חפש מאמרים:
שלום אורח
17.09.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טיפים וטכניקות להתקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/20101494 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

טיפים וטכניקות להתקנת לוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ

למרות שהתקנת לוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ הינה פשוטה ולא בעייתית, ישנם מספר טיפים וטכניקות, שיכולים לעזור לכם להתקין אותם  בצורה פשוטה אף יותר.

הנחת לוחות הדקים

אם אתם לא לגמרי בטוחים לגבי העיצוב שאתם רוצים ללוחות דק עץ או דקים  מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ שלכם, הניחו מספר לוחות לפי התבנית שאתם חושבים שתאהבו, כשאתם לא מחברים אותם אחד לשני בעזרת הפרזול הנסתר.

זה יכול לחסוך לכם זמן ומאמץ של הפרדת הלוחות לאחר מכן, אם תרצו לשנות את העיצוב. ברגע שהחלטתם על העיצוב שאתם מעדיפים, המשיכו בהרכבה

השאירו מרווח קטן מקירות גבוליים

אם אתם מתכננים להניח את לוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ  באזור מוגבל על ידי קירות משני צדדים או יותר, מומלץ לא להניח את לוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ  צמוד מדי לקירות.

במידה ואתם בטוחים לגמרי שהקירות הינם בדיוק בזוויות ישרות אחד כלפי השני, והזווית בין הקירות היא בדיוק 90 מעלות (מה שלא תמיד קורה), אז ניתן לוותר על המרווחים מכיוון שיהיה צורך במעט מאוד כוונון. בכל מקרה, על ידי תכנון מקדים ניתן להקל אפילו יותר על ההתקנה.

הכינו תבנית לחיתוך לוחות דק עץ או  דקים  מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ

אם אתם צריכים להתאים את לוחות עץ הדק או דקים  מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ מסביב לצינורות, עמודים או כל דבר אחר, ניתן לחתוך הלוחות עם מסורחשמלי רגיל או משור ווידיה בהתאם ללוח שבחרתם .

הדרך הטובה לעשות זאת היא ליצור תבנית מנייר קשיח בגודל הלוח. חיתכו את החלק של התבנית על הנייר, במקום שבו נמצא העמוד או הצינור, ואז השתמשו באותה התבנית בחיתוך האריח באותה הצורה.

בכל הלוחות  שחתכתם, וודאו שלוחות דק העץ או  הדקים  מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ מהודקים בבטחה לבסיס עם הפרזול הנסתר, כשאתם מוסיפים ברגים נוספים לפי הצורך .

השאירו רווח קטן בפינות של הקירות

בהתאמת הלוחות דק עץ או  הדקים  מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ כנגד קירות או גבולות, אל תהדקו את הלוחות  בחזקה כנגד הקיר, אלא השאירו מרווח קטן בין הקיר הגובל ללוחות. זאת על מנת לאפשר התרחבות/ התכווצות קלה של העץ או בסיס הפלסטיק, בשל תנאי מזג האוויר או האקלים.

אפשרויות חיפוי מלמטה

אם אתם מניחים את לוחות דק העץ או  הדקים  מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ על משטח רצפה קיים וחושבים שאולי בעתיד תרצו להוריד את הלוחות (מצוין לשוכרי דירות), במקרה שכזה מומלץ להניח גיליון פלסטיק, בד יוטה, או שכבה מגנה אחרת מתחת לאריחים כהגנה מפני השימון שצריך לבצע כל שנה.

התחילו להניח מהפינה החיצונית

אם אתם מניחים את האריחים בפטיו, מרפסת או גג עם צדדים פתוחים, מומלץ שתתחילו להניח את הלוחות ותעבדו מכיוון קירות הבית החוצה, בשיטת התרחבות משולשת.

זה יאפשר לכם למדוד ולחתוך את הלוחות בצורה יפה לפי הצורך, בהתאם לרווח הנשאר ביניהם לשורה האחרונה של הלוחות  המושלמים והקירות הגובלים של הבית.

מילוי הרווחים הקטנים בין הקירות הגובלים

אם בעיצוב הריצוף שלכם נוצר רווח של פחות מרוחב לוח כנגד הקיר הפנימי או מסביב לאובייקט מקובע אחר, אחת האפשרויות יכולה להיות במקום חיתוך הלוחות, היא מילוי הרווח עם חלוקי נחל, סלע וולקני או חומר גינון אחר.

לוחות דק עץ או  הדקים  מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ מציעים אפשרויות יוצאות דופן לעיצוב יצירתי. אחת האפשרויות הפופולאריות היא להשאיר מספר לוחות ריקים ולמלא את הרווח עם חומרי גינון אחרים, כמו חלוקי נחל או אבנים צבעוניות.

ניקיון

על מנת להסיר לכלוך ופסולת מהשטח, הברישו את משטחהלוחות עם מים ומברשת

אתם יכולים גם להשתמש בחומרי ניקוי עדין, אם יש בכך צורך.

עלים או פסולת אחרת, הנופלת בין רווחי הלוחות, אפשר להסיר בעזרת שואב אבק.

ניתן להוריד את הלוחות ממקומם,  אם יש צורך לנקות מתחתם או כל בעיה אחרת .

שמירה על מראה לוחות דק העץ

כמו כל מוצרי עץ חיצוניים, לוחות דק עץ ידהו עם הזמן לצבע אפור- כסוף. הקצב בו זה יקרה תלוי במידת החשיפה לשמש ישירה, לתנאי מזג האוויר ולתדירות שימוש בחומרים משמרים.

על מנת לשמור על מראה הריצוף בצורה אופטימאלית, מומלץ לפעול לפי השלבים הבאים:

לפי נוחיותכם, מיד לאחר התקנת לוחות דק העץ, מרחו בשמן ריצוף איכותי בעזרת מברשת או גלגלת. שמני ריצוף מכילים פיגמנטים טרנס- חומציים ומרכיבים אחרים הסופגים או משקפים UV ומכילים תוכן מוצקים גבוה, ועדיפים לתוצאות ארוכות טווח ולהארכת הזמן בין מריחות שמן או איטום הריצוף.

המוצרים המיוחדים הללו יסייעו בשמירה על העמידות, היופי,והערך של לוחות דק העץ ויסייעו גם בשמירה על צבעם המקורי לזמן רב ככל הניתן.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

המחבר הינו מנהל האתר של www.novelgreen.co.il NovelGreen  עם נסיון רב באריחיריצוף מודולאריים ישירות ממיטב היצרנים בעולם ומשווקת אותם תחת המותג ללקוחותפרטיים ומוסדות, אדריכלים וקבלנים ברחבי ישראל.

מגוון המוצרים של החברהכוללים : אריחי PVC,  אריחי פולימר פלסטי PP, אריחיעץ טבעי, אריחים ולוחות עץ- פלסטי WPC המתאימים ל'דקים' עמידים במיוחד.
כל סוגיהריצוף המודולארי מתוכננים להנחה קלה, נוחה ומהירה על כל סוג של משטח ישר. בצורה זונוצר משטח מרוצף 'צף' כלומר האריחים אינם מוברגים, ממוסמרים או מודבקים למשטח.ההתקנה דורשת הכנה מינימאלית של המשטח, מה שאומר חיסכון בזמן, בהוצאה כספיתומינימום של מאמץ.

NovelGreen מספקת שירותים מקצועיים ברמה גבוהה לקבלנים ואדריכלים. פתרונותהריצוף המודולארי מהווים חלק חשוב בסל המוצרים של כל קבלן או אדריכל המעוניין לתתללקוח שלו את המיטב. לוחות ה'דקים' שלנו מהווים פתרון מושלם לחיפוי שטחים ציבורייםנרחבים כגון: טיילות, גנים ציבוריים ועוד. שיטות הריצוף השונות מתאימות לשימושבריצוף מפעלים גדולים, חדרי אימון ואולמות ספורט, בתי מלון ופיתוחים סביבתיים בקנהמידה גדול. הריצוף המודולארי הינו פתרון איכותי ומקצועי מוכח ברחבי העולם.NovelGreen גאה להביא פתרון חכם מקצועי וחסכוני זה, ללקוחותיהבישראל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רמי אהרוני

מאת: רמי אהרוניגינון24/05/102040 צפיות
לוחות עץ דק איפאה משתלבים מורכבים מלשוניות חיבור מובנות, שמאפשרות ללוחות עץ דק איפאה משתלבים להתחבר במהירות ובקלות מעל כל סוג של משטח דשא ,חול ,מרפסות ,גגות או בשטחים קשים. באופן זה, האריחים יוצרים 'משטח מרוצף צף'.

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/102176 צפיות
להתקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה, סכין חד ומברג פיליפס משור חשמלי או משור וידיה

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/102431 צפיות
יתרונות לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ : תרכובת , חוזק , יופי אטרקטיבי , תחזוקה נמוכה , התקנה קלה , מבחר דוגמאות , נח , מונע החלקה , עמידות בפני טרמיטים , פרזול נסתר

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/101408 צפיות
התקנת אריחי PVC הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה, סכין חד ומברג פיליפס. אם אתם צריכים לחתוך את אריחי PVC ולהתאימם מסביב לצינורות, עמודים או מעקות, תצטרכו גם מסור יד או מסור חשמלי אחר ( ג'קסון ).

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/101575 צפיות
יתרונותיהם של לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטי דמוי עץ, הינם רבים ומשמעותיים. להלן היתרונות העיקריים:

מאת: רמי אהרוניגינון22/05/102086 צפיות
אריחי ריצוף עץ " דק " +לוחות " דקים " מעץ או " לוחות דקים מפלסטיק " משתלבים, הם מודולי אריח מדויקים, המחוברים בביטחון לרשת בסיס העשויה פלסטיק קשיח ועמיד או בצורת לוחות ארוכים .

מאת: רמי אהרוניגינון20/05/10926 צפיות
ריצוף אריחי עץ- פלסטי או עץ טבעי משתלבים, הם מודולי אריח מדויקים, המחוברים בביטחון לרשת בסיס העשויה פלסטיק קשיח ועמיד. בסיס הפלסטיק מורכב מלשוניות חיבור מובנות, שמאפשרות לאריחים להתחבר במהירות ובקלות מעל כל סוג של משטח קשה. באופן זה, האריחים יוצרים 'משטח מרוצף צף'. האריחים אינם מוברגים, ממוסמרים או מודבקים למשטח, כך שההתקנה דורשת היערכות מינימאלית של המשטח, זמן ומאמץ מזעריים.

מאמרים נוספים בנושא גינון

מאת: קרוסלה הריון ולידהגינון19/03/191317 צפיות
מחסן בגינה תמיד היה ותמיד יהיה שימושי מבחינתנו. העיצובים משתדרגים, החומרים מהם אפשר לבנות מחסנים משתדרגים והיעילות של החומרים הולכת ומשתפרת עם הזמן. מה שבטוח – אתם צריכים מחסן בגינה שלכם. משפחות רבות אף משתמשות ביותר ממחסן אחד. במאמר זה נציג לכם לעומק את מחסן העץ ומדוע כדאי לכם לרכוש אחד כזה לפחות לגינה שלכם.

מאת: דוד כהןגינון30/01/191055 צפיות
איך רוכשים ריהוט גן יד 2 בצורה נבונה והאם זה באמת משתלם כלכלית?

מאת: דניאל מלמדגינון17/09/181315 צפיות
לאורך עשורים שלמים שלטו כלי הגינון מונעי הבנזין בשוק הגינון, ומצב זה לא השתנה כמעט גם היום.

מאת: דודישגינון13/06/185549 צפיות
בשלב כלשהו במהלך השנים האחרונות החל להתפתח ולהשתכלל קונספט חדש של גידול צמחים, והמשתלות המסורתיות שכולנו מכירים הושפעו מן הקונספט הזה והחלו אט אט לקבל תפנית מעניינת.

מאת: רוני הכהןגינון02/05/18933 צפיות
אחד מן הכלים אשר מסייעים בצורה מאוד טובה הוא מקדח אדמה אשר מיועד גם לעבודה בתאי שטח לא קלים, והופך את העבודה על פיסת אדמה למשהו הרבה יותר יעיל ומהיר ככל האפשר.

מאת: דודישגינון14/03/182248 צפיות
אם אתם חקלאים הידרופוניים בוודאי כבר הבנתם את כל היתרונות שטמונים בשיטה ההידרופונית וכיצד היא עדיפה על שיטת הגידול המסורתית ב

מאת: דודישגינון16/08/172748 צפיות
אז התחלתם לגדל קנאביס במערכת הידרופונית ביתית. שתלתם, השקתם, הזנתם טיפחתם, חיכיתם וחיכיתם...וכאשר הגיע זמן הקציר – גיליתם שהקנאביס שגידלתם לא עונה על הציפיות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica