חפש מאמרים:
שלום אורח
16.06.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

משכנתא זה לא משחק ילדים

מאת: דניאל seoתקשורת המונים04/10/20128431 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

במיוחד כשהילדים גדלים ואתם רוצים כבר לקנות בית משלכם, כדאי לזכור שמשכנתא זה לא משחק ילדים. חשוב מאוד לדעת המון דברים לפני שלוקחים משכנתא והדרך הכי טובה לדעת אותם זה על ידי ייעוץ עם אנשים שמבינים בכך. כמו כן, יש כל כך הרבה פרטים שאנשים מהשורה פשוט לא מתעסקים איתם.

כל מה שמעניין אותם זה כמה כסף הם יכולים לקבל כהלוואה, ורצוי כמה שיותר, והדבר השני שמעניין אותם זה כמה הם צריכים להחזיר כל חודש. וזהו בעצם. אז קודם כל, גם אם נדבר רגע על שני הפרטים האלה יש דברים שצריך לברר.

הסכום אותו אתם מקבלים כהלוואה הוא לאחר שאתם שמים סכום התחלתי לא קטן בכלל. לרוב הסכום הזה עומד על משהו כמו מאתיים אלף שקלים. אם אתם ברי מזל ותוכלו לגייס את הסכום הזה מההורים, מהחסכונות או מכל מקור אחר, זו תהיה התחלה די מבטיחה בשבילכם. אם יש לכם פחות מזה, יכול להיות שתתקשו לקבל הלוואה. דבר נוסף זה ההחזר החודשי.

אסור בשום אופן שההחזר שלכם יעלה על יותר מחמישים אחוז מהמשכורת שלכם. אם זה עולה על כך, אז כושר ההחזר החודשי שלכם הוא ממש לא טוב וכדאי שתשהו בינתיים את הרעיון של קניית דירה עד מציאת פיתרון טוב יותר.

לאחר שביררתם את הפרטיים הראשוניים הללו שהם מובנים מאליהם, יש לעבור לפרטים היותר קטנים הקשורים לריבית. שוב, גם כאן חשוב מאוד להתייעץ עם מישהו שיודע מה ההבדל בין ריבית קבועה לריבית משתנה, בין ריבית צמודת מדד לריבית שאינה כזו, וכן אחד שאתם מרגישים חופשי לספר לו על מאזן ההכנסות וההוצאות שלכם כך שהוא יוכל לייעץ לכם, על פי מצבכם הכלכלי הנתון, איזו משכנתא כדאי לכם לקחת. בשום אופן אל תעשו שום צעד שקשור למשכנתא מבלי להתייעץ עם מישהו שמבין בכך או לפחות מישהו שלקח כבר משכנתא אחת בחייו.

כמו כן, יועץ בלתי תלוי יוכל לספר לכם על תוכניות שונות במקומות שונים. רובינו נוטים אוטומטית לבקש הלוואה מהבנק שלנו אבל יש לא מעט בנקים למשכנתאות שיוכלו לתת לכם תנאים טובים יותר מהבנק שלכם. בכל מקרה, לא משנה מה עושים חשוב מאוד גם לדעת מהו קנס היציאה שלכם. אם לפתע תזכו בלוטו ותרצו לחסל את החוב, גם זה יעלה לכם כסף שנקרא קנס יציאה. בררו מה גודלו.

מאמר זה נכתב על ידי הום וייז ייעוץ משכנתאות

 תגיות המאמר: משכנתא


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אנחנו רוצים להמליץ על שני אתרים מעולים, פורום תמ"א 38 ופינוי בינוי, שזה אתר מדהים הכולל את כל המידע הקיים על תחום תמ"א 38. היכנסו לשאול שאלות ולקבל תשובות בכל שאלה שמטרידה אתכם בתחום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל seo

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/196209 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/191350 צפיות
לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

מאת: דניאל seoצילום16/11/161470 צפיות
למה כרטיסי ביקור הם טובים? למה להדפיס אותם? עד כמה הם הכרחיים? וכיצד מבצעים זאת?

מאת: דניאל seoאימון אישי20/10/161917 צפיות
מהם הדברים אותם יש לקחת בחשבון כאשר מדפיסים כרטיסי ביקור? ממה להימנע? איך לדאוג שלא ירמו אותנו? ואיך להביא לכך שהכרטיסים שבידינו הם הטובים ביותר שהיו יכולים להיות בזכות זה שנמנענו מכל הטעויות שהיינו יכולים לעשות? השוו מחירים של הדפסת כרטיסי ביקור

מאת: דניאל seoריקוד20/10/162167 צפיות
מעוניינים להדפיס כרטיסי דפוס? לא בטוחים לאילו מחירים לצפות? חוששים שירמו אתכם ויבקשו מחיר גבוה מדי? כל המידע שאתם צריכים ורוצים כאן:

מאת: דניאל seoפיסול05/10/162280 צפיות
אנחנו נשאלים כמעט כל יום על ידי לקוחות מרוצים וכאלו שהם פוטנציאלים מה יכול להיות הסיבה שהם יעבדו דווקא אתנו ולא עם חברות אחרות שמתמחות בדיוק כמונו בתחום הפקה של כנסים מקצועיים ואירועים עסקיים שונים.

מאת: דניאל seoאנימציה28/09/162115 צפיות
אין אחד שלא המתין דקות ארוכות למונית חולפת וככל שההמתנה התארכה כך גם המונית התרחקה והייאוש גבר.. זה כנראה קרה לכל אחד או אחת מכם, יש כאלו שזה קרה להם יותר, יש כאלו שקצת פחות ויש כאלו שעוברים את אותם רגעי משבר על בסיס יומי.. כן כן שמעתם נכון- על בסיס יומי!!

מאמרים נוספים בנושא תקשורת המונים

מאת: yuval ozתקשורת המונים28/04/132572 צפיות
מהי בעצם מרכזיה וכיצד יכולה להועיל לעסק שלך?

מאת: יקותיאלי עודדתקשורת המונים11/09/129633 צפיות
הספרות 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9 מוכרות לרוב אוכלוסיית העולם, ללא הבדל ארץ ושפה. עובדה זו מאפשרת לפתח שיטת תקשורת נוחה ופשוטה בין זרים, הדוברים שפות שונות וכותבים בכתבים שונים, למרות שאיש אינו יודע את שפת רעהו. בשיטת התקשורת המוצעת יינתנו מספרים למילים שמושיות, היינו מספר אישי לכל מילה. כל מספר יתאים למילה אחת בלבד, מילה בעלת אותו מובן, בכל שפה. אנשים זרים ירשמו ויחליפו ביניהם פתקים ובהם קבוצות של מספרי מילים ובאמצעות רשימות מתאימות - "מפתחות" שהוכנו מראש, יוכלו להבין איש את רעהו.

מאת: שירה כהןתקשורת המונים24/05/129678 צפיות
סיכום מאמר; עלייתו של ציבור הקוראים

מאת: liatootתקשורת המונים14/04/129496 צפיות
מאז ומתמיד בני האדם היו מתקשרים ביניהם, אך צורת ההתקשרות שינתה את פניה מהעת העתיקה ועד היום, במאמר זה סקירה קצרה של מראה התקשורת מאז ועד היום.

מאת: שחףתקשורת המונים31/08/109022 צפיות
אמצעי התקשורת מקיפים אותנו ומשפיעים על סדר היום הציבורי. לימודי תקשורת ועיתונאות מקנים ידע תיאורטי מקיף לצד התנסות מעשית נרחבת, ומאפשרים להשתלב בתחום התקשורת במגוון תפקידים מרתקים.

מאת: אברהם בלוךתקשורת המונים10/10/099807 צפיות
מאפיין תרבות שהוא אחד מהבולטים בעיניי הוא השפה. כל פיריודה והמילים המאפיינות אותה, כל זרם באומנות ומילותיו הייחודיות לו – כל עם או חברה ומושגיה ומונחיה. בעשורים האחרונים אנחנו חוזים בהתפתחותו של סלנג בגוון חדש לחלוטין – סלנג כתוב המופיע באינטרנט.

מאת: אברהם בלוךתקשורת המונים03/10/0911196 צפיות
סלנג בימינו - הדור של ימינו כראי הסלנג.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica