חפש מאמרים:
שלום אורח
17.09.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/20102175 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


לוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטיק דמויעץ

להתקנת לוחות דק עץ או  דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה,סכין חד ומברג פיליפס  משור חשמלי או משור וידיה. אם אתם צריכים לחתוך את לוחות דק עץ או  דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ ולהתאימם מסביב לצינורות, עמודים או מעקות,תצטרכו גם מסור יד או מסור חשמלי אחר.

פעלו לפי השלבים הבסיסייםהבאים:

שלב 1 – עצבו מראשאת הריצוף שלכם

רעיון טוב הוא לשרטט את העיצובהמיועד שלכם על נייר, לפני שמתחילים לעבוד. ניתן לנסות שילובי עיצוב שונים על ידיכיוון לוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטיקדמוי עץ לכיוונים שונים או על ידישימוש בלוחות שונים ומגוונים.

חשוב לזכור, אם אינכם מרוציםמהעיצוב שהנחתם, אין שום בעיה להרים את לוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטיק דמויעץ ולהחליף את מיקומם לכל צורהאחרת.

שלב 2 – הכינו אתהמשטח

למרות לוחות דק עץ או  דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ יכולים להיות מונחים מעלהמשטחים הקשים ביותר (בטון, אספלט, חצץ, או עפר), אסור שיהיו סדקים גדולים, קפיצות,או משקעים, שיכולים לגרוםללוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטיק דמויעץ להיות מונחים בצורה לא אחידהאו להתנדנד מעל המשטח.

שלב 3 – הצמידו את לוחות דק עץ או  דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ למקומם

ברוב המקרים, טוב להתחיל להניחאת לוחות דק עץ או דקים  מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ מהפינות החיצוניות של האזור שתרצו לכסותולעבוד פנימה לכיוון הקיר. אחרי שמיקמתם את הלוח הראשון בפינה של אזור העבודה שלכם,הצמידו את הלוח השני ויישרו את החיבורים שלו לקצוות האריח הראשוןהמתאימים.

הצמידו את הלוח השני ללוח הראשוןכשבניהם ישנו הפרזול המוסתר ולהצמיד אותו עם בורג לקונסטרוקציה מתחתיו , כךששני הלוחות  ננעלים טוב ביחד בעזרת הפרזול הנסתר . חזרו על תהליך פשוט זה שלהצמדהשל כל לוח שבא אחריו וכך הלאה , כשאתם עובדים בכיוון שבחרתם על פניבשטח.

שלב 4 – גימורים

בשורה האחרונה של לוחות דק עץ או  דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ, ייתכן ותצטרכו לחתוך כמה מהם, על מנת להתאימםלרווח שנשאר. ניתן לחתוך את לוחות העץ או לוחותי  הפלסטיק בעזרת מסור חשמלי , מסורמשונן או כל סוג אחר של מסור.

ניתן לחתוך אתלוחות דק עץ או  דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ על מנתלהתאימם לצינורות או עמודים.

שלב 5 – טיפול לוחות דק עץ או  דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ

להגנה מקסימאלית מפני פגעי מזגאוויר, עמידות משופרת מפני טחב או עובש ולהקטנת אפקטים של דהייה בשל השפעות קרינתאולטרא- סגול או קרינת השמש, מומלץ להשתמש בשמן איטום איכותי עללוחות דק עץ או  דקים מלוחות עץ, לאחר ההתקנה, ובהמשך לפי נוחיותכם.

הטיפול השוטף לוחות דק עץ או דקים  מלוחות עץ יבוצע כל 12חודשים, פחות או יותר, בהתאם לתנאי מזג האוויר, מידת החשיפה לשמש וגשם, וכן המלצותהספק.


 

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

המחבר הינו מנהל האתר של www.novelgreen.co.il NovelGreen  עם נסיון רב באריחיריצוף מודולאריים ישירות ממיטב היצרנים בעולם ומשווקת אותם תחת המותג ללקוחותפרטיים ומוסדות, אדריכלים וקבלנים ברחבי ישראל.

מגוון המוצרים של החברהכוללים : אריחי PVC,  אריחי פולימר פלסטי PP, אריחיעץ טבעי, אריחים ולוחות עץ- פלסטי WPC המתאימים ל'דקים' עמידים במיוחד.
כל סוגיהריצוף המודולארי מתוכננים להנחה קלה, נוחה ומהירה על כל סוג של משטח ישר. בצורה זונוצר משטח מרוצף 'צף' כלומר האריחים אינם מוברגים, ממוסמרים או מודבקים למשטח.ההתקנה דורשת הכנה מינימאלית של המשטח, מה שאומר חיסכון בזמן, בהוצאה כספיתומינימום של מאמץ.

NovelGreen מספקת שירותים מקצועיים ברמה גבוהה לקבלנים ואדריכלים. פתרונותהריצוף המודולארי מהווים חלק חשוב בסל המוצרים של כל קבלן או אדריכל המעוניין לתתללקוח שלו את המיטב. לוחות ה'דקים' שלנו מהווים פתרון מושלם לחיפוי שטחים ציבורייםנרחבים כגון: טיילות, גנים ציבוריים ועוד. שיטות הריצוף השונות מתאימות לשימושבריצוף מפעלים גדולים, חדרי אימון ואולמות ספורט, בתי מלון ופיתוחים סביבתיים בקנהמידה גדול. הריצוף המודולארי הינו פתרון איכותי ומקצועי מוכח ברחבי העולם.NovelGreen גאה להביא פתרון חכם מקצועי וחסכוני זה, ללקוחותיהבישראל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רמי אהרוני

מאת: רמי אהרוניגינון24/05/102040 צפיות
לוחות עץ דק איפאה משתלבים מורכבים מלשוניות חיבור מובנות, שמאפשרות ללוחות עץ דק איפאה משתלבים להתחבר במהירות ובקלות מעל כל סוג של משטח דשא ,חול ,מרפסות ,גגות או בשטחים קשים. באופן זה, האריחים יוצרים 'משטח מרוצף צף'.

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/101494 צפיות
למרות שהתקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ הינה פשוטה ולא בעייתית, ישנם מספר טיפים וטכניקות, שיכולים לעזור לכם להתקין אותם בצורה פשוטה אף יותר.

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/102431 צפיות
יתרונות לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ : תרכובת , חוזק , יופי אטרקטיבי , תחזוקה נמוכה , התקנה קלה , מבחר דוגמאות , נח , מונע החלקה , עמידות בפני טרמיטים , פרזול נסתר

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/101408 צפיות
התקנת אריחי PVC הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה, סכין חד ומברג פיליפס. אם אתם צריכים לחתוך את אריחי PVC ולהתאימם מסביב לצינורות, עמודים או מעקות, תצטרכו גם מסור יד או מסור חשמלי אחר ( ג'קסון ).

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/101575 צפיות
יתרונותיהם של לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטי דמוי עץ, הינם רבים ומשמעותיים. להלן היתרונות העיקריים:

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/102085 צפיות
אריחי ריצוף עץ " דק " +לוחות " דקים " מעץ או " לוחות דקים מפלסטיק " משתלבים, הם מודולי אריח מדויקים, המחוברים בביטחון לרשת בסיס העשויה פלסטיק קשיח ועמיד או בצורת לוחות ארוכים .

מאת: רמי אהרוניגינון20/05/10926 צפיות
ריצוף אריחי עץ- פלסטי או עץ טבעי משתלבים, הם מודולי אריח מדויקים, המחוברים בביטחון לרשת בסיס העשויה פלסטיק קשיח ועמיד. בסיס הפלסטיק מורכב מלשוניות חיבור מובנות, שמאפשרות לאריחים להתחבר במהירות ובקלות מעל כל סוג של משטח קשה. באופן זה, האריחים יוצרים 'משטח מרוצף צף'. האריחים אינם מוברגים, ממוסמרים או מודבקים למשטח, כך שההתקנה דורשת היערכות מינימאלית של המשטח, זמן ומאמץ מזעריים.

מאמרים נוספים בנושא גינון

מאת: קרוסלה הריון ולידהגינון19/03/191317 צפיות
מחסן בגינה תמיד היה ותמיד יהיה שימושי מבחינתנו. העיצובים משתדרגים, החומרים מהם אפשר לבנות מחסנים משתדרגים והיעילות של החומרים הולכת ומשתפרת עם הזמן. מה שבטוח – אתם צריכים מחסן בגינה שלכם. משפחות רבות אף משתמשות ביותר ממחסן אחד. במאמר זה נציג לכם לעומק את מחסן העץ ומדוע כדאי לכם לרכוש אחד כזה לפחות לגינה שלכם.

מאת: דוד כהןגינון30/01/191055 צפיות
איך רוכשים ריהוט גן יד 2 בצורה נבונה והאם זה באמת משתלם כלכלית?

מאת: דניאל מלמדגינון17/09/181315 צפיות
לאורך עשורים שלמים שלטו כלי הגינון מונעי הבנזין בשוק הגינון, ומצב זה לא השתנה כמעט גם היום.

מאת: דודישגינון13/06/185549 צפיות
בשלב כלשהו במהלך השנים האחרונות החל להתפתח ולהשתכלל קונספט חדש של גידול צמחים, והמשתלות המסורתיות שכולנו מכירים הושפעו מן הקונספט הזה והחלו אט אט לקבל תפנית מעניינת.

מאת: רוני הכהןגינון02/05/18933 צפיות
אחד מן הכלים אשר מסייעים בצורה מאוד טובה הוא מקדח אדמה אשר מיועד גם לעבודה בתאי שטח לא קלים, והופך את העבודה על פיסת אדמה למשהו הרבה יותר יעיל ומהיר ככל האפשר.

מאת: דודישגינון14/03/182248 צפיות
אם אתם חקלאים הידרופוניים בוודאי כבר הבנתם את כל היתרונות שטמונים בשיטה ההידרופונית וכיצד היא עדיפה על שיטת הגידול המסורתית ב

מאת: דודישגינון16/08/172748 צפיות
אז התחלתם לגדל קנאביס במערכת הידרופונית ביתית. שתלתם, השקתם, הזנתם טיפחתם, חיכיתם וחיכיתם...וכאשר הגיע זמן הקציר – גיליתם שהקנאביס שגידלתם לא עונה על הציפיות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica