חפש מאמרים:
שלום אורח
18.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אופניים חשמליים – כמה להשקיע?

אנשים רבים שמחפשים אופניים חשמליים טוענים שהם רוצים להשקיע "כמה שפחות..."

במפתיע, בסופו של דבר, חלק גדול מהם משקיעים כמה שיותר... בגלל מותג, בגלל איכות ועוד.

אז כמה באמת להשקיע באופניים חשמליים?

התשובה כמובן תלויה במי ומה אתם ומה אתם מחפשים.

בגדול אפשר לומר לגבי המחיריםשל אופניים חשמליים שמי שמחפש באמת להשקיע "כמה שפחות", יצטרך להיפרד ממשהו בסביבות ה 4,200 – 4,500 ₪ לכלים הבסיסיים האיכותיים.

מי שרוצה להתפנק קצת יותר, למשל לרכב על אופניים עם גלגלים גדולים ו/או עם בולמי זעזועים אחוריים יאלץ להפירד ממשהו בסביבות ה 4,900 עד 5,100 ₪.

מי שרוצה אופניים חשמליים עם פינוקים כמו צגים דיגיטליים, מנועים מחוזקים חישני מומנט ועוד יעלה את המחיר כבר לסביבות ה 5,400 עד 6,500 ₪.

בעיקרון המחירים אינם כוללים "ידיות גז" – כלומר מצערות הפעלה ידניות שאינן תקניות אולם מבוקשות על ידי רבים.

עכשיו תשאלו את עצמכם האם עכשיו אתם יודעים לבחור לעצמכם זוג איכותי של אופנים חשמליים?

התשובה היא כמובן לא!

לא באמת למדתם מהנתונים האלו כלום, וגם לא יכולתם ללמוד שום דבר על אילו אופניים חשמליים כדאי לרכוש לשימושים שלכם.

החלוקה הגסה שלעיל נותנת אבל מענה לרבים שמתחילים משום מה משאלת המחיר.

מהניסיון שלנו, לטווח הארוך, עבור מי שמשתמש באופניים החשמליים שימוש יומיומי ככלי תחבורה עבורו או עבור בן משפחה, המחיר הוא השאלה האחרונה החשובה.

וזה מהסיבה הבאה – בעיקרון בטווח המחירים של 4,200 – 5,100 ₪ אפשר לרכוש כמעט את כל התצורות השונות של אופניים חשמליים – מתקפלים 12 ו 20אינץ' מסוגים שונים וכן אופני 26" בתצורה עירונית או אופני "הרים". זה פחות או יותר מכסה כמעט את כל הצרכים האפשריים.

רק מי שצריך אופניים חשמליים חזקים במיוחד ו/או בעלות קיפול מהיר וקלות במיוחד ראוי לו שישקיע מעבר לטווח המחירים הזה.

ההבדל בין גבולות המחיר ה"סביר" עומדים על כ 1,000 ₪ בין הזול ביותר ליקר ביותר, שזה סכום נכבד מצד אחד אבל לטווח הארוך נמוך בהתחשב בעובדה שהאופנים החשמליים חוסכים למשתמש הרבה הרבה כסף מצד אחד, וגם ניתן לרכוש אותם בהסדרי תשלומים נוחים מצד שני.

מה שיותר חשוב זה לרכוש אופניים חשמליות ממונעות שיתאימו לצרכים האישיים שלכם ואת זה אפשר לעשות בעיקר אם תשקיעו את המחשבה הנדרשת לכך.

אם תמצאו את האופנים החשמליים שמתאימים לצרכים שלכם, שאלת המחיר תהפוך במרבית המקרים להיות שאלה משנית.

אנו עומדים לרשותכם לצורך ייעוץ והתאמה אישית בטלפון 052-3489218 וכן

באתרים הבאים:

http://dr4ebikes.mybigcommerce.com/

http://www.bikeshome.co.il/

.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

על הכותבים:

בית האופניים הממונעים (bikeshome) היא חנות אופניים המתופעלת על ידי צוות בעל 10 שנות ניסיון בתחום של אופניים חשמליות. במקום מעבדת תיקונים משוכללת לכל סוגי האופניים והממונעים, כולל ממונעים לילדים  (כגון טרקטורונים לילדים, אופנוע לילדים, ג'יפ ממונע לילדים ועוד), אופני נשים, אופניים חשמליות, אופניים מתקפלות, אופניים חשמליות מתקפלות , תלת אופן ועוד.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת בית האופניים והממונעים

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים05/05/145107 צפיות
ענף האופניים החשמליות צובר פופולריות עצומה בשנים האחרונות, ובקרוב עוד כאלו באזור מגוריכם. התצורה הנמכרת ביותר היא של אופניים חשמליות מתקפלות בגודל גלגל של "20. אופיים כאלו משמשות אנשים רבים, כמו גם נערים וילדים. נער ששוחח איתנו השבוע אמר לנו שאולי חבל לו לרכוש אופנים חשמליות, כיוון שממילא בוד חצי שנה הוא יוציא רשיון על קטנוע.

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים11/03/141022 צפיות
אופניים חשמליים חשמליות הפכו לפופולריים ביותר בתקוה האחרונה. רבים אוהבים את זה שהאופניים החשמליים נותנים להם את האפשרות האפשרות להגיע רחוק מנקודה לנקודה, בלי לעמוד בפקקים,ובלי לחפש חנייה וגם בלי מאמץ מיוחד ובלי להזיע. תוסיפו עלויות רכישה ותחזוקה מגוכחות לעומת כל כלי רכב אחר, ותבינו שאופניים חשמליים הם עסקה מנצחת.

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים09/03/14928 צפיות
ופניים חשמליים הם הלהיט הנוכחי, ואנשים רבים מצטרפים ל "גל" הזה מדי יום ומדי שבוע. ישנם אנשים שכבר התרגלו לאופניים החשמליים שלהם אבל הם... רוצים עוד. למשל השבוע פנה אלינו בחור מפרדס חנה שרוצה לנסוע ולעלות לזכרון יעקב. יש לו אופניים חשמליים של טסקו בנות שנתיים, הוא רוצה להחליף והוא מתלבט מה לעשות. העמדנו לו שתי אפשרויות:

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים13/02/14730 צפיות
בשנת 2014 נראה כנראה את המשך מגמת הגידול של שוק האופניים החשמליים שהכפיל את עצמו בערך בכל שנה ב 4 השנים האחרונות ועמד על כ 10,000 יחידות בשנת 2013. שוק הסוללות לאופניים חשמליים ...

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים02/01/14908 צפיות
מאמר זה עוסק בסיכונים לרוכשי האופנים החשמליות ממוכרי אופנים חשמליות לא מקצועיים, מנוסים ומיומנים.

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים28/11/13998 צפיות
יש אנשים שמחפשים את האופנים החשמליות הזולות ביותר שיש, הם מתחילים בלחפש אופניים יד שנייה באתרים שונים, ולפעמים גם קונים שם, אבל אחרי הם מבינים באמת את ההשלכות של רכישת אופניים יד שנייה – על כל העלויות שנובעות מכך לטווח הארוך, הם מבינים בדרך כלל שהם זורקים כסף לפח והולכים וקונים אופניים חשמליות זולות.

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים26/11/13783 צפיות
מאמר זה עוסק בטעות המטופשת של רכישת אופניים חשמליים לא חוקיים, ומה כן כדאי לעשות.

מאמרים נוספים בנושא אימונים

מאת: עופר שלואימונים15/06/184999 צפיות
אימוני כושר אישיים לירידה במשקל וחיטוב הגוף.

מאת: דודישאימונים22/03/184191 צפיות
על פי ארגון הבריאות העולמי, מחלת הסרטן נמצאת במקום השני של גורמי המוות. על פי האגודה למלחמה בסרטן, פעילות גופנית מפחיתה את הסיכון לחלות בסרטן.

מאת: דודישאימונים19/03/183614 צפיות
פעילות גופנית חשובה לכולנו. בין אם אנחנו מעוניינים לרדת במשקל, לשמור על איזון ואף לעלות במשקל. אם אנחנו אנשים בריאים או חולים, ילדים או מבוגרים ואף אם אנחנו בני הגיל השלישי.

מאת: דודישאימונים14/03/163069 צפיות
אין כמו לפתח זוגיות ספורטיביות, כזאת שהיא חדורת מוטיבציה, חיזוקים הדדיים והנאה משותפת מהתוצאות

מאת: רוני הכהןאימונים09/09/152271 צפיות
רבים שואלים לגבי ההבדל בין אימון בשיטת ems club לאימון סטנדרטי אותו מבצעים בבית או במכון כושר, ולמעשה ההבדל טמון ביכולת של המערכת לשלוח את הגירוי החשמלי לכמה קבוצות של שרירים בפעם אחת ולבצע אימון של כמה אזורים בו זמנית, לעומת אימון רגיל שמצריך בכל פעם התמקדות באזור אחד ובקבוצת שרירים ספציפית בגוף של המתאמן. דבר זה מצריך הרבה יותר זמן עבור אימון בפעם אחת.

מאת: דניאל מלמודאימונים08/10/142570 צפיות
קטלבלס הינה משקולת אסמיטרית שבאמצעותה ניתן לבצע אימון גופני איכותי המערב קבוצות שרירים רבות בו זמנית, מאתגר את מערכות היציבות ושיווי המשקל של הגוף ותורם בפיתוח סבולת שריר ולב ריאה

מאת: דניאל מלמודאימונים08/10/142447 צפיות
אימון פונקציונלי החל את דרכו האימון עבור ספורטאי עילית לטובת שיפור היכולות הספציופיות לענף הספורט בו הם מתמחים. עם השנים החלו להבין שגם אנשים מן הישוב, רצוי ואף כדאי שהאימונים הגופניים שהם מבצעים לטובת בריאות גופם יהיו תואמים את אורח חייהם, כלומר אימון שמלשב קבוצות שירירים רבות בו זמנית ותנועות שתואמות את חיי היומיום- מעבר משכיבה לעמידה , ישיבה וקימה , הרמת חפצים וכדומה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica