חפש מאמרים:
שלום אורח
17.09.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לוחות עץ דק איפאה

מאת: רמי אהרוניגינון24/05/20102040 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לוחות עץ  דק איפאה לוחות עץ  דק איפאה   משתלבים, הם מודולי אריח מדויקים,המחוברים בביטחון לרשת בסיס העשויה פלסטיק קשיח ועמיד או בצורת לוחות ארוכים.לוחות עץ  דק איפאה   משתלבים מורכבים מלשוניות חיבורמובנות, שמאפשרות ללוחות עץ  דק איפאה  משתלבים להתחבר במהירות ובקלות מעל כל סוגשל משטח דשא ,חול ,מרפסות ,גגות או בשטחים  קשים. באופן זה, האריחים יוצרים 'משטחמרוצף צף'. האריחים אינם מוברגים, ממוסמרים או מודבקים למשטח, כךשההתקנה דורשת היערכות מינימאלית של המשטח, זמן ומאמץ מזעריים.אריחי ריצוף לוחות עץ  דק איפאה  משתלבים ממקמים אתלוחות העץ מעל פני השטח, מאפשר למים לזרום בחופשיות מתחת לאריחים ובאופן זה, משיגניקוז מושלם וממזער בעיות פוטנציאליות של התנפחויות או עיוות העץ, העלולות להתרחשבמגע של עץ עם מים לתקופות ארוכות. המבנה הפתוח של לוחות עץ  דק איפאה   משתלבים עם הפרזולהנסתר מאפשר גם זרימת אוויר טובה ועוזר במניעת עובש או טחב. חשוב ביותר במקומותבמקומות חשוכים / או לחים. הברגים המשמשים לחיבור לוחות עץ  דק איפאה   משתלבים,עמידים בפני קורוזיה ומספקים משטח חלק, ללא שבבים או בליטות. לוחות עץ  דק איפאה  משתלבים ניתנים להתקנה על המשטחיםהקשים והחלקים ביותר או על חול,דשא , מרפסות  וגגות , ללא דבקים או ברגים. לוחות עץ  דק איפאה   משתלבים הינם מדויקים ביותרומבטיחים גימור מושלם וסף ישר בכל פעם, ללא מאמץ או תסכול.
לוחות עץ  דק איפאה  ניתן להתקנה בתוך זמן קצר ע"יכל אחד גם אם אינו מוכשר מקצועית. אחד היתרונות הוא שניתן להתקינו על כל רצפה ישרה ואפילועל חול או דשא, או בתנאי שטח שונים בהתאם לסוג האריח או הלוח, כך שניתן לשנות כלשטח מת שכרגע אינו מעניין לשטח מעוצב מרוצף ואסטטי. אין צורך בכלים מיוחדים ולא נדרשים דבקים או קיבועים.קיימים עיצובים רבים וסוגים שונים של ריצוף, המשתלב עם העיצוב הקיים. לוחות עץ  דק איפאה   משתלבים עשוי מחומרים עמידיםבמיוחד גם בגשם וגם בשמש, אינו דורש אחזקה כמעט, מתנקה בקלות וניתן להסרה והרכבהבכל עת. ומתאים לדרישות התקן של מוסדות ציבוריים, אדריכלים,מהנדסים וקבלנים.
לוחות עץ  דק איפאה משתלבים הפופולאריים הם : לוחות עץ דק מאיפאה באורכים מ 2מטר פלוס  עמיד וידידותילסביבה,  מעוצב לשימוש בבתים פרטיים, מרפסות ,גגות, גינות בתי קפה, מרינה, טיילת,ובתי עסק , עמיד לשימוש בריצוף ביתי חיצוניובחניה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

המחבר הינו מנהל האתר של www.novelgreen.co.il NovelGreen  עם נסיון רב באריחיריצוף מודולאריים ישירות ממיטב היצרנים בעולם ומשווקת אותם תחת המותג ללקוחותפרטיים ומוסדות, אדריכלים וקבלנים ברחבי ישראל.

מגוון המוצרים של החברהכוללים : אריחי PVC,  אריחי פולימר פלסטי PP, אריחיעץ טבעי, אריחים ולוחות עץ- פלסטי WPC המתאימים ל'דקים' עמידים במיוחד.
כל סוגיהריצוף המודולארי מתוכננים להנחה קלה, נוחה ומהירה על כל סוג של משטח ישר. בצורה זונוצר משטח מרוצף 'צף' כלומר האריחים אינם מוברגים, ממוסמרים או מודבקים למשטח.ההתקנה דורשת הכנה מינימאלית של המשטח, מה שאומר חיסכון בזמן, בהוצאה כספיתומינימום של מאמץ.

NovelGreen מספקת שירותים מקצועיים ברמה גבוהה לקבלנים ואדריכלים. פתרונותהריצוף המודולארי מהווים חלק חשוב בסל המוצרים של כל קבלן או אדריכל המעוניין לתתללקוח שלו את המיטב. לוחות ה'דקים' שלנו מהווים פתרון מושלם לחיפוי שטחים ציבורייםנרחבים כגון: טיילות, גנים ציבוריים ועוד. שיטות הריצוף השונות מתאימות לשימושבריצוף מפעלים גדולים, חדרי אימון ואולמות ספורט, בתי מלון ופיתוחים סביבתיים בקנהמידה גדול. הריצוף המודולארי הינו פתרון איכותי ומקצועי מוכח ברחבי העולם.NovelGreen גאה להביא פתרון חכם מקצועי וחסכוני זה, ללקוחותיהבישראל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רמי אהרוני

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/101495 צפיות
למרות שהתקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ הינה פשוטה ולא בעייתית, ישנם מספר טיפים וטכניקות, שיכולים לעזור לכם להתקין אותם בצורה פשוטה אף יותר.

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/102176 צפיות
להתקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה, סכין חד ומברג פיליפס משור חשמלי או משור וידיה

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/102431 צפיות
יתרונות לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ : תרכובת , חוזק , יופי אטרקטיבי , תחזוקה נמוכה , התקנה קלה , מבחר דוגמאות , נח , מונע החלקה , עמידות בפני טרמיטים , פרזול נסתר

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/101408 צפיות
התקנת אריחי PVC הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה, סכין חד ומברג פיליפס. אם אתם צריכים לחתוך את אריחי PVC ולהתאימם מסביב לצינורות, עמודים או מעקות, תצטרכו גם מסור יד או מסור חשמלי אחר ( ג'קסון ).

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/101576 צפיות
יתרונותיהם של לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטי דמוי עץ, הינם רבים ומשמעותיים. להלן היתרונות העיקריים:

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/102086 צפיות
אריחי ריצוף עץ " דק " +לוחות " דקים " מעץ או " לוחות דקים מפלסטיק " משתלבים, הם מודולי אריח מדויקים, המחוברים בביטחון לרשת בסיס העשויה פלסטיק קשיח ועמיד או בצורת לוחות ארוכים .

מאת: רמי אהרוניגינון20/05/10926 צפיות
ריצוף אריחי עץ- פלסטי או עץ טבעי משתלבים, הם מודולי אריח מדויקים, המחוברים בביטחון לרשת בסיס העשויה פלסטיק קשיח ועמיד. בסיס הפלסטיק מורכב מלשוניות חיבור מובנות, שמאפשרות לאריחים להתחבר במהירות ובקלות מעל כל סוג של משטח קשה. באופן זה, האריחים יוצרים 'משטח מרוצף צף'. האריחים אינם מוברגים, ממוסמרים או מודבקים למשטח, כך שההתקנה דורשת היערכות מינימאלית של המשטח, זמן ומאמץ מזעריים.

מאמרים נוספים בנושא גינון

מאת: קרוסלה הריון ולידהגינון19/03/191317 צפיות
מחסן בגינה תמיד היה ותמיד יהיה שימושי מבחינתנו. העיצובים משתדרגים, החומרים מהם אפשר לבנות מחסנים משתדרגים והיעילות של החומרים הולכת ומשתפרת עם הזמן. מה שבטוח – אתם צריכים מחסן בגינה שלכם. משפחות רבות אף משתמשות ביותר ממחסן אחד. במאמר זה נציג לכם לעומק את מחסן העץ ומדוע כדאי לכם לרכוש אחד כזה לפחות לגינה שלכם.

מאת: דוד כהןגינון30/01/191055 צפיות
איך רוכשים ריהוט גן יד 2 בצורה נבונה והאם זה באמת משתלם כלכלית?

מאת: דניאל מלמדגינון17/09/181315 צפיות
לאורך עשורים שלמים שלטו כלי הגינון מונעי הבנזין בשוק הגינון, ומצב זה לא השתנה כמעט גם היום.

מאת: דודישגינון13/06/185549 צפיות
בשלב כלשהו במהלך השנים האחרונות החל להתפתח ולהשתכלל קונספט חדש של גידול צמחים, והמשתלות המסורתיות שכולנו מכירים הושפעו מן הקונספט הזה והחלו אט אט לקבל תפנית מעניינת.

מאת: רוני הכהןגינון02/05/18933 צפיות
אחד מן הכלים אשר מסייעים בצורה מאוד טובה הוא מקדח אדמה אשר מיועד גם לעבודה בתאי שטח לא קלים, והופך את העבודה על פיסת אדמה למשהו הרבה יותר יעיל ומהיר ככל האפשר.

מאת: דודישגינון14/03/182248 צפיות
אם אתם חקלאים הידרופוניים בוודאי כבר הבנתם את כל היתרונות שטמונים בשיטה ההידרופונית וכיצד היא עדיפה על שיטת הגידול המסורתית ב

מאת: דודישגינון16/08/172748 צפיות
אז התחלתם לגדל קנאביס במערכת הידרופונית ביתית. שתלתם, השקתם, הזנתם טיפחתם, חיכיתם וחיכיתם...וכאשר הגיע זמן הקציר – גיליתם שהקנאביס שגידלתם לא עונה על הציפיות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica