חפש מאמרים:
שלום אורח
17.09.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

התקנת אריחי PVC

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/20101408 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 

התקנת אריחי PVC


התקנת אריחי PVC הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה, סכין חד ומברג פיליפס. אם אתם צריכים לחתוך את אריחי PVC  ולהתאימם מסביב לצינורות, עמודים או מעקות, תצטרכו גם מסור יד או מסור חשמלי אחר ( ג'קסון ).

אריחי ריצוף PVC מודולריים מהווים פתרון פשוט ויפה לחידוש רצפה, הינם קלים להרכבה ולפירוק אף מספר פעמים.

חזקים, גמישים, בולמים רעשים וזעזועים, אריחי ה- PVC מהווים השקעה בטוחה וארוכת טווח. האריחים מעוצבים להתקנה קלה וחופשית בהצמדה מהירה בקליק, ומתאימים להרבה שימושים בלי דבק או אמצעי הצמדה אחרים.

החיבור בין האריחים בלתי נראה כמעט ואינו חדיר למים ולכלוך.

אסתטיקה וצבעים שונים  של אריחי ה PVC המאפשרים הבלטת שטחים ע"י שימוש במבחר צבעים וגיוון כבר משלב התכנון.

פעלו לפי השלבים הבסיסיים הבאים:

שלב 1 – עצבו מראש את ה ריצוף שלכם

רעיון טוב הוא לשרטט את העיצוב המיועד שלכם על נייר, לפני שמתחילים לעבוד. ניתן לנסות שילובי עיצוב שונים על ידי כיוון האריחים לכיוונים שונים או על ידי שימוש באריחים שונים ומגוונים.

חשוב לזכור, אם אינכם מרוצים מהעיצוב שהנחתם, אין שום בעיה להרים את אריחי ה PVC  ולהחליף את מיקומם לכל צורה אחרת.

שלב 2 – הכינו את המשטח

למרות שאריחי ה PVC יכולים להיות מונחים מעל משטחים הקשים ביותר בטון, בלטות או כל משטח קשה אחר, אסור שיהיו סדקים גדולים, קפיצות, או משקעים, שיכולים לגרום לאריחי ה PVC להיות מונחים בצורה לא אחידה או להתנדנד מעל המשטח.

אם המשטח מחוספס או סדוק במיוחד, מומלץ ליישר אותו בעזרת חומרי תיקון או איטום מתאימים.

שלב 3 – הצמידו את האריחים למקומם

ברוב המקרים, טוב להתחיל להניח את האריחי ה PVC מהפינות החיצוניות של האזור שתרצו לכסות ולעבוד פנימה לכיוון הקיר. אחרי שמיקמתם את האריח הראשון בפינה של אזור העבודה שלכם, הצמידו את האריח השני ויישרו את החיבורים שלו לקצוות האריח הראשון המתאימים.

לחצו על האריח השני בחזקה, כך ששני האריחים ננעלים טוב יחד. חזרו על תהליך פשוט זה של הצמדה למקום, כשאתם עובדים בכיוון אלכסוני על פני בשטח.

שלב 4 – גימורים

בשורה האחרונה של האריחים, ייתכן ותצטרכו לחתוך כמה מהם, על מנת להתאימם לרווח שנשאר. ניתן לחתוך את אריחי ה PVC בעזרתסכין או  מסור פשוט, מסור משונן או כל סוג אחר של מסור.

ניתן לחתוך את האריחים על מנת להתאימם לצינורות או עמודים.

לגימור יפה ומקצועי של העיצוב שלכם תוכלו להשתמש ברצועות הקטנה (סף אריח), אשר נצמדים לקצה השורה החיצונית של האריחים.

שימושים שונים ומגוונים לכל מטרה :

אזורי ייצור /  אזורי החסנה /  אזורי מכירה / חדרי תצוגה / אזורי תעשייה קלה וכבדה / סופרמרקט ,מכוני כושר / קניונים / מרכזי קהילה / בתי ספר /  חדרי תצוגה זמניים / תערוכות  / להגנה באזורים אלקטרוניים או תעשיה אלקטרו אוטומטית / חדרי מחשב / חדרי המרה טלפונית /  מסביב לחדרי מכונות /  / חדרי אוכל ומטבח / / בתי חולים וקליניקות / סאונה ואמבטיה / בתי מלון / מסביב לבריכה / מוסכים / חדרי ילדים / מגרשי טניס ,כדורסל  וספורט /  החסנה בחדרי קירור / חדרי כביסה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

המחבר הינו מנהל האתר של www.novelgreen.co.il NovelGreen  עם נסיון רב באריחיריצוף מודולאריים ישירות ממיטב היצרנים בעולם ומשווקת אותם תחת המותג ללקוחותפרטיים ומוסדות, אדריכלים וקבלנים ברחבי ישראל.

מגוון המוצרים של החברהכוללים : אריחי PVC,  אריחי פולימר פלסטי PP, אריחיעץ טבעי, אריחים ולוחות עץ- פלסטי WPC המתאימים ל'דקים' עמידים במיוחד.
כל סוגיהריצוף המודולארי מתוכננים להנחה קלה, נוחה ומהירה על כל סוג של משטח ישר. בצורה זונוצר משטח מרוצף 'צף' כלומר האריחים אינם מוברגים, ממוסמרים או מודבקים למשטח.ההתקנה דורשת הכנה מינימאלית של המשטח, מה שאומר חיסכון בזמן, בהוצאה כספיתומינימום של מאמץ.

NovelGreen מספקת שירותים מקצועיים ברמה גבוהה לקבלנים ואדריכלים. פתרונותהריצוף המודולארי מהווים חלק חשוב בסל המוצרים של כל קבלן או אדריכל המעוניין לתתללקוח שלו את המיטב. לוחות ה'דקים' שלנו מהווים פתרון מושלם לחיפוי שטחים ציבורייםנרחבים כגון: טיילות, גנים ציבוריים ועוד. שיטות הריצוף השונות מתאימות לשימושבריצוף מפעלים גדולים, חדרי אימון ואולמות ספורט, בתי מלון ופיתוחים סביבתיים בקנהמידה גדול. הריצוף המודולארי הינו פתרון איכותי ומקצועי מוכח ברחבי העולם.NovelGreen גאה להביא פתרון חכם מקצועי וחסכוני זה, ללקוחותיהבישראל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רמי אהרוני

מאת: רמי אהרוניגינון24/05/102041 צפיות
לוחות עץ דק איפאה משתלבים מורכבים מלשוניות חיבור מובנות, שמאפשרות ללוחות עץ דק איפאה משתלבים להתחבר במהירות ובקלות מעל כל סוג של משטח דשא ,חול ,מרפסות ,גגות או בשטחים קשים. באופן זה, האריחים יוצרים 'משטח מרוצף צף'.

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/101495 צפיות
למרות שהתקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ הינה פשוטה ולא בעייתית, ישנם מספר טיפים וטכניקות, שיכולים לעזור לכם להתקין אותם בצורה פשוטה אף יותר.

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/102176 צפיות
להתקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה, סכין חד ומברג פיליפס משור חשמלי או משור וידיה

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/102431 צפיות
יתרונות לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ : תרכובת , חוזק , יופי אטרקטיבי , תחזוקה נמוכה , התקנה קלה , מבחר דוגמאות , נח , מונע החלקה , עמידות בפני טרמיטים , פרזול נסתר

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/101576 צפיות
יתרונותיהם של לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטי דמוי עץ, הינם רבים ומשמעותיים. להלן היתרונות העיקריים:

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/102086 צפיות
אריחי ריצוף עץ " דק " +לוחות " דקים " מעץ או " לוחות דקים מפלסטיק " משתלבים, הם מודולי אריח מדויקים, המחוברים בביטחון לרשת בסיס העשויה פלסטיק קשיח ועמיד או בצורת לוחות ארוכים .

מאת: רמי אהרוניגינון20/05/10926 צפיות
ריצוף אריחי עץ- פלסטי או עץ טבעי משתלבים, הם מודולי אריח מדויקים, המחוברים בביטחון לרשת בסיס העשויה פלסטיק קשיח ועמיד. בסיס הפלסטיק מורכב מלשוניות חיבור מובנות, שמאפשרות לאריחים להתחבר במהירות ובקלות מעל כל סוג של משטח קשה. באופן זה, האריחים יוצרים 'משטח מרוצף צף'. האריחים אינם מוברגים, ממוסמרים או מודבקים למשטח, כך שההתקנה דורשת היערכות מינימאלית של המשטח, זמן ומאמץ מזעריים.

מאמרים נוספים בנושא גינון

מאת: קרוסלה הריון ולידהגינון19/03/191317 צפיות
מחסן בגינה תמיד היה ותמיד יהיה שימושי מבחינתנו. העיצובים משתדרגים, החומרים מהם אפשר לבנות מחסנים משתדרגים והיעילות של החומרים הולכת ומשתפרת עם הזמן. מה שבטוח – אתם צריכים מחסן בגינה שלכם. משפחות רבות אף משתמשות ביותר ממחסן אחד. במאמר זה נציג לכם לעומק את מחסן העץ ומדוע כדאי לכם לרכוש אחד כזה לפחות לגינה שלכם.

מאת: דוד כהןגינון30/01/191055 צפיות
איך רוכשים ריהוט גן יד 2 בצורה נבונה והאם זה באמת משתלם כלכלית?

מאת: דניאל מלמדגינון17/09/181315 צפיות
לאורך עשורים שלמים שלטו כלי הגינון מונעי הבנזין בשוק הגינון, ומצב זה לא השתנה כמעט גם היום.

מאת: דודישגינון13/06/185549 צפיות
בשלב כלשהו במהלך השנים האחרונות החל להתפתח ולהשתכלל קונספט חדש של גידול צמחים, והמשתלות המסורתיות שכולנו מכירים הושפעו מן הקונספט הזה והחלו אט אט לקבל תפנית מעניינת.

מאת: רוני הכהןגינון02/05/18933 צפיות
אחד מן הכלים אשר מסייעים בצורה מאוד טובה הוא מקדח אדמה אשר מיועד גם לעבודה בתאי שטח לא קלים, והופך את העבודה על פיסת אדמה למשהו הרבה יותר יעיל ומהיר ככל האפשר.

מאת: דודישגינון14/03/182248 צפיות
אם אתם חקלאים הידרופוניים בוודאי כבר הבנתם את כל היתרונות שטמונים בשיטה ההידרופונית וכיצד היא עדיפה על שיטת הגידול המסורתית ב

מאת: דודישגינון16/08/172748 צפיות
אז התחלתם לגדל קנאביס במערכת הידרופונית ביתית. שתלתם, השקתם, הזנתם טיפחתם, חיכיתם וחיכיתם...וכאשר הגיע זמן הקציר – גיליתם שהקנאביס שגידלתם לא עונה על הציפיות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica