חפש מאמרים:
שלום אורח
17.09.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/20102430 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 

לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ

תרכובת

לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ עשויים מתערובת של אבקת עץ ,דבק ופלסטיק ממוחזר . התוצאה : חוזק , יופי ואחזקה נמוכה .

חוזק

לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ : נגד מזג אוויר קיצוני , לא מתעקם , נגד נמלים , נגד החלקה , לא נסדק , לא נרקב ואין שבבים לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ עמידים במבחן הזמן .

יופי אטרקטיבי

היופי של לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ נשאר למרות חוסר אחזקה, לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ נותן לכם הרגשה של חמימות ותחכום שיישארו אתכם לשנים ארוכות .

תחזוקה נמוכה

אין צורך בצבע ,שיוף ושימון כמו בעץ טבעי , כל זה שייך לעבר כשיש לכם לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ, אין שום צורך באחזקה רק בניקיון רגיל .

התקנה קלה

לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ מציעים מערכת התקנה קלה ומהירה .

מבחר דוגמאות וצבעים

לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ יש  מגוון של עיצובים וצבעים שיתאימו לדרישות שלכם כך שאתם יכולים לבחור איזה עיצוב וצבע כפי רצונכם , לכל עיצוב יש את התכונות שלו אבל כולם יתנו לכם הרגשה של חומר טבעי .

בטוח ונח לאיכות הסביבה

לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ עשווים מפלסטיק ממוחזר ומאבקת עץ ממוחזרת , עם מרקם בולט שמגדיל את ההתנגדות להחלקה .

לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ החדשים יראו כחדשים גם בעוד שנים רבות

עמידות בפני טרמיטים ופטריות

לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ מוסיפים שכבה של הגנה נגד פטרייתיות במהלך גיבוש החומר ושכבה נוספת של ציפוי המשטח נגד חיידקים עובש בקטריות וטחב.

מונע החלקה

לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ בטיחותי להתקנה בסביבת מקור מים ומגן מפני החלקה בכל סביבה רטובה.

התקנה בפרזול מוסתר

 

לוחות דק מפלסטיק דמוי עץמאפשר לך לבחור בין חיבור ברגים סטנדרטי, לבין פרזולנירוסטה סמוי למראה נקי ואחיד

לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ מורכב מחומר העשוי מסיבי עץ ופלסטיק, הוא חומרהמתאים לשמירה על איכות הסביבה בזכות טכנולוגיית פולימרים איכותית וטכנולוגיהמודרנית של ייצור על ידי מחשבים. מוצר זה מעניק לך את האפשרות לשימוש ממושך כריצוףחיצוני. השימוש בפלסטיק מבטיח עמידות בתנאי מזג אוויר ומים, ושילובו עם סיבי עץמעניק לו את המאפיינים המאפשרים חיתוך בדיוק כמו עץ רגיל.

טכנולוגיית צבע מתקדמת

באיזה צבע של לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ שתבחר, הוא יישאר עשיר, מלא חיים ויפה וטבעי לכל השנים שיבואו. לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ עשויים מחומרי גלם איכותיים המכילים הגנת UVהמדכאת הופעת פיגמנטים, לייצור מוצרים בצבע אחיד.

בשל איכות החומרים, לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ דוהים פחות מאשר מוצרים אלטרנטיביים.

תקופת קיום

עץ מסורתי יכול להיות יפה – אבל לא לאורך זמן. תקופות אביב רטובות, קיץ חם וחורפים קרים מהר מאוד משפיעים על החומר ומשאירים חותם על העץ שלכם – פיצולים ועיוותים במשטח העץ.

לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ עשויים מתהליך,שהוא פטנט, שהתוצאה שלו היא חומר מעולה, אחיד, וקל לתחזוקה. לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ החדשים יראו כחדשים גם בעוד שנים רבות.

מגדיל את ערך הנכס שלך

לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ לא רק מוסיפים ערך לסגנון החיים שלכם, אלא גם מוסיפים ערך לנכס שלכם. כשאת מתקינים את הריצוף המרוכב אריחי פלסטיק ולוחות פלסטיק דמוי עץ אתם תחזירו את ההשקעה שלכם כשתמכרו את הנכס.

טיפול בלוחות דק מפלסטיק דמוי עץ

טחב ועובש

לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ מוסיפים שכבה של הגנה נגד פטרייתיות במהלך גיבוש החומר ושכבה נוספת של ציפוי המשטח נגד חיידקים.

משמעות הדבר היא שהחומר של לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ מוגן מעובש, טחב וחיידקים, כולל בקטריות. מומלץ שתנקו מעת לעת את לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ שלכם על ידי שטיפת הלכלוך והעפר משטח הריצוף.


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

המחבר הינו מנהל האתר של www.novelgreen.co.il NovelGreen  עם נסיון רב באריחיריצוף מודולאריים ישירות ממיטב היצרנים בעולם ומשווקת אותם תחת המותג ללקוחותפרטיים ומוסדות, אדריכלים וקבלנים ברחבי ישראל.

מגוון המוצרים של החברהכוללים : אריחי PVC,  אריחי פולימר פלסטי PP, אריחיעץ טבעי, אריחים ולוחות עץ- פלסטי WPC המתאימים ל'דקים' עמידים במיוחד.
כל סוגיהריצוף המודולארי מתוכננים להנחה קלה, נוחה ומהירה על כל סוג של משטח ישר. בצורה זונוצר משטח מרוצף 'צף' כלומר האריחים אינם מוברגים, ממוסמרים או מודבקים למשטח.ההתקנה דורשת הכנה מינימאלית של המשטח, מה שאומר חיסכון בזמן, בהוצאה כספיתומינימום של מאמץ.

NovelGreen מספקת שירותים מקצועיים ברמה גבוהה לקבלנים ואדריכלים. פתרונותהריצוף המודולארי מהווים חלק חשוב בסל המוצרים של כל קבלן או אדריכל המעוניין לתתללקוח שלו את המיטב. לוחות ה'דקים' שלנו מהווים פתרון מושלם לחיפוי שטחים ציבורייםנרחבים כגון: טיילות, גנים ציבוריים ועוד. שיטות הריצוף השונות מתאימות לשימושבריצוף מפעלים גדולים, חדרי אימון ואולמות ספורט, בתי מלון ופיתוחים סביבתיים בקנהמידה גדול. הריצוף המודולארי הינו פתרון איכותי ומקצועי מוכח ברחבי העולם.NovelGreen גאה להביא פתרון חכם מקצועי וחסכוני זה, ללקוחותיהבישראל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רמי אהרוני

מאת: רמי אהרוניגינון24/05/102040 צפיות
לוחות עץ דק איפאה משתלבים מורכבים מלשוניות חיבור מובנות, שמאפשרות ללוחות עץ דק איפאה משתלבים להתחבר במהירות ובקלות מעל כל סוג של משטח דשא ,חול ,מרפסות ,גגות או בשטחים קשים. באופן זה, האריחים יוצרים 'משטח מרוצף צף'.

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/101494 צפיות
למרות שהתקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ הינה פשוטה ולא בעייתית, ישנם מספר טיפים וטכניקות, שיכולים לעזור לכם להתקין אותם בצורה פשוטה אף יותר.

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/102175 צפיות
להתקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה, סכין חד ומברג פיליפס משור חשמלי או משור וידיה

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/101408 צפיות
התקנת אריחי PVC הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה, סכין חד ומברג פיליפס. אם אתם צריכים לחתוך את אריחי PVC ולהתאימם מסביב לצינורות, עמודים או מעקות, תצטרכו גם מסור יד או מסור חשמלי אחר ( ג'קסון ).

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/101575 צפיות
יתרונותיהם של לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטי דמוי עץ, הינם רבים ומשמעותיים. להלן היתרונות העיקריים:

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/102085 צפיות
אריחי ריצוף עץ " דק " +לוחות " דקים " מעץ או " לוחות דקים מפלסטיק " משתלבים, הם מודולי אריח מדויקים, המחוברים בביטחון לרשת בסיס העשויה פלסטיק קשיח ועמיד או בצורת לוחות ארוכים .

מאת: רמי אהרוניגינון20/05/10926 צפיות
ריצוף אריחי עץ- פלסטי או עץ טבעי משתלבים, הם מודולי אריח מדויקים, המחוברים בביטחון לרשת בסיס העשויה פלסטיק קשיח ועמיד. בסיס הפלסטיק מורכב מלשוניות חיבור מובנות, שמאפשרות לאריחים להתחבר במהירות ובקלות מעל כל סוג של משטח קשה. באופן זה, האריחים יוצרים 'משטח מרוצף צף'. האריחים אינם מוברגים, ממוסמרים או מודבקים למשטח, כך שההתקנה דורשת היערכות מינימאלית של המשטח, זמן ומאמץ מזעריים.

מאמרים נוספים בנושא גינון

מאת: קרוסלה הריון ולידהגינון19/03/191317 צפיות
מחסן בגינה תמיד היה ותמיד יהיה שימושי מבחינתנו. העיצובים משתדרגים, החומרים מהם אפשר לבנות מחסנים משתדרגים והיעילות של החומרים הולכת ומשתפרת עם הזמן. מה שבטוח – אתם צריכים מחסן בגינה שלכם. משפחות רבות אף משתמשות ביותר ממחסן אחד. במאמר זה נציג לכם לעומק את מחסן העץ ומדוע כדאי לכם לרכוש אחד כזה לפחות לגינה שלכם.

מאת: דוד כהןגינון30/01/191055 צפיות
איך רוכשים ריהוט גן יד 2 בצורה נבונה והאם זה באמת משתלם כלכלית?

מאת: דניאל מלמדגינון17/09/181315 צפיות
לאורך עשורים שלמים שלטו כלי הגינון מונעי הבנזין בשוק הגינון, ומצב זה לא השתנה כמעט גם היום.

מאת: דודישגינון13/06/185549 צפיות
בשלב כלשהו במהלך השנים האחרונות החל להתפתח ולהשתכלל קונספט חדש של גידול צמחים, והמשתלות המסורתיות שכולנו מכירים הושפעו מן הקונספט הזה והחלו אט אט לקבל תפנית מעניינת.

מאת: רוני הכהןגינון02/05/18933 צפיות
אחד מן הכלים אשר מסייעים בצורה מאוד טובה הוא מקדח אדמה אשר מיועד גם לעבודה בתאי שטח לא קלים, והופך את העבודה על פיסת אדמה למשהו הרבה יותר יעיל ומהיר ככל האפשר.

מאת: דודישגינון14/03/182248 צפיות
אם אתם חקלאים הידרופוניים בוודאי כבר הבנתם את כל היתרונות שטמונים בשיטה ההידרופונית וכיצד היא עדיפה על שיטת הגידול המסורתית ב

מאת: דודישגינון16/08/172748 צפיות
אז התחלתם לגדל קנאביס במערכת הידרופונית ביתית. שתלתם, השקתם, הזנתם טיפחתם, חיכיתם וחיכיתם...וכאשר הגיע זמן הקציר – גיליתם שהקנאביס שגידלתם לא עונה על הציפיות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica