חפש מאמרים:
שלום אורח
17.09.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה הם אריחי הריצוף המשתלבים?

מאת: רמי אהרוניגינון20/05/2010926 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מה הם אריחי הריצוף המשתלבים?

ריצוף אריחי עץ- פלסטי או עץ טבעי משתלבים, הם מודולי אריח מדויקים,המחוברים בביטחון לרשת בסיס העשויה פלסטיק קשיח ועמיד. בסיס הפלסטיק מורכב מלשוניותחיבור מובנות, שמאפשרות לאריחים להתחבר במהירות ובקלות מעל כל סוג של משטח קשה.באופן זה, האריחים יוצרים 'משטח מרוצף צף'. האריחים אינם מוברגים, ממוסמרים אומודבקים למשטח, כך שההתקנה דורשת היערכות מינימאלית של המשטח, זמן ומאמץמזעריים.

בסיס הרשת הפלסטי ממקם את לוחות העץ מעל פני השטח, מאפשר למים לזרוםבחופשיות מתחת לאריחים ובאופן זה, משיג ניקוז מושלם וממזער בעיות פוטנציאליות שלהתנפחויות או עיוות העץ, העלולות להתרחש במגע של עץ עם מים לתקופות ארוכות. המבנההפתוח של הבסיס הפלסטי מאפשר גם זרימת אוויר טובה ועוזר במניעת עובש או טחב. חשובביותר במקומות במקומות חשוכים ו/ או לחים. הברגים המשמשים לחיבור לוחות העץ לבסיסהרשת הפלסטי, עמידים בפני קורוזיה ומספקים משטח חלק, ללא שבבים אובליטות. 

אריחי הריצוף המשתלבים ניתנים להצמדה על המשטחים הקשים והחלקיםביותר, ללא דבקים או ברגים. האריחים המשתלבים הינם מדויקים ביותר ומבטיחים גימורמושלם וסף ישר בכל פעם, ללא מאמץ או תסכול.

ריצוף מודולארי הינו הכינוי המסחרי לריצוף חלופי אשר אינו דורש הכנה ותשתית כמו ריצוף קבוע. אריחי הריצוף המודולארי הם מודולי אריח מדויקים זהים, המגיעים בגדלים ובעיצובים שונים ומחוברים לבסיס רשת מפלסטיק קשיח ועמיד.

על בסיס הפלסטיק מצויות לשוניות חיבור מובנות, שמאפשרות לאריחים להתחבר במהירות ובקלות, ובכך הם יוצרים משטח מרוצף 'צף'. האריחים אינם מוברגים, ממוסמרים או מודבקים למשטח, כך שההתקנה דורשת היערכות מינימאלית של המשטח, חסכונית בזמן ודורשת מינימום מאמץ.

הריצוף המודולארי ניתן להתקנה בתוך זמן קצר ע"י כל אחד גם אם אינו מוכשר מקצועית. אחד היתרונות המובילים של הריצוף המודולארי הוא שניתן להתקינו על כל רצפה ישרה ואפילו על חול או דשא, או בתנאי שטח שונים בהתאם לסוג האריח, כל שניתן לשנות כל שטח מת שכרגע אינו מעניין לשטח מעוצב מרוצף ואסטטי. אין צורך בכלים מיוחדים ולא נדרשים דבקים או קיבועים. קיימים עיצובים רבים וסוגים שונים של ריצוף, המשתלב עם העיצוב הקיים. ניתן לערבב ולהתאים אריחים בדוגמאות ובצבעים שונים עבור אפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות. הריצוף המודולארי עשוי מחומרים עמידים במיוחד, אינו דורש אחזקה כמעט, מתנקה בקלות וניתן להסרה והרכבה בכל עת. הריצוף המודולארי מתאים לדרישות התקן של מוסדות ציבוריים, אדריכלים, מהנדסים וקבלנים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

המחבר הינו מנהל האתר של www.novelgreen.co.il NovelGreen  עם נסיון רב באריחיריצוף מודולאריים ישירות ממיטב היצרנים בעולם ומשווקת אותם תחת המותג ללקוחותפרטיים ומוסדות, אדריכלים וקבלנים ברחבי ישראל.

מגוון המוצרים של החברהכוללים : אריחי PVC,  אריחי פולימר פלסטי PP, אריחיעץ טבעי, אריחים ולוחות עץ- פלסטי WPC המתאימים ל'דקים' עמידים במיוחד.
כל סוגיהריצוף המודולארי מתוכננים להנחה קלה, נוחה ומהירה על כל סוג של משטח ישר. בצורה זונוצר משטח מרוצף 'צף' כלומר האריחים אינם מוברגים, ממוסמרים או מודבקים למשטח.ההתקנה דורשת הכנה מינימאלית של המשטח, מה שאומר חיסכון בזמן, בהוצאה כספיתומינימום של מאמץ.

NovelGreen מספקת שירותים מקצועיים ברמה גבוהה לקבלנים ואדריכלים. פתרונותהריצוף המודולארי מהווים חלק חשוב בסל המוצרים של כל קבלן או אדריכל המעוניין לתתללקוח שלו את המיטב. לוחות ה'דקים' שלנו מהווים פתרון מושלם לחיפוי שטחים ציבורייםנרחבים כגון: טיילות, גנים ציבוריים ועוד. שיטות הריצוף השונות מתאימות לשימושבריצוף מפעלים גדולים, חדרי אימון ואולמות ספורט, בתי מלון ופיתוחים סביבתיים בקנהמידה גדול. הריצוף המודולארי הינו פתרון איכותי ומקצועי מוכח ברחבי העולם.NovelGreen גאה להביא פתרון חכם מקצועי וחסכוני זה, ללקוחותיהבישראל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רמי אהרוני

מאת: רמי אהרוניגינון24/05/102041 צפיות
לוחות עץ דק איפאה משתלבים מורכבים מלשוניות חיבור מובנות, שמאפשרות ללוחות עץ דק איפאה משתלבים להתחבר במהירות ובקלות מעל כל סוג של משטח דשא ,חול ,מרפסות ,גגות או בשטחים קשים. באופן זה, האריחים יוצרים 'משטח מרוצף צף'.

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/101495 צפיות
למרות שהתקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ הינה פשוטה ולא בעייתית, ישנם מספר טיפים וטכניקות, שיכולים לעזור לכם להתקין אותם בצורה פשוטה אף יותר.

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/102176 צפיות
להתקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה, סכין חד ומברג פיליפס משור חשמלי או משור וידיה

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/102431 צפיות
יתרונות לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ : תרכובת , חוזק , יופי אטרקטיבי , תחזוקה נמוכה , התקנה קלה , מבחר דוגמאות , נח , מונע החלקה , עמידות בפני טרמיטים , פרזול נסתר

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/101409 צפיות
התקנת אריחי PVC הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה, סכין חד ומברג פיליפס. אם אתם צריכים לחתוך את אריחי PVC ולהתאימם מסביב לצינורות, עמודים או מעקות, תצטרכו גם מסור יד או מסור חשמלי אחר ( ג'קסון ).

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/101576 צפיות
יתרונותיהם של לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטי דמוי עץ, הינם רבים ומשמעותיים. להלן היתרונות העיקריים:

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/102086 צפיות
אריחי ריצוף עץ " דק " +לוחות " דקים " מעץ או " לוחות דקים מפלסטיק " משתלבים, הם מודולי אריח מדויקים, המחוברים בביטחון לרשת בסיס העשויה פלסטיק קשיח ועמיד או בצורת לוחות ארוכים .

מאמרים נוספים בנושא גינון

מאת: קרוסלה הריון ולידהגינון19/03/191317 צפיות
מחסן בגינה תמיד היה ותמיד יהיה שימושי מבחינתנו. העיצובים משתדרגים, החומרים מהם אפשר לבנות מחסנים משתדרגים והיעילות של החומרים הולכת ומשתפרת עם הזמן. מה שבטוח – אתם צריכים מחסן בגינה שלכם. משפחות רבות אף משתמשות ביותר ממחסן אחד. במאמר זה נציג לכם לעומק את מחסן העץ ומדוע כדאי לכם לרכוש אחד כזה לפחות לגינה שלכם.

מאת: דוד כהןגינון30/01/191055 צפיות
איך רוכשים ריהוט גן יד 2 בצורה נבונה והאם זה באמת משתלם כלכלית?

מאת: דניאל מלמדגינון17/09/181315 צפיות
לאורך עשורים שלמים שלטו כלי הגינון מונעי הבנזין בשוק הגינון, ומצב זה לא השתנה כמעט גם היום.

מאת: דודישגינון13/06/185549 צפיות
בשלב כלשהו במהלך השנים האחרונות החל להתפתח ולהשתכלל קונספט חדש של גידול צמחים, והמשתלות המסורתיות שכולנו מכירים הושפעו מן הקונספט הזה והחלו אט אט לקבל תפנית מעניינת.

מאת: רוני הכהןגינון02/05/18933 צפיות
אחד מן הכלים אשר מסייעים בצורה מאוד טובה הוא מקדח אדמה אשר מיועד גם לעבודה בתאי שטח לא קלים, והופך את העבודה על פיסת אדמה למשהו הרבה יותר יעיל ומהיר ככל האפשר.

מאת: דודישגינון14/03/182248 צפיות
אם אתם חקלאים הידרופוניים בוודאי כבר הבנתם את כל היתרונות שטמונים בשיטה ההידרופונית וכיצד היא עדיפה על שיטת הגידול המסורתית ב

מאת: דודישגינון16/08/172748 צפיות
אז התחלתם לגדל קנאביס במערכת הידרופונית ביתית. שתלתם, השקתם, הזנתם טיפחתם, חיכיתם וחיכיתם...וכאשר הגיע זמן הקציר – גיליתם שהקנאביס שגידלתם לא עונה על הציפיות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica