חפש מאמרים:
שלום אורח
28.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שיווק אופניים חשמליות מתקפלות בשנת 2014

שיווק אופניים חשמליות מתקפלות בשנת 2014

ענף האופניים החשמליות צובר פופולריות עצומה בשנים האחרונות, ובקרוב עוד כאלו באזור מגוריכם.

התצורה הנמכרת ביותר היא של אופניים חשמליות מתקפלות בגודל גלגל של "20.

אופיים כאלו משמשות אנשים רבים, כמו גם נערים וילדים.

נער ששוחח איתנו השבוע אמר לנו שאולי חבל לו לרכוש אופנים חשמליות, כיוון שממילא בוד חצי שנה הוא יוציא רשיון על קטנוע.

הסברנו לו שזה לא הרעיון...

אופניים חשמלים לא נועדו להיות כלי שעשועים לנערים, אלא כלי חבורה ל אנשים שרוצים אותן ככלי תחבורה...

אז מה הולך להתחדש בשנת 2014?

כרגע לא נראה שהרבה.

סוגים רבים, כלומר שמות מותג חדשים רבים ימשיכו להגיע, רובם שמות מקומיים כמובן ולא עולמיים (גם כך אין שמות עולמיים רבים אם בכלל בענף האופניים החשמליות).

חשוב לומר שאנחנו בחרנו כצעד אסטרטגי שלא "להצטרף לחגיגה", ולא לעסוק בייבוא של אופניים חשמליות מתקפלות.

יש הרבה סיבות לכך.

ענף האופניים החשמליות קיים כ 5 שנים בערך  -  מאז שנכנס התקן לתוקף.

מאז כמו שנאמר... קרו דברים רבים.

ראינו יבואנים רבים של אופניים חשמליות מתקפלות שהתחילו ייבוא ב"תרועה רמה", הצהרות והבטחות רבות, אולם נמחקו אחרי יבוא של מכולה אחת או שתיים, בעיקר בגלל בעיות ל סוללות ועלויות של החלפת סוללות מקוריות בסוללות אותן נאלצו אותם יבואנים לרכוש בארץ.

השורה התחתונה הייתה הפסד של כסף, והעלמות של יבואן שצריך לספק אחריות וחלפים לאופניים החשמליות המתקפלות שהביא לאורך זמן.

המזל הוא שלמעשה הרוב המוחלט של החלפים לאופניים חשמליות מתאימים כמעט לכל סוגי האופניים החשמליות המתקפלות ואף הרגילות, ואז ניתן היה לתת שירות.

לקח זמן, עד שהבנו את החומר והיום אנו עובדים אך ורק עם יבואנים וותיקים וטובים, שהוכח שהמוצרים שלהם טובים וגם יחסי האנוש והמוכנות שלהם לתת אחריות היא טובה וראויה...

בכל מקרה, לאורך כל הזמן שימשנו כרוכשים סיטונאים, כלומר רוכשים בכמויות גדולות ובמזומן, וכך שמרנו על מחירי אופניים חשמליות מתקפלות אטרקטיבים ביותר.

מה שקורה היום הוא שאנו מקבלים פניות רבות מיבואנים חדשים, רובם אנשים בסך הכל חיוביים, אך נאיביים וחסרי הבנה טכנית והבנה של השוק...שמנסים למכור לנו דגמים "חדשים"... "שנת 2014".

העניין הוא כזה... קודם כל, ממילא כל הסחורה שאנחנו רוכשים ומוכרים היא משנת 2014, כיוון שממילא יש חידוש מלאים כללי בענף שעומד על קצב ממוצע של אחד לחודשיים, וברוב המקרים גם אחד לחודש.

שנית, אותם יבואנים שמביאים את דגמי האופניים החשמליות ה"חדשים", מ"שנת 2014", ומספרים לנו שהם "השקיעו" ב"מכללים הטובים ביותר"... נוטים להביא more of the same , כלומר בסך הכל אופנים חשמליות מתקפלות שמקבילות להציע שאנחנו כבר מכירים כאן בארץ  רק שבחלק מהפעמים חלק מהמכללים פחות טובים ו/או הם רוצים מחירים לא הגיוניים... כיוון שהיה להם קשה ויקר מאד להעביר את האופנים שהביאו במכון התקנים כדי לקבל אישור יבוא.

אחד המקרים היותר מצחיקים היה של יבואנית חדשה שסיפרה לנו שהיא ניסתה להעביר את המטען החשמלי 3 פעמים תקן (וכמובן שכל בדיקה היא בתשלום לא מבוטל), עד שהיא החליטה שהיא מביאה את המטען "הכי טוב" ו"הכי יקר".... ואז היא שולפת לנו את המטען הנפוץ ביותר והסטנדרטי, אפשר לומר, של חברת woxi sans....  שבאמת כמעט כל מטען שנמכר בארץ הוא מתוצרתה...

ואז, אותה אישה, שנשמעת משכנעת ומאמינה באמת שהיא הביאה אופניים איכותיים ביותר, מוציאה לנו אופניים חשמליות מתקפלות, זהות כמעט לחלוטין לדגמי הכניסה הבסיסיים שאנחנו מכירים מיבואנים ותיקים ומבוססים, ומנסה לספר לנו שמדובר באופניים חשמליות מתקפלות "יוצאות דופן באיכותן", ושכדאי לנו לרכוש אותה בגלל שה דגם חדש שנת 2014.

היינו צריכים להיות מאד עדינים כדי להסביר לאותה יבואנית חדשה שמבחינתנו אין שום יתרון בלרכוש ממנה אופנים חשמליות מתקפלות כיוון שלא רק שהיא מבקשת מחיר יקר יותר מיבואנים וותיקים ומבוססים, כשהיא מנסה למכור לנו דגם סטנדרטי ומוכר בסך הכל (כשמשווים מכלול מול מכלול – ואגב גם צירוף של מכללים איכותיים לא מבטיח אופניים חשמלית מתקפלות איכותיות, וכבר נתקלנו בעבר במקרים שבהם על הניייר לכאורה היה מדובר באופנים חשמליות מתקפלות איכותיות, אולם בפועל היו תקלות חשמליות רבות ואף תקלות מכאניות רבות כאלו), אלא יש גם סיכון שהיא תעלם מהשוק כיבואנית... ואז למעשה אנחנו צריכים לרכוש ממנה במחירים הרבה יותר נמוכים ממחירי השוק כדי לשקף את פרמיית הסיכון הזו...

כמובן זה דבר שהיה קשה לה לקבל, ואפשר להבין את זה, כי כשאדם טורח ומשקיע ולגמרי גם מאמין שהוא מביא לארץ מוצר איכותי... בהחלט קשה להוריד אותו מהעץ.

בכל מקרה, העיקשות הנאיבית והאמונה הלא מציאותית שבענף האופניים החשמליות המתקפלות יש רווחים יוצאי דופן תמשיך להביא אנשים נוספים להשקיע בשוק הזה.

הדבר כמובן יביא לפגיעה כללית בשוק.

יש להניח שאנשים וותיקים ומביני עניין לא יעבדו עם רבים מהיבואנים החדשים, אולם עדיין יימצא שוק רב לאופנים החשמליות המתקפלות  שלהם בקרב חנויות חדשות ו/או קטנות ו/או הרפתקניות.

כמו שאמרנו, עד היום נמנענו מלהיכנס לייבוא בגלל סיבות טכניות, קשה מאד היה לדעת אילו אופניים חשמליות, ממי ועם אילו מכללים כדאי לייבא על מנת שלא להיגרר ליבוא הפסדי שיגרום נזק גם לנו וגם ללקוחות

היום,  5 שנים אחרי שצברנו נסיון, אנחנו יכולים לומר שיש לנו מספיק ידע וניסיון טכני ומקצועי על מנת לבצע ייבוא, אולם מבחינה אסטרטגית וכללית זו לא  בהכרח החלטה מעולה כל כך.

כיוון שהתחרות בשוק הפכה להיות פרועה, אנחנו מאמינים שיבואנים חדשים רבים ייתקעו עם סחורות ויורידו מחירים לחנויות.

חלק מירידת המחירים הזו תזלוג גם אל הלקוחות הפרטיים, אולם חלק ממנה לא כיוון ששוב.... יש פרמיית סיכון שצריך לקחת בחשבון, כלומר מי שרוכש אופניים חשמליות מיבואנים חדשים ועושה את זה בזול, צריך להרוויח בכל מקרה יותר מאשר על אופניים חשמליות שנרכשו מיבואן וותיק ומוכר, בגלל שישנו סיכון שלפחות על חלק מהאופניים החשמליות שהוא מוכר, הוא יצטרך לשאת בעלויות של תיקונים ואחריות בעצמו.

העניין הוא שכל ההיצף הזה היא שהמחירים ימשיכו לרדת עבור הסוחרים ולכן אם לייבוא אופניים חשמליות אז לא כדאי למכור אותן לחנויות אלא ללקוחות הפרטיים בלבד... אבל אם תחיל לעסוק בייבוא ובמכירה ללקוחות פרטיים, למעשה נחסל בגדול את ההיצע הגדול והרחב של אופניים חשמליות מתקפלות ורגילות שיש לנו כיום.

למרות שיש לנו יכולת ויידע לייבא אופניים חשמליות מתקפלות איכותיות ולמכור בזול ללקוחות הפרטיים, זה עדיין פחות כלכלי מ וגם פוגע בשירות של מכירות מגוון רחב של אופניים חשמליות מתקפלות ורגילות כפי שאנו מוכרים כעת.

צריך ניסיון בשוק האופניים החשמליות כדי להבין את הנקודה הזו ולמרבה הצער נראה שבשנת 2014 יהיו אנשים נאיביים רבים שימצאו את עצמכם מסובכים עם אופניים חשמליות לא ממש טובות ובלי אחריות, גיבוי, או עם רווחים...

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

על הכותבים:

בית האופניים הממונעים (bikeshome) היא חנות אופניים המתופעלת על ידי צוות בעל 10 שנות ניסיון בתחום של אופניים חשמליות. במקום מעבדת תיקונים משוכללת לכל סוגי האופניים והממונעים, כולל ממונעים לילדים  (כגון טרקטורונים לילדים, אופנוע לילדים, ג'יפ ממונע לילדים ועוד), אופני נשים, אופניים חשמליות, אופניים מתקפלות, אופניים חשמליות מתקפלות , תלת אופן ועוד.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת בית האופניים והממונעים

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים11/03/141035 צפיות
אופניים חשמליים חשמליות הפכו לפופולריים ביותר בתקוה האחרונה. רבים אוהבים את זה שהאופניים החשמליים נותנים להם את האפשרות האפשרות להגיע רחוק מנקודה לנקודה, בלי לעמוד בפקקים,ובלי לחפש חנייה וגם בלי מאמץ מיוחד ובלי להזיע. תוסיפו עלויות רכישה ותחזוקה מגוכחות לעומת כל כלי רכב אחר, ותבינו שאופניים חשמליים הם עסקה מנצחת.

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים09/03/14938 צפיות
ופניים חשמליים הם הלהיט הנוכחי, ואנשים רבים מצטרפים ל "גל" הזה מדי יום ומדי שבוע. ישנם אנשים שכבר התרגלו לאופניים החשמליים שלהם אבל הם... רוצים עוד. למשל השבוע פנה אלינו בחור מפרדס חנה שרוצה לנסוע ולעלות לזכרון יעקב. יש לו אופניים חשמליים של טסקו בנות שנתיים, הוא רוצה להחליף והוא מתלבט מה לעשות. העמדנו לו שתי אפשרויות:

מאת: בית האופניים והממונעיםאימונים25/02/147839 צפיות
אנשים רבים שמחפשים אופניים חשמליים טוענים שהם רוצים להשקיע "כמה שפחות..." במפתיע, בסופו של דבר, חלק גדול מהם משקיעים כמה שיותר... בגלל מותג, בגלל איכות ועוד. אז כמה באמת להשקיע באופניים חשמליים?

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים13/02/14736 צפיות
בשנת 2014 נראה כנראה את המשך מגמת הגידול של שוק האופניים החשמליים שהכפיל את עצמו בערך בכל שנה ב 4 השנים האחרונות ועמד על כ 10,000 יחידות בשנת 2013. שוק הסוללות לאופניים חשמליים ...

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים02/01/14919 צפיות
מאמר זה עוסק בסיכונים לרוכשי האופנים החשמליות ממוכרי אופנים חשמליות לא מקצועיים, מנוסים ומיומנים.

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים28/11/131010 צפיות
יש אנשים שמחפשים את האופנים החשמליות הזולות ביותר שיש, הם מתחילים בלחפש אופניים יד שנייה באתרים שונים, ולפעמים גם קונים שם, אבל אחרי הם מבינים באמת את ההשלכות של רכישת אופניים יד שנייה – על כל העלויות שנובעות מכך לטווח הארוך, הם מבינים בדרך כלל שהם זורקים כסף לפח והולכים וקונים אופניים חשמליות זולות.

מאת: בית האופניים והממונעיםאופניים26/11/13793 צפיות
מאמר זה עוסק בטעות המטופשת של רכישת אופניים חשמליים לא חוקיים, ומה כן כדאי לעשות.

מאמרים נוספים בנושא אופניים

מאת: nirאופניים30/05/211390 צפיות
תזונה לרוכבי אופניים - חשוב מאוד לדעת שאכילה לא נאותה במשך השבוע, לאלו הרוכבים בעיקר בסופי השבוע, לא מאפשרת הרזייה או הורדת אחוזי שומן ! עוד מידע >>

מאת: עידן אברהמיאופניים21/02/181988 צפיות
הטכנולוגיה העכשווית מאפשרת ליהנות מאינספור אפשרויות חיוביות ומעולות לשפר ולשדרג את איכות החיים של כל אדם ובכל מצב. הדבר המדהים אפילו יותר, הוא שניתן לעשות זאת גם תוך שמירה על איכות הסביבה ויצירת ערך רב גם לדורות הבאים. כל זה משתלב באופן מובהק ברכישת אופניים חשמליים בתור אמצעי התחבורה העיקרי בחיינו.

מאת: עידן אברהמיאופניים17/02/181665 צפיות
מנעולים לאופניים כל דבר בעל ערך דורש יחס עדין ומחושב – משום שאחרת אפשר לאבד אותו מהר מאוד. ולפיכך, כאשר רוכשים זוג אופניים, חשוב מאוד שלא להקל ראש בכל הקשור לבטיחות שלו ולדאוג לרכוש גם מנעול לאופניים שילווה אתכם נאמנה כל זמן שהאופניים נמצאים ברשותכם. לכן סקר שוק בתחום מנעולים לאופניים על מנת לבחור את האופציה הנוחה ביותר מצד אחד, אך גם כזאת שתשדר לגנבי האופניים הפוטנציאליים שאין להם מה לחפש כאן.

מאת: ענת אמראופניים16/07/152127 צפיות
בשביל רובנו, רכיבה על אופניים היא מקסימום תחביב. אך, בשביל עוד ועוד אנשים, אופניים הם ספורט ממכר. בכתבה פה נספק לכם כמה טיפים שאולי יעזרו לבחור ולקנות זוג אופניים איכותי.

מאת: ענת אמראופניים25/06/151766 צפיות
כולנו מכירים את האופניים הירוקות של תל אופן וכולנו רואים מדי יום אנשים רוכבים ברחובות על אופניים. בעיר, לרוב, אנו רואים אופניים פשוטות יחסית שנועדו לרכיבה יומיומית בתנאים נוחים סך הכל.

מאת: ענת אמראופניים28/04/151875 צפיות
הכל על רכיבה נכונה ושדרוג האופניים.

מאת: elichai rubinאופניים24/02/151542 צפיות
ם בעבר האופניים הרגילות היו מונעות על ידי כוח רגליו של האדם, כיום אופניים חשמליות מונעות על ידי מנוע עזר אשר נמצא על האופניים עצמם. שדרוג זה התאפשר בעיקר של התפתחות בשני תחומים עיקריים - תחום הסוללות אשר אפשר יצירת סוללה קלת משקל ובעלת קיבולת אנרגיה רבה ובתחום המנועים שאפשר לייצר מנוע חזק וקטן מספיק אשר יניע את האופניים, אך לא יצור עומס על הרוכב.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica