיון על קטנוע.

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים11/03/141035 צפיות
אופניים חשמליים חשמליות הפכו לפופולריים ביותר בתקוה האחרונה. רבים אוהבים את זה שהאופניים החשמליים נותנים להם את האפשרות האפשרות להגיע רחוק מנקודה לנקודה, בלי לעמוד בפקקים,ובלי לחפש חנייה וגם בלי מאמץ מיוחד ובלי להזיע. תוסיפו עלויות רכישה ותחזוקה מגוכחות לעומת כל כלי רכב אחר, ותבינו שאופניים חשמליים הם עסקה מנצחת.

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים09/03/14938 צפיות
ופניים חשמליים הם הלהיט הנוכחי, ואנשים רבים מצטרפים ל "גל" הזה מדי יום ומדי שבוע. ישנם אנשים שכבר התרגלו לאופניים החשמליים שלהם אבל הם... רוצים עוד. למשל השבוע פנה אלינו בחור מפרדס חנה שרוצה לנסוע ולעלות לזכרון יעקב. יש לו אופניים חשמליים של טסקו בנות שנתיים, הוא רוצה להחליף והוא מתלבט מה לעשות. העמדנו לו שתי אפשרויות:

מאת: בית האופניים והממונעיםאימונים25/02/147839 צפיות
אנשים רבים שמחפשים אופניים חשמליים טוענים שהם רוצים להשקיע "כמה שפחות..." במפתיע, בסופו של דבר, חלק גדול מהם משקיעים כמה שיותר... בגלל מותג, בגלל איכות ועוד. אז כמה באמת להשקיע באופניים חשמליים?

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים02/01/14919 צפיות
מאמר זה עוסק בסיכונים לרוכשי האופנים החשמליות ממוכרי אופנים חשמליות לא מקצועיים, מנוסים ומיומנים.

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים28/11/131010 צפיות
יש אנשים שמחפשים את האופנים החשמליות הזולות ביותר שיש, הם מתחילים בלחפש אופניים יד שנייה באתרים שונים, ולפעמים גם קונים שם, אבל אחרי הם מבינים באמת את ההשלכות של רכישת אופניים יד שנייה – על כל העלויות שנובעות מכך לטווח הארוך, הם מבינים בדרך כלל שהם זורקים כסף לפח והולכים וקונים אופניים חשמליות זולות.

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים26/11/13793 צפיות
מאמר זה עוסק בטעות המטופשת של רכישת אופניים חשמליים לא חוקיים, ומה כן כדאי לעשות.

מאמרים נוספים בנושא אופניים

מאת: nirאופניים30/05/211390 צפיות
תזונה לרוכבי אופניים - חשוב מאוד לדעת שאכילה לא נאותה במשך השבוע, לאלו הרוכבים בעיקר בסופי השבוע, לא מאפשרת הרזייה או הורדת אחוזי שומן ! עוד מידע >>

מאת: עידן אברהמיאופניים21/02/181988 צפיות
הטכנולוגיה העכשווית מאפשרת ליהנות מאינספור אפשרויות חיוביות ומעולות לשפר ולשדרג את איכות החיים של כל אדם ובכל מצב. הדבר המדהים אפילו יותר, הוא שניתן לעשות זאת גם תוך שמירה על איכות הסביבה ויצירת ערך רב גם לדורות הבאים. כל זה משתלב באופן מובהק ברכישת אופניים חשמליים בתור אמצעי התחבורה העיקרי בחיינו.

מאת: עידן אברהמיאופניים17/02/181665 צפיות
מנעולים לאופניים כל דבר בעל ערך דורש יחס עדין ומחושב – משום שאחרת אפשר לאבד אותו מהר מאוד. ולפיכך, כאשר רוכשים זוג אופניים, חשוב מאוד שלא להקל ראש בכל הקשור לבטיחות שלו ולדאוג לרכוש גם מנעול לאופניים שילווה אתכם נאמנה כל זמן שהאופניים נמצאים ברשותכם. לכן סקר שוק בתחום מנעולים לאופניים על מנת לבחור את האופציה הנוחה ביותר מצד אחד, אך גם כזאת שתשדר לגנבי האופניים הפוטנציאליים שאין להם מה לחפש כאן.

מאת: ענת אמראופניים16/07/152127 צפיות
בשביל רובנו, רכיבה על אופניים היא מקסימום תחביב. אך, בשביל עוד ועוד אנשים, אופניים הם ספורט ממכר. בכתבה פה נספק לכם כמה טיפים שאולי יעזרו לבחור ולקנות זוג אופניים איכותי.

מאת: ענת אמראופניים25/06/151766 צפיות
כולנו מכירים את האופניים הירוקות של תל אופן וכולנו רואים מדי יום אנשים רוכבים ברחובות על אופניים. בעיר, לרוב, אנו רואים אופניים פשוטות יחסית שנועדו לרכיבה יומיומית בתנאים נוחים סך הכל.

מאת: ענת אמראופניים28/04/151875 צפיות
הכל על רכיבה נכונה ושדרוג האופניים.

מאת: elichai rubinאופניים24/02/151542 צפיות
ם בעבר האופניים הרגילות היו מונעות על ידי כוח רגליו של האדם, כיום אופניים חשמליות מונעות על ידי מנוע עזר אשר נמצא על האופניים עצמם. שדרוג זה התאפשר בעיקר של התפתחות בשני תחומים עיקריים - תחום הסוללות אשר אפשר יצירת סוללה קלת משקל ובעלת קיבולת אנרגיה רבה ובתחום המנועים שאפשר לייצר מנוע חזק וקטן מספיק אשר יניע את האופניים, אך לא יצור עומס על הרוכב.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica