חפש מאמרים:
שלום אורח
17.09.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

יתרונות לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטי דמוי עץ

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/20101575 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוקיתרונות לוחות דק עץ או  דקים  מלוחותדק פלסטי דמוי עץ

יתרונותיהם שללוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטי דמוי עץ, הינם רבים ומשמעותיים. להלןהיתרונות העיקריים:

אורך החייםועמידותם של לוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטי דמוי עץ יספק שנים רבות שלהנאה, אף בחשיפה ממושכת לתנאי מזג אוויר קשים כגון גשמים רוחות, שמש קופחת ועוד.אורך החיים יהיה תלוי במספר גורמים, אך בעיקר במידת החשיפה לגשם ושמש, כמו גםלתחזוקה שוטפת מינימאלית הנדרשת לתחזוקת המוצרהמותקן.

לוחות דק עץ או דקים  מלוחות עץ מעץ טבעי מיוצרים מסוגי עצים אשר משך חייהם האופייני עולה על 15שנים בתנאי מזג האוויר הקשים ביותר. עץ ה'איפאה' או האגוז הברזילאי  ידוע כבעל אורךחיים העולה לרוב על 40 שנים. מומלץ כמובן להשתמש בשמן ריצוף/איטום ל'דק' מאיכותגבוהה על בסיס קבוע, פעם בשנה.

השימון עוזר לשמורעל צבע העץ המקורי זמן רב ככל האפשר ואף מאט את קצב הפיכתו הטבעית לאפרפריותר.


קלות מהירות וחיסכוןבהרכבה


אחד היתרונות העיקריים בלוחות דק עץ או  דקים  מלוחותדק פלסטי דמוי עץ היא האפשרות להרכיב בקלות ובמהירות את לוחות הריצוף, אפילו אםהמרכיב אינו מיומן בשיפוצים, כך שהחיסכון של בעלות ההתקנה הוא עצום.

 

לרצף רצפה עם לוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטי דמויעץ דורש זמן מועט יחסית לזמן הנדרש עבור התקנת ריצוף קונבנציונאלי. כמו כן חשובלציין לוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטי דמוי עץ ניתנים להסרה בקלות ולהתקנהשוב במקום אחר

 

שינוי ועיצובמחדש

 

אחד היתרונות הגדולים של מערכת  לוחות דק עץ או  דקים מלוחות דק פלסטי דמוי עץ הוא מנגנון השילוב המיוחד. מנגנון זה מאפשר להרים בקלותכל אריח או כל לוח אחר מכל מקום על השטח המרוצף מבלי להפריע לשאר חלקי הריצוף בגללפשטות ההתקנה והפרזול המיוחד שנקרא פרזול " נסתר".

 

זאת בניגוד לשיטות ריצוף אחרות, שם זה יכול להיותבעייתי.


בצורה זו ניתן גם לשנות את עיצוב הרצפה – ניתן לשנותאת התבנית, להרחיב או להצר, לפי הטעם, בכל עת שרוצים.

 

'רצפה צפה' אך מקובעתויציבה

למרות היות לוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטי דמוי עץכריצוף צף הניתן להסרה או להעברה בכל עת, מדובר בריצוף עמיד ויציבשאינו מחליק בשום צורה.

 

לוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטי דמוי עץ מחובריםבעזרת מחברים - " חיבור נסתר" , כך שכל לוח נעול' ומאובטח בביטחון מלא לקונסטרוקציתהרצפה .

 

מכיוון שהלוחות נעולים במקומם, הם אינם יכולים לזוז ובולםכל תזוזה של האריחים.

מעבר לזאת, ברוב המקרים, הלוחות מונחים בין קירות מגביליםאו סף מובנה, המונע כל תזוזה.


התקנה ללא כליםמקצועיים

 

במרבית המקרים, ניתן להתקין את  אריחי העץ הטבעי או אריחיהעץ- פלסטי ללא צורך בכלים מיוחדים.
לגבי לוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטידמוי עץ   לאחר הנחתם של לוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטי דמוי עץ לפעמיםנותר רק למלא את הרווח הנותר בין הקיר לשורה האחרונה של הלוחות .

 

במקרים מסוימים נדרש להתאים את הלוחות מסביב לצינורות אועמודים כלשהם. לשם כך צריך לחתוך את הלוחות והכלים הנדרשים הינם פשוטים: סרט מדידה,מברג, סכין חיתוך ומסור עץ (ניתן להשתמש במסור יד, מסור משונן או עגול) או במקרה שלעץ קשה במשור וידיה.

מומלץ להשתמש גם בנייר זכוכית להחלקת הקצוות החתוכים ובזוגכפפות טוב.לחילופין, אם  רוצים להימנע מחיתוך הלוחות,  ניתן למלא את הרווחים עםחומרי גינון אסטטיים, כגון חלוקי נחל, סלעים יפים או חצץ בצבעיםשונים.

הכנה מינימאלית שלהמשטח

במידה והשטח בו מתכוונים להניח את לוחות דק עץ או דקים  מלוחות דק פלסטי דמוי עץ הוא ישר וחלק, כל שנדרש הוא ניקוי המשטח מפסולתוניתן להניח את לוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטי דמוי עץ ישירות מעל.

המצבים בהם נדרשת הכנה של המשטח הם כאשר המשטח הינו סדוקמאוד ולא אחיד, או במקרה שרוצים להניח את לוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטידמוי עץ על האדמה החשופה.


אם רוצים להניח את האריחים על האדמה החשופה, חשובלוודא כי המשטח ישר ובעל שיפוע קל. זאת על מנת לאפשר ניקוז מים בצורה טובה, דרישהחשובה לכל רצפה. חשוב להסיר כל צמחייה, במידה וקיימת. מומלץ להניח שכבה דקה של חצץדק (לא חול) מעל הקרקע המוכנה על מנת לשפר את ניקוז המים, פתרון זה מקל גם על יישורפני השטח.

 

לאחר מכן יש לכסות את האזור המרוצף עם בד 'יוטה' הפועלכגבול שליטה. ניתן לרכוש את החומר בכל חנות לחמרי בניין או גינון. הבד מונע צמיחהשל עשבים דרך הריצוף וכן עוזר למנוע את 'התחפרותם' של השוליים, עם הזמן, מתחת לפניהשטח.

לאחר השלמת השלבים המתוארים,  ניתןלבצע את קונסטרוקציתהשטח שכולל חפירה , ביטון עם מלט ועיגון עם ברזלים ואז מוכנים להרכיב אתלוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטי דמוי עץ על פני הקונסטרוקציה המוכנה.


התקנה סביב מעקות אועמודים

ניתן  לחתוך את לוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטידמוי עץ על מנת להתאימם סביב למעקות, צינורות או עמודים. הדרך הקלה ביותר לעשות זאתהיא כדלקמן:

1. הכינו תבנית באמצעות פיסת נייר או קרטון נוקשה החתוךלפי הגודל המדויק של המשבצת שבה יש את החלק שאתם צריכים.

2. סמנו את האזור החתוך על לוחות דק עץ או  דקים  מלוחותדק פלסטי דמוי עץ, כשאתם מוודאים שהשטח החתוך יהיה מעט גדול באזור המסומן על התבניתשלכם כדי למנוע הערכות כושלות ו/ או הרחבה של האריחים.


3. הסירו את השטח המסומן על לוחות דק עץ או  דקים מלוחות דק פלסטי דמוי עץ. בשימוש באריחי עץ או אריחי פלסטיק המסור המשונן החשמלי(JackSaw) הוא הדרך הקלה ביותר לחיתוך האריח או במשור וידיה.

4. בלוחות דק עץ או  דקים מעץ מומלץ להשתמש במסור רטוב.במהלך חיתוך אריחי העץ .

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

המחבר הינו מנהל האתר של www.novelgreen.co.il NovelGreen  עם נסיון רב באריחיריצוף מודולאריים ישירות ממיטב היצרנים בעולם ומשווקת אותם תחת המותג ללקוחותפרטיים ומוסדות, אדריכלים וקבלנים ברחבי ישראל.

מגוון המוצרים של החברהכוללים : אריחי PVC,  אריחי פולימר פלסטי PP, אריחיעץ טבעי, אריחים ולוחות עץ- פלסטי WPC המתאימים ל'דקים' עמידים במיוחד.
כל סוגיהריצוף המודולארי מתוכננים להנחה קלה, נוחה ומהירה על כל סוג של משטח ישר. בצורה זונוצר משטח מרוצף 'צף' כלומר האריחים אינם מוברגים, ממוסמרים או מודבקים למשטח.ההתקנה דורשת הכנה מינימאלית של המשטח, מה שאומר חיסכון בזמן, בהוצאה כספיתומינימום של מאמץ.

NovelGreen מספקת שירותים מקצועיים ברמה גבוהה לקבלנים ואדריכלים. פתרונותהריצוף המודולארי מהווים חלק חשוב בסל המוצרים של כל קבלן או אדריכל המעוניין לתתללקוח שלו את המיטב. לוחות ה'דקים' שלנו מהווים פתרון מושלם לחיפוי שטחים ציבורייםנרחבים כגון: טיילות, גנים ציבוריים ועוד. שיטות הריצוף השונות מתאימות לשימושבריצוף מפעלים גדולים, חדרי אימון ואולמות ספורט, בתי מלון ופיתוחים סביבתיים בקנהמידה גדול. הריצוף המודולארי הינו פתרון איכותי ומקצועי מוכח ברחבי העולם.NovelGreen גאה להביא פתרון חכם מקצועי וחסכוני זה, ללקוחותיהבישראל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רמי אהרוני

מאת: רמי אהרוניגינון24/05/102040 צפיות
לוחות עץ דק איפאה משתלבים מורכבים מלשוניות חיבור מובנות, שמאפשרות ללוחות עץ דק איפאה משתלבים להתחבר במהירות ובקלות מעל כל סוג של משטח דשא ,חול ,מרפסות ,גגות או בשטחים קשים. באופן זה, האריחים יוצרים 'משטח מרוצף צף'.

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/101495 צפיות
למרות שהתקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ הינה פשוטה ולא בעייתית, ישנם מספר טיפים וטכניקות, שיכולים לעזור לכם להתקין אותם בצורה פשוטה אף יותר.

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/102176 צפיות
להתקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה, סכין חד ומברג פיליפס משור חשמלי או משור וידיה

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/102431 צפיות
יתרונות לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ : תרכובת , חוזק , יופי אטרקטיבי , תחזוקה נמוכה , התקנה קלה , מבחר דוגמאות , נח , מונע החלקה , עמידות בפני טרמיטים , פרזול נסתר

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/101408 צפיות
התקנת אריחי PVC הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה, סכין חד ומברג פיליפס. אם אתם צריכים לחתוך את אריחי PVC ולהתאימם מסביב לצינורות, עמודים או מעקות, תצטרכו גם מסור יד או מסור חשמלי אחר ( ג'קסון ).

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/102086 צפיות
אריחי ריצוף עץ " דק " +לוחות " דקים " מעץ או " לוחות דקים מפלסטיק " משתלבים, הם מודולי אריח מדויקים, המחוברים בביטחון לרשת בסיס העשויה פלסטיק קשיח ועמיד או בצורת לוחות ארוכים .

מאת: רמי אהרוניגינון20/05/10926 צפיות
ריצוף אריחי עץ- פלסטי או עץ טבעי משתלבים, הם מודולי אריח מדויקים, המחוברים בביטחון לרשת בסיס העשויה פלסטיק קשיח ועמיד. בסיס הפלסטיק מורכב מלשוניות חיבור מובנות, שמאפשרות לאריחים להתחבר במהירות ובקלות מעל כל סוג של משטח קשה. באופן זה, האריחים יוצרים 'משטח מרוצף צף'. האריחים אינם מוברגים, ממוסמרים או מודבקים למשטח, כך שההתקנה דורשת היערכות מינימאלית של המשטח, זמן ומאמץ מזעריים.

מאמרים נוספים בנושא גינון

מאת: קרוסלה הריון ולידהגינון19/03/191317 צפיות
מחסן בגינה תמיד היה ותמיד יהיה שימושי מבחינתנו. העיצובים משתדרגים, החומרים מהם אפשר לבנות מחסנים משתדרגים והיעילות של החומרים הולכת ומשתפרת עם הזמן. מה שבטוח – אתם צריכים מחסן בגינה שלכם. משפחות רבות אף משתמשות ביותר ממחסן אחד. במאמר זה נציג לכם לעומק את מחסן העץ ומדוע כדאי לכם לרכוש אחד כזה לפחות לגינה שלכם.

מאת: דוד כהןגינון30/01/191055 צפיות
איך רוכשים ריהוט גן יד 2 בצורה נבונה והאם זה באמת משתלם כלכלית?

מאת: דניאל מלמדגינון17/09/181315 צפיות
לאורך עשורים שלמים שלטו כלי הגינון מונעי הבנזין בשוק הגינון, ומצב זה לא השתנה כמעט גם היום.

מאת: דודישגינון13/06/185549 צפיות
בשלב כלשהו במהלך השנים האחרונות החל להתפתח ולהשתכלל קונספט חדש של גידול צמחים, והמשתלות המסורתיות שכולנו מכירים הושפעו מן הקונספט הזה והחלו אט אט לקבל תפנית מעניינת.

מאת: רוני הכהןגינון02/05/18933 צפיות
אחד מן הכלים אשר מסייעים בצורה מאוד טובה הוא מקדח אדמה אשר מיועד גם לעבודה בתאי שטח לא קלים, והופך את העבודה על פיסת אדמה למשהו הרבה יותר יעיל ומהיר ככל האפשר.

מאת: דודישגינון14/03/182248 צפיות
אם אתם חקלאים הידרופוניים בוודאי כבר הבנתם את כל היתרונות שטמונים בשיטה ההידרופונית וכיצד היא עדיפה על שיטת הגידול המסורתית ב

מאת: דודישגינון16/08/172748 צפיות
אז התחלתם לגדל קנאביס במערכת הידרופונית ביתית. שתלתם, השקתם, הזנתם טיפחתם, חיכיתם וחיכיתם...וכאשר הגיע זמן הקציר – גיליתם שהקנאביס שגידלתם לא עונה על הציפיות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica